Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

iinuska
23. apr 2010

ale ja som z Bratislavy 😉 A Pezinok neni zahorie 😅

oacka
23. apr 2010

neni??????? a ja som celý život v tom,že je!!!! no dobre,že viem! 😉

iinuska
23. apr 2010

clovek sa tu vselico nauci, ale uz nebudem rusit. Prajem vsetko dobre 🙂

oacka
23. apr 2010

a čo rušíš? veď tu momentálne skapal pes! piatok večer,každý sa venuje rodine... tak to má byť! 😉

maxara
23. apr 2010

OACKAAAAAA, Pezinok zahorie????? preboha, ved Pezinok je praaaveze predhorie.. je tesne pod pezinskou babou a ked cez nu prejdes, ocitnes sa na zahori... no ale ja som ticho, tiez by som nevedela nic o vychode.. ale funny dedina (ci co to je) je Koksov-Baksa

maxara
23. apr 2010

a PK je 5 metrov od Bratislavy (ziadna Blava), tak jasne ze fandime BA 😀
Inak mm som poslala von s kamaratom, kedze som totalne bez nalady, najprv sa tvaril, ze nieee a zrazu ze, idem do Noveho Mesta, do rana som spat 😀 srandista.. dala som mu vychadzku do polnoci 😀 tak som zvedava.. teraz sa tlacim cokoladou s rozkom a kukam na panelak (nie z okna, ale v telke)

maxara
23. apr 2010

pocuvajte, ako sa vola ta tehla, co hra mamu Angie?

maxara
23. apr 2010

tej moorke vazne drbe?? ako moze podozrievat niekto svojho manzela, ze vyznava vlastnej matke lasku, ked pocuje spoza dveri slovo sex 😕

maxara
23. apr 2010

no tak baby, ja si tu teda aspon pospamujem, ked si zurujete kade tade.. konik pre vas uz nic neznamena? 😀 to bol akoze pokus o vycitku

monline
23. apr 2010

čau maxi, smejem sa tvojim komentárom 🙂

maxara
23. apr 2010

teraz ma napadlo, ze sused mi vravel, ze vyrastal s Imriskom (Bystrianskym), ze to bol super chalan a ked sa dal v 16tich na herectvo, tak mu pekne preplo a strasne ostal namysleny.. vraj dovtedy si spolu super rozumeli a potom sa s nim nedalo vydrzat... a este jedna vec, ktoru som fakt necaka, vraj buzna je aj Patrik Hermann 😒 a pritom ten mi prapada ako taky vzorny ocko rodiny

monline
23. apr 2010

dcéra mi tu kecá, tak len na pol oka pozerám panelák, na pol oka koníka a počúvam tiež súčasne panelák i niku..je hrooozne ukecaná 🙂 presolila som údajne cestoviny, ktoré si dáva s grankom, tak ma kritizuje 🙂

maxara
23. apr 2010

jeeej monline konecne niekto..inak ten tvoj sef je riadny pablb.. podla mna by si mu mala skusim este pripomenut, ze si mu tam robila za minimalnu mzdu a vedome si sa ukracovala o dochodok, nehovoriac o matersku a on sa takto zachoval.. uplny sedlak

oacka
23. apr 2010

Kokšov Bakšu aj my používame v nie práve pozitívnom slova zmysle,ak chceme povedať,že je niekto z konca sveta,tak poviem,že odniekiaľ z kokšov bakši.... sorry všetkým obyvateľom... no vidíš, jaký je ten koník potrebný! ja som to brala podľa nárečia - nehovorí sa v pezinku tak podobne ako na záhorí????? lebo už potom neviemo dkiaľ to mám, jedine potom od nejakej spolužiačky z výšky,čo sa považovala za záhoráčku,aj keď bola z pezinka....

monline
23. apr 2010

inak- ten Imrisko je taký, že si ho v normálnej roli ani neviem predstaviť..on tuším je dokonalý ťuťko

maxara
23. apr 2010

mon no ja som presolila rizoto.. a to tak nechutne, ze ani ja som ho nedokazala zjest a aj ked som dovarila dalsiu ryzu, aj tak je to vela.. tak asi musim este zeleninu a rizota budem mat na tri zimy.. 😖

monline
23. apr 2010

presne tak maxi..a gastráče som nevidela roky..dnes som mu povedala, nech mi presne zistí koľko dní dovolenky mám, lebo podľa papierov mám mať ešte 17 dní..tak som mu povedala, že mi to vychádza, že už len TRI dni budem robiť 🙂

oacka
23. apr 2010

si predtav,že moj mm nešiel piť!!!!!! nechápem, on je veľký fanúšik... až mi ho je ľúto,že tu sám sedí a celé mesto chlasce....
panelák nepozerám, neni to už trochu psychpatické tam všetko? ja už tú Ivanu nemožem...

monline
23. apr 2010

tie moje cestoviny sú preto asi tak slané, lebo som ich nepreliala vodou..sú to tie, čo sú tvrdé a netreba ich..len som zabudla, že dcéra si ich dá s grankom..prisladila cukrom, ale už špekuluje, či nechcem dojesť..no nechcem .-)))

maxara
23. apr 2010

oacka odkedy mam koksov baksu v povedomi, tak aj my to pouzivame akoze z konca sveta.. a v PK sa hovori skor podobne ako v Trnave, zahorie je ina kava.. Vlastne v Pezinku sa hovori len tvrdo, ziadne zmeny slov a slovosledu.. zahorakovi poriadnemu ostatni nerozumeju.. 🙂 opytaj sa Mojalili.. 😉

oacka
23. apr 2010

´moji rodičia podnikajú roky, zamestnávajú svojich známych,ale v živote by im nenapadlo im dávať minimálnu mzdu, je to odžub, to sa nerobí... moja mama by preto nemohla ani spať...

monline
23. apr 2010

ja si zapínam ordináciu, ale ak nie je, pozriem aj panelák, celkom stačí letmo sledovať raz do týždňa, žiaden dej neujde 🙂

oacka
23. apr 2010

my pozeráme v poslednej dobe politické debaty na ČT1, sa to veľmo páči mojmu mužovi... a potom také tie paľby a tak, kde sa hovorí o nespravodllivosti na úradoch a súdoch. ja sa vždy tak rozčúlim....

monline
23. apr 2010

oacka- práve preto som si myslela, že bude mať snahu pomôcť mi, keď to potrebujem..však robím pre neho 9 rokov a sme kamaráti zo školy...veď by ho to nestálo ani cent navyše..no ale- čo narobím, zmýlila som sa..
som zvedavá, kedy mi vráti moje peniaze

maxara
23. apr 2010

mon aj tak sa este k tomu vyjadri.. ja uz vsetkych v robote drbem a vo stvrtok mal veduci meniny, mal hrknute a dobru naladu tym padom a dosiel do kanclu a tak mimochodom mi povedal, ze: "ale keby sa ti velmi chcelo, tak by si sa mohla troska prejst po rajonoch, nech mrzane makaju" (mrzane, tak volam nase chyzne)
oacka - mm isiel autom, on ani chudak nejde pit 😒

monline
23. apr 2010

oacka- ja sledujem najmä reportérov na stv1, politické diskusie moc nemusím

oacka
23. apr 2010

a najradšej mám takých podnikateľov,čo roboši dajú minimálnu mzdu a oni jazdia na novom BMW s mriežkou.... to sú čisté svine!

maxara
23. apr 2010

oacka mm poraza z politiky a spravodajstva.. on normlane prevracia oci, ked zacnu spravy a ja som pri ovladaci.. a Ivana je hnusne ale fakt hnusne preafektovana.. sa mi uplne hnusi jej debilny trhany ksicht

oacka
23. apr 2010

ale vážne tá Ivana Švehlová je čím ďalej tým škaredšia. Mórová bola dakedy taká svieža,čo sa s ňou porobilo? a už nech sa s tým jakubom rozvedie,lebo to je horor. A to čo sa tam deje na tej klinike,šak tam sa všetci ku...via. to normálne uráža lekárov aj sestričky,nie?

monline
23. apr 2010

maxi- ešte v pondelok si ma vypočuje..ak sa mi bude chcieť vrátiť do práce z BA
a potom vo štvrtok mám ultrazvuk a od prvého by som ostala na dovolenke..a nech sa tam sám hoci aj zblázni...
ráno v pondelok idem asi do BA ku gynekologičke pre výsledky z GTT, lebo mi ich nikde nenapísali do papierov a diabetológ ich potrebuje, lebo- prečo by mi veril? prečo by si ich nameral sám z krvi? prečo by ma riešil, akože mi verí a ja by som mu o týždeň až doniesla tie výsledky, ked pôjdem na poradňu? takže- doteraz som s cukrom nepochodila.. a vezmem asi aj niku zo sebou, lebo vraví,že má asi kvasinky, nech ju lekárka pozrie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre