Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
6. aug 2011

Ahojte,
ja som mala vcera fofry lebo sme mali poobede navstevu a mala spala zase len hodinku cez den tak som mala co robit aby som ju zabavila a aj som stihla navarit a upiect 🙂 samozrejme nezaobislo sa to bez skod 😠 a roztrepala mi jensku misu 😔
dnes sme rano boli vsetci traja spolu na nakup, vychadzke a hojdackach 🙂 a poobede sme chceli ist do zoo ale kedze sa dnes matka rozhodla po tyzdni, ze da svoju trojhodinovku tak to odlozime na zajtra 🙂, dnes pojdeme kuknut starych rodicov 🙂

@lenuss84 ja napriklad nemam specialne zaradene ovocie v jedalnicku lebo ked mame tak papame a ked nie tak nie 🙂 teda aby si rozumela ked si ja dam v priebehu na dna tak dam aj malej 😉 alebo ked zbada ovocie na stole tak si vypyta 🙂 ale ma velmi rada ovocie a aj papriku a paradajky 🙂

bambola
6. aug 2011

@merikac vidis meri teba som sa uz minule chcela opytat ako to dopadlo nakoniec s tym denisovym piercingom

merikac
6. aug 2011

@bambola 😀 ved ako mohlo,,rozdychali sme a ide sa dalej...na dovolenke sa ma pytal ci sa mi paci tetovanie
- tak som hu hned vysvetlila, nech ho boh chrani keby prisel s tetovanim a pre istotu som hned "zalovala mm 😀

adelaine
6. aug 2011

kockyyy, tak ja zajtra ficiiiiim...huraaaa, dofca 😀 😀 😀
mate tyzden odo mna pokoj..

majte sa tu pekne.

noemarta
6. aug 2011

@adelaine mati peknu a hlavne teplu slnecnu dovolenku vam prajem, odreagujte sa 🙂
@kafoditka vies cooo...aj dobre aj trosku na prd... nelina vcera o 19,00 z nicoho nic spustila totalny zachvat placu ☹ ☹ ale riadny, tak som si myslela, ze je unavena, tak som ju osprsila a fuuuurt....tak som stvrdila, ze su to zuby.... baby, ona ma okrem patiek vsetky vonku, vsetky su prerezane, len musia vyjst este cele von... takze je to asi strasna bolest... 😔 😔 tak som jej dala panadol a ledva ledva zaspala. A dnes bola tiez cely den upistana, nervna.... Takze tak domi...
A dnes sme boli kuknut poobede v horskom parku v ba a na slavine a potom k svokrovcom a teraz sedim nad papiermi...
ale idem uz do perin, takze dobruuuu

merikac
6. aug 2011

@adelaine krasnu a nikym a nicim nerusenu dovolenku prajem................ 🙂

merikac
6. aug 2011

@noemarta fak to si ozaj chuuda male musela vytrpiet,,ale takto to ma rychlo za sebou,,vsetko zle je na nieco dobre a netrapi sa po kuskoch,,,,,,,,,,,ozaj uz minule som chcela pochvalit,,mne sa strasne pacis s takymito polodlhymi vlasmi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

noemarta
6. aug 2011

@merikac no ved aj ja to tak beriem, ze aspon to ma rychlo za sebou....
jeej to fakt, diiiik.... ale mne uz dlhsie nepasuju, takze takato dlzka je u mna maximum... 😉

merikac
6. aug 2011

@noemarta v dlhsich som ta nevidela, ale z foto z dovolenky ti to velmi sekne,,,,,,,,,,,,Nas este trapi pravy ocny zubok,,,,,,,,,,tak dufam, ze sa coskoro prederie

noemarta
6. aug 2011

@merikac 🙂
idem meri spat, akurat som dorobila robotu, tak idem spaat. Ozaj, ty este kojis ???

merikac
6. aug 2011

@noemarta ano, este kojim a vidim, ze mala zacina byt zavislacka-hlavne v noci 😀 , takze ak s tym teraz nejako neprestaneme, kazdym dalsim dnom sa bude oducat tazsie,,ale zas je mi to pohodlne a aj na dovolenke som si pochvalovala tento konfort 😀 ............. dobru,,nocku,,ja musim este pockat Denisa, dnes dostal povolienie byt na nejakej hudobnej akcii a o 12 ich ma z tade brat jeden ocino,,tak ho budem cakat, dufam, ze najneskor do 00,30 je doma

noemarta
6. aug 2011

no presne, aj mne to bolo pohodlne v noci...ona pije uz iba v noci, aj to asi dvakrat- trikrat....ale ja fakt neviem ako na to, a ani sa mi do toho nechce..... 😉 najradsej by som bola, keby sama zacala odmietat....
tak prijemne cakanie, hadam za chvilu dojduuuu... paaa

merikac
7. aug 2011

dobre ranko dievcata, teraz s Emmou vstali 😀 ( o 6 rano some boli zaviezt braska - odchadza fuskovat do Svajciarska),,,,,,,tak ked sme sa vratili , sme pospali ako take muchy a teraz nas prisla zobudit mamine, ze ci zijeme 😀 - a vy asi vsetci travite krasnu nedelu s rodinami,,,,ideme aj my do prirody- na Bojnu- pozriet leva a ostatne zvieratka a dat si obedik,,,,,,,,,tak vam prajem pekny den,,,,,,,,,,,

robika
7. aug 2011

Ahojte, no konecne som docitala to mnozstvo stran...
samozrejme uz som aj zabudla na co vsetko som chcela reagovat 🙂

@merikac a @noemarta baby ja tiez kojim a zatial sa mi nechce zacat odstavovat, je to pohodlnejsie pre mna aj Filipka, lebo neviem pit z flase a tak neviem ako by som do neho dostala dost tekutin, lebo on mi pije caj alebo vodu naozaj malo ... vypije tak 130 ml, obcas trochu viac, tak kojim rano, potom o 11, o 16 a potom 20 co ideme spat a v noci asi 2 alebo 3x- to uz netusim...
ja dufam ze sa sam odstavi, ze zacne viac a viac pit tekutin a jednoducho nebude mat kam dat MM...
no uz vstal ...

bambola
7. aug 2011

ahojte,
my sme dnes chceli do zoo ale zrejme mala ten isty napad cela BA 😠 tak sme to otocili rovno do sadu a na plaz, mala sa tam pekne vybehala s holou 🙂 a teraz drichme 🙂

@adelaine peknu dovolenku 🙂

gabika41
7. aug 2011

Cafte....tak ja sa uz hlaim z Partizanskeho....uz zase veselo makam,lebo ved treb azase vsetko vybalit a vyprat....a sa mi chcelo,tak som vymenila aj pradlo na posteliach...idem ulozit malu a na vecer pojdeme asi na vychadzku.....majte pekny zbytok dna....

monline
7. aug 2011

čaute baby
prosím poraďte mi...malý Lukáš od rána vracia, katka doteraz len kojí a začala pred týždňom dávať mrkvu a zemiak, malému chutí..má 4,5 mesiaca...mala by mu dávať ryžový odvar? alebo čo? asi by nemala kojiť, ak ho napína, že? (my sme našťastie nemali takýto problém)

noemarta
7. aug 2011

ahoj mon, ja si myslim, ze by nemala prestat kojit, ak je to jediny prisun pitiva, tak urcite nie, ved bude dehydrovany. a myslim si, ze ryzovy odvar kludne moze dat, s tym nic nepokazi, moj nazor.... 😕
Prajem rychle uzdravenie...

monline
7. aug 2011

@noemarta díky Maci, tiež sme to takto zhodnotili, že kojiť áno, ale menšie dávky častejšie..a sledovať plienky, či sú pocikané a po akej dobe..ale už sa cíti lepšie, napínalo ho z vody a čaju, ale keď kojí, tak pije v pohode..asi mal len ťažký žalúdok z niečoho, ale nebude to nič vážne, našťastie

noemarta
7. aug 2011

@monline chvala bohu ze to ustupuje. 🙂

lenuss84
7. aug 2011

ahojte.my sme mali dnes pekny dnik.Ada spala od vcera vecera od 20.30 do 4.30-to vypila flasu mlieka.potom sa zobudila o 6.30 lebo ju zobudil mm-vstaval lebo isiel na huby.zobrala som ju k sebe do,postele/lebo to nema vo zvyku-vstavat tak skoro/ a pospala pri mne do 8.30.doobeda behala s mm po dvore.o 12tej zaspala,potiahla do 13.45.naobedovala sa sviečkovej a isli sme aj s mm von.poprechadzat sa k rieke.mala sa vybehala.o 18tej zalomila v kociku.potiahla si tych svojich 45minut.potom som ju okupala a o 20.30 sladko zaspala. a odfukuje ako diva.

lenuss84
7. aug 2011

@merikac vestica JULia uz bohuzial nezije.no....ja som jej schopnostiam nikdy akosi neverila... 🙂

kafoditka
8. aug 2011

Ranko koceny... s pocasim to dnes nevypada najlepsie 😒 v spravach rano vraveli, ze leto nadobro skoncilo 😕 😠 Dnes chcem cosi upratat, treba mi aj zehlit, ale to si necham na vecer.. A dnes mame s mm vyrocie svadby 😵

gabika41
8. aug 2011

Dobre rano....uzzase prsi a ja mam nalozenu pracku.... 😒 prajem prijemny den... 🙂

jaruska8
8. aug 2011

Ahojte baby, aj my sa ešte kojíme, malá ale už papá len 3x za deň, v noci už nepije skoro tri mesiace, prestala samo od seba a. Myslím si, že nie je závislák, lebo keby som jej cez deň neponúkla, tak to prežije, nie je ten typ, čo by sa za cicíky šla zabiť. 😀 😀 😀 😀 Jaj a už v podstate chodíme sami, teda, keď má náladu, teraz napr. štvornožkuje. 😀 Ešte to nemá také zautomatizované, ale napr. včera už prešla 20 krokov a tiež sa pustila úplne sama k mojej mamke. 🙂

noemarta
8. aug 2011

@jaruska8 tak to mas dobre ze v noci uz nechce, my to mame opacne, cez den odmieta, ale v noci, cecia.... 😉
Inac ze dobre ranko....ze jesennee rano.... 😠 😒
Nelinka je uplne tri dni mrzuta, hrozostrasne place, hlavne na vecer a nad ranom, furt jej davam paralenove cipky, brutal ju trapia tie zuby, uz su vonku, len nie cele... Takze baby, tie deti co zle znasali tie prve zuby, mate sa na co tesit.... 😔 😔
@kafoditka gratuuulkaaa, verim ze si dnesny den / vecer uzijete ako sa patriiiii 🙂 a ja mam dnesny den napodobny, okrem zehlenia, ja zas musim makat nad papiermi....
@mirka285 zijes, co noveeeee ako ste pochodili??

kafoditka
8. aug 2011

@noemarta chuda Nelinka, poriadne ju to trapi ☹ joj nech uz su vonku a budete mat obe pokoj 😉
@mirka285 co je s tebou draha?? 🙂

mirka285
8. aug 2011

dobre ranko..tak ja som az teraz vstala lebo Linda sa v noci zobudila a do tretej nevedela zaspat ☹ takze cely vikend sme boli v Sali,zavarili sme broskyne,uvarili lekvar,opalovali sa a tak...a idem sa vam postazovat,tak ja jak puca cakam na ten kocik a dnes mi napisu z Bambini,ze im ho nedodali?ma to nasralo jak hovado lebo objednala som ho pred 3 tyzdnami,takze idem volat do Aladina,ze ci mi ho oni vedia zabezpecit,ma to uz ale fakt sere 😠
@noemarta maci Linde tiez lezu ocaky a ma tam na jednom normalne akokeby modrinu 😕 uz ste sa s tym stretli niekto?

bambola
8. aug 2011

Dobre ranko Ladies 😉
ja napriek pocasiu mam nejaku dobru naladu (aj napriek tomu, ze som sa zle vyspala) ale tak to nie je naskodu 😉 akurat, ze mi ju nebude mat cez den co udrzat tak cakam utlm 😀
@noemarta chuda male ☹ snad to uz nebude trvat dlho. ja na malej tiez vidim, ze sa jej prerazaju ale zatial len niekedy, este to asi nie je take intenzivne. "tesim sa". inac ma pravee napadlo, ze keby sa dasna potreli domacou isto by to pomohlo 😀 (niezeby som to chcela robit alebo niekomu odporucala 😀 ) ja ked som mala asi 12 a priserne ma bolelo brucho tak mi mama dala slivovicu 😀

noemarta
8. aug 2011

@mirka285 miri kludne to moze mat Linda, to je tak podliate krvou....
To naserka, noooo...skus zavolat do aladina a uvidis... alebo pocuj cez cechov alebo rakusakov to nepride skor???
@bambola ja som na tom napodobne, nevyspata, zle pocko vonku, ale ja sa vcelku drzim a mam naladicku... 😉 kto vie dokedy.... 😀 😀
Baby ale ta nasa mala chyti taky zachvat placu, ze normalne som sa prvykrat zlakla, to ako keby sa jej nieco strasne stalo, a ludia na teba vonku kukaju, ze co si ju nevieme utisit... strasneeeee...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre