Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
13. okt 2010

@bambola no ja mam skolu pondelok, utorok a stvrtok....a niekedy musim ist do emsta aj 2x na otocku...v skole som hodku a pol, potom rychlo nakojit malu domov a potom zas skola...dost anrocne to je....dojdemunavena zo skoly co vstavam o 6tej a spat chodim o polnoci , v noci vstavam k malej 2x, takze toho vela nenaspim a dost casto som nervozna....

bambola
13. okt 2010

@tutifruti 😀 ja si konkretne nespominam ale urcite som sa aj ja hanbila za nasich 😀

bambola
13. okt 2010

@tinka349 fiha 😒 a to este ani nic od vas nechcu . skus sa nejako setrit lebo budete stradat obe. nebolo by lepsie si nejako rozlozit rocnik?

tutifruti
13. okt 2010

@bambola baby tak ja sa lúčim... asi idem hodit tú sprchu 😉

bambola
13. okt 2010

@tutifruti papa, bru noc

bambola
13. okt 2010

vsetci ste prec? 😕

ericica
13. okt 2010

ahojte dosla som vas kuk a nikto tu neni 😒 teraz som skoncila v kuchyni,malinka dnes nemala svoj den proste pol hodinove spanky a potom s toho bola unavena navecer sme k tomu dostali navstevu a ked som ju potom ulozila na nocny spanok nie a nie zaspat stale sa mi budila 😖 chuda moje to z tej unavy asi 😝
idem si vas precitat co mate nove 🙂

bambola
13. okt 2010

@ericica este som tu ja, lebo robim vsetko mozne ine len nie to co mam a ako na potvoru tu dnes nikto nieje 😠

ericica
13. okt 2010

@bambola a co ine by si mala robit co nerobis???aj ja by som mala drichmat ale ked pc je vedla postele a je to pre mna velke lakadlo...som si povedala ked som sa sprchovala ze dnes ho nezapnem proste si lahnem do postele a budem drichmat ale nedalo mi 😀

bambola
13. okt 2010

@ericica ja by som sa mala ucit. na sobotu mam 60 stran a nejako sa nie a nie k tomu dokopat. no a pocitac u mna ide v podstate non stop 😅 ale tak to su vyhody ked mas len jedno dieta 😀

ericica
13. okt 2010

@bambola noo moja tak to ti nezavidim a ja na tvojom mieste by som bola podobne...by som asi robila vsetko mozne len nie ucenie 😀
no ved prave to pri rebi som bola pri pc stale ale teraz ked mi edina spi tak sa trochu venujem tej starsej aby neziarlila...a na pc mam cas ked vecer zaspia a mam aj po robote ☹

bambola
13. okt 2010

@ericica idem si asi uz aj ja lahnut lebo uz sa mi krizia tie male pismenka v knihe 😠 navyse mala isla dnes spat uz o osmej 😕 namiesto obvyklej pol 11 🙂 takze bude aj skor vstavat v noci a potom aj rano. zeby sa nam konecne upravoval rezim sam od seba? 😉 juj len nezakriknut 🤐 dobru noc

ericica
13. okt 2010

@bambola dobru aj ja uz idem hajat,,,,vyspinkajte sa do ruzova 🙂

tinaki1275
13. okt 2010

Jaj tak ja dnes velmi meskam.. ☹ uz tu nikto neni ..
@bambola tak som ta nestihla..a monline dnes asi mala busy den....tak uz chrapka tiez..alebo zeby to bolo tym ze je streda?

bambola
14. okt 2010

dobre ranko,

tak to akoze aj koncim aj zacinam? 😅
no kedze mi sla mala spat o osmej vecer tak uz je samozrejme hore, vesela v dokonalej naladicke 😵 rozpravame sa a rozhadzuje koncatinami na vsetky strany 😀 ale tak snad ju este po hre presvedcim prsom na nejake dve hodinky 😀

bambola
14. okt 2010

@tinaki1275 no asi nieco na tej strede bude to iba taki momentalne bezlibidovi ako ja tu strasia stredu vecer 😀 alebo ako merikac, ktora nema muza doma

lulu1983
14. okt 2010

bre ranko,

sa hlasim po dalsej poloprebdenej noci... som vstala len kvoli vidine kavy a vajca uvareneho na tvrdo na ranajky..
@bambola: tiez prave cvicime veselo

izira
14. okt 2010

@tinka349 drzim prsty 🙂 byvam hned vedla TU, tak sa mozno raz stretneme na kavicke niekde v areali skoly 🙂🙂🙂

kafoditka
14. okt 2010

Dobre ranko 🙂
tak mne sa snivali krasne sny s Janom Kolenikom a ked malo ist do tuheho tak sa Filip zobudil ze chce papat.. 😒 😕
Tak som vstala, dala mu jest a ked som si znova lahla tak som to chcela dosnivat a samozrejme prd.. 🙄 Nevadi, mozno nabuduce dosnivam 😀 Idem si spravit kavicku kuknut Panelak z archivu..

maxara
14. okt 2010

Ranko sa praje..

@bambola chudatko moje malinke.. tak si sa tu vcera sama vyecavala, to sa mi uz parkrat stalo 😀 a nikto za tebou neprisiel. Este ze sa naslo zopar nespavych juloviek, co ta skocili na chvilku povzbudit 😉

Ja som vcera nezavitala vecer, lebo ako ste spravne poznamenali, bola streda 😀 najprv sme vyskusali sa kupkat s Ninkou vo vani spolu.. teda my mame taku vanu, kde sa v pohode zmestime vsetci spolu, hadam aj ked bude mat Ninka 18 😀 ale to sa asi s nou uz kupat nebudeme chciet 😀 😝
Bola krasna, najprv sa bala, mala ruky zlozene na hrudi a pozerala, ale potom sa jej zapacilo, ked sme s nou jazdili ako lodka. Vysli sme s vane celkom koordinovane, takze sme to zvladli na jednotku. Potom nam dllllho vymyslala, nechcelo sa jej spinkat. Vypila obe prska, flasu umelaca a potom este cucala prazdne prso asi pol hodinu. Nakoniec zalomila okolo 22hej a my s mm az neskor 😉
A dokonca sa mm asi tak velmi vcerajsok pacil, ze ma pozval dnes na obed do mesta, takze nevarim. Som tak ratala, ze preco ma pozval na ten obed a prisla som na to, ze dnes mame 90te vymesacie a 10te vydnie. 😀 ale to asi nebol dovod. 😀 😀 😀

maxara
14. okt 2010

@kafoditka kafko to mozno preto, ze je Kolenik ved vies co.. tak ani do tuheho nemohlo dojst do konca, to len na teba hral 😀 😀 😀

kafoditka
14. okt 2010

@maxara ale ako dobre to hral... ☹ 😀 😀

tinka349
14. okt 2010

@izira no tak to je na skok 😀

tinka349
14. okt 2010

@bambola nechcem to predlzovat....ved uz 1/3 semestra mam za sebou...horsie bude leto - diplomovka plus statnice 😕

bambola
14. okt 2010

dobre ranko po druhe 🙂
tak som ju prsom presvedcila este na nejake spanie, tak si predstavte, ze spi od osmej vecer do pol siedmej rano, hodinku sme sa hrali, a od tej osmej spi az doteraz 😵 je to spachtoska, do rodiny jak vysita 😀 len teraz by som potrebovala aby sa prebudila musime do lekarne, na nakup a po brata, ktory ju uvidi prvykrat lebo bol cele leto v US 🙂
takze ja dneska dostanem nejaky darceeeeek, no a samozrejme dojde moj milovany brasko 😀

bambola
14. okt 2010

@tinka349 no vsak asi najskor tie statnice som myslela, ze budu take na "hubu" 😒 ale drzim palce 🙂 si urcite sikovna ked si dosla az sem 🙂

bambola
14. okt 2010

@tinka349 uz bez ohladu na to, ze vsetky julovky su sikovne 😀

meruska
14. okt 2010

ahojte..tie basnicky na treti mesiac co ste tu vcera dali su super... od vcera si ich stale hovorime a malemu sa to naramne paci....a u nas vyhrava asi tato, na nu sa najviac tesi :
Aka, kika gymnastika
(v ľahu na chrbte chytíme ručičky dieťaťa, jemne ich naťahujeme do vzpaženia a prikladáme k hrudníku)
zhlboka sa dobre dýcha.
(to isté, ale upažujeme)
Raz dva, raz – dva
(dieťa držíme za členky a krčíme jemne nožičky v kolienkach, tlačíme jemne k brušku a naťahujeme)
na poli je brázda.
(dieťa držíme za členky a krčíme jemne nožičky v kolienkach, tlačíme jemne k brušku a naťahujeme)
Po nej krepčí jarabica
(striedavo krčíme a narovnávame pravú a ľavú nožičku)
a na konci otočí sa.
(jemne otočíme dieťatko na bruško)
Vysoko je slnko,
(masírujeme chrbátik, aby dieťatko zodvihlo hlavičku hore)
hlboko je zrnko,
(masírujeme chrbátik, aby dieťatko položilo hlavičku na podložku)
cez potok je most,
(preložíme dieťatko na chrbátik a jemne mu nadvihneme chrbátik oboma rukami – vytvorí mostík – jemne pomasírujeme)
cvičenia je dosť.
(poprevaľujeme dieťatko zo strany na stranu a zatlieskame).

ale rehoce sa i na tejto

letela muška okolo uška – bum do uška (jemne sa dotkneme uška)
letela včela okolo čela – bum do čela
letela osa okolo nosa – bum do nosa
letela muška okolo bruška – bum do bruška ...

alllexa
14. okt 2010

@oacka - aha, moj ma teraz 13 tyzdnov a jeden den. Takze Tvoja Kristinka je o tri tyzdne starsia.

@meruska @adelaine - dakujem, mala som dobru fotografku🙂

alllexa
14. okt 2010

@maxara - mne napadlo s Kolenikom presne to iste🙂
A prajem prijemny obed!🙂
Inak, mne sa zase snivali horory, ze ma chcel niekto zabit, brr. To uz asi treti takyto sen za posledny tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre