Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
18. feb 2010

lucka 😀 😀

lucka_o
18. feb 2010

😀 nooooooooooo 🙂

kafoditka
18. feb 2010

kocky lucim sa dobru noc, verim, ze ako prva sa rano urcite ozve nase vtacatko SUNNY 😀 😀

lucka_o
18. feb 2010

dobru noc kafoditka 😀

dugyna
19. feb 2010

caute kocky nemozem spat tak citam co pisete 😉

oacka a no to bolo myslene na teba 😉

mirka,kafoditka a ko si chranit brusko pre urieknutim?alebo ked vam ho niekto chyti..aj ked mu to dovolite dajme tomu lebo je vam to blbe v tej danej situacii povedat nie..ale mate zly pocit neverite tomu cloveku..?ale mala som na sebe cervene tricko uplne cervene a ciernym ozvorom..

dugyna
19. feb 2010

kocky vy ste toho teda popisali 😉
a inak mame konecne fotografa 😉

dugyna
19. feb 2010

janat gartulujem 😉 k dievcatku

kafoditka to aj moj drahy ze nejdes na kona?alebo co je nove na konovi 😉 taky je zlaty 😉

dugyna
19. feb 2010

kocky panelak kukam alev uz ma v poslednej dobe nudi 😒 natahuje sa to ako guma v trenkach..nemusi ivanu zdenu martinku angeliku a tu luciinu frajerku..a agata je sucha aj karol..hruza..ale ivana je svina..obcas mam pocit ze hra sama seba

dugyna
19. feb 2010

jaruska gratulujem k dievcatku 😉

dugyna
19. feb 2010

chcela som tu napisat ze som najmladsia ale vidim ze ste tu este aj mladsie odo mna 😉 ja mam na zacitku maja 25

moja babka hovori zlatu vetu mlady maju byvat samy 😉 a ma pravdu..ja som tak rada ze my byvame sami 😉

dugyna
19. feb 2010

uz som vas docitala tak dobru noc 😉

petrusk
19. feb 2010

ahojte, ja som vcera padla mrtva do postele a nestacim sa divit kolko ste napisali. riesili ste tu vek, ja budem mat v auguste 28 a babo bude asi racik.
dnes som sla do prace, normalne mi je smutno, ked to tu vidim, ze uz tu nebudem chodit. ja som bola vzdy aktivna a trochu workoholik a teraz mam sediet doma, aj ked budem pracovat doma, tak mi to tu bude chybat. ja sa asi ani nepobalim a vsetko tu necham, nech mam pocit, ze som tu, ked sem sem-tam pridem. ☹

kika29
19. feb 2010

petrusk ahoj. mňa tá rozlúčka s prácou čaká dnes a tiež mám z toho blbý pocit ☹ . Idem si po veci a nahlásiť nástup na MD. Nemám rada lúčenie a my sme velký kolektív tak o to horšie 😒 .

liluu
19. feb 2010

čau kočky, ako to ,že Sunny nieje prvá?? 😕

Mňa od včera rána bolela hlava, večer som si zo zúfalstva dala polku paralenu. Pomohla na chvílu, v noci som sa zobudila na bolesť zasa. Tak som vyskúšala tú vec s 9 zápalkami a spravila som si krížiky na čelo svätenou vodou. A do pol hoďky som fit. 🙂
Keď som bola v brušku, tak moju mamku ďobla vrana do ruky a má tam stále jazvičku a ja mám na riťulke hnedý fľak ako euro v tvare mamkinej jazvy. 😉
kafo, ja mam narodky 9.9.
A akože Pluščenko je druhý??? 😠 no fuj. rozhodcovia sú slepííííííí

petrusk
19. feb 2010

kika tak to drzim palce, ja som dnes posledny den skoro cely tu a od pondelka budem tu len sporadicky a od prveho doma. neviem co je horsie ci to seknut zo dna na den, alebo takto postupne.

liluu
19. feb 2010

No dievky, hokej skončil tak šup šup na koníka.... 😉

jaruska8
19. feb 2010

Ahijte, no, takže podľa môjho názoru, žiadne znamenie nie je zlé. Muži blíženci sú sexi a vtipní, raci zase možno trošku náladoví, ale veľmi citliví a ako stvorení pre rodinný život. Račice a blíženkyne sú tiež fajn.Takže, teraz budem mať dcérku, asi račicu a som tomu rada, račice sú ukecanejšie ako muži raci a pritom milé, citlivé osoby. A keď to bude blíženec, tak mám o extroverta postarané, takže dobre aj tak aj tak. 😉 😉 Ja som strelec, manžel je býk, hodíme sa k sebe, lebo on ma krotí a ja mu zase zlepšujem náladu. 😉 😉 PS: Aj keby som čakala chlapčeka, tak by znamenie raka bolo fajn, mám dvoch dobrých kamošov rakov a sú to výborní chlapi. 😉

kafoditka
19. feb 2010

dobre raaanko kocky 🙂
dnes som hore skor, totiz moji susedia-podnajomnici z Ameriky- taaaaak fandili nasim hokejistom, ze to vedel snad cely panelak 😉 ale mile, ze fandili nasim..
Vonku je hnusne pocasie, ale to nevadi, pretoze hlasili oteplenie az na 10stupnov tak sa tesiiiiim 🙂

K tomu luceniu v praci: mne teda smutno nebude vobec. Mame falosny kolektiv, kde by ta kazdy utopil v lyzicke vody. A teraz som rada, ze som pn, lebo take intrigy tam teraz bezia, ze az..

mirka285
19. feb 2010

jaruska dobre si to napisala,v kazdom znameni treba najst nieco pozitivne 🙂 kocky tak my sme sa vcera rozpravali o svadbe,a ja som sa rozhodla,ze sa chcem vydavat az po porode,potom niekedy v septembri..ved co sa uz budem rychlo rychlo teraz vydavat ,si neviem predstavit co by som si asi obliekla..tehu rifle?a ja chcem len taku svadbu na urade-moji a jeho rodicia plus surodenci,ale aj tak sa mi to teraz narychlo nepozdava,tak pockam..snad si to nerozmysli dovtedy 😀 kocky malej chcem dat jeho meno,tak to viem ze treba napisat take vylasenie tusim na matrike a zobrat si ho do porodnice,ale ja nechcem tu koncovku ova,da sa to?to meno je nemecke a nechcem ho s tou koncovkou zhovadit bo sa tam ani vobec nehodi,tak poradte ak viete...dnes budem sama,poobede dojde kamoska na pokec tak sa tesim..maly odchadza v nedelu na lyziarsky,ale neviem teda ked vidim to pocasie ci si aj zalyzuju ☹ a tak sa tesil..baby tie co ste v robotke nech vam to rychlo ubehne,a krasny vikend pred nami 😲

liluu
19. feb 2010

Aj moje drahé kolegyne sú falošné jak neviem čo... Teraz mi vyvolávajú jak im chýbam a že im je smutno ale keď som bola tam tak som bola najhoršia a najviac ohováraná...
Vraví sa, že kde je viac ako 2 ženy v kolektíve, tak je prúser...

liluu
19. feb 2010

mirka, ak nechceš -ová tak musíš napísať že bejby je inej národnosti ako slovenskej, národnosť si môžeš meniť kuždú chvílu, takže to nieje až také strašné. Aj ja keď sa vydám chcem drahého priezvisko bez -ová ale bejby ešte nemusím riešiť ,lebo to bude chlap.

janatt23
19. feb 2010

bre ranko,
tak ja sa stale liecim. lyzovacku sme odlozili o den, tak snad sa nejako vyliecim. dr mi dala penicilin, tak papam kazdych 8hodin 😒nastastie nemam teplotu 😉

ste sa bavili o veku. ja mam v juni 24 🙂 takze som tu asi najmladsia 😀
juj ale sa tesim, ako budem nakupovat vsetko ruzove pre babiku nasu 🙂 no dufam, ze mi potom nepovie, ze sa pomylil 😀 😀 😅
baby drzte palce, dnes nam maju volat z banky, ze maju nachystane zmluvy. kupujeme domcek a bolo by super sa uz stahovat. joooj hned budem kludnejsia. ak to nebude dnes, tak az po lyzovacke a zas sa to len predlzi ☹ ☹
prajem vam vsetkym krasny dnik 🙂 🙂

mirka285
19. feb 2010

liluu a nestaci ze moj chlap je madarskej narodnosti,musim aj ja mat inu narodnost?a veru dobre hovoris,vic jak dve baby v kolektive,hotova pohroma 😠

dugyna
19. feb 2010

dobre ranko kocky 😉
vy ste tunzase popisali 😉
neviete niekto s tym chranenim si bruska pred urieknutim?

liluu
19. feb 2010

mirka, musi mať aj bejby inú národnosť, ale na isto ti aj tak povedia na matrike.

dugyna
19. feb 2010

baby my sme mali v praci strasny koletiv..a to boli aj baby aj chlapi ..neviem kto viac ohovaral..takze som rada ze som doma PN

maxara
19. feb 2010

Dobre ranko bambulky... dnes ake mame pekne ranecko... 🙂 vsade hmla, smoklivo ALEEE, topi sa sneh, je nieco maaalinko nad nulou a vonku pred domom mi kvitne hamamel... krasny... uz som sa bala, ze nebude, lebo psiska mi ho v lete obzrali... takze ma len asi 5 kvietkov, ale je KRAAAASNY...
mirka ja si myslim, ze nemusis dat -ova ani ked je dieta slovenskej narodnosti. My ked sme sa brali, vypisovali sme taky formular a tam bolo, ze tvar priezviska deti muzskeho a zenskeho rodu. A mozes si tam napisat, ze ako. My sme -ova dali, nemame nijak zaujimave priezvisko, ale urcite tam bola taka kolonka. Bol to rok 2007, tak hadm sa to nezmenilo. Ale neviem ako to je ked nie ste zobraty. Ale tipujem, ze tak isto, ze na matrike urobite to prehlasenie, tak napisete ten tvar priezviska a to si vezmes do porodnice. Myslim si...

janatt23
19. feb 2010

maxara mas pravdu. je tam taka kolonka. 🙂

kafoditka
19. feb 2010

babizne, vcera sme pridavali nase bruska do albumu julovky2010 tak sup sup ostatne pridajte tiez, nech mozme porovnavat a vytesovat sa 😉

ericica
19. feb 2010

caute kocky tak vcera sme boli na tom morfologickom uzv a vsetkoje v poriadku male sa vrtelo daalo si rucicku na tvaricku a hadajte co budeme mat ????kedze ste pobrali vsetkych chalanov tak sa nam usla baba 😵
najprv som bola sklamana tak velmi som chcela chalana ale teraz sa uz tesim aj meno mame llen babske vybrate a aspon vyuzijem tie vecicky po rebuske.....6.marca iidem na 4d uzv tam sa to potvrdi na 100% 😉
takze uz som si vybrala aj kocik idem vam hodit link...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre