Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
9. nov 2009

tun1sk ☹ ☹ ☹ myslim na teba
ahojte vcera som tu nebola sorry 😉
dnes som bola u dr takze mame tam uz obal a vyslo mi to na 5+3 a idem o dva tyzdne pondelok na sono uz sa tesiiimm,ale dr povedal ze to tehu urcite je 🙂

zajacik...
9. nov 2009

Ericica dobre spravicky 😵

ericica
9. nov 2009

zajaciiiik diky 😵 😵 😵 sa hroooozne tesiiim 😵

zajacik...
9. nov 2009

Ja idem na UZV zajtra, tak som zvedava, uz sa neviem dockat 🙂

lenuliatko
9. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Tun1ska, je mi to ľúto, zbytočne tu utešovať, musí to prebolieť 😔 To je šok, človek ide na kontrolu a teší sa, že uvidí bábo, že ho uistia, že je to ok a ...
Ercica, teším sa s tebou, o dva tt bude srdiečko 😉
Mojalili, preskákala si toho dosť, teraz už len happyend 🙂
Zajačik, ty si tu?
😉

zajacik...
9. nov 2009

Leni som tu aj tam 😵

zajacik...
9. nov 2009

Leni tebe zajtra naskoci 7tt 😵

lenuliatko
9. nov 2009

Už som videla, že si bola aj v "splne". Ale ž ti odpíšem tu. Neviem ešte kedy pôjdem, dnes zavolám sestričke, čo ona na to. Niekto spomínal, že štvrtok-piatok tam doki nebude, tak neviem. Aj by som už šla, aj nie...

zajacik...
9. nov 2009

Ty uz asi chces pockat na srdiecko, ze? To asi az buduci tyzden bude... no som zvedava co povie sestricka. Ved nevadi ked nepojdes zajtra, urcite sa este stretneme, tam sa myslim chodi na UZV 3x. Alebo sa mozno stretneme na 3d UZV u Dankovcika, planujes tam ist?

lenuliatko
9. nov 2009

Ja viem 😵 Aj preto mám dilemu, že keby som počkala ešte pár dní, rovno by mohlo byť vidno srdiečko/a. Ono to asi vyzerá divne, že tak otáľam ale proste vo mne to ostalo, ako som bola vtedy na UZV a na druhý deň zmizli všetky príznaky a vývoj sa zastavil v deň UZV. Ale aký je doki bleskový pri UZV... 😀

lenuliatko
9. nov 2009

Aj tak neviem, či by sme sa stretli, aj keď ja by som veľmi chcela. Lenže ty si tam stále medzi prvými, ja dochádzam z MI, takže sa kôli premávke môžem trochu oneskoriť a ty by si na mňa asi nečakala 😅

lenuliatko
9. nov 2009

K Dankovčíkovi by som šla. Už len kôli tomu zážitku 😵 Ale určite to spojím s nejakým dôležitým vyšetrením, najskôr s morfologickým UZV. Keď už je taký odborník.

zajacik...
9. nov 2009

Leni ja ta uplne chapem s tym UZV... tak radsej pockaj, budes mat aspon pkoj na dusicke... no je pravda ze ja tam chodim skor, ale to len preto ze to nemam daleko a tiez preto ze potom nechcem dlho cakat, ak nestihne urobit UZV do 9-tej, tak sa potom caka kym urobi odbery, ved vies....
A neboj, urcite sa niekedy stretneme 😵

lenuliatko
9. nov 2009

Uvidím, čo mi ešte povie sestrička. Chápem, že radšej prídeš skôr a máš pokoj. U mňa sa ťažko odhaduje, kedy dofrčím, záleží od ciest. Veď zatiaľ nemám žiadne problémy, že by bolo podozrenie na mimomaternicové, tak nech majú drobce pokoj. Veru, by sme mohli dať niekedy stretko splňáčky, sme si sľubovali, že keď to vyjde... Niekedy na jar, s veľkými bruškami 😉

zajacik...
9. nov 2009

Dufam ze vsetko bude v poriadku a ze ozaj na jar uz budeme mat velke bruska, tesim sa 😵 Idem si trochu lahnut 😉

lenuliatko
9. nov 2009

To si píš, že budeme 😉 Pá

mojalili
9. nov 2009

PETRUSK - bola som u lekara, som dnes 6+5 tt, a srdiecko bilo krasne, babo velke 9mm🙂 ze velkeee 😀
Ericica, gratulujem k vyledkom🙂 dobre spravy 😉

ericica
9. nov 2009

jejj sa tesim same dobre spravy mojalili gratulujem 🙂 noo dufam ze tam bude o dva tyyzdne srdiecko pevne tomu verimmm.
kocky ste zlate dakujem vam....ozaj a nerobi si s vami to pocasie co chce???mne je hrozne blbo 😒

helen
9. nov 2009

Mojalili, blahoželám!

petrusk
9. nov 2009

mojalili, tak to gratulujem, tesim sa s tebou. takze ja ked pojdem, tak urcite by malo byt vidiet srdiecko, ak je vsetko v poriadku.

ericica neviem ci je to pocasim alebo tehu, ale mne zacina byt blbo a aj cely den, vobec sa mi neda ucit, toto bude bieda na konci tyzdna ☹ ☹

miki060707
9. nov 2009

ahojte, tak mne je júlovky, čo už nepatrí k nám, musi to strašne bolieť, zažila to aj jedna kamarátka a viem si predstaviť aké to je, teda po pravde neviem, ale hadam sa to dá zvládnuť...
Ja som ešte nebola u doktora, neviem kedy mám isť, teraz by som mala byť len vo 4tt, to je asi skoro a nič tam asi neuvidí, kamoška vraví, aby som šla neskôr a hneď uvidim, či bije srdiečko, tak asi počkam, ale radšej skôr ako neskôr nie???no uvidim, rozhodnme sa, možno v piatok by som bola v 5tt, to by už malo byť niečo vidieť....
Erika, to je super, že lekár potvrdil tehu, dufam, že ked pojdeš najbližšie, že bude biť aj srdiečko, teraz ťa čakám na skype a niejako si tu neni, mne nieje zatial zle, klop klop, zatial sa citim dobre, ale to sa môže zmeniť, tak sa krásne majte

liluu
9. nov 2009

😉

kibuk
9. nov 2009

ahojte tak ja som bola dnes na krv-hcg aby mi aj z krvi potvrdil tehu a vysledky budem mat v stredu a dohodneme sa dokym na najbližšej poradni 🙂 🙂

mojalili
9. nov 2009

no takze budes cely tyzden cakat, ach jo, uz nech je piatok, ze? 😉 to poznaaam🙂

dakota.w
9. nov 2009

Ahojte,
tak som sa práve vrátila od lekárky, krv mi nerobila, rovno šup na uzv...
Takže máme 5 mmm, akcia zatiaľ, prebežný termín 17.7.2010 a kontrolný uzv 23.11.2009
Tešíme sa všetci prevelice...
Blahoželám aj všetkým ostatným a držím palce.
Dúfam, že sa s niektorými z Vás stretnem v lete na Antolskej. 🙂 🙂 🙂

kibuk
9. nov 2009

dakota juj tešim sa s tebou ja idem opať v stredu k doktorovi 🙂

sarai
9. nov 2009

mojalili, super. ja sa uz neviem dockat, ked uvidim srdiecko. zajtra idem k dokimu, tak len dufam, ze bude vsetko ok.

helen
9. nov 2009

Dakota, blahoželám! :D Písala si, že "akcia zatiaľ", znamená to, že akcia zatiaľ nebola?
Ak všetko dobre pôjde, tak sa na tej antolskej možno stretneme, lebo my mámee predbežný termín 14.7. 🙂 na uzv idem ale až 24.11.

zajacik...
9. nov 2009

Mojalili, Dakota, tesim sa s vami 😵

ericica
9. nov 2009

ahojte tak teraz mi je uz totalne zleeeeeee 😝
mam hrozneeeee tocaky poradte co pomaha pri malej som to totiz nezazila ☹
dakota ja idem 23.na sono 😉 a rodit budem v NZ takze sa nestretneme,,,iba ak si daaaaame stretko uz aj s nasimi drobcami 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre