Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

23bambuliatko
16. jún 2010

Baby mate niektorá skúsenosť alebo nejaké info, prípadne nejaký článok o bulímii v tehotenstve?
Moja kamoška je tehotná a ja viem, že je bulimička!!!

lenkaaninka
16. jún 2010

@mima89 ja nie ale moja mama a ked jej to vyberali tak nechcem strašiť ale mala to zarastené tak jej to museli vlastne vytrhnúť...a kamoška si ho dala a že lekár jej vravel že keby to partnera pichalo pri sexe tak sa to dá skrátiť...nechápem ale takéto niečo jej povedal... 😕

lenkaaninka
16. jún 2010

@23bambuliatko to je iná silná káva??? a jej gynekolog o tom vie??

izira
16. jún 2010

@mima89 Ja som po prvom syncekovi zacala brat po mesiaci myslim antikoncepciu - tabletky...uz si nepamatam nazov, ale boli to jedine tabletky, ktore sa mozu brat pocas kojenia...🙂 a vsetko bolo v pohode. Teraz po pravde ziadnu antikoncepciu neplanujem, ak sa zdari tretie, potesime sa 🙂🙂🙂 budem radsej len kojit - dufam 😉

lenkaaninka
16. jún 2010

@ericica aj ja som počula že má byť tak max 25 stupnov ale žiadne horúčavy besné...ale nevadí mne by to neprekážalo 😀

lenkaaninka
16. jún 2010

normálne tabletky su dvojhormonové a tie čo sa môžu počas kojenia su jednohormonové lenže viete začne sa tvoriť menej mliečka stačí jeden den a hop a ste tam 😉 ...ja sa musím na toto všetko ešte gynekologa popýtať ale to až po šestonedelí ked prídem k nemu...

zrzulka
16. jún 2010

@lenkaaninka mne tiez nie, lepsie sa rodi ked nie je tak teplo nie? 😀 😀 😀 dnes je taky idealny cas na rodenie. citim sa lepsie ked nie je tak teplo

23bambuliatko
16. jún 2010

@lenkaaninka nemyslím, že o tom niekto vie...bola som s nou parkrat v reštike a dali sme si obed, kavicku a nejaky dezert...no ona zakazdym odysla na toaletu...nezdalo sa mi to a vcera som si to ,,rozbehla" za nou...davila sa!!!
Ked som jej to povedala-priznala farbu, no nechce to riesit nijakym liecením ani psychologom, povedala, že vracia 1 max 2krat aj to nie kazdy den a vsetko...babo jej vraj pekne rastie a nema ziadne problemy...je v 32 tt...Ako jej mam prehovorit do duse???

lenkaaninka
16. jún 2010

@zrzulka presne tak lepšie je takto až na ten dážd ale inak je super príjemne ...som ja ale škodoradostná nebudem sa chodiť slniť a kupať ja nebude nikto 😅 😀 ale nie to ma len tak napadlo 😀 😅

@23bambuliatko no ono to je dosť ťažké ked ona si vlastne myslí že je všetko v poriadku práveže keby si priznala problém tak by to bolo omnoho lahšie...skús sa ty informovať u nejakého psychologa že ako máš na nu isť a povieš mu celú story ...

alllexa
16. jún 2010

@23bambuliatko - tu su nejake clanky:
http://zena.atlas.sk/anorekticky-bulimicky-a-te...
Inak, pocula som, ze prave zenam s poruchami potravy prave tehotenstvo pomohlo...

@izira - ja tiez nebudem antikoncepciu riesit. Nebude mi vadit, ked opat otehotniem🙂 Aj tak su tie tabletky umelina a pri kojeni to urcite nie je najlepsia volba...
A to vnutromaternicove teliesko je strasny humus, byvala kolegyna mi rozpravala, ako jej ho museli drasticky vyberat...

lenkaaninka
16. jún 2010

ozaj a na MD ide tá mečiarová či ako sa volá???? ta čo v markíze uvádza tie príbehy 😕

adelaine
16. jún 2010

@23bambuliatko
prerovaranie do duse nepomoze od laika, bulimia ako aj anorexia
je porucha "v hlave", ona sa neda prehovorit,
mala by navstivit odbornika, psychologa, tam nepomoze ju
pchat jedlom, ani nic podobne....

nika23t
16. jún 2010

Ahoj baby. Len sa chcem opytat, ci ste niektora uzivali vag. tablety clotrimazol teraz, v poslednom trim.

izira
16. jún 2010

@alllexa uplny suhlas... a ak sa zdari, zalozime nove forum 😎

alllexa
16. jún 2010

@lenkaaninka - asi ano, ta Meciarova je cca v 8 mesiaci tehotenstva...

alllexa
16. jún 2010

@izira - tusim aj Maxi chcela pokracovat v tehotenstvach🙂

tutifruti
16. jún 2010

@nika23t ja som ich dobrala nedávno... počas tohoto tehu som ich brala už 2x

izira
16. jún 2010

@alllexa tak ja to neplanujem, ale ak by to vyslo tak 😉 ....potom ten navrat do prace budem musiet este viac oddialit....i tak neboli nadseny, ked som im zasveholila, ze dva roky chcem byt doma, tak ma lamu na ciastocny uvazok po roku 😎 😎 😎

nika23t
16. jún 2010

@tutifruti Vdaka. Mne ich predpisal vcera, len 6 tabliet, ale aj tak sa mi to zda dost... A ja truba som si vcera zaviedla tb aplikatorom, az potom som si precitala, ze v tehot. sa maju davat bez... Tak este som z toho bola v noci na nervy.

tutifruti
16. jún 2010

@nika23t ja som ich brala aj pri babách... som chytila nejakú mikózu.... neboj... je to v pohode, isto lepšie ako to mat a rodit.... to by bábetko mohlo skôr dostat dajakú infekciu....

adelaine
16. jún 2010

@nika23t
ja som to tiez uzivala 2x pocas tehu, a stalo sa mi to co tebe,
az potom som si to precitala, ale neboj, az tak hlboho sa
to dostat nemoze...
inak tie tablety boli riadny bronx, strasne ma vnutri stipali 😠

nika23t
16. jún 2010

@tutifruti To urcite, len dufam, ze pomozu a ze bude stacit tych 6...

@adelaine Ja som ich brala uz predtym, ale to som nebola tehotna. A zatial ma nestipe, len rano to bola divocina 😖

adelaine
16. jún 2010

..inak, ked pisete riesenie antikoncepcie po tehu...ja v prvom rade
musim vyriesit problem, musim si najst noveho gynekologa....
kocky bratislavcanky, poradite mi niekoho dobreho?
najlepsie ruzinov, pripadne centrum 🙂
mozte do IP.
dakjuem pekne

jeiny
16. jún 2010

ahoj, mam otazocku, ci moze permanentne tvrde brucho nejak ublizit drobcovi?

uz som to hovorila aj svojmu dokimu, ze mam stale tvrde brucho...pytal sa ma ci citim stahovanie maternice pri tom, necitim nic..len ho mam tvrde vkuse, ziadne pravidelne ci nepravidelne intervaly...tak mi to nijak viac nekomentoval....

janka256
16. jún 2010

kocky a neviete nahodou co teraz ku koncu mozem na tie hemeroidy tabletky DETRALEX?

lenkaaninka
16. jún 2010

@jeiny aj ta to bolí ???

lebo tvrdnutie teda poslíčkovia je také sťahovanie aj s bolením napriklad také tvrdé brucho mám stále ale to mám také napchaté na prasknutie neviem či myslíš niečo iné...lebo mäkké neviem či niekto ma ...to je ťažko 😕

adelaine
16. jún 2010

@janka256
Jani, Mojalili ich uzivala, mne sa tiez urobili varixy, ale lieky som si nedavala,
mne pomohol gel z dubovej kory z lekarne, beriem ho so sebou aj do porodnice.

mojalili
16. jún 2010

@jeiny nie, urcite to neublizi malickemu, neboj🙂

Tak kocky, manzel sa mi postaral o deti, teda Danko spal, a on sa hral s LILI, dal jej jest, umyl a dal spat a ja som SPALA 3 HODINY... 😀 teda lezala.
Dolahlo to na mna, mam prievan v uchu, dnes som 2x zmokla a bolia ma ladviny....tak som sa odpisala, esteze mam taketo dobreho muzicka... 🙂

Jejda, tak uz sa pekne rozbiehame, do konca tohto tyzdna bude plno babatiek,super 🙂 🙂 🙂
@nika23t ja som si tiez davala talbetky dovnutra aplikatorom, neboj, babatko je chranene obalom, krckom.....atd.. 😉

mojalili
16. jún 2010

@janka256 Janka, vlastne hemeroidy su zily,tak by si mohla, ja som brala 2 tabletky rano...ja som mala tam dole....ale zmizli.... 😉

nika23t
16. jún 2010

@jeiny Ja mam tiez tvrde brucho takmer vzdy, ale tiez si myslim, ze je to preto, ze babatko je uz prilis velke. Brala som magnezium asi dva tyzdne, potom uz nie, odkedy som v 36 tt, vraj sa to uz ptoom nema brat. Ak citis pohyby, nemas bolesti ani ziadne problemy, tak asi je to naozaj velkostou babatka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre