Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
19. júl 2011

Caute ....takze noc a dnesok zatial bez teplot,ale dva horne su uz prerezane a mam pocit,ze pojdu za nimi aj dalsie dva,takze pokial by to takto bolo,bola by som rada....inak dnes odisla suseda s muzom a detmi na dlho do Ciny....tak sme sa tu lucili,lebo poslednu dceru ma vo veku Luciny.....uvidia sa za rok a to uz budu ine babule obidve....prajem prijemny den..
🙂

adelaine
19. júl 2011

ahojte kocky,
jeeej @rolak, vitam ta spat 😉
inak Kika vobec nie je drobna, ved Risi ma akurat 10 kg a 76 cm, a to je chlapec a nohu ma stale 19 nechapem
😕

rolak
19. júl 2011

@adelaine neveríííím, že Riši je taký veľký ako Kika!!!! všeci idú svojím tempom, ja som presvedčená,že to koľko deti zjedia, či nezjedia, asi na nich nemá žiaden vplyv, že si rastú tak ako im gény kážu... naša hrozne málo momentálne papá a dosť sa hýbe a pritom pribrala.... bože,čo som sa napočúvala, že toto jej daj jesť,toto do nej pchaj, a nemá to vôbec žiadny význam. ona si furt priberá po svojom 😀
necikajú vám deti teraz menej? Kika v Chorvátsku strašne málo cikala, môže to byť,že viac vypotila???? pritom pije dosť veľa.

adelaine
19. júl 2011

@rolak ved to, ja mam pocit, ze je to naozaj jedno...podvyzivene ich nemame...tak co...
ja risimu nepcham zbytocne vela, lebo on pokruti hlavou, ze uz nechce papat, tak mu nedavam...a on v kuse lozi,
nezastavi sa, vylieza a zlieza, stavia sa, takze mam pocit ze on to "vybeha", on totiz tuto hmotnost ma skoro 3 mesiace...

mirka285
19. júl 2011

@gabika41 som rada,ze sa vam polepsilo,sranda,ze zo zubov moze az tak vyskocit teplota 😕
@adelaine Mati inak som si vsimla na fotkach minule,ze z Risiho aky fesacisko rastie,ved pockaj budes baby odhanat 😉 ja som uz pomaly poutierala prach,ulozila Lindu a idem este v kupelke upratat,aspon,ze je vonku pekne a mozme ist poobede von..

bambola
19. júl 2011

@katty17 ja teraz u nasich tiez nechavam malu bez plienky ale nedala som jej ani kratasky len saticky tak vcera ked aj cikala tak len na terasu a vobec si neocikala nic 😀 😀

inac som vam chcela napisat, ze tu nemame nocnik (vzala som ho do tatier a potom do BA a zabudla som ho) a este som nebola v meste kupit tak aby mi mala uplne nevysla zo zvyku tak ju dam vzdy po spani a ked vidim, ze ide kakat normalne na zachod 😀 a zakazdym ked som ju tam dala tak do par sekund cikala 😵 sikulka, myslim, ze uz chape preco ju davam na nocnik/zachod akurat, ze si este neuvedomuje, ze to treba zadrzat ked tam neni 😉 uvidime ako sa to bude vyvijat dalej 🙂

adelaine
19. júl 2011

@mirka285 Mirka, zlata si 🙂 dakujem....
ako hovorieva Riskov dedko, bude baby lopatou odhadzovat 😀

mirka285
19. júl 2011

@bambola ja som tiez zacala davat Lindu na zachod a nechce tam sediet ani za boha 😠 a tiez mam pocit,ze uz rozumie ze cika,lebo bnormalne u nasich ked ide cikat si cupne..

bambola
19. júl 2011

@mirka285 ze cupne 😀 zlata. si nechce ofrckat cele nohy 😀

adelaine
19. júl 2011

@mirka285 inteligentna baba 😉

mirka285
19. júl 2011

jaj tak som sa dobre najedla teraz,sopsky salat som s spravila,Linda odfukuje,no dobre mi je...dnes dojde Lujza na tri dni,tak budem mat operku pre malu,tak sa tesim..... baby vedia vase deti pouzivat uz odrazadlo?Linda v nom vie iba cuvat,a nevie ju to naucit aby isla dopredu...

adelaine
19. júl 2011

@mirka285 Risi dostal teraz na narodeniny take interaktivne auto/ odrazadlo, maximalne sa na nom chvilu da tlacit, nohy vobec sam nepouziva, viac ho bavi tlacit ho dopredu a utekat za nim 😀
podla mna sa to odrazanie este len naucia

mirka285
19. júl 2011

@adelaine no presne,ona ho najradsej tlaci pred sebou 😀 asi su na to este male,tak za pol roka mozno...

adelaine
19. júl 2011

@mirka285 aj ja si myslim,
a ked vidim tie decka na tych odrazadlach ficat, tak si hovorim...super, 😀
ale hadam budeme stihat za nimi utekat.

mirka285
19. júl 2011

@adelaine hadam ano,vsak trosku pohybu nam nezaskodi 🙂 u nas sa zatiahlo a ochladilo,no dufam,ze nezacne prsat 😠

adelaine
19. júl 2011

..u nas uz prsi...z nicoho nic sa zatiahlo...
dufam, ze aspon neskor popoludni sa vycasi, lebo doma je pre riska nuda, musime ist von behat

bambola
19. júl 2011

@mirka285 my ked sme boli u mon tak sme skusali odrazatko a bola som prekvapena, ze vobec dociahne na zem (aj ked ltt) ale nechala sa tlacit to sa jej pacilo 🙂 ale myslim, ze odrazadlo bude aktualne najskor o pol roka pre nase deti, blbe, ze vtedy bude akurat zima 😖

luludi
19. júl 2011

ahoj, ahoj 🙂 hlasime sa s riskom po dlllllhej dobe. Ako sa mate? 🙂

adelaine
19. júl 2011

@luludi ahooj, vitaj 🙂

rolak
19. júl 2011

@luludi čau Lucka!

bambola
19. júl 2011

co je dnes den navratov? 😕 😀 @luludi vitaj 😉

no tu zase burka ako hrom ale dusno je riadne, akurat sme stihli prist z mesta. kupila som si novy piercing a mali aj pekne gate ale nesedel mi pas 🙄 aj jedny sracie som skusala aj mi dobre sedeli ale to by som potrebovala aj druhy nazor. ked sme prisli z mesta tak som zistila, ze psi usli ale schovavaju sa tu pod strechou potvory. dufam, ze tu nebehali dlho lebo sused je kreten a zase bude hubovat 😠

adelaine
19. júl 2011

@bambola mati ake su to sracie gate? som taka mimo ze neviem, alebo je to preklep? 😀

rolak
19. júl 2011

@bambola sracie gate???????? a to na gate s takým názvom čakáš aj nejaký pozitívny druhý názor??? 😀 😀 😀 u nás svieti krásne slnko,asi to postupne dorazí aj k nám... 😖 fakt to vyzerá na nejaký podivuhodný deň návratov 🙂 ale sme sa nedohodli!

rolak
19. júl 2011

a všetky detičky tu už chodia? Kika je jediný nechodec?

luludi
19. júl 2011

@adelaine @bambola @rolak dakujem 🙂 bambi asi nie si BA, vsak? jaaaaaaj
@rolak je oacka - vseeeetko jasne... 🙂 ludka ahoj.

Inak Risko mal v roku 80 cm a 12,250 g, takze vase deti su k nam modelovia a modelky 😉

luludi
19. júl 2011

@rolak risko chodi len sem - tam popri nabytku a vela stvornozkuje, doktor nam vravel, ze pri jeho vahe je lepsie ak bude co najdlhsie stvornozit. Neboj, Kristinka bude chodit, ked sa na to bude citit. 🙂

adelaine
19. júl 2011

@rolak aj my patrime medzi nechodcov...teda ako sa to vezme, prejde, ked ho drzim za jednu ruku, alebo ked pred sebou tlaci odrazadlo alebo kociar, sam nie...radsej sa da na styri a uz doslova uteka 🙂

rolak
19. júl 2011

@luludi v skutočnos´ti som rada,že ešte nechodí, dosť sa toho bojím..... už ju nebudem mať pod kontrolou,bude samostatná jednotka... božinku,ako môžeš Riška nosiť na rukách?????? veď ja mám dosť pri Kike. ona chodí za jednu ruku,aj popri nábytku,len sama ešte nie.

rolak
19. júl 2011

@luludi dávaš mu pri štvornožkovaní nejaké kolenové chrániče? Kika má kolená ako týrané dieťa, tak som jej vyrobila chrániče z mojich ponožiek, vyzerá ako veľká športovkyňa 😀

rolak
19. júl 2011

@adelaine Kika je na tom rovnako 😀 len ona nemôže pred sebou tlačiť chodítko,lebo sda oň oprie celou váhou a už to letí! ešte nevie pri ňom samostatne držať rovnováhu, celá sa oň zaprrie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre