Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
2. jún 2010

bruskane, idem, nevladzem, mam totalne opuchnute nohy a ruky, potim sa ako somar v kufri a treba mi veceru robit, dieta kupat, uspavat, uf, dnes snad nebudeme mat v noci zas 20 lebo sa voooooooooooooooooooooobec nevyspim

adelaine
2. jún 2010

kocky,
to je fakt tak vela tej plodovej vody na zaciatku?

inak plodova voda nemusi odtiect, moze sa porod zacat iba kontrakciami,
vodu nam budu musiet prepichnut az v nemocke...

ja sa toho bojim, ze ci budem vediet, ze to uz na mna ide...mna teraz to brucho boli
totiz v kuse, a teraz mi je o to horsie, ked ma doki vylakal...cakam ako na popravu,
ze to uz cochvila zacne... ☹

luminkasp
2. jún 2010

adelaine, neboj, to budes urcite vediet

ja som mala vyvolavany porod, a vodu mi museli prepichovat

mojalili
2. jún 2010

Ahojte, tak už som tu, volám sa Danielko Kalamen, narodil som sa dnes 02.06.2010 o 13.05, vážim 3,25 kg a mám 50 cm, som strapatý a strašný spevák 😉

achojka
2. jún 2010

@adelaine Tej vody je teda hodne, ked praskne, tak tece a tece vo velkom.

Mojalili gratulujem, a vela zdravicka prajem 😀

karinnka
2. jún 2010

Jeeeej dakujeme za foto!!!! 😵 😵 😵 😵

agika1982
2. jún 2010

mojalili maly je kraaaaaaaaaaaaaasny..... a vyzeras velmi dobre,nato ze si p porode....

katarina7777
2. jún 2010

@mojalili si krasna mamina , normalne mi az slzy vyhrkli kolko stastia mas v ociach 😅

alllexa
2. jún 2010

@adelaine - uff, to sa musis setrit! To Ta teda mohol setrnejsie vysetrit:( Inak, ja som mala CS 0 a teraz mam 7!
A tie sosovky - keby som sla na sekciu, tak by som si ich vybrala. Ale pri normalnom porode nechapem, preco nesmu byt, ved budem mat zavrete oci... Akoze super ze nic neuvidim...
No a zajtra sa vidime🙂

@merikac - aj po odchode hlienovej zatky este mozes vydrzat aj tyzden, drzim palce!

@oacka - aj ja a chystam do Lidlu🙂

@kafoditka - podarilo sa Ti dat si dole prsten? Budes to este skusat?

@luminkasp - a ako tu vodu prepichuju? Neboli to?
A moc sa nenamahaj, ved veceru by mohol manzel aj ozeliet, nie? A pripadne okupat aj dieta...

No, tiez by som sa mala asi pobalit... 😒

oacka
2. jún 2010

mojalili,ja revem... to je také kráááásne! a tvoj optimistický úsmev! a ako ocinko? musel byť hotový od radosti,že má takého synátora! držíme vám palce a tešíme sa s vami!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

alllexa
2. jún 2010

@mojalili - jeeej, parada! Gratulujem🙂

silvia.vesela
2. jún 2010

mojalili, malicky JE NAAAADHERNY!!!!! A ty, vyzeras perfektne! Vela zdravicka zelam, drzkajte sa!!!!!!! 🙂

dior
2. jún 2010

@mojali srdecne GRATULUJEEEM-maly je krasny ,nech ste rychlo doma,tesim sa na fotky a podrobnosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mima89
2. jún 2010

mojalili ta fotka ma dostala...normalne tu revem....aj ja uz chcem mat malinku pri sebe....to je take krasne.... 🙂

katarina7777
2. jún 2010

Baby tu nedavaju krcku ziadne skore, v pondelok ma gynekolog vysetroval zospodu a len mi povedal ze je krcok v poriadku a maly je pekne vysoko este...

@alllexa nam to ukazovali na priprave ako sa plodova voda prepichuje, je to takym hacikom a povedali nam ze to vobec neboli...

zuzik1983
2. jún 2010

@mojalili veru aj mna ste rozplakali,nadhera,na to ze si akurat porodila vyzeras ozaj dobre.

mima89
2. jún 2010

baby prave som sa dozvedela ze moja kamoska co ma za dva tyzdne rodit sa rozisla s priatelom-a dost zle to znasa....chudatko... ale bol to idiot tak jej bude lepsie bez neho myslim.... tak ju musim podporovat aby sa nezrutila psychicky.... 😒

nika23t
2. jún 2010

@mojalili Nadhera!!! Vyzerate prekrasne 🙂 Tak prajem hlavne zdravie a skore prepustenie domkov 😉

mojalili
2. jún 2010

Píšem v mene manželky, nakázala mi, že musím ihneď ako mi to bude možné informovať kamarátky v júlovkách. Pôrod bol dobrý, Haňulke dali vyvolávačku-pilulku ráno o 8.00, o 10.00 sa dostavili prvé poriadne kontrakcie, o 11.00 pán doktor prepichol plodobú vodu, o 12.00 sa začali kontrakcie zhusťovať, o 13.00 sme išli na sálu, pán doktor skoro ani nestihol dobehnúť, maminka dvakrát potlačila a malý vyletel ako na šmíkačke, až bola maminka prekvapená a strašne začal kričať-trénoval si plúcka. Maminka má dva štichy a má sa k svetu, okolo 18.00 už chodila po svojich, hneď sa napapala. Celý čas som bol s ňou a je to super zážitok, zatiaľ najlepší, aký som v živote mal, lebo som zrazu nevedel či byť s malým, či s maminkou, no tá je hrdinka dňa, bola strašne šikovná a je krásna 🙂

kafoditka
2. jún 2010

@mojalili taka pohoda ide z teba! maly je uzasny, drzim vam palce 🙂

@alllexa predstav si, ze vcera som mala 3 pokusy pocas dna dat dole snubak vsemoznymi sposobmi a nic.. Tak som sa po sprche nastvala, dala som si na prst vela jari a tolko som sa mordovala, az sa mi to podarilo! 🙂 🙂 🙂 No moj prst hral vsetkymi farbami sveta a este rano som mala problem ho rozhybat, ale podstatne je, ze o neho nepridem a pekne odpociva vedla obrucky v krabicke 😉

merikac
2. jún 2010

mile babulky,,,,,nezvyknem zavidiet,,ale teraz mojalili v DOBROM zavidim,,lahky priebeh, maleho,,,aj tie stichy,,,,,,,,,,,hlavne, ze to ma stastne za sebou 🙂

oacka
2. jún 2010

no ja teda už revem poraidne... Roman, dobre hovorím,Roman? Držíme vám celej rodinke palce,užívajte si malého a maminka je fakt hrdinka! ona už bude pozajtra v prodnici okná umývať! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

agika1982
2. jún 2010

@mima noooo ale zas rozchod pred porodom neni bohvieco.....@mojalili- tatinkovi velmi pekne dakujeme a tesime sa s vami....maly je nadherny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
2. jún 2010

jee to je ake milene 🙂 skoda,ze nerodila mojalili na Kramaroch,kym by som tam isla rodit ja,ona by vyupratovala cele poschodie a napiekla nieco na privitanie 😀

stanka33
2. jún 2010

Ahojte...no ja som vedela ze ked otvorim konika tak uz bude maly Danielko na svete 🙂 🙂 🙂
tak mu prejem vela zdravicka aj maminke a nech ste rychlo doma....inak super porod ako tak citam...drzte sa cela rodinka....

merikac neboj ochvilu hadzes foto aj ty.....

stanka33
2. jún 2010

mirka 😀 😀 😀

ivka8255
2. jún 2010

@mojalili ešte raz veľká gratulka, plačem ako malá od dojatia 😵 držte sa všetci štyria a veru by som sa nečudovala keby ich tam Hanka dala do pozoru.bodaj by sme to všetky zvládli takto "ľahko" 😉 😉 😉

vierkaha
2. jún 2010

@mojalili ešte raz gratulujem maminke a tatinkovi k úúúúúžasne krásnemu chlapčekovi. 😀 😀 😀

miki060707
2. jún 2010

ahojte, ja idem dať malu spať, ani panelák nekukam, čo už...

mojalili ma foto na facebooku a je tam ona s malým, no super, som rada, že su ok, som na nich moooc myslela....

miki060707
2. jún 2010

a to keď aj chodí, to je super, ja som pri cisárskom, na tretí den vstala a na štvrtý som šla domov....to je rozdiel, čooo?

denisse
2. jún 2010

@mojalili este raz srdecne blahozelame statocnej mamicke a stastnemu oteckovi ... super 😉
vsetci ste takiiii krasni ...
tak sa drzte a teste sa 😀 😀 😀
snad aj mala Lili uz o vsetko vie a tesi sa tiez 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre