Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
11. feb 2010

kati ja budem pouzivat urcite latkovky ako pri malej, nam sa osvecili tak im ostavam verna.... ja som maniacka na latkove plienky 😀 😀 😀 len musime nasporit peniazky na novu plienkovu vybavu....na zaciatok je to dost velka investicia.... a na noc klasika budem davat papierovu.... takze kombinovane....

inak praktickejsie su urcite jednorazovky ale podla mojho nazoru (ja to tak citim) su lepsie latkove. Tie umele sa mi nepacia... (teraz uz sice pouzivame len tie) ale tak prirodny material na pokozku je vzdy len prirodny. mala nemala ani raz zapareninu, ani vyhadzana nebola.... Ty sa musis rozhodnut co bude lepsie pre teba.... vacsina mamiciek co poznam pouziva papierove plienky. My latkove sme v mensine 😀

kkubekova
11. feb 2010

zrzulka - aj mne sa pozdavaju viac latkove, len som chcela poznat nazor niekoho, kito ich uz pouzival
odkial ste ich kupovali vy? ja som zatial nasla tu jednu stranku co som hodila link a teraz idem patrat dalej - ak mas niektoru co mozes odporucit, tak hod link alebo nazov obchodu, nech nemusim tolko patrat 😉
dik

kkubekova
11. feb 2010

jeej baby a este ma napadlo, aku detsku kozmetiku ste pouzivali, resp. chcete pouzivat?
dugyna sa patala na tu z LIDLco vy na nu?
- ja som na nete nasla znacky NIVEA, Bubchen, Johnson baby a neviem co este... ako si ma clovek vybrat ? 😝

rybaanka
11. feb 2010

caute

tusim zacalo dievcenske kolo, Mirus gratulujem 😀 😵

rybaanka
11. feb 2010

kkubekova ja som pouzivala vacsinou kozmentiku sebamed a na ritku sudokrem, pripadne aviril.... 😵
no a pienky - jednorazovky, aj teraz to neplanujem zmenit, co uz so mnou 😲 😒

rybaanka
11. feb 2010

no a kocik, to je stale dilema aj pre mna, mne zacina vrtat v hlave jane slalom pro... 😨 🤐

zrzulka
11. feb 2010

kati ja som mala objednane z www.nosime.sk tam su aj diskusie k jednotlivym druhom plienok popripade ked oslovis andrejku (ta co to predava) tak ona ti ochotne poradi. velmi zlata a ochotna babulka. my sme pouzivali plienky ktore sa volaju haipa daipa a potom klasicke popoliny ... Popoliny su dost objemne takze ja osobne som ich kym bola dcera mala nevyuzila.... To male babo s takou gucou medzi nozkami sa mi nepozdavalo ... takze sme pouzivali len HD tie su frote pranim stvrdnu, teraz co som pozerala tak su rozne babusove plienky tak asi vyskusam zase nieco nove. Dobre na plienkach je to ze si mozes objednat takzvane startovacie balicky a vyskusat ktory druh plienok by ti najviac sadol. A z vrchnych som bola spokojna s PUL nohavickami Imsey Vimsey... ale to je strasne individualne, kocky si pochvaluju aj vlniaciky ... ja som mala len jedny potom som sa vratila opat k Pulkam. Inak je dobre ist sa pozriet na nejaku prezentaciu, skus si zistit ci vo vasom meste nieco take nie je....V ba byva take celodenna konferencia kde sa predvadzaju eko produkty.... satky, nosice, plienky.... skusim zistit kedy to bude tento rok....

zrzulka
11. feb 2010

Z kozmetiky pouzivame weledu, sebamed a niveu... Kombinujeme...mala nemala alergicku reakciu ani na jednu z tychto znaciek.. ked mala vysusenu pokozku tak sme jej davali do kupela oilatum roztok a natierali Excipialom. To sa da kupit v lekarni....

zrzulka
11. feb 2010

Ryban mozno aj my nakoniec zakotvime pri Jane 😀 Aj taka volba tu padla..... A tie z novej kolekcie 2010 su fakt vymakane kociky.... akurat ze my nechceme kupovat novy kocik takze s kolekciou 2010 som sa uz rozlucila....

denisse
11. feb 2010

baby, este sa vas chcem opytat ... mam hrozny atopicky ekzem a nemozem kvoli tehu takmer ziadnu beznu liecbu ... myslite, ze mozem pouzit propolisovu mast (vraj pomaha) a jest rybi olej v tobolkach?

stanka33
11. feb 2010

ahojte babeny....

jeej mirka dalsia kocka bude??? ty si tusim chcela.....

kozmetika pre deticky--ja som poutivala spociatki klasika modry olejcek aviril a z lekarne Klorane bebe od avene--tu mame aj doteraz a na ritku sudokrem---asi najlepsii
plienky jednorazovky Babylove z Dm

a na bradavky od Avene je fakt dobra, a tie co pojdete rodit na Antolsku a budete mat problem s bradavkami, predavaju tam rozvazenu cistu lanolinovu masticku...ta je najlepsia fakt...

stanka33
11. feb 2010

jaj a k tym vitaminom co ja viem fakt sa rodia velke deti.....ja som uzivala tak dvakrat za tyzden max.ledva jedno balenie som vybrala...a teraz nemam nic..nejako nestiham...tak radsej papajte ovocie a zeleninu...no to som pekna farmaceutka ked vas od toho odhovaram ze????

mojalili
11. feb 2010

Jejda kočky, MIRKA z Junoviek, volali jej z nemocnice, ze malicka dostala krvacanie do mozgu. Boze, nech je to dievcatko silne a zdrave... ☹ drzme jej aj my vsetky palce

stanka33
11. feb 2010

denisse na atopicky si skus davat nieco z liecivej kozmetiky, skoc do lekarne kde maju dermocentrum povysvetluju ti poukazuju znacky Avene, bioderma, la roche maju pripravky na to...a hlavne nieco na premastenie, a na skludnenie je dobra ich lieciva voda v sprejoch...to ti neublizi je to aj pre deticky co maju s tym problem...keby si chcela vediet viac napis IP

izira
11. feb 2010

Ivkafu

Diky 🙂 Inak este neviem...rozhodnuta nie som, vacsinou si kazda mamina pochvaluje Sacu. Ja som porod predtym absolvovala v Ba, tak tu je to zatial pre mna vsetko nove. A co ty?

oacka
11. feb 2010

Kočky, no ale už vážne! Človek si odskočí do poradne a nevládze vás dočítať!!!!! 😀 😀 Tehotné majú asi deficit komunikácie!
U nás všetko ok,len moja mama ma začala zadraviť: Ahooj Kikuš! Mňa už nevníma,ona sa už rovno rozpráva so svoojou vytúženou vnučkou. Že vraj aby poznala jej hlas. Je to rozkošné,ako sa z nej teší.
Ďakujem za tipy na starostlivosť o bradavky, začala som natierať kalciovou masťou a už je to lepšie. Ale aj tak svoje úbohé prsia nespoznávam.... menia sa na potravinové zásobníky.... ☹
Izira,aj ja chcem rodiť v Šaci, ale tuším,že majú na ňu ženy všelijaké názory.Ale máme tam známu tak preto.

liluu
11. feb 2010

Dievčatá, robí sa v 20. tt nejaký špeci ultrazvuk či nie, ja som si myslela, že áno.Ale sestrička vravela, nie. Hmm??

ericica
11. feb 2010

no baby vy ste toho teda popisali 😲 😲 😲
nebudem reagovaz k vasim prispevkom lebo vas neviem docitat,,,je mi luto mirkinej malickej ☹ ☹ ☹
ja mam toho teraz vela a nic nestiham ... 😝 v sobotu ideme na tu svadbu ,bola som si pre saty ale uz mi spod korzetu vykukalo brusko tak som si vybrala druhe-krajsie potom hodim foto 😉
gratulujem k dievcatkam aj chlapcekom.....mna mala povedala ze babo v brusku ma pipika tak uvidime ake su jej jasnovidecke schopnosti 🙂
k tej kozmetike len tolko ja som pouzivala babylove z dmka a doktorka mi odporucila pri malej sebamed lebo je vraj z prirodnych surovin a nema v sebe ziadnu chemiu....mala sa mi zo vsetkeho vyhadzala ale sebamed bo super sice o nieco drahsi ale dobry.... 😉 idem si kuk este dozadu co ste popisali 😀

sunnygirl
11. feb 2010

Ahojte babuľky,

tak ja som už doma. Navarila som fajné cetovinky s brokolicou a kuracím mäskom 1 smotanovo-syrová omáčka, mňam, bolo to fajn.

Mirka gratulujem k dievčatku. Aj môj Dr. mal zlú náladu, ale ani sa nečudujem, lebo som prišla 15 min. pred koncom. Ale vyšetril ma a povedal, že krčok je v poriadku, že to búšenie mám preto, lebo sa mi teraz zväčšuje objem krvi a plodovej vody, že magnézium môžem kľudne aj 3x denne a vypísal ma na interné na EKG. Tak sa v pondelok pôjdem objednať, lebo majú do zajtra dovolenku. Urobil mi aj sono, pomeral len hlavičku, lebo tak bolo otočené a že kedy ideme brať krv na tripl testy a ja mu vravím, že sme brali v pondelok, že to sme asi skoro čudoval sa, však on povedal, že mám prísť v pondelok, že som v 16 tt. No tak neviem 😨

Mirke z júnoviek držím palce, hlavne malej Harmony.

kenan
11. feb 2010

Ahojte babulky...

ja sa snad nikdy nezapojim do ziadnej diskusie ☹ ......sem-tam sem nakuknem, ked maly spi....cez den a to nestiham ani precitat, co ste popisali
vecer chodim spat uz o 20:00 s malym, ale ked vyzdravie, tak sa pustim konecne do boja o moju postel a bude si musiet (ci chce, ci nechce) zvyknut zasa na svoju postel a izbu 😠
a potom dufam, ze ma prejde unava a ze sem-tam nakuknem aj vecer a pokecame

dakujem vsetkym za podporu a aj za rady

teploty ma uz presli, predvcerom som bola zasa u lekara....troska som zasa zacala spinit....moja vina, citila som sa uz lepsie a musela som prezliect periny (po tej Kenanovej chorobe, koli bacilom)

pomoct mi zatial moze iba muz....celu rodinu mam na Slovensku
svokra 😝 ako svokra, som rada, ze mi zoberie maleho na vikend k sebe(aj to radsej nemyslim na to ako sa tam chudacikovi dari)....sama este chodi do roboty, takze aspon ten vikend

kenan
11. feb 2010

sunnygirl.....to je ale nahoda, aj my sme dnes s malym spolocne robili cestoviny s brokolicou, akurat ze my sme ich zapiekli a brokolicu musim vsetku papat sama....maly aj velky ju neznasaju a to mi maly predtym brokolicu miloval ☹

sunnygirl
11. feb 2010

to tvrdnutie bruška určite nie je v poriadku, neviem ktorá to tu písala

kenan:
jéj na diaľku a predsa prepojenú 🙂

sunnygirl
11. feb 2010

inak bola som v tom značkovom sekáči, no a ceny hrôza. Čiapočka 2,5 €, dupačky vyše 5 €,...... 😠

ericica
11. feb 2010

no aj mne je uz dva dni na prd zospodu ma stipe a mam tak pocit akoby mmi chcelo vsetko vypadnut 😝 😝 😝 asi som to prehnala s modou...(minisukna 😖 😖 😖 )a mam pocit ze mam tvrde brucho a dalsia poranda az vvo stvrtok 😝 😝 😝

yoda_
11. feb 2010

Denis, dakujem za pracliky, mame cez vikend na dome brigadu, tak ich upeciem, vyzeraju fajne.
Ja som sa chystala na fajne brokolicove cestoviny uz mesiac. Za ten cas mi v chladnicke zhnili 2 brokolice. Moj muz si mysli, ze mu chcem urobit radost, lebo zamerne vrazdim brokokolice. No proste sa do toho neviem donutit, a radsej si upeciem nejake maso. Ale kedysi som take fajne brokolicove robila, so slaninkou syrcekom, mnam. Teda teraz brr.

Mate niekto napad na robotnicke jedlo - okrem gulasu, reznov a segedinskeho gulasu. Nieco kde je vela masa ?

Aj ja chcem mat latkove plienky. Ale neviem este ake. Dugyna, podla coho si si vybrala svoje?

ivkafu
11. feb 2010

Ahoj,
izira
no ja som vzdy chcela rodit v saci, prostredie sa mi velmi pacilo chichi hlavne v telke kedze som prvorodicka, ale rodila tam mojej kolegyni sestra a vraj to nebolo velmi prijemne ... tak neviem, nepoznam to niesom kosicanka, ale nemyslim si ze je to tam zle.... ja by som chcela rodit na rastislavke v ke, mam blizko a dr. a byvam v meste, tak to bude cez par semaforov... si najviac naklonena saci?

mima89
11. feb 2010

baby robite mi chute tymi receptami :D inak aj vy mate take pocity hladu kazde 3 hodiny? ? furt neco musim...
zatial mam +3kg ale teraz sa to urcite rozbehne kedze kazde tri hodky musim nieco papkat... 😒
a este som sa vas chcela spytat ci chodite niekam cvicit alebo nejaku inu fyzicku aktivitu vykonavate?

kenan
11. feb 2010

yoda....ze vrazdenie brokolic 😀 😀 😀
ja som vzdy bola taky masozravec, no od kedy som tehu.....ziada sa mi viac syr....zelenina....skoro kazdy vecer si robim grecky salat
a co fasirky?mam recept na taku fasirku, co sa robi v rure....takze minimum mastne

ivkafu....ja som sa v Saci narodila 😀 ale to vtedy bolo samozrejme uplne ine, ja som tiez pocula o Saci len dobre veci ale inac poviem vam, ci Slovensko, ci zahranicie na porodnicu musite mat proste stastie, ide skor o lekarov a personal, vsede sa najdu blbci

kenan
11. feb 2010

mima89....ja som chcela velmi Nordic-Walking, ale teraz si mozem len piskat a na moju vahu radsej ani nemyslim, uz ma moj doki na to oslovil 😝 😔 ....mam o 10 kg viac ako ked som bola v 17tt s Kenanom!!!! 😕 😕 😕
no co uz....budem sa musiet pri porode viac trapit ☹

kenan
11. feb 2010

babule, ja sa lucim, maly isto hned vstane a okrem toho som zabudla dat piect chlebik, tak sa musim poponahlat, aby sme mali veceru 😉
drzte sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre