Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
4. júl 2010

@strasska
no teda hned som mudrejsia a viem aspon,tak som zvedava,kedy to na mna pride... 😉

petzi
4. júl 2010

@tinka349
no a na jake meno prisli?? 😀

tinka349
4. júl 2010

@petzi miriam 😖 a sofia 😕 a rebeka sa im vooobec nepaci ☹

petulka_1
4. júl 2010

@tinka349 Sofia je pekne meno, to sme my rozmyslali ak by bolo dievcatko

alllexa
4. júl 2010

Mam take nervy - tak mala dnes prist navsteva, ktoru pozval mm, samozrejme, meskaju - uz vyse pol hodiny, ani sa neunuvali zavolat. A ked im teraz mm volal, tak ze su vraj az styria (povodne to mal byt len jeho kamarat s priatelkou, tak neviem, koho cudzieho chceli brat so sebou), a ani nebol schopni povedat, kedy pridu. A ked ma to nastvalo, tak ja som este ta zla netolerantna. Ale to, ze niekto nema ziadne vychovanie, tak to je ok. By som to najradsej cele zrusila. Chcela som pozerat film a kvoli tej navsteve som ani nezacala pozerat... Teraz mam byt zase v neistote, kedy pridu, pricom vecer som uz chcela mat pokoj.

izira
4. júl 2010

@alllexa tak toto nemam rada ani ja..a hlavne teraz je to velmi bezohladne voci tebe... kasli na to, co ti hovori mm, mas pravdu, ale z principu to chlapi nikdy nepriznaju...
Sadni si, vyloz nohy a pozeraj film.... 🙂

tinka349
4. júl 2010

@alllexa no ja na tvojom mieste si naschval pustim film, a aj keby dosli tak si vycapim nohy hore a pozeram.... 😀

montinka
4. júl 2010

ahojte tak my uz mame doma Filipka. Narodil sa 28.6. a vazil 3500g a meral 48cm. od vcera sme konecne doma.😀

monline
4. júl 2010

@montinka blahoželám k Filipkovi..prajem všetko najlepšie

mirka285
4. júl 2010

montika gratulka 🙂 babule tak zase som nahrievala masirovala a odsavala a ja som odsala z oboch prsikov 5 ml,no chapete to?a to som jedla polievku cely den,pila kojace caje,vineu...najhorsie je ze ja to vsetko rozmasirujem vyprazdnim a miesto toho aby sa mi vytvorilo nove mliecko mne sa zase zacnu vytvarat hrce a stale to mozem opakovat dokola.uz fakt neviem co s tym...som si myslela ze tentokrat taky problem mat nebudem,mamina mi vcera povedala ze ona mala to iste ale mne sa nechce verit ze by to bol niaky nas vrodeny specificky problem...zacinam mat z toho zly pocit,akoby som bola v zacarovanom kruhu a nikam sa neposuvala...mala sa chuda aj prisaje ale nic jej nejde ☹

verulienka
4. júl 2010

@tinka349 . . Rebeka je krasne meno, ja som ho mala vybrate uz vela rokov pred otehotnenim, bola som pevne rozhodnuta, ale nepreslo mi to u manzela, ze nasa dcera nebude mat zidovske meno 😠 😠 😠 trapasak 😀 . .

petzi
4. júl 2010

@tinka349 rebeka je pekne meno,poznam jednu 2rocnu rebeku a je taka krasna ako to meno.... 😵
daj podla seba, nepocuvaj nikoho,ked si rozhodnuta a tebe sa paci,tak kde je problem?
Aj Sofia je pekne meno,ale je ich uz nejak vela,ale 100 ludi 100chuti...
Ako sa citis? ja som bez poslov, iba zatka frci prec.... 😕 tak uvidime

petzi
4. júl 2010

@alllexa vobec si s toho nic nerob...necakaj na nich ,pekne odpocivaj a zberaj silu na porod....
mali prist ,kedy povedali,teraz uz nemusia, nie? ved aj ty si mohla mat nejake plany na neskor,
vobec ich to netankuje?? tak teba nemusia tankovat oni viac, a je...
Ale nabuduce budes aspon vediet 😅

petzi
4. júl 2010

@montinka GRATULUJEM, vela zdravicka prajem a maminke vela mliecka....pekne sa mojkajte 😵
tesime sa na footoo

montinka
4. júl 2010

@mirka285 hm ja mam tiez malo mlieka z oboch prsnikov si vytlacim max 50ml aj to na dva razy.☹ a tiez ficim na vinei a bohvie co este a aha.

montinka
4. júl 2010

vsetkym vam dakujem.😀

mavion
4. júl 2010

ahojte baby..
@petzi citam ze ti odchadza zatka..ja mam uz druhy den taky hlien alebo ako to nazvat,taku zrazeninu ako smotana...mas to aj ty podobne?lebo ja som ju mala prvykrat s primesou takej tmavej krvi,tak som si myslela ze ma byt len taka..

alllexa
4. júl 2010

@izira @tinka349 @petzi - no ten film uz bezal, takze aj tak sa mi to ist pozerat neoplatilo... Len som bola nervozna z toho, ze kedy dojdu, a potom aby tu neboli nejako extra dlho... Nakoniec dosli chvilu po tom, co som pisala, a boli tu len hodinu, takze celkom v pohode... Minule sme zase mali navstevu, co u nas sedeli do jedenastej vecer, co som uz normalne zaspavala, tak clovek nikdy nevie🙂 Najma teraz je to blbe, ked som tehotna, lebo fakt moc nechcem behat s tymi napuchnutymi nohami a potrebujem mat pohodlie a niekam si ich vylozit...

@mirka285 - to je fakt blbe, a niekde o tom nieco nepisu, ze co s tymi hrcami, alebo niekto z tej Mamily by Ti nevedel poradit, ved to je hrozne, ked sa Ti stale tvoria...

@montinka - gratulujem - na to, ze si mala termin o dost neskor, pekne narastol A bol to prirodzeny porod alebo cisarsky? Nech to dame do tabulky...

alica26
4. júl 2010

úplne ta chápem, ja mám na to tiez hrozné nervy!!! 😠 😠 😠

tinka349
4. júl 2010

@petzi no ja sa mam nejak furt rovnako....poslickov nemam, este som asi ani nemala....ani ziadna zatka mi neodchadza...no ja newem ci tej mojej pronceznicke sa este nechce na cerstvy vzduch ci coooo 😀 😀 😀 😀 clenky mi dnes opuchli, ja som si to ani nevsimla, akurat mamina mi hovori ze jake ich mam napuchnute 😖 a dnes som hore od 7mej, ale potom som spala od 11tej do 1nej 🙂 NO a muz sa mi neozval, ani vcera, ani dnes - naco aj, ved je na chate,a predpokladam ze vola niekomu inemu, ved zo mna by aj tak nic nemal....a ked minat minuty, tak niekoho z koho bude mat osoh 😠

tinka349
4. júl 2010

@verulienka no to moja babka ma zasa starecky nazor na to, ze to nie je meno , ale nadavka a aj dnes som si vypocula ze budem - citujem - ''prepodla vnucka ked dam take meno '' 😀 😀 😀

tutifruti
4. júl 2010

Caute baby... tak ja som dnes zvládla ten Likavský hrad... som na seba hrdá, že som sa tam vytrepala, aj ked som sa úplne dorazila... sa mi toľko ľudí prihovorilo ako nikdy..., každý mal starosť či neporodím.... či si nerobím nárok na užívanie hradu..... 😀 😀 😀
Ako som sa tešila, že budem sama doma, tak sa ku mne nanominovala mm neter, ktorá bude u nás do stredy.... ma asi vystrie... tak som sa tešila... je na nejakom duchovnom mecheche... Ona ja inak riadne cez Košice.... aj sa liečila na psychiatrii, jej normálne šiblo na nejakej pútnickej ceste.... tak dúfam, že ma tu nebude príliš vyčerpávať.... ale momentálne sa išla modliť....tak dúfam, že aj za mna... 😀

saperlipopette
4. júl 2010

Ahojte baby,
tak som sa Vam chcela pochvalit, ze my uz mame od pondelka nasu krasnu Elišku!🙂)
Prisla o nieco skor, ale vsetko dobre dopadlo a nesmierne sa z nej tesime!
Myslim, ze medzicasom pribudli dalsi drobcekovia, takze dodatocne vsetkym maminam blahozelam!!🙂
Pridavam zopar foto 🙂)

cigaretka5
4. júl 2010

No dievčatá tak ja neviem čo so sebou dnes. Ráno som sa zobudila a nevedela dychat poslala som draheho po tlakomer, bo som sa bala že to je tlak, no našťastie bol v poho. Poobede som si pospala a potom take bolesti hlavy a tlak 130 na 92. Už som sa skoro rozbehla na urgent, povedala som si že keď má bude gebula boliet aj večer pôjdem. tlak sa mi znormalizoval 123 na 83 ale začalo ma boliet brucho ako pri kramoch a som straaaasne nervozna...... Žeby sa blížil pôrod

meruska
4. júl 2010

blahozelam novym mamickam...teda tu sa to tak rozbieha denne aj 3 babatka 🙂

verulienka
4. júl 2010

@tinka349 . . ale ak si uvedomime ako sa volaju niektore babicky, no tak dovidenia 😀 . . Rebeka je krasne meno, pacilo by sa mi, keby som mohla moju malinku volat Beky . . ale aj Sofia je peknucke meno . . rozhodni sa hlavne sama, babky jej plienky menit nebudu 😎

alica26
4. júl 2010

🙂 @saperlipopette blahozelam ku krásnej dcerke... 🙂

mojalili
4. júl 2010

@saperlipopette , MONITNKA - gratulujem vam k vasim drobcekom.
Celko sa to tu krasne premiena tehuliek na maminky🙂

Prixdavam zopar foto z dnesneho dna🙂 A idem spat, lebo zase bude rusna noc, ako obyvkle, uz si zvykam na to celkom

janka256
4. júl 2010

@mirka285 miri tak skus tie homeopatika na mliecko este mozno to zaberie aj mne sa zda ze mam malo mlieka ale tak mala je spokojna tak hadam jej staci 🙂

strasska
4. júl 2010

@saperlipopette gratulujem
@montinka a aj Tebe gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre