Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ivkafu
11. feb 2010

kenan...
tiez si myslil, lebo aj tu, aj tam sa najdu ludia a ludia....

kkubekova
11. feb 2010

bable, diky za info ohladom kozmetiky - o tom sudokreme na zapareniny som uz citala a teda dam na rady odbornikov a co sa tyka ostatnej kozmetiky, tak asi to bude zalezat od toho, ci male bude alebo nebude mat alergicku reakciu na zaciatok kupim asi jeden druh a ak to nebude dobre, tak budeme menit 😉

zrzulka - dik za link na stranku - idem hned okuknut vsetky plienky a jasne ze aj satky - chcela by som male nosit - inak zacinam mat pocit, ze je strasne vela veci co by som chcela ... 😅 to bude stat penez

maxara
11. feb 2010

yoda, mna napodlo iba kurca s ryzou a kompotom... to je po tych troch menovanych jedine, co ma napadlo...

mirka285
11. feb 2010

tak to som smutna,akurat som dnes spominala malu Harmony,ze super ako sa drzi a ze to urcite dobre dopadne..a teraz toto ☹ ja som davala na zadok rybaciu mast,sice smrdela ale bola fakt vyborna..ale to bolo tak davno ze to uz asi ani nevyrabaju 😒 ale pamatam ze ze Niveu maly nemohol,sa z nej vyhadzal.hodinu som teraz zehlila a myslela som ze mi ododu krize..si uz pripadam nemotorna jak sto kilo kedy som mala ☹ a toto pocasie co je u nas..no ani nekomentujem,uplna clapkanica 😠

maxara
11. feb 2010

baby, vcera sme sa bavili o tych kocik, tak sa mi ho uz podarilo supnut do albumu, keby vas zaujimal...

janatt23
11. feb 2010

maxara, ahoj videla som tvoj kocik. peknunky velmi. mozem sa spytat kolko stal?

maxara
11. feb 2010

janatt - vsak? 🙂 kedze je polsky, standardne sa dodava s plastovymi kolieskami, taky stoji 229 eur, ja mam s nafukovacimi za 249 plus vajicko 50... spolu za 299,- eur.

janatt23
11. feb 2010

dobra cena. a je ozaj velmi peknunky. my sme tiez kupili uz v kike. maju tam celkom dobry vyber 🙂 ty mas ten isty termin ako ja 😝

miki060707
11. feb 2010

mirka ,aj ja som davala pri malej rybaciu masť a to sa narodila v roku 2007 a švagrina dáva tiež, ale su zelená a modrá, tá zelená viac smrdí, mne lekárka vraví, že bud rybaciu, alebo sudokrem, tak asi budem dávať sudokrém tentokrát

ja už sa tak tešim na výsledky, potom chcem dokupiť baldachýn, prebal. podložku, čo môžem dať na postielku...
ja som si myslela, že je bábo moc malinke a som išla na mamaaja a tam v 18tt píšu, žeby dieťa malo vážiť do 200g a to ma aj drobec, tak mi vera doktorka neklamala, že váži kolko má...som rada, idem pozerať aké predavaju baldachyny, ale z bazaru chcem kupiť, lebo potom to už nevyužijem...

zrzulka
11. feb 2010

maxi velmi pekny, aj farebne.... a ta cena no super....

zrzulka
11. feb 2010

Inak rybacia sa vyraba este, ja som kupila na ritku jednu rybacinu a jeden sudocrem. mala ma vyse 2 roky a ja mam takmer cely sudocrem a asi polku rybaciny.... ja som jej ani nenatierala lebo vsak nikdy nemala cervenu ritku... Iba par krat... no ale pre babetko kupim novy kremik....Zo zaciatku bude treba natierat....

maxara
11. feb 2010

janatt23, zrzulka - dakujem, este stale som z neho na makko 😅 vcera som smejdila aj po ich stranke... maju ju novu a videla som aj novu kolekciu... celkom pekne farebne kombinacie vymysleli, ale ja som spoko..

mirka285
11. feb 2010

no tak a ja som myslela ze sa snad uz ani nevyraba 😉 no objednala som teraz zopar veciciek cez net v dievcenskych farbach 🙂 sestra ma asi zaskrti lebo povedala ze nemam nic objednavat,ze vsetky tie malinke vecicky mi da,ale ked ja som tak strasne chcela nieco cervene..a po troch chlapoch mame v rodine skoro vsetko v modrej,hnedej a tak...tak aby to tu uz bolo,sa neviem dockat 😀

maxara
11. feb 2010

inak moja sestra tiez mastila rybacinkou

janatt23
11. feb 2010

maxara,
aka to je stranka. napis link. kuknem aj ja 🙂
mirka285,
ty mas krasny termin. vtedy sa narodil moj manzel a aj svadbu sme mali vtedy. drahy uz hucka do bruska, nech sa vypyta na svet 4.7. 😀

maxara
11. feb 2010

no a ked uz sme pri tej vybavicke a kupovani, zistila som, ze som neskutocne teliatko... volala som dnes so sestrou a pytala som sa jej na nejake vecicky, ze ci ich este pre mna ma odlozene (lebo kratko po nej rodila jej kamoska a cosi jej davala) a ona vravela, ze ich mam na povale u nas doma 😅 sa hanbim, ze ani neviem co mam doma... myslela som, ze je tam len vanicka na kupkanie, vysoka stolicka a nejake hracky... cize vlastne nebudem asi nic kupovat, vraj tam mam este aj plienky... ☹ ale aj tak nieco kupim... aspon jednu veeeec

oacka
11. feb 2010

Maxara,dík za fotky, kočík je fakt pedkný. mne sa tie poľské vždy videli také neforemné s množstvom látky,ale tvoj je taký akurát, nič mu nikde nevisí. 🙂 A farba je fakt pekná. Pomeráš aj vnútorné rozmery vaničky, budeš taká zlatá? Dlžku a šírku. Dikes. to ma na kočíku najviac zaujíma. Tie Jane su vraj fakt najväčšie, alle drahé....

maxara
11. feb 2010

🙂 janatt - niee, nech pocka do 15teho, pojdeme naraz 🙂
ten link... http://www.bebetto.pl/
tym, ze prerabali stranku, este nefunguje slovenska ani ceska verzia, ale treba kliknut na OFERTA a ten moj je hned prvy, VULCANO... a ja som ho kupovala na Slovensku, hodim aj ten link, len co ho najdem

maxara
11. feb 2010

http://www.kocik.sk/bebetto-vulcano-p220/

toto je ten slovensky predajca, ma tam aj rozmery 79 x 35, ale ja som namerala sirku 37 a dlzku 78, ale merala som v strednej vyske vanicky

maxara
11. feb 2010

oacka, na tej stranke je aj kocik Bambi - OZON a ten sa mi zdal este vacsi byt, ako tento,a le teraz citam, ze je len o 1 cm

janatt23
11. feb 2010

peknunke kociky fakt 🙂

luminkasp
11. feb 2010

ahojte, tak mi mame dobre vysledky 😵 😵 😵 😵

meruska
11. feb 2010

ahojte..ja uz od tretej iba placem ☹ vysli nam zle vysledky..zajtra mam ist na genetiku

mirka285
11. feb 2010

tak vidite,nakoniec tie vysledky budu mat vsetci dobre,len sa tu zbytocne stresujeme 🙂 Miki neboj,aj ty ich budes mat ok 🙂

mojalili
11. feb 2010

Meruska, neboj, vidis, ze vela kočkám tu vysli zle vysledky a napokon dobre vsetko dopadlo....ze problem bol v niecom inom. BOla si u lekara, co ti povedal na to spinenie?

MIKI - no vidis, tak ziadne stresy,mozno aj tie AFP testy boli v nespravny cas zobrane, preto tak zle vysli...
MIRKA - gratulujem k vytuzenemu dievcatu.

JA sa tesim, manel mi privezie od mojich rodicov babetkovske veci po LILI, tak sa budem zajtra prehrabovat a tesit 😵 😵 😵
LUMINKA - gratulujem k dobrym testom🙂

mirka285
11. feb 2010

meruska neplac,tie vysledky vysli zle pomali kazdej druhej z nas...oni su proste falosne pozitivne,mali by ich zakazat 😠 zbytocne sa nestresuj,uvidis ze to bude dobra,ja som si to tiez odplakala a uplne zbytocne...

meruska
11. feb 2010

mojali..vraj spinenie je v poriadku...
mirka285...a poslali aj teba na amnio?

luminkasp
11. feb 2010

meruska ja som ju absolvovala pred dvoma tyzdnami 😉

oacka
11. feb 2010

Meruska, nestresuj seba a bábätko,uvidíš, že všetko dobre dopadne, a čo ti zle vyšlo? Triple testy? To ti doktor povedal či sestrička? A na akú genetiku ideš? Nechce ťa len prihodiť ako pacientku nejakému svojmu známemu? Držím ti veľmi palce!

meruska
11. feb 2010

lekar ma poslal ma do novej nemocnice na genetiku a ze tam mi urcia termin na amnio...
ked mi merali NT a brali prvy odber krvi tak som mala vsetko oki... riziko 1:4000 a teraz v 16 tyzdni mi vyslo 1:210.... to je ako mozne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre