Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
21. dec 2010

baby, kto by pre pobavenie chcel pokracobanie pribehu s nelinymi dudkami 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ugb3aplFWQU
aalexis007
21. dec 2010

@sarai Ja som ho dala malému ráno o 6:30 a len čo som mu ho nalepila tak sa mi aj pekne vycikal 🙂 Takže super 🙂

mirka285
21. dec 2010

zase nesiel ten kon...mojej Linde nieco je dost plackala,aj slzy jej tiekli,tak som jej dala Viburcol a uz je tichucko a vyzera to ze zaspi...ja neviem ci je nachladnuta alebo ci tie zubky 😢 chuda moje mi este na Vianoce ochorie...

mirka285
21. dec 2010

@tinaki1275 Mati jasne,ze kazdy doktor hovori nieco ine,ale mne Linda nevypije viac ako 450 ml mlieka aj keby som neviem co robila,prikrmy papa pekne,takze vobec sa tym nezapodievam a podla mojej dokiny je to v poriadku...

mirka285
21. dec 2010

@sarai mne zakazala ten moc do sacku,vrak to potom moze skreslit vysledky ci ci,takze ja som chytala do skumavky...no poviem ti,ze bola to zabava 😀 baby mama mi poslala teraz kolace,medovnicky,oplatky napecene,no super 😉 akurat,ze tolko mi toho poslala jak pre cely regiment

monline
21. dec 2010

@denisse malá je krásna..išla si skontrolovať 🙂
@luludi dnešný deň je lepší, už ma prešla zlosť z tých nepodarených šéfov- súkromníkov, ktorí nás len naťahujú jak žuvačky...poradňa fajn, doktorka bola pomerne milá, na Daniela povedala, že je krásny ako dievčatko, že ho budú baby opaľovať, že pekne priberá, mal 7780g, že super, že kojím..povedala som jej, že som začala dávať príkrmy a ona, že načo? nech nedávam, pomaly by ma zbila ako sa rozčertila, sestrička sa otočila ku mne, len prevrátila očami, že nech si ju nevšímam, tak som si len vypočula, že pokiaľ chcem začať dávať príkrm, že žiadna varená mrkva, ale šťava zo surovej a pod..neriešila som to s ňou, mám na to svoj názor a snažím sa starať o Daniela najlepšie ako viem..a táto lekárka len zastupuje a za mesiac dva bude preč...uff
Chodítko som kúpila, nie síce také s hojdačkou ako som chcela, ale aj toto je pekné...daniel v ňom zatiaľ iba cúva, je vidno, že je to na neho priskoro..ale - však vyrastie 🙂 Zajtra musíme nakúpiť darčeky aj potraviny, to bude všade milión ľudí, ale zas má to výhodu- nebudem vymýšľať ako keď mám čas, rozhodovanie bude krátke, snáď aj darčeky sa podarí kúpiť pekné...a ešte pridám fotky môjho fešáka v chodítku a s novým plyšákom...a na pyžamko musí ešte vyrásť 🙂
jaj- a ešte niečo nové mám...kúpila som si hrčkatú bielu vlnu a háčik a učím sa háčkovať 🙂))

monline
21. dec 2010

@luludi zabudla som- a neočkovala ho, povedala som jej, že má soplíky, tak ho pozrela a že aj na prieduškách niečo počuje, ono mu dosť tie sople zatekajú..tak že nech ho dám do poriadku, nech mu kúpim kvapky a v januári zaočkuje

mirka285
21. dec 2010

@denisse Nelka aka herecka 🙂

mirka285
21. dec 2010

@monline Danko je strasne podareny 🙂

noemarta
21. dec 2010

@denisse zlatunka je 🙂 🙂 🙂

@monline nooo ti poviem, ze v tomto mala pravdu ta tvoja lekarka, ze sa po Dankovi budu baby otacat, velky fesaciskooooo, na zozratieeee 😉 🙂
Aj mne lekarka povedala, ze prikrmovat nemam zatial ze naco, ze krasne pribera, ze az po ukoncenom siestom mesiaci... 😕 😕
@mirka285 kurnik, sak hadam nebude lindus chora na prve vianoce 😖 😖

mirka285
21. dec 2010

@noemarta dufam ze nie ☹ ale vsak von sme chodili iba na hodinku,hodinku a pol zima jej nebolo,tak asi tie zuby..akurat,ze ona je dobra,takze teraz normalne na nej vidim,ze ju nieco trapi ☹ ale zajtra jej dobre vykutim kupelnu,Gabo mi kupil to sedatko,tak sa bude tesit...vcera som vydrhla tak sprchovy kut,ze az nechty som si zodrala 😀

gabika41
21. dec 2010

@monline budu to mat tie nase dcery veru pekny vyber...........inak ste zachytili tu informaciu,ze tento rok sa zase po rokoch dvihla populacna krivka na Slovensku? 😀

lela1809
21. dec 2010

ahojte kocky 🙂
ja len v rychlosti sa vam vyrozpravam zo svojho nastvatia z dnesnej noci.... nemam taky uzasny talent opisu ako maxi 😉 ale aspon sa mi ulavi....tak moj uzasny mm vcera vecer chystal malej papat na noc... presne som mu povedala: do termosky nalej 180ml prevarenej vody, do flaasky nadavkuj nutrilon, a vsetko preines do spalne. a ja v noci o 02,35 (zobudil sa krpec na hald...) hovorim mm chod ju zobrat a prebal ju, ja nachystam mliecko. on si nieco zamrmlal ale nehol sa, tak som isla pekne pre malu. potom mu hovorim prebal ju, ja nachystam to mlieko. on stale nic tak som zobrala termosku s horucou vodou, a lejem do flasky. samozrejme ze mi tam nedal tych 180 ako som hovorila, ale dal plnu. takze ja som flasku preliala. zacala som hromzit, tak som pekne isla dole do kuchyne, nanovo zarobila mliecko. a este mu hovorim ze prebal ju, ked uz musim ist dole. tak zarabam a pridem zase hore a mm si lezi pri malej a mala neprebalena 😠 😠 tak som si ju prebalila a nakrmila... a mohla som ist o 03.20 spat vytocena ako pes 😠 😠
dnes sme mali turu po obchodoch a caka ma obrovsky kopec zehlenia, tak sa idem do toho pustit. dufam ze potom sa mi podari vas precitat 😉

mirka285
21. dec 2010

@lela1809 no co ti poviem?chlapi su lenivi jak vsi 😖 kde ste vsetky,spite?o desiatej davaju toho noveho Janosika co bol v kinach?oplati sa mi to pozerat?

monline
21. dec 2010

@mirka285 ja som tu...neviem, Jánošíka sa mi nechce pozerať

kafoditka
21. dec 2010

ja som maleho uspavala vyse hodiny, akoze dovi..som uplne hotova, boli ma chrbat a rameno. Idem spat...bru nocku vsetkym
@mirka285 ja som na tom bola v kine a mne sa to nepacilo.. rezirovala to nejaka polka a cele je to slabe, o nicom.. ale mozno sa to tebe pacit bude 😉 napr. bola som v kine aj na Batorycku a z nej som bola unesena...

tinaki1275
21. dec 2010

@miki060707 mam tam stale zapisany trvaly pobyt u maminy a moze ti to poslat ona..a inac dojdem aj ja po 15.januari ..

izira
21. dec 2010

Ahojte. potrebujem pomoct. Kedysi davno tu bola jedna mamicka, ktora chcela mliecko Hami - pre svoje babo. Bolo to uz asi aj dva a mozno aj viac mesiacov dozadu. Bohuzial som zabudla nick. Po registracii na stranke (pred tymi par mesiacmi) mi dnes prisiel balik s UM...preto PROSIM tu mamicku, aby sa mi ozvala.
Dakujem. Pripadne, ak si niektora spominate na jej nick, budem vam vdacna. Viem, ze som nebola jedina, kto sa vtedy registroval. Dik a pekny vecer.

monline
21. dec 2010

@izira asi myslíš @miki060707

mirka285
21. dec 2010

tak ste ma nepotesili...ale nic ine asi nedavaju,idem poprepinat teda este....
@kafoditka Bathoricka bola super,aj mne sa lubila

tinaki1275
21. dec 2010

baby s tym mocom to ja ako hovori @mirka285 u nas to presne tak bolo aj ked ju umyli priamo sestricky a nalepili jej to potom a aj sa vycikala boli skreslene vysledky ..su tam totiz na pokozke pritomne stale nejake bakterie zo stolice..takze doma mi povedali nema vobec ziadny vyznam to u dievcat skusat..
@monline krasny je zatko..🙂 to zeby som zacala uz teraz odhanat vydajachtive julovky ..a nalepim mu nalepku -ten je nas🙂)

tinaki1275
21. dec 2010

@lela1809 klasicky chlap ..ja uz ani tomu svojmu nic nehovorim a robim si skoro vsetko sama..nedockala by som sa ani do jari ..☹

noemarta
21. dec 2010

@mirka285 ja som videla bathoricku a tiez sa mi velmo lubilo ale janosiiiik, o nicom, v polke filmu som to prestala vnimat..
Ja som si kukla ordinaciu a idem spaaat.
dobruuuuu

lela1809
21. dec 2010

no koonecne dozehlene...nechcem to aspon do Vianoc vidiet
@mirka285 no ja moc Janosika nemusim a co som mala odozvy od kamosky tak to vraj nestalo za nic....
@noemarta dobruu

tinaki1275
21. dec 2010

@lela1809 ja idem zehlit teraz ,tu nikto neostal tak sa do toho pustim :☹

lela1809
21. dec 2010

@tinaki1275 ja som pri ordinacii 😀 tak idem spratat a hadam aj do postele 🙂
@monline ako vam dopadlo ockovanie??? dufam ze ste bez teploty 😉

ywett
21. dec 2010

Ahooojte kocky.
tak aj ja mam vsetko pozehlene aj poprane..praca do prace hotova...
chcela som napiect, ale mm mi hovori, ze nech sa radsej malej venujem a nezabijam tym cas, ze za par eur kupim celu krabicu, co ani nezjeme, tak sa do toho ani nepustam, vsak sa este s malou napeciem hadam dost .-)
inak uz nas ockovali do druhej nozicky, ramienko sa zahojiloo..
vcera mal nas anjelik 5 mesiacov, este sa sama neprevali na brusko, je to baby ok? z bruska na chrbatik ano...
na vianoce zaciname s prikrami, tak som zvedava...
uz sme kupili aj stolicku, co sa polohuje, kedze este nesedka..
noa co vam este napisem...no, ze sa tesim na tie uzasne vianoce s tym krasnym darcekom - nasim dietatkom, tak ako vsetky z vas .-)
dobru

lela1809
21. dec 2010

@ywett ahoj 😉 to ze sa Leiluska neprevali na brusko vobec nevadi 😉 nasa Laura sa zase neprevali z bruska na chrbatik 😉 kazdy drobec je iny 😉 dobru noc

ywett
21. dec 2010

@lela1809
diky za povzbudenie...lebo ideme na vianoce k nasim a zasa budem pocuvat, ze by sa uz mala a ze s nou netrenujem 🙂

baby, neviem, ci ste rozoberali, ale co ste kupili detickam k vianociam?

monline
21. dec 2010

@lela1809 ahoj, nenechala som malého zaočkovať, lebo má soplíky..tak dúfam, že sa z nich rýchlo dostane, aj kvapky do nosa som mu kúpila, lebo ten mar, tá morská soľ moc nezaberala

baby, si predstavte, ja normálne háčkujem!! nejak spontánne som prišla na to ako to treba (stará spomienka z detstva, ked na zš nám to ukazovala učiteľka)..háčkujem nike čelenku 🙂)

monline
21. dec 2010

spomenula som si...ja som pred 30 rokmi háčkovala kuriatkam čiapočky..obháčkovávali sme kraslice na veľkú noc..ešte aj brmbolčeky som dávala na ne..spomenula som si na modrú čiapočku a čiernu- to bol Kalimero..poznáte niekto Kalimera? 🙂 normálne mám radosť z tejto spomienky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre