Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
12. júl 2010

@mavion tiiisko zavidim taky rychly porod 😅

bellablonde
12. júl 2010

@adka1311 ani sa nepytaj, prve tyzdne uplna psychiatria, stale som si merala,
najhorsie som mala po cestovinach (moje najoblubenejsie jedlo)
teraz si sem-tam dobnem aj nieco sladke... ale to len tak, aby som netrpela, ze si nemozem ani liznut zmrzky
pribrala som 10 kil, mala vyzera byt drobnejsia
ale uz mi ide riadne na nervy, stale mysliet kolko coho zjest 😖

ani nealko pifco sa neda ☹ 😀

adka1311
12. júl 2010

@bellablonde tiez sa tesim na to, ze sa po porode normalne najem...a na zakusky......
cestoviny, ani pizzu ani nic z bielej muky nemozem ani ja...ale ta zmrka mi presla aj podla glukomeru, tak sa tesim 😀 😀 😀
idem spinkat...dobru nocku vsetkym....

bellablonde
12. júl 2010

ale som dost pysna, ze nikdy mi meranie nevyskocilo nejako brutalne
takze snad nie som na tom az tak zle
hodnoty sa mi drzia kolem 6tky a nizsie

dobru nocku

stanka33
12. júl 2010

@bellablonde ahoj uz si tu dlho nebola...
keby muz nemenil od 1.7 pracu tak by to taky problem nebol, mal nasporenych 6 tt dovolenky a bol by mi pomohol aj pred aj po porode takto nema nic, bol v starej praci do podledneho dna, akurat ked sa nad nim niekdo zmiluje a da mu na tyzden home office..mne doktor povedal vo stvrtok ze uz je to na spadnutie krcok skrateny otvorena 2 cm zatka odisla, normalne si myslim ze on vedel ze to bude okolo zajtrajska, no ale ked to je tak ako pise maxi a nevie situaciu v nemocnici ked bol cez vikend prec....ja uz som psychycky pripravena vsetko zariadene a zrazu toto a chudiatko moje 3tt sa trapi s tymi aftami je na liekoch schudol mi aj to co konecne po dlhej dobe nabral

stanka33
12. júl 2010

@stanka33 ja baby naberam pol kila kazdy den a to ani nejem iba pijem dneska som zhresila boli sme v mekaci mala som chut....a pijem cely den kofolu lebo ju nebudem moct cele leto

carrie84
12. júl 2010

@bellablonde - mne sa teda po tych obchodoch vobec nechce .... najstastnejsia som, ked sadneme do auta s klimou - ale mm v poslednej dobe popadol nejaky osial a zrazu ma pocit, ze som asi len pribrata a nie par dni pred porodom 😝 Cele tehu sa ukazkovo staral a zrazu by ma nenechal sadnut ani na 5 min 😝 😀 A este sa ma ten dobrak minule spytal, ze co tak fucim do schodov .... no skoro som ho prizabila! 😀 😀

carrie84
12. júl 2010

@stanka33 - preco sa nesmie kofola? Kvoli kofeinu? Mna dost zabija, ze nebudem moct rajciny

stanka33
12. júl 2010

@carrie84 co ja viem spociatku by som si to nedavala, kofein a tak umelina...ja som sa kavu bala pit az po nejakom polroku som sa odvazila..
sibe mi isla som pozriet do postielky ze ako spi moj maly a postielka prazdna
idem spat som zvedava co zajtra majte sa

monline
12. júl 2010

@carrie84 dnes som ťa hľadala v tabuľke..zdalo sa mi, že som ťa tu dlho nevidela..takže stále kinderko?

carrie84
12. júl 2010

@monline - stale 2v1 😝 😉 Ale sak - ono to pride, vecne takto nebudem .... hehe .... zajtra idem k mojmu porodnikovi, tak som zvedava, co mi povie 😕

monline
12. júl 2010

@carrie84 v tomto teple je zle aj ked si 2v1, aj ked sa už bábo narodí..dnes mi malý nevedel zaspať od toho tepla okolo obeda..strašné to bolo ☹

carrie84
12. júl 2010

@monline - ja sa prave tymto utesujem - ze sak ja nejako tie horucavy vydrzim, ale co maly, keby uz bol vonku .... aj preto sa vytesujem, ze sme prestahovani - v dome je predsa len lepsie ako v byte bez balkona. Sice su vsade este krabice, ale to sa casom vstreba 😀
A inak ako s Danielkom? Okrem toho, ze mu je teplo - stale poslucha? 🙂
Inak - zacinaju ma rozculovat moje ruky .... vobec nie som schopna zavriet ruku v past a mam ich riadne spuchnute .... keby sa zazracne ochladilo, ja by som vobec nebola proti!

tinka349
12. júl 2010

babule kde ste tak skor zmizliiiii ? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tinka349
12. júl 2010

no nic nooo...idem aj ja spinat...o 4hodinky vstavam - nesiem maminu na vlak - ide do rakuska a asi premeska aj moj porod 😢 tak dobruuu

tinka349
13. júl 2010

Moooooorning zenusky 😎 no neweriiiim vlastnym ociam, ze dnes som tu prva 😝 vonku je teraz taaaak prijemne, akurat som bola odniest maminu na vlak, dam si ranajky a idem este zalahnut, pokial nie je tak horuco 🙂

sunnygirl
13. júl 2010

ahojte bábiky 🙂 ,
dnes som s bruškom spinkala celú noc.

Chcem sa opýtať, včera som po vyšetrení trošku špinila, ešte sa mi to nestalo ani raz za tehu, či je o oki? A ako vyzerá tá hlienová zátka, ako hlien? Predpokladám keď sa to tak volá, alebo indi vindi?

Tak pekné písanie prajem, pááááááááááááááááá

Gratulujem všetkým maminám a držím palce rodiacim 🙂 🙂 🙂

janka_michal
13. júl 2010

ahojteee...no tak ja som uz vyprevadila draheho do prácee a tak máme dalsí den pred sebou..uz ma tie noci hnevajú, vstávam viac unavená ako ked idem vecer spat..nohy ma nehorázne boli a hlavne v noci..pomaly ani neprejdem na toaletu aaaach tehulkovanie je pekné, ale dlhééé
@sunnygirl tak ti závidim tvoju super prespinkanú noc...no a k tomu spineniu, ja som tiez min tyzden po prehliadke spinila a pred tym nikdy..to bude asi tym,ze som uz otvorená a pred tym som nebola..ty si sa uz zacala otvárat???neviem mozno som aj vcera cítala,ale nepamatám :D takze podla mna si z toho tazkú hlavu nerob..no aj ked je pravda,ze ja som spinila len chvilu potom uz to bolo vpohode..a k tej hlienovej zátke..ja vobec neviem ci ju mam alebo ci uz nie nejak som si to nikdy nevsimla to mi dr povie ona to bude citit ked sa jej zajtra spytam???a myslis,ze sa mozme milovat,ked som otvorena??lebo v jednom clanku som citala, ze sa moze ale setrne a hlavne hygiena(co je samozjreme) a v druhom ze nie..tak ja neviem teraz ci sa mozme alebo nie, aby sa malej nieco nestalo alebo tak...

janka_michal
13. júl 2010

no dobre babulky..tak ja utekam.asi mate pracu alebo este spinkate...poobede sa tu vidíííme...mamicky co idete dnes rodit drzte sa... 🙂

booklover
13. júl 2010

@sunnygirl po vysetreni sa to moze stat. hlienova zatka moze a nemusi vyzerat ako hlien, moze to byt trochu hnede, alebo cervene...
ja som v nedelu porodila, vo stvrtok som sa vratila z porodnice a od soboty mam v jednom kuse horucku... ☹ dnes mi isiel muzik pytat antibiotika...

lutsine
13. júl 2010

vcera 12.7.2010 o 21:50 sa narodil nas syncek Maxim Košuda s mierami 3800 g a 51 cm. Rodili sme spontanne a prirodzene.lucka

cigaretka5
13. júl 2010

@sunnygirl No mne tiez takto ostielka hlienova zatka- taky zltohnedu sliz na nohavickach, potom ma dokina vysetrila , krvacala som trosku a do dvoch hodin bola sekcia lebo som sa zacala otvarat a hrozil pre mna nebezbecny porod

krish
13. júl 2010

Dobre ranko kočky.

jeeej
@lutsine gratulujeeeeem. si ma predbehla 😉 prajem vela zdravicka pre oboch 😉

babulky ja sa dnes chystam na prednasku o dojceni na kramare len to teploooooo neviem ci to zvladnem. 😝

adka1311
13. júl 2010

@lutsine jeje parada...tak nakoniec predsa....gratulujeme... 😀 😀 😀

merikac
13. júl 2010

@lutsine ....gratulujem,,,,,prajem vam obom vela zdravika 😵

merikac
13. júl 2010

@mojalili az teraz som si vsimla, ze ste zalozili novu temu,,,,,,,ale je zamknuta, preco?

mirka285
13. júl 2010

caute bruskane...gratulujem novym maminam,vidim ze uz sa to tu rozbehlo 😉 dnes bude dalsi sparny den,nenavidim toto pocasie..dnes cakam kamosky zroboty tak sa tesim,apon poklebetime trochu...

cigaretka5
13. júl 2010

No kocky tak bilirubin nam
klesol ale vahovo nemame progres tak si nas tu nechavaju. Som z toho na prasky......

ivka8255
13. júl 2010

@lutsine tak to bolo rýchle, veď okolo obeda sme si ešte písali 😵 GRATULUJEM k Maximkovi 🙂 a prajem všetko dobré, veľa mliečka a rýchly návrat domov

petrap001
13. júl 2010

@lutsine jeeej gratulujem 🙂
a ktoze dnes rodi?? maxi,ze??? a alexa tiez??
my sme uz od 8 mej hore a ne a ne spinkat,len sa mrvime a pucime ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre