Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. feb 2010

oacka mna poraziiii 😀 😀 kde si bola doteraz? muz isiel chlastat a ty sa flakas ktovie kde... nahodou nevies aj o zajacikovi, ci ma toto ako prve babo?

maxara
19. feb 2010

a ci je z KE, alebo odkial

maxara
19. feb 2010

oacka pozras spravy na markize? ze cerstva mamicka, co vazi stvrt tony... tak to dufam, ze sa tak nevyzerem 😀 😀

bellablonde
19. feb 2010

čaute

JANATT to máš ale pech, kurnik, neboj, už sa to musí zvrátiť k lepšiemu. My sme s krpatým obaja chorí ako psi. Po týždni liečenia je to akosi stále na prd, ale dnes som od rána nasadila cibuľový čaj a zdá sa mi, že je to od dosť lepšie.

Normálne si nakrájaj trocha cibule do šálky, zalej vriacou vodou, nechaj pod tanierikom vylúhovať. Do toho med. Aspon skús. 😅 Škoda lyžovačky...

bellablonde
19. feb 2010

by bola

oacka
19. feb 2010

zajacik je z KE a toto je jej prvé bábo. Bolo tu mrtvo,tak som išla pozerať telku a nasrali ma v správach, že v KE v nemocnici spala kojaca mamička na karimatke,lebo nemali lôžka! to je humus!!!!!!!

oacka
19. feb 2010

rozmýšľam ešte furt nad tými kočíkmi, baby, ako viete, že cam kočíky sú kostitrasi, prosím, vyjadrite sa mi k tomu,to ma fakt prekvapilo.

maxara
19. feb 2010

Oacka asi ako pre koho alebo ako ktory, nie? teraz sa uz skoro ziaden neda hojdat, z tych novych, tak neviem, ci to bolo myslene v takom zmysle alebo tie plastove kolieska... viem isto, ze lepsie su nafukovacie... a tie mozu byt aj "nizkoprofilove" ked sa ti nepacia tie "traktorove"...

oacka
19. feb 2010

na a zas nikto nikde... idem si dať kúpeľ s penou. môžu to tehotné? len nemá byť moc horúca voda?

janatt23
19. feb 2010

bellablonde
dakujem za radu. asi to pojdem vyskusat. aj ked sa mi to hnusi ☹ ale mozno pomoze.... 🙂

maxara
19. feb 2010

pozri sa na moj kocik... tie kolieska su nafukovacie a nevyzeraju tak velko, ci?

oacka
19. feb 2010

ešte som pekné nafukovacie nnevidela,tak neviem,... a to sú aj na iných ako poľských kočíkoch? joj dnes by som si dala pivko a cigaretku.... ☹ ☹

maxara
19. feb 2010

heeeej oacka a ja som nikto??? 😀 😀

oacka
19. feb 2010

janat,máš moj obdiv,ak ideš piť čokoľvek cibuľové... 😝

oacka
19. feb 2010

mne už ten koň blbne,furt dávam refresh a on nezobrazuje nové príspevky....

maxara
19. feb 2010

tie kolieska sa daju vymenit za ine aj na inych ako polskych... tieto kolieska maju ti distributeri polskych kocikov, lebo polske maju standardne umele

maxara
19. feb 2010

no teda... blby kon, inak fakt... pit cibulovy caj, len v bezvedomi... 🙂

bellablonde
19. feb 2010

však to, že to smrdííí príšerne.. Ja som si teraz na večeru dávala hrianky s cesnakom - máme tu arómy...

Jani ešte mi napadlo, že to bylinné čo spomínala lenkaaninka sa tuším volá SINUPRET. A Bioparox mi kúpil manžel v lekárni bez receptu..

tak tfuj tfuj

oacka
19. feb 2010

maxi, podrobne som preskúmala tvoj kočík a došla som k záveru,že mi klameš. 😀 😀 😀 😀 😀 to nemôžu byť nafukovacie! to vobec tak nevyzerajú! určite sú nafukovacie?????

bellablonde
19. feb 2010

maxi 😀 😀 😀
ja mám pri tom zatvorené oči a nedýcham radšej. len to rýchlo preglgnem. 😀

A môj malý to popíja z fľaše. Mu vravím, že pije dobrý džúsik 😀 😀 😀

oacka
19. feb 2010

bella, to dobre ho manipuluješ odmala! 😀 😀 😀 dobre robíš, neskôr sa ti to môže zísť pri komplikovanejších výmysloch!

bellablonde
19. feb 2010

oacka, ja sa ti nevyjadrím ku kolieskam CAm.
Ja mám traktorky nafukovacie 😉

btw. peg perego nemá náhodou nafukovacie?

maxara
19. feb 2010

fuuu cesnak a cibula boli moje najoblubenejsie pochutiny... ale teraz blee a moj drahy mal vcera na obed nejaku cesnakovu blbost a v noci som sa normalne zobudila, co sa mi asi hodinu snivalo, ze v celom dome strasne smrdi taky zle straveny cesnak a ja chcem ulozit vecicky, cistucke oprate do skrine a vsetky skrine (inak nemam ziadnu skrinu, ale v sne sme uz mali zariadene) ked som otvorila, smrdeli od cesnaku fuuuj... az potom ma napadlo sa zobudit a vyvetrat... este teraz mi je nagrc z toho

maxara
19. feb 2010

oacka 100%ne 😀 😀 totiz chcela som od predavaca, aby mi ich vymenil a ze potom ten kocik vezmeme... tak mi na nich ukazal ventilcek 🙂

oacka
19. feb 2010

ani ja teraz nemôžem cibuľu, je mi z nej zle ešte týždeň. ale cesnak môžem. dnes mi je ale čuddne na žalúdku... neviem, či sa mi nevrátia nevoľnosti! too preto,že už som sa tešila,že prešli. ☹ ☹

bellablonde
19. feb 2010

oacka chvalabohu, krpatý mi všetko zje aj vypije. Všetky hnusné sirupy - kalciový, sinupret chutí tiež divne, láduje kadejaké čudné sójové nátierky (STANKA33 písala, že jej tiež chutia) 😉 no proste hocičo už ochutnal 😀 😀 😀

maxara
19. feb 2010

bella ake super, ze deti nemaju vlastny usudok na to, co je dobre... 😀 😀 😀
teraz je ta 1/4 tonova tehula

janatt23
19. feb 2010

tak idem si to spravit. drzte mi palceky 😖

oacka
19. feb 2010

no keď on to všetko premieňa na čistú zbojnícku energiu, nie? 😀 😀

bellablonde
19. feb 2010

cesnaková nočná mora 😀 😀

mnam langoš s cesnakom by som ešte šupla 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre