Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
17. feb 2010

ninka gratulujem k chlapcovi 😉

sunny na chute nepozeraj nesedi to napr ako u mna

sunny jeruska ja som nezvracala ani raz ,nechuti mi sladke,plet mam zlespenu,drahy ze som opeknela, brusko skor dopredu ...takze sme mysleli ze to bude chlapcek..a cakame princeznicku Dugynku 🙂

tatianka.g
17. feb 2010

tych vysetreni nas teda este caka, vobec neviem ktore su povinne a ktore su dobrovolne, ze sa na ne mam objednat. napr. vysetrenie na tehotensku cukrovku.... ja ked som na poradni tak moja doktorka sa tvari akokeby som ja vsetko vedela vela mi toho nenahovori, berie to ako na beziacom pase 🙂

lenkaaninka
17. feb 2010

no môj lekár je taký trulko ale ok zasa vždy mi povie čo kedy kde a ako ...

dugyna
17. feb 2010

janatt a co mas zle v krvnom obraze? nas ucili ze najviac zeleza obsahuju vysokopercentne cokolady,oni su drahsie ako klasicke ale myslim ze uz aj orion alebo figaro take vyrabaju..aj ked neviem ci im mozno verit..asi skor zahranicnym...ide o to ze to maju byt tie cokolady ktory maju 80% a viac percent kakaa..teda aj 70% myslim je..proste cim vyssi obsah kakaa tym lepsie

nina88
17. feb 2010

No z takej čokolády sa môžete aj paráde vyhádzať, tak pozor...

janatt23
17. feb 2010

no mne len povedala sestricka do telefonu, ze mam zly krvny obraz a ze mam jest viac masa. no to mi bohuzial moc neleze ☹ a cokoldu jem stale a hociaku, takze neviem...

dugyna
17. feb 2010

nina ono ty kolegynini chlapci mozu vyzerat zravi ale deti byvaju casto nekontrolovatelne alebo zle kontrolovatelne,hyperaktivne a mavaju problemy so spravanim

jedna kava denne sa pocas tehu moze..lepsie zalievanu

nina88
17. feb 2010

Možno sa to u nich prejaví,ale zatial sú velmi zlatí... Poslušní, fakt zlaté deťúrence... Ale tak asi to prepukne neskôr... ☹

mima89
17. feb 2010

juuj a ked sme uz pri cokolade 🙂 tak akurat sa rozbehla taka sutaz s figaro cokoladkami mrknite myslim ze sa zapojim strasne sa mi pacia tie babiky 😉 a kedze sladke mozem hodne teraz tak spojim prijemne s uzitocnym
😉 😀 😀 http://www.figaropromo.sk/sk/

strasska
17. feb 2010

Ahoj,
gratulujem k pipikom aj cikulka.
apropo sladke: Ja som bola dnes na cukrovu vodu, a sla som domov busom. Odrazu mi prislo zle, no ani Vam nehovorim ako som dopadla. 😨 Este stastie, ze som mala pri sebe sacok a sedla som uplna vzadu. 🙄

oacka
17. feb 2010

babby,ja si dávam pohár červeného,mne sa od rána tak otrasne točí hlava,že skúšam víno,či nezabere. Košičanky, nie je aj vám dnes blbo od počasia?

strasska
17. feb 2010

Ahoj, neviem ci to bolo od pocasia, ale v buse grcanie a doma som sa triasla ako osika. To som sa snazila, este rychlo nieco ukuchtit, aj som si zdriemla, ale este stale sa citim blbo 😢

oacka
17. feb 2010

mne je veľmi divne od rána... akoby sa mi vnútro hlavy otáčalo...
a ešte jedna otázka pre Košičanky: Počuli ste o veľkosklade Detex? Chystáte sa tam nakúpiť? Pozerala som ich stránku a ten cenník je fakt zaujímavý. ale treba mať živnostenský list. aj vecičky majú pekné.

oacka
17. feb 2010

bože,strasska,grzať v buse,no paráda. 😖 😖 😖

janatt23
17. feb 2010

aj mne je dnes divne cely den. a teraz sa mi este aj stav zhorsuje. kaslem viac a viac a mam pocit, ze sa mi aj teplota dviha. ja uz chcem byt fit...

tatianka.g
17. feb 2010

baby a vy ste vsetky doma? rizikove alebo materska? my mame momentalne jarne prazdniny 🙂

oacka
17. feb 2010

Tatianka,ty si tiež učiteľka z KE? Ja som a som na PN už od novembra.

tatianka.g
17. feb 2010

ja som z Kezmarku Prešovsky kraj, ale chodim stale do prace 🙂

strasska
17. feb 2010

Oacka, ja som o detexe pocula, aj som chcela nieco nakupit, ale da sa len na zivnostensky list, a mari sa mi aj nieco, ze nakup musi byt nad 100eur. Tak keby sme sa viacere spojili, tak by sa to mozno dalo, aj bez zivnostenskeho, s tym, ze nakup bude vacsi. Co vy na to Kosicanky? Alebo nie su Vasi manzelia zivnostnici?

lucka_o
17. feb 2010

jej baby gratulujem k dievcatkam aj chlapcekom....
keby som uz aj ja vedela co to bude.... ☹

ja si dam jednu kavu denne, ale to le posledne 3 tyzdne....

ja mam momentalne letny semester🙂

lucka_o
17. feb 2010

inak ten velkosklad detex je dost cenovo zaujimavy!!!!!
neskusali ste tam volat ci sa da aj bez zivnostenskeho?

tatianka.g
17. feb 2010

a co studujes, v ktorom si rocniku?

ericica
17. feb 2010

baby vy toho ale vela popisali 🙂 neviem sa vas docitat 🙂 🙂
ja idem zajtra na poradnu a velky uzv tak som zvedava co mi dr povie ale asi ma sprdka lebo zas som to trcohu prehnala s pracou a strasne ma picha pri kostrci a aj zospodu ma vsetko boli ☹ pri malej som taketo necitila....baby moze sa uz zena aj v takom skorom stadiu tehotenstva otvarat????
s malou som sa tiez zacala koncom maja 😝

janatt23
17. feb 2010

no ja som podnikatelka, takze doma som kedy chcem. pracujem s pc, tak som viacej tu ako robim 😀

tatianka.g
17. feb 2010

kiezby som aj ja nebrala odvahu na podnikanie

lucka_o
17. feb 2010

študujem špecialnu pedagogiku 😉 5r, posledny🙂
ericica moze ale to tak tvrdne brusko.....to by bolo este skoro....

ericica
17. feb 2010

aj ja si myslim ze by bolo este skoro ale aj tak a strasne citim ranku po epizotomii 😝
mam taky pocit akoby som bola zdola cela napuchnuta 😖

oacka
17. feb 2010

baby, do detexu môže aj byť aj výpis z obchodného registra o s.r.o.? Naši majú firmu, tak dúfam,že tak by sa dalo. a myslíš strasska,že na prvý nákup nenakúpim za 100eur? mne sa tam tie vecičky na stránke moc pozdávali,len neviem,či to majú aj na predajni. všetky kolegyne, čo majú deti tam boli.
Ericica,dvom mojim známym dávali pesar kvoli skracujúcemu sa krčku, ani sa neotvárali, dali im to pre istotu, všetko je možné... ale hádam to nebude ono. 😵

oacka
17. feb 2010

na tom detexe by sa isto dalo dohodnúť, mne jeden kolega navrhol,že by som mohla ísť s jeho ženou, ona je tam už registrovaná. nakúpili by sme na jednu faktúru,alebo čo to dávajú a potom si to rozpočítali, nie?

kkubekova
17. feb 2010

Ahojte baby,

popisali ste toho naozaj vela - ja som nemala vela casu ani citat a ani pisat - v praci je blazninec a este som dokoncovala zaverecnu pracu, tak bolo vela inej roboty, ale uz je to hotove 😀

dnes som bola pre vysledky z opakovaneho krvneho testu - vsetk je OK - velmi sa tesim 😀

no a v pondelok na klasicku poradnu a hadam uz aj my budeme vediet co to je

gratulujem k novym chlapcekom a dievcatkam - snad sa nam vsetkym splnia tajne tuzby a budeme mat to co chceme (a ak nie pri prvom dietatku, tak mame este predsa dalsie moznosti 😝 )

erytrea - uprimnu sustrast, nam zomrela kamoska 2 dni pred Vianocami a pohreb bol 26.12 a bolo to strasne (mala len 25 rokov) - uz vtedy som to velmi zle znasala a teraz ked placem pi pohlade na male miminko si to ani neviem predstavit - budem na teba mysliet - drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre