Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
3. júl 2010

@adelaine velká gratulácia, teeeeda taký macko to je 6týždnové babatko ty brdo... 😵

tutifruti
3. júl 2010

@adelaine tak to bol riadny výkon.... 🙂 Gratulujem a želám všetko dobré... aby dobre spal, dobre papal, málo plakal....

tutifruti
3. júl 2010

@petulka_1 môj mm je tiez rak.... ja som lev.... tak nám je to jedno 😀
Teda mm by radsej raka, že ten je lepší.... 😀

lenkaaninka
3. júl 2010

baby ja som dneska nejako uplne mimo len kukám ale to asi že som unavená , normálne keby som mala isť dneska rodiť asi si myslia že som fetlá 😅

lenkaaninka
3. júl 2010

@tutifruti aj ja som lev 😉

tutifruti
3. júl 2010

@lenkaaninka a čisto teoreticky... stihla by si rodiť na svoje narodky...? ja teda pevne dúfam, že nie... lebo som 8.8. 😅
asi by som radšej toho raka... kludne na mm narodky 18.07.

lenkaaninka
3. júl 2010

@tutifruti no ja zasa 29.7 😀 tak aj ja pevne dufam že na narodky nie 😀

petulka_1
3. júl 2010

@tutifruti aj podla mna su raci dobry muzi

lenkaaninka
3. júl 2010

@maxara super tabulečka 😉 ty si tuším písala že ta bolí lon.kosť ja v podstate ani neviem čo ma bolí proste tá kosť alebo tie šlachy a mám pocit že sa pozdlž rozpadnem vo dva kusy ale neviem nepamätám si že by som pri babách niečo také prežívala síce mám o pár kíl viac aj o pár rôčkov viac...ale utešujem sa tým že to nie je nič asi nezvyčajné ked to máte aj niektoré ostatné...akurát že som stále nepoužitelná aj ked sa prekonávam ale potom je to omnoooooho horšie..

tutifruti
3. júl 2010

@petulka_1 no ved aj podla mojho muza 😀

@lenkaaninka aj ja mám také bolesti a hovorím si, že to je 3 tehotenstvom... pri babách ma tiež bolelo ale nie až takto.... ale je dosť možné, že je to skôr vekom.... 😒 tak to ma to preto tak bolí 😅

meruska
3. júl 2010

ahojte, my sme si dnes urobili maly vyletik do parku....mali sme 2 hodinovu vychadzku....super bolo ...
a takto vyzeram s bruskom 😉

meruska
3. júl 2010

@adelaine wau 4,5 kila...to uz je iny chlapik 😉 blahozelam

maxara
3. júl 2010

@tutifruti @lenkaaninka ze vy dve ste levy ma vooobec neprekvapuje 😀 😀 😀

@lenkaaninka ano boli, akoby cely predok panvy, ale dnes uz teda dost.. uz asi tyzden tak, ze pri zmene polohy, na posteli pri prevalovani a pri vstavani a tak, ale dnes je tak viac.. aj brusko ma tlaci.. zda sa mi byt vacsie a vacsie.. ja neviem.. ale taketo stavy som uz mala a preslo to a zas budem v poho a spoko..

maxara
3. júl 2010

@meruska no tak ja teda mam brucho asi dvojnasobne

meruska
3. júl 2010

@maxara kazda mame ine 🙂 ale vsetky sme sexi 😀

maxara
3. júl 2010

@meruska 😀 no to hej.. len ja si tak vobec nepripadam.. napr teraz balim mm uz dva dni a furt sa vyhovara a na priamu otazku, ci radsej pocka az po 600nedeli sa strasne nestastne zatvari ale kyva ze ano.. a to pritom v utorok sa tesil ako maly, ze som ochotna.. tak ja neviem ☹

maxara
3. júl 2010

@meruska ale ty mas brusko velmi pekne, take gulatucke a v pohodke na nosenie.. 😉

luminkasp
3. júl 2010

@tinka349 , tinka ja viem, ale tuto rodinu som si velmi vazila, bol to velmi dobry clovek, trochu som si poplakala, neudrzala som sa, ale chcela som ist

meruska
3. júl 2010

@maxara veru nenosi sa mi tazko 🙂 taku loptu som zhltla 😀

luminkasp
3. júl 2010

@alllexa , dakujem alexa, teraz som prisla s rozlucky so zosnulym, bola tam cela rodina, zajtra este ten pohreb, bolo to fakt velmi smutne 😢

meruska
3. júl 2010

@maxara podla mna sme vsetky bruskane krasne a jedinecne...ved taketo mozeme byt iba vyninocne kratky cas za cely zivot

luminkasp
3. júl 2010

@kristip , ved preto som ti pisala, lebo si pamatam, co si spominala a som bola zvedava, uz si sa dlhsie neukazala, tak som sa uz isla nasej tani spytat na fb, ci nevie ako sa mate 😉

maxara
3. júl 2010

@meruska 😉 to hej.. niektore mozno len raz za zivot.. 😒

luminkasp
3. júl 2010

drzte sa, ja idem pozerat futbal

maxara
3. júl 2010

idem sa vyvalit.. 😅

monline
3. júl 2010

@adelaine Blahoželám k Riškovi a zaslúžiš si odmenu za takýto výkon..prajem všetko najlepšie 🙂

tutifruti
3. júl 2010

@maxara to myslíš,že ťa to preto neprekvapuje preto...., že levice /teda ja a @lenkaninka/ sú sexi, múdre, vtipné, pekné, láskavé, dokonalé atd. atd. ženy? 😀

tinka349
3. júl 2010

@adelaine gratulujem k syncekovi 😵 😵 😵 😵 nech ste obaja zdravuckiiiiiii 😵 😵 😵 😵

izira
3. júl 2010

@maxara ..S nasimi muzmi sme na tom velmi podobne....bud sa mu uz nepacim, alebo sa boji...aby neublizil... ale vypacit z neho odpoved ze co sa deje sa tiez neda....:(((

tinka349
3. júl 2010

@lenkaaninka ja som 22.7. a tiez nechcem na narodky.....skor chceeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre