Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
4. nov 2011

dobre ranko, ci skor uz asi dobry den 🙂,

rano o piatej ma zobudila ostra bolest hlavy a uz som nezaspala, takze dnesny den venujem poflakovaniu a podriemavaniu 🙂 nastastie mam navarene a aj poupratovane.
Som v DM objavila skvelu vec - maju detske musli, uplne na drobno pomlete ovsenne vlocky aj ovocie a bubovi chutia, tak sa tesim, lebo tym padom mu ranajky urobim za minutku.

a este pre inspiraciu: http://www.varimezdrave.cz/ http://www.zdraverecepty.cz/seznam-receptu

fajny den, prajeme vam s bubom len 🙂

gabika41
4. nov 2011

Ranko prajem...dnesje tu veterno,uz som stihla upratat aj malu ulozi,tak idem dat konecne ranajky..... 😉

kafoditka
4. nov 2011

Ahojte...prisla som vas pozdravit. My mame teraz tazke obdobie, predvcerom mi zomrel svokor v den svojich narodenin ☹ 😔 v utorok ma pohreb.. snazime sa ako mozme, aby sme boli svokre oporou... Filip ma teraz nejake zvlastne zurive obdobie - hryzie, kope a vynucuje si placom, ked sa mu nieco nepaci 😒 v pondelok ho ockovali, zatial ziadna reakcia, tak som rada.. inak uz dotiahne na klucky v byte, ked sa postavi na spicky, vcera otvoril vchodove dvere a utiekol na chodbu k vytahom...
@tinaki1275 Mati vitaj opat medzi nami 😉

gabika41
4. nov 2011

@kafoditka uprimnu sustrast.

lenuss84
4. nov 2011

@kafoditka joj.uprimnu sustrast celej tvojej rodine ☹

tinaki1275
4. nov 2011

@kafoditka boze uprimnu sustrast moja... 😒

bambola
4. nov 2011

@kafoditka uprimnu sustrast ☹

karinnka
4. nov 2011

@kafoditka Uprimnu sustrast 😔

monline
4. nov 2011

@kafoditka to je smutné, úprimnú sústrasť ☹

bambola
5. nov 2011

dobre ranko,
tak ja som tri dni bez netu a tu nic 😕 ste sa moc neposnazili 😉

mala uz ranajkuje zemlu s maslom, teda vlastne maslo zo zemle 😠 😀 ja si idem spravit caj a trochu poriadit kuchynu, dnes sme same, ocko je v praci ale pride normalne domov 🙂

luludi
5. nov 2011

@kafoditka uprimnu sustrast 😢

denisse
5. nov 2011

dobre rano ...

@kafoditka uprimnu sustrast ... 😔
ja dnes nevarim, poobede ideme na navstevu k znamym, tak som vcera upiekla tortu a jablkovu strudlu ...
idem len poupratovat, vcera som to uz uplne nezvladla, kedze tortu som dokoncila pred polnocou ...
a idem zbalit letnu vybav balkona, koberec a nabytok schovame do pivnice ...

bambola
5. nov 2011

@denisse my mame balkonove stolicky zlozene v rohu obyvacky lebo som si predstavila, ze v zime ked bude krasny slnecny den a zubate slniecko zak vylezem na balkon a dam si tam teply caj 😀

merikac
5. nov 2011

pekny vikendovy den vam dievcata 😉 Hore sme od 7- ale nic plodneho sme este neurobili, ak neratam ranajky a bezne ranne ukony 😀 ....Rozmyslam, ci dnes aj varit, alebo budeme len na polievke a niecom rychlom,,,,,,,,,
@kafoditka Dominika, uprimnu sustrast 😔
@bambola a coze si neposluchala, ked si bez netu? 😀 ( Denisovi ho zvyknem v takom pripade bravat )

bambola
5. nov 2011

@merikac jaaaaa? nieeeeee 😕 😅 😀

baby kedy budu mat asi decka meter?

mirka285
5. nov 2011

@bambola asi trojrocne?

bambola
5. nov 2011

@mirka285 rozmyslam nad rocnou permanentkou do akvarka a deti do metra maju vstup zadarmo tak zato, nieze sa mi buduci rok nevojde do permanentky 😀

a ty ako oko?

mirka285
5. nov 2011

@bambola ha ha 🙂 oko co ja viem,vraj lepsie,ale stale ho mam rozkvapkane,takze prd vidim,tak ani posudit neviem 😒

bambola
5. nov 2011

@mirka285 si doma za pirata 😀

mirka285
5. nov 2011

@bambola a hlavne som uz unudena na smrt 😝 dnes ideme k sestre navecer,tak aspon nejaka zmena..

gabika41
5. nov 2011

prave som sa vratila z dlhej vychadzky a je tam normalne teplo.....a kedz mi dosla kasa,musela sa Lucka uspokojit s ovocnym tvarohom a uz fici na spievankove......majte pekny zbytok dna.... 🙂

kafoditka
5. nov 2011

Ahojte...kocky vsetkym vam dakujem... my sme dnes cely den gruntovali so svagrinou byt, mm tiez pomohol, ale vacsinou varoval deti, bol s nimi pol dna vonku.. V den pohrebu k nam pide so svokrinej strany asi 20ludi, tak sme si dnes poriadne makli, krize si necitim, ale aspon mam vianocne detailne upratovanie za sebou 😅

bambola
5. nov 2011

@kafoditka a ako to svokra znasa? to prislo asi dost necakane, ze? 😒

kafoditka
5. nov 2011

@bambola no znasa to samozrejme tazko, ved boli 35rokov manzelia 😔 dva dni bola na utisujucich liekoch, dnes uz je to lepsie, ale bojim sa utorka 😢 snazime sa byt jej velkou oporou... Mati, svokor bol dlhodobejsie chory, ale ignoroval lekarov, liecbu a aj svoju rodinu, ked mu chcela pomoct 😒 nakoniec sa to zomlelo velmi rychlo a zlyhalo mu srdce 😔

luludi
8. nov 2011

@kafoditka vela sil do dnesneho dna ☹ budem na vas mysliet

kafoditka
9. nov 2011

Koceny, som vas tu nakazila negativnou energiou, ze uz ziadna nepisete?? 🙄 😕

bambola
9. nov 2011

@kafoditka ale to snad nie 🙂

kafoditka
9. nov 2011

@bambola ako sa mate bambolky?
Dnes som sla pre Kuba do skoly a kedze to mam tri minuty od domu peso, vzala som maleho do golfaca, dobre obleceneho, bez deky a taka starsia tetuska mi na prechode davala rady a velice sa pohorsovala, preco to dieta nie je vo fusaku, ze to neznamena, ze ked je vonku 14stupnov, tak dieta fusak nepotrebuje 😕 😕 🙂

bambola
9. nov 2011

@kafoditka ja malu tiez vozim bez fusaku, pancuchy, stucne a nohavice, dlhe bodyno, mikca a tepla bunda, a ciapka. a to som za divnu, mala by tetusa dojst sem lebo tu ceske decka behaju v mikcach a bez ciapok 😀 navyse 14st. 😕 je normalna, vsak teplo 😅

mame sa celkom dobre , akurat mala zmenila rezim a namiesto troch hodin denne spi len hodinu- hodinu a pol 🙄 takze uz sme ako ostatni a nemate co zavidiet 😀
mala je soplava uz asi stvrty den, boli sme vybavovat pedinu a zrejme to tam vyfasovala 😠 zvlada fajn az na to odsavanie, ktore vobec nepomaha 😕 😠

kafoditka
9. nov 2011

@bambola a co ti place pri odsavani? nam sa Filip uz naucil a sople si odsava sam, chvalabohu uz nereve, lebo ked reval tak sa mu robili dalsie sople a to som mohla odsavat stale dokolecka 😖 my mame stale dva spanky denne 😅 od 10-11:30 a od 15-16tej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre