Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ivka8255
10. máj 2010

maxi ja by som aj chcela mat pravdu, ale pri mm musim casto priznat, ze ju ma on, on je celkovo taky nejaky "dospely" aj napriek tomu, ze je mladsi.on sa vyblaznil v puberte a kym ma spoznal a ja som presla pubertou nejako priiiilis hladko, tak to na mna obcas teraz pride... moja mamina sa smeje, ze mm si uzije moju pubertu naraz ked ju budu mat nase deti 😀

maxara
10. máj 2010

Myslela som s komunikaciou akoze nevedia vyjadrit svoje pocity a potreby a vlastne vo vztahu chyba tym padom komunikacia.. oni si nepovedia svoje..co im vadi a tak

denisse
10. máj 2010

maxi, ja som ten rak, co seba ma az na poslednom mieste ... ostatni su dolezitejsi ... ale myslim, ze na raka som tiez celkom komunikativna 😀

mojalili
10. máj 2010

Jejda, vy ste ale o znameniach popisali.
MAxi zaujalo ma, ze RYBY maju mastne vlasy...moj muz aj dcera su ryby...ale konciace, na druhy den uz je BAran.....ale nemaju mastne vlasy........aleeee kolegyna ma stale a je ryby.... 😉

Dosila som spodok toho zasobnika na plienky, zajtra pokracujem, potom vam sem hodim vysledok, ale nesmejte sa, ja si nerobim ani nejake narty ci strihy, proste zoberem do ruky a robim 😉 Ale uz idem vazne do postele,...

Prosim vas,este jedna otazocka...Šila som, sedela na prdeli a stolicke a potila som sa jak hovado....ja uz sa potim aj pri šití, hroznéééééé.....stale ☹

maxara
10. máj 2010

ivka moja sestra je v puberte do teraz.. ma skoro 40, takze pokoooj.. jej syn je uz po puberte a sam sa cuduje niekedy jak jej hrabe

ivka8255
10. máj 2010

a ked si opisovala ryby, tak som mala pocit, ze poznas moju byvalu spolubyvajucu z intraku, mastne vlasy, studena ako psi cumak a kam si ju postavila, tam si ju aj po tyzdni nasla a sama sa nerozhybala ani keby co.ale vydrzali sme to spolu styri roky tahat 😉

ivka8255
10. máj 2010

sledujete moorku??? ta bude tiez ryba, jake ma mastne vlasy v tych dokrutkach 😀 😀 😀

zrzulka
10. máj 2010

tak ta kamoska racica je asi nejaky "zmutovany rak" lebo ona o pocitoch dokaze hovorit hodiny... ale ja ju rada pocuvam.... 😀
a mam kamosku rybu a veruze na vlasy si potrpi nemava mastne....

maxara
10. máj 2010

denisse tak som trafila.. tu komunikaciu som nemyslela komunikativnost 😉
mojalili 😀 to s tymi vlasmi sme len tak z nasho postrehu, urcite to nie je v nejakej charakteristike znamenia 😀 ale ako citam ivku, tak to aj sedi
no a moorka mala v tej dokrutke fakt desne vlasy.. a v hriesnom tanci sa mi teda ovela viac pacila Bejby.. ved moorka bola uplne predklonena.. 😒

maxara
10. máj 2010

zrzi ani tu moju kamosku by si nestretla s mastnymi vlasmi, ale to preto, ze si ich umyva kazdy den, lebo sa jej strasne mastia.. mne napr nie, mne staci kazdy treti strvty den, hoci radsej treti, lebo keby som to nechala na stvrty a nieco mi do toho vojde, by som to nerozchodila

maxara
10. máj 2010

baby ja musim ist spat.. ved uz je 100 hodin a zachvilu vstavam.. baby uz len zajtra a pozajtra a mam dovolenkuuuu 😀

maxara
10. máj 2010

dobru noc

zrzulka
10. máj 2010

inak sme sa s kamoskou strelcom zhodli na tom ze len strelci dokazu hodit kompliment asi takym stylom ze jeeeeeeeeeej super sukna ani v nej nevidiet ze mas krive nohy .o))))) A zial toto je moj pripad....ked sa niekto dozaduje toho aby som bola uprimna tak som a potom to nem dopadne vacsinou dobre ☹ co uz so mnou. Kazdy bez ohladu na znamenie mame nejake tie muchy, niektori hadam len musky male:o))))

denisse
10. máj 2010

zenusky, fajne sa keca, ale rano vstavam do prace, tak idem pomaly do sprchy a do hajan ...

dobru nocku 😔

mirka285
10. máj 2010

pozerate schowdance?tu Moorku sprostu jak pretlacaju silou mocou?aj tak sa mi Zuzka Maureri paci viac,dufam ze to aj vyhra 🙂 lebo ta krava Moorka by sa zas nosila 😉

kafoditka
10. máj 2010

mirka - moorka je hnusna hnusoba, strasne sa mi sprotivila 😝 😝

ivka8255
10. máj 2010

mirka aj ja dufam, dnes myslim rozhoduju len smsky, takze nema sancu mooorka 😉

alllexa
10. máj 2010

Pozeram🙂 Ale tato improvizacia, to je trapas...

ivka8255
10. máj 2010

a tie jej ksichty ked tancuje 😝

zrzulka
10. máj 2010

je nekukam mna taketo relacie nezaujimaju, ale som rada ze uz je koniec muz musel kvoli tomu casto trcat do noci v robote 😖 aj dnes mal ist na afterparty ale sa mu nechcelo 😀 😀 😀 som rada aspon bol s nami....

kafoditka
10. máj 2010

no nebola teraz zuzka podarena??

mirka285
10. máj 2010

Moorka zatancuje len to co ju naucia,podla mna inak vobec nema taky ten rytmus od prirody...

mirka285
10. máj 2010

Zuzka je neporovnatelne lepsia,ma pohybove vlohy...

zrzulka
10. máj 2010

kafo jaka vyhoda byvat v jednej izbe, stihas net aj Tv. my mame telku v kuchyni ja len pocujem 😀

ivka8255
10. máj 2010

len ju strasne dohabali, nechapem, ze co ma oblecene, ale neva, je lepsia aj ked sa moorka roztrhne

zrzulka
10. máj 2010

inak neuveritelne ze hned v prvom kole (to som este pozerala) ju chceli "vyhodit" a teraz sa dostala do finale

kafoditka
10. máj 2010

No baby, tak trochu povzbudenia na dobru noc mi dala manzelova babka teraz. Som u nej bola zaniest tie papiere pre krsnu do socialky a kym som sa rozpravala s krsnou, babka sedela v kresle, cely cas na mna zazerala a asi 10x za tych 20min. mi povedala " ty si ale strasne pribrala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" tak sa jej pytam, ze ci ona bola nejaka vychrtlina v osmom mesiaci a ze mam "len" 12kg do plusu a ona mi na to, ze " ale take obrovske brusisko som nemala"😲 😲 😲 co uz, starecka demencia funguje 😝

mirka285
10. máj 2010

ja lezim v posteli,pred sebou na stene mam telku na kolenach notebook,mam taky ten maly takze nezavadzia..dobre to mam vymyslene ze? 😉

kafoditka
10. máj 2010

no Zrzka, vyhodou by som to teda nenazvala... 😒

mirka285
10. máj 2010

Kafko a neni ta babka slepa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre