Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
9. nov 2009

NO teda kocky, aj vym zavidim, ze sa takto postretate. JA zatial svoje tehotenstvo tajim, ale prd utajim,ked pojdem o tyzden do prace, ked mam brucho akoby v 5.mesiaci tehotenstva 😒 Ziadne gate okrem jednych neobleciem, a uz som vytiahla tehotenske po dcerke 😀 .Proste brucho...ako mravec....Stale sa ukludnujem, ze vraj to pri druhom tehulkovani byva..ha ha ha 🙄

petrusk
9. nov 2009

baby ja mam pocit, ze ma uz zadusi, uz vyse mesiaca ma len drhne, kaslem, nevykasliavam, neviem co s tym, z krvi vysledky budu az tak do dvoch tyzdnov, uz ma z toho aj brucho bolieva, dnes je omnoho horsie ako ine dni. neviem co si mam na to dat, ci mam ist obvodnej znova, alebo sa na gyndu, nech mi nieco poradi, co by som mohla na to uzivat, aj ked idem do 7. a 8.tt tak sa bojim cosi si davat. uz som z toho zufala.

helen
9. nov 2009

Petruska, určite choď za obvodnou, alebo, ak sa dá, jej aspoň zavolaj, ona by mala vedieť, čo sa v tehu môže. Ale určite sa môže mucosolvan, hoci ten je skôr na vlhký kašeľ. V príbalovom letáku je myslím napísané, že nie, ale čítala som vyjadrenie jedného lekára na jednom českom fóre, že je to bezpečné. Ak máš záujem, môžem ti ten text poslať mailom.

petrusk
9. nov 2009

zajtra by som mala ist poobede na plucne, dufam, ze sa to podari po znamosti vybavit. ja som z toho uz zufala. mi je do placu, ze sa nam konecne podarilo mimi a teraz toto. sa bojim, aby sa mu nieco nestalo.

helen
9. nov 2009

Petruška, budem držať veľmi palce, ale nestresuj sa príliš, tieto veci na mimi väčšinou ozaj nemajú vôbec žiadny vplyv!

ericica
9. nov 2009

petrusk uzivaj homeopatikum stodal je to ucinne a smu to aj tehotne u nas to zaberalo aj pri mna aj pri malej 😵
a aj my ti budeme drzat palce silnoo 😉

petrusk
9. nov 2009

dakujem, pred 1,5 tyzdnom mi robili test na plucne chlamydie, ale kedze zdravotnictvo setri, tak vysledok bude o take dva tyzdne, ale tolko uz cakat nechcem, nech ma aspon skontroluje plucny doktor. bojim sa, ako sa to potom bude liecit, ak mam tu hnusobu, a ci to nebude mat vplyv na miminko. je mi z toho na nic, este pocasie vonku na prd. vraj by som mala vela spat, ale ani to nemam kedy.

oacka
9. nov 2009

Ahojte, kočky, už sa ani nesnažím to tu sledovať, koľko nás je!!! 🙂 🙂 🙂 Všetky zdravím! Ja mám za sebou druhý usg. Som v 6tt + 6, srdiečko bilo. Lenže mám dve krvácania v maternici, dačo sa tam natrhlo a tak budem tri týždne doma ležať bez pohybu. Paráda! Manžel leží v nemocnici a ja doma. Zle mi je ešte stále, ale už ma prestalo tak hrozne bolieť brucho. Chvalabohu. Držím vám všetkým palce! termín máme 30. 6. 09, ale to je len taký orientačný. Možno bude júl. Ak sa dožijeme...

ericica
9. nov 2009

oacka neplaaaaas 😒
tak si vyloz nohy a odpocivaj ,davaj na seba pozor a preco by sme sa nemali dozit,,,nepis take veci 😵 😵 😵 aj ked viem ze len srandujes 😉

mojalili
9. nov 2009

PETRUSK - mne objavili plucne chlamydie minuly rok, liecili mi to tri mesiace antibiotikmi, takze aj keby ti prisli vysledky pozitivne, myslim,z e to odlozia...ja som mala ist tento rok na kontrolu a akosi som sa na to vykaslala...ach jo, cela ja.... Petrusk - chod k obvodnemu, oni vedia, co mozu dat tehotnym...pri prvom dietati som brala ATB, musela som...ak ti je naozaj velmi zle, chod, leo choroba moze byt viac zla ako lieky...

sjuzocka
9. nov 2009

ahojte, pridavam sa, aj ked zatial si to este velmi neuvedomujem 🙂 pri malom ani nestiham 🙂)

helen
9. nov 2009

Oacka, mrzí ma to, ležanie bez pohybu je zabiják, ale verím, že to pomôže a ty to zvlládneš! Tak sa drž!
Mojalili, krásna fotka v avatare 🙂

zajacik...
9. nov 2009

Oacka tak sa len pekne opatruj, aby ste boli s drobcom v poriadku 🙂
Sjuzocka vitaj 🙂 Ani ja si to este poriadne neuvedomujem 😅

miki060707
9. nov 2009

ahojte, tak vitaj nová julovka🙂 vidim, že máš ročného synčeka, to ja som sa bála, ako to zvládnem pri Soni, tá keď sa mimi narodí bude mať 3 roky, ale hádam zvládneme
oacka, pekne vylož nohy a odpočívaj a nič nerob.......určite to pomôže
petrusk, hadam ti nič zajtra zlé nezistia, a bábenko bude ok
ja možno pojdem až o dva týždne k lekárovi...nech bije srdiečko 🙂
pekný večer

mojalili
9. nov 2009

Helen, dakujem, to je moja LILI, moja dcerka na nasej svadbe🙂
Prave sme prisli s manzelom z prechadzky, bolo supeeer a ideme spinkat. Prajem vam dobru nocku pa

zajacik...
10. nov 2009

Pekny dnik 🙂 Ja som sa prave vratila z UZV, mame 7mm dutinku 🙂 Dalsia kontrola o 2 tyzdne, to uz by malo blikat aj srdiecko 😵
Miki to mas ako nastavene tie tt? 😀

mojalili
10. nov 2009

Zajacik super, tak to je uz velkeee. gratulujem 😉

helen
10. nov 2009

zajacik, blahoželám! Super správa!

takyna
10. nov 2009

Zajko gratulujem teším sa velmi 🙂

pozdravujem všetky 🙂

zajacik...
10. nov 2009

Babulky dakujem 🙂 A to len dutinka ma 7 mm, babatko este zrejme nebolo vidno 🙂

sarai
10. nov 2009

ahojte, ja som sa tiez akurat vratila z utz a uz bilo srdiecko. som strasne stastna, je to super pocit. babo ma 9mm a som v 6tt+6. takze uz si to idem uzivat naplno.

helen
10. nov 2009

zajacik, na bábo ešte bude čas istotne 🙂 sarai, gratulujem! 🙂

ericica
10. nov 2009

ahojte zajacik tak gratulujeeeem 😉
co robite v tomto skaredom pocasiiii...ja chcem bieleho Martinaaaaaa ☹
miki ze 57 tyzden to coooooooooo? 😀

helen
10. nov 2009

Erica, ja varím obed, malá si skladá puzzle a o chvíľu budeme jesť. A inak sa veľa nedá, akurát ešte pracovať mi trochu bude treba, keď bude drobec spať? A ty?

petrusk
10. nov 2009

ahojte, ja za chvilu odchadzam na plucne. dufam, ze to bude dobre ☹

mojalili
10. nov 2009

Ahote kočky, gratulujem SARAI, ste na tom ako my, aj my sme mali v sobotu 9 mm 🙂
JA konecne obedujem. Dnes sa ani nic neda robit, iba spat, alebo...Cely den cistim maminke PC, ktore jej chcem dat, lebo uz neviem co s nim ci s nou?. Mam doma 2 notebooky a jedno pevne PC, tak maminka v 66 rokoch sa chce naucit na Pc, aby mohla si pisat.. 😀

ericica
10. nov 2009

helen ja sa hrooozne nudim sice by som mala robit ruzicky na torty ale sa mi nechceeeee 😅
sarai pripajam sa ku gratulacii k srdiecku 😉
petrusk silno drzim palcoky 🙂
mojalili fakt mas naaaadhernu dceru.... 😵

zajacik...
10. nov 2009

Sarai gratulujem k srdiecku 🙂
Petrusk drz sa na tom plucnom 🙂

sarai
10. nov 2009

dakujem.

mojalili
10. nov 2009

Ericica - ale aka je ona nezbednica....ziveeee dieta, velmi zive, ale sikovne, ma uzasnu pamat, ja ziram, ze z prveho pocutia dokaze si zapamatat basen ci intonaciu piesne🙂 zeby hudobny sluch po mne? 🙂)) Anglictina jej ide taky frmol...No ale dost bolo chvalenia, je to taky maly certik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre