Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
6. júl 2011

@maxara áno tak, ja som nejako zaťažená na kvetinky 😅

mirka285
6. júl 2011

koceny mne je tak zle..ja som sa prejedla na veceru,predtym som zozrala igelitku hrasku a ide mi puknut brucho 😢
@bambola no jasne lacne to neni,ale ani nejako uplne ze astronomicka suma tiez nie,ale ja mam vaznu obavu,ze ked sa tam prirataju kadejake komponenty,ktore mi s Gabom chceme mat v dome,tak sa to aj kapanek navysi ☹ kapanek dost 😀 musim si ist lahnut,ja sa ani hybat nevladzem,dobru noc vsetkym

gabika41
6. júl 2011

@mirka285 ...po dvoch rokoch,co staviame mozem zodpovedne vyhlasit,ze pokial ides satvat na kluc,cize firma tak smelo pocitaj materialx2,cize co zaplatis za material,to aj za pracu...aspon na Slovensku to tak funguje....keby mm nebol taky sikovny a nedokazal by si vsetko urobit sam,tak sa vobec nechytame....

monline
6. júl 2011

@mirka285 keď sme stavali, tak všetko, čo bolo nejako rozrátané v rozpočte, bolo navýšené cca o 20%..čiže ak sme mali v rozpočte drevo za 50 tisíc, platili sme 60..až sme museli ku koncu poriadne skresať z nárokov, lebo už nebolo z čoho 🙂

robika
6. júl 2011

Ahojte,
tak konecne mame podlahu hotovu, zajtra sa ide malovat a cez vikend ma caka velke cistenie a upratovanie a dufam ze aj stahovanie...
@aalexis007 vsetko najlepsie Filipkovi
@monline takze si sa uz vrhla na pracu... a Danielko to ako znasa, okrem toho placu ked Ta zbadal 🙂

monline
6. júl 2011

@robika ja robím už skoro dva mesiace, ale z domu po večeroch, nechodila som moc do BA..myslím, že malý bol len unavený, preto hneď spustil rev..moja mama sa o neho príkladne stará 🙂 no musí si zvyknúť

macik27
6. júl 2011

ahojte 🙂 tak Kajuška spinká ja som si dala vaničku takú hodinovú a chystám sa do postele... ráno si dám ranajky dúfam už aj s mm juchúúú
@robika tak vy sa stahujete ? ako rýchlo sa to zbehlo 😀 ..nech už máte klud 😉

ywett
6. júl 2011

Ahoojte maminy...
tyzden som Vas zanedbavala..odisiel mi do nebicka blizky cloviecik...
Ale nase novinky su,ze slecna spi cele noci...bezka za jednu rucku uz.
boli sme na Podhajskej par dni, mala santila cele dni vonku, samozrejme, ja som sa nekupala a mala len nohy mocila xixix, tento vikend nas cakaju Turcianske Teplice...
Neviem, ci vas stihnem precitat, ale verim, ze vam vsetkym boli na dovcach fajn, nas to len caka..premyslame stale Malorka verzus Kreta...
Inak dnes sme boli v BIPE na nakupe pre malu a bola som prekvapena, kolko vela sme nakupili a za ake ceny...dnes bola 20 percent zlava...
Baby a este poradte mala ma stale draplave licka, netusim z coho..sledujem, pozeram, badam a neviem...nemate s tym skusenost?
No tak to by bolo hadaj aj dost...

ywett
6. júl 2011

@macik27 este mas stale doma mm, pekne si ho uzi...

macik27
6. júl 2011

@ywett zajtra príde ...na raňajky 😀 a ostáva do 26teho...my ideme v pondelok do Podhájskej dá sa tam ísť aj s takým malým dietkom do vody?

ywett
6. júl 2011

@aalexis007 Filipkovi zelame k 1. rociku vela usmevu na perach, zdravicko, stasticko a lasocky od rodicov

ywett
6. júl 2011

@macik27 tak super...ano da sa, ale vies co, uprimne? ja ked som tam videla tych ludi s tymi koznymi vecami, neodvazila som sa ist do vody...a mala bola v jednom bazene, studensia voda bola a tak len sa tam prechadzala...ale vela atrakcii je tam, santila sa na trave, hupecke, trampoline, behala...spala tam aj 3x denne a vecer iba otocila hlavenku a spala hned...

robika
6. júl 2011

@monline u nas s tym placom ked ma zbada to je uplne normalne, ale je to preto, lebo som s nim skoro stale...
@macik27 super ze uz budes mat doma mm, len keby uz nemusel odist, treba ho zamknut a nepustit 😀
@ywett to mi je luto ... aspon ze malicka Ti robi velku radost... na tie licka neviem, my ich mame sem tam draplave a niekedy uplne hladucke, netusim cim to je...

ywett
6. júl 2011

@robika tiez ich ma niekedy hladucke a inokedy uplny smirgel...kozna povedala vysadit ovocie, muku a skusat a sledovat...malicka robi radost, ale citila to zo mna a bola taka nervozna a upistana..prvy krat som ju taku zazila...

macik27
6. júl 2011

@ywett no veď uvidíme my ideme do apartmánového domu a je tam aj pekný dvor tak keď tak jej tam napustím bazénik 🙂
@robika keby to išlo už by som ho nepustila ale už to nejako doklepeme 😀

idem ja do hajan dobrú noc 😉

maxara
6. júl 2011

@macik27 jesisi Maci, no ja sa normalne tesim s tebou.. a tipujem, ze aj on sa velmi tesi. 😵 😵 a preco len tak kratko bude?

maxara
6. júl 2011

@macik27 kolko este ostava do konca?

ywett
6. júl 2011

@macik27 inak tie apartmanove domy su uzasne, aj bazeny vlastne tam maju...cela dedina len ubytko..my sme boli priamo v areali ubytovani..Macka, pekne si to s mangelom uzite naplno

ywett
6. júl 2011

@maxara Petka, asi nestihnem citat dozadu, iba mi napis ako boli na dovci, vsetko pozitivne? opalene ste? Ninka uz sama cupita?

bemp6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxara
7. júl 2011

@ywett ahoj Ivi, bolo super, akurat Ninku zrejme nieco ustiplo a vyhodili sa jej take vyrazky ako su kiahne, ale nastastie nemala nic, ani teplotu, ani ziadna zmena nalad.. v pohode. Voda bola na moj vkus ladova, ale s tym sme pocitali. Inak vsetko super. Oddychli sme si, kedze mama si uzivala vnucku plnymi duskami 🙂

gabika41
7. júl 2011

dobre ranko damy...Lucka mi tu uz demoluje izbu vo velkom...dufam,ze dnes sa uz dostanem k tym marhuliam,bo vcera som mala velku depku a vobec nic sa mi nechcelo.....prajem prijemny den 🙂

vierkaha
7. júl 2011

Ahojte,
malý mi noc prežil celkom v poho, ale ráno sa zobudil zase s teplotou a ešte aj hnačkou - môže takáto byť reakcia na očkovanie? Teda myslím tú hnačku

macik27
7. júl 2011

dobré ráno dievčatá...tak my sme už v očakávaní kedy sa dvere otvoria 🙂 a tuším niekto ide takže čauteeeeee

macik27
7. júl 2011

tak nič to bola suseda 😒

zuzik1983
7. júl 2011

dobre ranko,

@macik27 tak ty si riadne nedockava,ale ani sa ti nedivim 🙂

maxara
7. júl 2011

cigaretka5 http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

@macik27 😒 ja som uplne napataaaa.. nech uz rychlo pride 🙂 a teba nech tu nevidim, uzite si seba navzajom 😉

@gabika41 Gabi, z coho si mala depku?

macik27
7. júl 2011

tak už nám dorazil...prišiel vybozkával nás a zazvonil mu telefón že mu babka umrela ☹ tak len vybalil veci a išiel za mamou

kristip
7. júl 2011

@luminkasp super fotky. Dakujeme za prijemne popoludnie, skoda, ze len tak kratko... 🙂

ahojte, boli sme na orave par dni, bola tam neskutocna zima, ale to luminka urcite pisala. Ja som nestihala chodit na kona, tak mozno vas docitam niekedy... 😉 Moja svagrina necakane porodila v piatok a z dlho ocakavanej Sarinky sa stal Bernard, sranda 😀 . O zabavu sme mali postarane, starali sme sa o jej dalsie dve dietky 🙂 .
Moj brat ma zajtra promocie, tak dnes sa nam tu dohrnie rodina, nuz idem upratovat. Tak som to rychlo vsetko zosumarizovala...a este - mam strastnu chut na tehotenstvo 😉 Prajem vam pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre