Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
9. júl 2011

dobre ranko babulky.
vyspinkane do ruzova? 😉
@noemarta - marcelka vitaj medzi dospelakmi 😀 . vsetko najlepie k tvojim dnesnym osemnastinam, vela stastia, zdravia, lasky a nech sa ti vyplnia vsetky tvoje snicky. cmuuuuuuuuuuuk aj od sandricky 😉 nech mate dnes paradnu oslavu. my sme to dali na zajtra 😉

katty17
9. júl 2011

@mirka285 - miri tak tieto prispevky od niekoho som si i ja vsimla. to dava asi v kazdej teme tieto linky.

mirka285
9. júl 2011

@neomarta jaaj Maci,vsak ty uz mas dnes ten sviatok 🙂 prajeme s Lindou vsetko vsetko najlepsie,nech sa oslava vydari,aby si bola v zivote spokojna a stastna,cmuk 🙂
@katty17 stale mam pocit,ze to je nejaky virus 😒

gabika41
9. júl 2011

dobre ranko....dnes ficime uz od 5:20... 😒 nemam specialny program,pojdem sa pozriet na stavbu a namocim malu do bazenika...prajem prijemny den 🙂

noemarta
9. júl 2011

ahojte babule,
@katty17, mirka285 dakujem vam velmi pekne ze ste si spomenuli...cmuk
A samoska aj my Sandricke prajeme len to naj naj, hlavne vela vela zdravicka, stasticka a laaasky od rodicov !! 🙂 cmuk
No ja uz iba vyfukam hlavu, nahodim sa a zurka moze zacat, paaaaa pak sa ozvem.... pekny den prajem vsetkym.

bambola
9. júl 2011

@katty17 všetko najlepšie Sandre k dnešným prvým narodeninám 😵 prajeme hlavne zdravíčko a aby svojim rodičom robila len a len radosti (bez starostí) 😉 ***
@noemarta Noe Tebe všetko najlepšie k narodeninám, veľa šťastia, zdravia a lásky od Nelky a tm 😎

bambola
9. júl 2011

@mirka285 miri ja to preventivne neotvaram ale ak si vsimnes tak su to nicky registrovane len cerstvo tak predpokladam, ze kedze zacali prazdniny tak su to nejaki nudiaci sa pubertiaci 😠

bambola
9. júl 2011

my sme uz boli von na hodinku a mala mi uz aj spi. uz teraz bolo vonku riadne teplo, ze normalne rozmyslam ci nepojdeme na Rosnicku poobede sa osviezit 🙂

merikac
9. júl 2011

ahojte baby
@bambola aj ja rozmyslam, ze by sme zbehli niekde k vode, aj ked doma bazen mame,,predsa ta letna nalada sa doma nasiaknut neda 😀 ....akurat som malu ulozila na 1. denny spanok,,,,,dnes som ju naucila schadzat po vonkajsich schodoch, aby sa drzala a tak pekne krok- po kroku zisla,,uvidim ked sa zobudi, ci pochopila 😀 ...... Cele doobedie behala s holou.....tam mlaka, - tu mlaka- ale do nocnika ani kvapka,,postavi sa a sup cika vedla neho 😀 😀 Tak idem zavarit uhroky, nech to mam rychlo z krku- prajem vaj dobru chut k obedu a pekne popoludnie

minizu
9. júl 2011

ahojte
vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko najlepsie a vsetkym, ktori dnes robia oslavy a este vo velkom vypekaju, nech sa vam oslava vydari a jedlo a torty vsetkym chutia 🙂
@mirka285 tiez uz som zaregistrovala tieto linky a ako pise @bambola su tie nicky vzdy cerstvo registrovane. radsej na to neklikam lebo aj tie adresy mi pridu divne a bojim sa, ze ked na to kliknem, tak rovno nejaky virus chytim 😠

robika
9. júl 2011

@denisse velmi dakujem za rady, velmi mi pomohli a idem hned vyskusat ci ked popucim polievku si da...
my velmi doma nezvykneme polievky, ale mozno aj mm si da 🙂
s tymi tekutinami som sa naozaj bala, ze ma malo, ale uz som pokojnejsia...

cigaretka5
9. júl 2011

ahojte dievcata, vsetkym detickam vsetko naj, nestiham to tu moc citat,

zaroven dakujeme za priania. Oslava je az dnes o par minut pridu svokrovci.....torta v chladnicke, kacka v rure, kapusticka hotova, lokse prinesene, polievka horuca.............tak drzte palce .................

bambola
9. júl 2011

@merikac no ja by som ovela radsej vyhodila na dvor nejaky bazenik ako sla na kupko, ja moc nemam rada tieto ludmi prepchate miesta, a pravdupovediac vyskot deti mi tiez nejako neulahodzuje 😀 navyse som pat rokov robila nakupku tak mam toho plny zub 🙄 😅

katarina7777
9. júl 2011

caute, zdravime vas z plaze 😉 uzivame si more a slniecko... vsetkym oslavencom zelame vsetko naj 🙂

merikac
9. júl 2011

@bambola tak kupka nemusim ani ja- skor som myslela vodu niekde na priehrade- teda konkretne by som sla do Hodrusa-Hamre- pekna priroda, lesy, a tam voda- tak taketo mi vyhovuje- ale dala som prednost teraz clapotaniu v bazene, kedze prsalo a nik ho necistil, tak som sa do toho pustila 😖 - emme sa tam naramne paci, aj ked ju drzim ako opicu jednou rukou a druhou zberam necistoty z povrchu - a ona nenamieta 😀

bambola
9. júl 2011

Ahojte,
tak my sme dnes skoncili na Partizanskej luke 😎 je tam super lebo ihrisko je velke, kopa deti a kamienky kde sa mala vysantila s vedierkom, polozila to tam a popreliezkovala , potom isla domov ako ciganca spinava 😀 ale tak to su deti 😉 pekny den sme mali 😵 snad aj zajtra sa podari, uz aj s ockom 🙂

bambola
9. júl 2011

inac ja zacinam na malej pozorovat, ze mi uz zacina rozumiet a som z toho strasne hepy 😵 take je to mile 🙂

mirka285
9. júl 2011

dobry vecer,my klasika u nasich,cize vykupane,opalene 🙂 prave som si nasolila masko co zajtra upeciem na obed a moje dieta zaspalo 🙂 Linda rozumie skoro vsetko co jej hovorim,ked jej poviem napr. dones z obyvacky lopticku,tak ide a donesie a kopec inych veci..supis,za chvilu ju mozem vyuzivat,nech mi poda dialkove od telkaca a pod. 😀 dufam,ze zajtra bude opat take pekne pocko ako dnes a vsetci si to uzijeme...

adelaine
9. júl 2011

ahojte.

ja som len na skok...a chcem popriat nasim oslavenkyniam vsetko naj naj @noemarta Macka, vsetko najlepsie k 18-tke, nech si stastna, zdrava, nech sa ti dari vo vsetkom na co siahnes a nech ta tvoj muzik stale lubi 🙂
@katty17 Sandricke prajem k prvemu rociku, nech pri jej kazdom krociku stoja dobre sudicky. posielame boztek 🙂

merikac
9. júl 2011

konecne spime aj my,,dnes nejako neskoro,,,,ale predsa len zalomila- dnes to tu nejako abstinuje,,,ale vidim, ze ste mali pekny den, veru @mirka285 nech je aj zatra takto pekne,,dnes som si spalila chrbat, tak zajtra vytasim slnku nohy 😀
@bambola aj my sme podvecer zasli do parku na pieskovisko,,a mala sa tak potila, ze ten piesok na nu skakal ako na magnetku kovove predmety 😀 ozaj a tebe som chcela @mirka285 ze mne emma veru aj to dialkove uz donesie 😀 😀,,,

bambola
9. júl 2011

@merikac mne zaspala az teraz 😠 ja malu este do piesku nedavam iba na tie kamienky, cim neskor sa dostane do piesku tym pre mna lepsie 😀 😎

merikac
9. júl 2011

@bambola mne tam mala sam ujde 😀 dnes vyzula aj topanky tak bola na boso 😀

merikac
9. júl 2011

@bambola ty malu este kojis?? zaspava ti sama, ci pri kojeni?

katka55
9. júl 2011

ahojte. vobec neviem, co sa tu deje, kedze som dnes vyzehlila 8 praciek a strasne dlho bojovala s tortou na zajtra (volajako sa mi nedarilo 😠 ), ale uz je hotova, takze zajtrajsia oslava moze vypuknut 😎 @maxara Peti, pre teba pripajam foto tej nešťastnice. bru noc.

merikac
9. júl 2011

@katka55 to je tvoja vyroba??? klobuk dole vyzera krasne,,,,,,,,,,,,sikulka 😵

bambola
9. júl 2011

@merikac este ano. a ano zaspava na prse ☹ preto neviem ci odstavit, ako odstavit..... u vas ako?

bambola
9. júl 2011

@katka55 akoze ty si aka sikula 🙂

monline
9. júl 2011

@katka55 vyžehlila si 8 pračiek a vyrobila takúto parádnu tortu? no...zaslúžiš si obrovskú pochvalu !!! 🙂

monline
9. júl 2011

no a ked už som tu, gratulka všetkým dnešným oslávencom..ak sa nemýlim, @noemarta prekročila prah dospelosti a @katty17 sandrička má rôčik...tak veľa zdravia, šťastia a lásky vám prajem 🙂 a gratulka aj tým, o ktorých neviem 🙂

katka55
9. júl 2011

jaj, dakujem baby. ste zlate 😉 ale mam teda dost. a este v tejto horucave 😝 idem dat sprsku a vyspat sa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre