Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. sep 2010

dobre rano baby 😵
zeby som dnes bola prva?? ja co spavam s buchtoskou do 10,30? 😀

aby som nezabudla, tak @ericica @mirka285 a mozno aj @tinka349 - vasim Rebeckam a Linduske, vsetko najkrasjsie k meninkam 😵 😵 , krasne ich oslavte 😀

No a zas nam to zacina skolsky rok 😠 , nie ze by som nebola rada, ze sa moje dieta uci,,ale zas ma caka niekolko krat navsteva riaditelne, dohovarania zo stran triednej,,,,,,,a tie poznamky v ZK, tie ma vedia neuveritelne poburit , najskor som nasrata, na syna a potom na ucitelou.........aaaach,, ☹ a pritom cez cele prazdniny som s nim nemala ziadny problem,,,,,,,,,ale hadam tento rok to bude ine,,si fandim ,ze?! 😀

merikac
2. sep 2010

@stanka33 jaaaj, krasne foto,,,mile su tie deti, neplacu, nevymyslaju na tych foto,,take krasne roztomile, na spapanie,,,, 😀

merikac
2. sep 2010

@mirka285 aj Denis zacal byt neznesitelny, minuly rok ako vhupol do 14-ky,,ale uz sa to zlepsuje,,druhy naval puberty cakam, ked pojde niekde do skoly a tam sa zas zacne prejavovat,,,a na tie hlasky doma som si uz zvykla,,,,par vychovnych za ucho mu pomohlo rozlisit, co si moze a co nemoze k mame-kamoske dovolit 😀 😀 a napokon, ja som uz pri nom len take male pivo,,to uz aj keby som mu chcela strelit, nedociahnem na neho,,,jaaaaj tak vyrastol za posledny rok,,uz sa somnou ani nemojka odkedy som prisla s malou z porodky,,este den predtym sme sa blaznili v postely a odvtedy si ku mne ani nelahol,,dnes rano, som ho k sebe volala a on sa na mna pozrel s vyrazom asi ( akoze si zdrava mama? 😀 )

merikac
2. sep 2010

@monline veru aj na teba som myslela, pri tej precitlivelosti,,nie ze by mladsie maminy menej lubili deti,,ale predsa len my starsie krosne (dufam, ze sa neurazame 😀 ), sme sentimentalnejsie,
@mirka285 a veru aj ja malu stale cmukam ,,,ale jej sa to paci,,drzi ako hluchy za dedinou 😀 ...a tie nohy, ked natahuje, ked ju rozbalim,,tak to by som jej ich zozrala,,, 😀 ..normalne slintam, ked to pisem 😀 😀

merikac
2. sep 2010

dnes vyzera, byt pekny den- koonecne 😵 , uz som nalozila do pracky,,zapla umyvacku,,som naranajkovana,este striem podlahy, kym mala spi,,osprchujem sa a ideme von-----nespi,,uz herecku pocujem ako sa rozprava ,,,idem za nou,,,,a tak pekne som to mala naplanovane 😀

lutsine
2. sep 2010

pekne a konecne aj slnecne ranko 🙂

karinnka
2. sep 2010

Ahojte konecne slnko 🙂 Aj u Vas bola v bytoch taka zima v noci?Moju som tak musela v noci babusit...mala capicku rukavicky,teplejsie dupacky svetrik s kapucnov a bola v perinke a zakryta dvoma dekami....u nas je strasna zima v byte...snad sa to uz zlepsi 🙂

booklover
2. sep 2010

@oacka na kvasinky a trhlinky je vraj fajn fialova vodicka - ta gencianova.

miki060707
2. sep 2010

dobre ránko, no mi sme večer mali otrasný a to doslova, tie večerné koliky začinaju o sedmej a zaspal až po polnoci, spal päť minut a reeev a zas, a to vždy po jedle, a až po pol noci zaspal, no ja som mala nervy, lebo v izbe spala aj dcére, našťastie tá bola ok.....no hadam sa to nebude opakovať a včera sme sa skoro celý den nosili na rukách, neviem, hadam to nebude nič zle, uško, alebo čo.....lebo nevydrží spať, hned sa preberá...tak nestihnem ani na vecko, lebo spusti rev jak tur...

no a naša Sonička je škôlke, jeej, vôôbec neplakala, bola dobre pripravená, len som zvedavá ako je, ked sme odišli, tak inak celkom som stihala ráno, vstávanie, obliekanie, jedenie a to sama, otec čakal vonku o pol 8, a zobral malu na bicykel a išli sme spolu a hned som jej išla kupiť čokoládky a mal by dojsť aj taku koberec, to bude mať ako prekvapko, že škôlku bude zvládať super...

no idem si dať kafe, banan som zjedla....no ale malý sa zas nervačí...juuj da

kafoditka
2. sep 2010

Bre ranko fesandy 🙂
MIRKA, TINKA vsetko najlepsie k meninkam vasim zlatickam prajem 😵 😵

@merikac ked citam tvoj prispevok, hned som sa zamyslela, aky vztah budem mat ja s mojim Filipkom a ako ho budem zvladat v puberte.. 😕 U nas je autorita skor tatino ako mamina, tak uidime 😉

@miki060707 mala je zlatunka 🙂
@karinnka u nas je tiez pekna kosa ale chvalabohu nam kuria.. maly ma doma polodupky, bodynko s dlhym rukavom a navrch mikinku..

lulu1983
2. sep 2010

pekny den vsetkym,

rebekam a linduskam vsetko najlepsie 🙂

my sme mali nepokojnu noc, risko stale boxoval rucickami, myslim, ze mam par novych modrin.
Ako pekne dnes svieti slniecko 🙂

miki060707
2. sep 2010

Linduške, Tinkinej Rebece a Erikinej Rebece želame krááásne meninky....... 🙂

merikac
2. sep 2010

@kafoditka jaaaj,,tak to aj u nas je tatino autorita,,mna si vie Denis omotat ,vie ako na to,,vie kedy pochvalit, aby sa prismajchloval, ked nieco potrebuje a tak,,somnou vyjednava,,k tatovi si to nedovoli,,,vie ze co povie ocino je svate,,,,,,,

mirka285
2. sep 2010

dobre ranko,linda zzase pekne potiahla az doteraz,ina spachtoska,a ja s nou 😀 dakujeme za blahozelania a rebekam aj my prajeme vsetko naj....
@merikac rozculila som sa hned rano,tomas bol prvy den v skole v teplakoch a ked som ho spucovala,kukal na mna ze o com tocim,ze vsak to je jedno..a meria presne ako ja,len nohu ma uz o tri cisla vacsiu..co mate dnes v plane?ja navarim obed a pojdem s malou poobede von,vecer ma caka zehlenie ☹

merikac
2. sep 2010

@mirka285 😀 😀 😀 .Tomas sa s tym slusne povedane,,nesere 😀 😀 - ja som tiez kontrolovala Denisa, co si dal na seba,,,a rifle az pod zadkom, rozkrok pri kolenach,,mikina, tiez nereagoval na to, ze by sa mal slusnejsie obliect,, 🙂

merikac
2. sep 2010

@mirka285 mne tatino ide obkaladat balkon,,,obkladacky sme kupili minuly rok na jesen, cierne,,ale toto leto sme dali na dom novu fasadu - hnedu a teraz by pasovali hnede obkladacky,,tak som ho poslala do stavebnin, ci by sa ich nesiel spytat, ci by ich nevymenili,,,,,,,tak cakam,,,mohli by to spravit,,,,a dnes idem konecne von s malou a trebalo by mi ist aj niekde nakupit dake gate Denisovi, ved v tych co siel do skoly vyzeral ako supak,,,

janka256
2. sep 2010

ahojte kocky ...mam otazku tie co ste kupovali ohrievac detskych flias z lidlu ako mam nastavit teplotu kedze malej mliecko ked zohrievam je az horuce a kontrolka stale svieti hmm?

mirka285
2. sep 2010

@merikac ten moj nosi len rifle alebo teplaky,bunda tiez nehrozi,to si da na seba radsej dve vytahane mikiny a najnovsie ma frajerku o rok starsiu od neho 😕 a uz zmizol von a este si stihol nkazat ze obed chce presne o druhej lebo on je taky fajnovy ze jedlo musi mat cerstve 😠
@janka256 ja ti neporadim lebo ho nepouzivam ale Dugyna vie,ona to tu raz uz pisala,tak sa spytaj jej

kafoditka
2. sep 2010

@janka256 ja som si ten ohrievac kupila, pouzila som ho raz, mlieko bolo total vrele tak som ho aj pekne zabalila naspat a hodila pod postel... 😒 nepouzivam ho, trva to celu vecnost, kym sa mlieko zohreje a nakoniec je aj ta vrele..

janka256
2. sep 2010

vdaka kocky uz rozmyslam ci ho nemam ist reklamovat alebo neviem ako na to...

merikac
2. sep 2010

@mirka285 ako vidim, su rovnaki aj co sa tyka frajeriek 😀

merikac
2. sep 2010

baby, prave som sa osprchovala a des,,,ja tak tuzim po malych didoch ☹ ........to je des, mat take prsiska,,,hned by som bola o 4 kg lahsia a dokonca aj vyzerala chudsie,,aspom opticky 😠

tinka349
2. sep 2010

@oacka vazne ma neonato jednu z najvacsich vaniciek? 😕 waaaauw 😀 no to by som chcela vidiet moju buchtu v tych mensich 😀 😀 😀

tinka349
2. sep 2010

@ericica jeeeeej dakujeme 😵 este ani vlastny otec jej negratuloval a vy babule ste si spomenuli skor 😵 mileee 😵

mirka285
2. sep 2010

@janka256 on neni pokazeny,napis dugyne ip,ona ti povie ako ho pouzivat..
@merikac bud rada ze su naliate,tie moje splasli,no nic moc to je ti poviem 🙂

tinka349
2. sep 2010

@mirka285 vsetko najlepsie k meninkam drobnej oslavenkyni 😵 😵 😵 😵 nech je zdravucka a nech rastie do krasy 😵

tinka349
2. sep 2010

@merikac dakujem pekne aj za Bekinku 😵 pojdeme si dat kolacik s kamoskami 😵

merikac
2. sep 2010

@mirka285 ked oni su obrovske aj nenaliate 😀 kiez by aj moje po kojeni splasli aspom o 2 cila- len nech nezostanu mlandrave 🙄 ....no keby ta plastika nebola taka draha,,tak idem hned!

aalexis007
2. sep 2010

Ahojte, chcem sa spytat ze ako vam isiel sex po porode. Ja som mala normalny porod a aj ma nastrihli. Uz mam 8 tyzdnov po porode a stale ma ta jazva vo vnutri boli. Je to normalne. Bola som aj u Dr. na kotrole po 600-nedeli a on povedal ze je vsetko OK. Ale ked sme to s mm aj skusali - tak ma to bolelo. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

oacka
2. sep 2010

@mirka285
@tinka349 všetko najlepšie vašim krásaviciam!
my máme naprd obdobie, malá sa nevie najesť, a kadí krv, našla som v stolici malé červené stopy,raz väčšie raz menšie, už mám toho plné zuby..... dali sme stolicu na rozbor, v pondelok ideme na sono bruška. sere ma naša doktorka,ktorá sa tvári akoby sa nič nedialo... a nevedela mi povedať,prečo sa malá zas s plačom odťahuje od cicky,, a na koníkovi mi jedna kočka napísala,ž kvasinky môžu byť aj na bradavkách a že jej sa kvoli tomu zle pije.... neviem, na koho sa s tým mám obrátiť, kto mi fakt kompetentne poradí,zas budem poobede volať laktačnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre