Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutulka12
6. júl 2011

@maxara ok, keby niečo tak napíšem 🙂

aalexis007
6. júl 2011

@bambola ďakujeme 🙂

aalexis007
6. júl 2011

Ubehol presne 1 rôčik, ako sa nám narodil náš synček Filipko. Presne 6.7.2010 o 8:35, akoby to bolo včera a naše slniečko Filipko práve dnes oslavuje svoje prvé narodeniny. Želáme ti Filipko, aby aj ďalšie rôčky boli plné radosti, šťastia, lásky, bezstarostného šantenia a spoznávania celého sveta cez svoje očká. Všetci ťa veľmi ľúbime.

maxara
6. júl 2011

@aalexis007 aj my sa pripajame 🙂

tutulka12
6. júl 2011

@aalexis007 všetko najlepšie drobčekovi 🙂

kafoditka
6. júl 2011

tak uz som doma z tesca, maly akurat zaspal...
@aalexis007 vsetko najlepsie Filipkovi 🙂 a aj dnesnym oslavnecom Patrikom 😉
@bambola Mati ja mam to koleso po Jakubovi, netusim, kde mu ho kupili jeho rodicia.. a to stvorcove som videla v draciku, ale nechcela som ho z rovnakeho dovodu ako ty 😉

gabika41
6. júl 2011

@bambola to je nedorozumenie...ja chcem praveze bezovu kombinovat hnedou mozaikou,max. nejaky tmany pasik.....mne sa farebna kupelka velmi rychlo okukala v byte...a kedze farebne kupelky su tak trochu modna zalezitost a ja musim mysliet na desiatky rokov,tak chcem volit klasiku... 😉

mirka285
6. júl 2011

haloo,je tu niekto?a som uz aj navstevu vybavila,kamoska dosla skor,lebo poobede zase niekam uteka 😒
@gabika41 tusim mame rovnaky vkus,co sa tyka domu,aj v nasom bude prevladat drevo,kamen,prirodne materialy a vsetky odtiene hnedej...ja farebne veci mam rada iba na obleceni,ani farebne kupelky sa mi nepacia,ale celkom sa mi pacia v kupelnu take sklenne kocky,neviem ako sa to vola,ale videla som v katalogu jednu stenu taku a vyzeralo to super

maxara
6. júl 2011

Ja som prave vytrhala zase velky kus zahona buriny.. uz ju nemam kam davat, tak zatial iba kopcom furik. Ale som na seba pysna. Lara mi varovala Ninku, super .. 🙂

@mirka285 vola sa to sklobeton.. a velmi malo ludi ho ma vkusne umiestneny 😒 napr tutifrutiovci 🙂

bambola
6. júl 2011

@mirka285 aj ja som tu lebo moje dieta spi uz vyse 4 hodin 😕
miri je to sklobeton a ja to mam vysnivane do kupelky ako stenu a za tym velku sprchu 😉
inac aby ste si zase nemysleli, ze aku strakatu maju tu kupelku prevlada jedna farba (zelena a v druhej kupelke zlta) a pomedzi to su take malicke troj-stvorfarebne male mozaikove vkladacky 😉 ale inac v dome prevlada svetle drevo a obyvacka ma tatransky profil (a nevyzera to tam ako na chate 😉 )
v podstate som u nasich v dome nikdy nebyvala ale tym, ze je slnecny a svetly tak je tam take rodinne teplucko 😉

mirka285
6. júl 2011

no moja dcera je uz hore...ano baby sklobeton si to zapamatam 🙂 ja napr. nemozem tvrdit,ze farebne domy su skarede,akurat,ze ja by som sa v takom necitila dobre,ale napr. sa mi velmi paci aj bledoruzova kupelna,posobi na mna tak relaxacne,romanticky 😀

bambola
6. júl 2011

@mirka285 jaj miri a som sa chcela spytat ze ako je to nakoniec s tym vasim domom? bolo to uz aj s vnutrom ci bez?

maxara
6. júl 2011

@mirka285 ved keby si aj tvrdila, ze farebne su skarede, tak je tvoja vec 😉 jasne ze ked sa ti paci viac take, tak si nedas onake.. podla mna aj farebne kupelky, ked su dobre navrhnute sa neokukaju.. napr nasi si urobili kupelku tiez v podstate farebnu a mala som ju okukanu este skor ako bola hotova.. je pekna, nemozem povedat ze nie, ale nikdy to nebolo ze wau. A napr moje kupelky su ovela farebnejsie ako ta ich a mne sa dodnes pacia. Ale tak chapem aj, ze niekomu sa nepacia, ved to je jasne. Mne ked prisla do domu bytova architektka s predstavou "tuto krasna leskla mramorova podlaha, sklene schody a do obyvacky dlazba.." tak som nechapala.. ani raz sa ma neopytala, ake su nase poziadavky, takze sme sa nedohodli.

maxara
6. júl 2011

@bambola co bambi ci bolo s vnutrom ci bez? 😕

noemarta
6. júl 2011

@maxara myslela ci je cena navrhnuteho domu aj s vybavou vo vnutri 😉
Ja mam tiez farebne kupelky, a ja som spoko.... akurat uz vidno, ze momentalne je uplne ina moda nez ked sme my robili kupelky, ale ja by som si napr. zas tmave urcite nedala, kedze mame male kupelky. 😉 A vobec mne sa paci aby bola v dome nejaka farba, nie uplne, ale tak v pohode, ja ficim na oranzovej... 😉 Mne zas tieto moderne styly ze hneda alebo cierna a vsetko blede, pride moc chladne..... 😖 a neviem do rodinneho domu sa mi trochu farby ziada....
Idem uspat Nelu, do teraz som upratovala skrinu a popritom zehlila, nahrabala som dve tasky na vyhadzov...

maxara
6. júl 2011

@noemarta no to mi doslo, len ze kde sa o tom pisalo.. ale asi teda na plazi ste o tom hovorili, kedze som nenasla 🙂

noemarta
6. júl 2011

@maxara ano, na plazi...

bellablonde
6. júl 2011

cau holky,

my sme na navsteve u mojich rodicov, vobec sa tu nestiham nudit, obehavam kamosky, s ktorymi som dlho nebola, tak na konika ani nepachnem 🙂
teraz som ukladala spat sasenku a zas idem von ... asi nafukat bazen, nech sa ma peto kde cvachtat

vcera sme s mm stihli vyslapat na vapec...baby trencanky a dubnicanky asi poznaju 😅

vsetkym oslavencom meninovym aj narodeninovym prajeme so saskou vesele zurky, nech mate este dlho na
co spominat 😀

inak pisete o kupelkach...my sa onedlho ideme pustit do prerabky tej nasej 😉 uz sa nam zunovala bezovo-hneda, tak ideme vymysliet nieco atraktivnejsie, povymiename vanu, umyvadla, aj sprchovy kut dame iny, doplnky, baterie...
my sme tu kupelnu dostali uz okachlickovanu a zariadenu standardom pri kupe a je fakt, ze kvalita prevedenia aj materialov je uboha. Tak si ju musime urobit podla svojich predstav.
idem pa

zuzik1983
6. júl 2011

@aalexis007 vsetko najlepsie 🙂
@tutulka12 @maxara @minizu @monline @macik27 @adelaine dakujem velmi pekne za gratulky,ste zlate 😉
@mirka285 ze 10 hodin spanku, ja som tuto noc spala 2 hodiny,co som do pol 4 nevedela zaspat,a ked uz som konecne zaspala,tak sa nikol zobudila 😠
@bambola ty mas riadnu spachtosku,ze 4 hodiny 😕 mne nikol cez den spava strasne malo,ale uz sa troska polepsile,uz to nie je jej klasickych 35minut ale 45-60 🙂

gabika41
6. júl 2011

....caute...dakujem za nazory,ved sa nakoniec uvidi.....

mirka285
6. júl 2011

caute....
@bambola
@noemarta no baby tak ta cena je aj so sanitou a podlahami aj kuchynou myslim,ale okolie domu do toho nezapada...nato aj tak prachy nebudu,tak na zaciatok postaci chodnicek a zbytok dorobime postupne...ale samoska,ze my s Gabom sme svojski a aj nas vkus na dom bude vcelku zaujimavy,tak vsetko uvidite za rok,ked to bude hotove 😉

mirka285
6. júl 2011

@maxara ved to je jasna vec,ze kazdemu sa lubi nieco in e,vsak ale tak to ma byt,a aj ked sa mne nepacia farebne veci v dome,nemozem povedat,ze to je skarede...jasne,ze to nie je skarede,je to len vec vkusu...ale tmave kupelky tiez nemusim 😖

vierkaha
6. júl 2011

Ahojte,
my sme boli dnes na očkovaní a malý už o 19:30 išiel spať s teplotou 38 tak som mu dala panadol a pôjdem ho ale za hoďku skontrolovať.
Včera mi švagriná priniesla ich morské svine ( pre mňa potkany) na stráženie a budú u nás mesiac, ako ani som o tom nevedela, len sa dovalili 😖 Teraz som im dočistila klietku, lebo totálne smrdeli 😝 Okrem toho ma totálne nasral mm, ale to už je viac pravidlom ako výnimkou tak by som si asi aj mala zvykať .....

@gabika41 ja mám vybranú takúto 😉
http://www.gres.cz/tubadzin-inverno.html

A ešte prajem všetkým oslávencom len to najlepšie

luminkasp
6. júl 2011

ahojte, tak tu su foto petko a alberto

maxara
6. júl 2011

@mirka285 ved jasne.. inak mne sa u teba velmi pacilo. Sa mi to tam nezdalo ani fadne ani nudne, skor prijemne. A farby mi vobec nechybali, kedze si ich tam mala 🙂
a tmave kupelky tiez nemusim 🙂

maxara
6. júl 2011

@vierkaha jeej Vieri, taku podobnu ma moja sestra, resp ona ma taku lososovu farbu s hnedou kombinovanu, ale tie kvetinky na tej listele vyzeraju ako 3D, resp ako v dvoch vrstvach, alebo ako by som to.. vsak?

kafoditka
6. júl 2011

Cafte... tak mam zbalene, nachystane, maly pred chvilkou zaspal a mna caka kopa pradla na zehlenie 😝 idem na to, aj ked sa mi dvakrat nechce... pekny vecer

bambola
6. júl 2011

@mirka285 miri ale to je potom podla mna velmi dobra cena 🙂 akoze jasne, ze to nie je lacne ale tak ziadny dom nie je lacny spas 😔

adelaine
6. júl 2011

ahojte bambulky,
vidim ze riesite prijemne veci, ja milujem zariadovat, vyberat.... skoda ze mna nic take v blizkej buducnosti necaka,

inak ta kupelna, co dala link vierka sa mi paci, len mam vyhrady voci tmavej dlazbe, ja by som si taku nevybrala,
prejdes tade nakremovanymi nohami a je upackana 😠

@maxara zajtra ti nahlasim udaje do tabulky z rocnej poradne,

som zvedava na miery, ale nebude to nic svetoborne, uz su tu vacsi borci vo vahe...a mame aj ockovanie,
na to sa netesim, zase budu teploty 😠

monline
6. júl 2011

ahojte baby
tak dnes som poobede bola v práci, aj mi dobre padlo trocha sa "vyvenčiť" bez malého..ale keď som sa vracala, práve s ním boli na ulici, tak keď ma zbadal, spustil obrovský rev a pýtal sa na ruky..chrobáčik môj..
zajtra by som mala ísť tiež, doobeda chcem stihnúť zavariť marhule..
a čo sa týka kúpeľní- ja som deformovaná, mne sa každú chvíľu páčilo niečo iné, akurát tak často meniť kúpeľku sa nedá 🙂 a je pravda, že 95% kúpeľní sa mi za tie roky, čo som sa na vzorky pozerala, okukalo...ale moja tulipánová sa mi páči doteraz a aj tá horná sa mi dúfam bude ešte veeeľmi dlho páčiť 😀
No a sklobetón máme aj my, ale netradične..pôvodne mal byť jednou sprchovou stenou v kúpeľni, ale nemali by sme v zádverí miesto na odkladanie kabátov, tak nakoniec presvetľuje kuchyňu..možno by som ho druhýkrát nedala, ale- už som ho videla aj 100x horšie osadený, takže som spokojná...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre