Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. apr 2010

Caute babule,dakujem pekne za gratulky,ja som uz doma z poradne 🙂 tak tehu cukrovku nemam,robili mi EKG,brali krv zas na niake vysetrenia,pozrela ma zospodu a aj malu pozrela,este nie je otocena hlavou dolu a zda sa jej mensia,tak ju merala dva krat...ale uz som z toho dopletena lebo najprv som mala termin4.7.,potom na morfologii povedal doktor ze je vacsia tak ho zmenil na 29.6. a teraz sa zda doktorke zase mensia,tak som z toho jelen,ale vazi 900 g co si myslim ze je akurat k tomu terminu 4.jula....inak prachu tu mame aj mi kopec,tak musim aj ja trochu poupratovat...a tiez nam tu krasne svieti slniecko...dali mi dnes aj prenatal box,ale o nicom,ved nic v nom neni len jedna ochutena mineralka,vzorka prasku,olejcek na strie a same letaky 😒

mojalili
6. apr 2010

Hm...to mas pravdu TUTI, sak to je Orava Dolny KUbin...trosku sa mi to mota v hlave 😀
NEboli tam MIrka ponozky, cumliky? JA som mala, nemala som prasok ani mineralku....ale ten dostanem asi v porodnici...

mirka285
6. apr 2010

Mojalili veru neboli,len tieto tri veci co som napisala,a to bol aj zapecateni takze nezobral z neho nikto nic....no o nicom 😒

tutifruti
6. apr 2010

Ja som mala mineralku a cumel a vzorku prasku a nejaký časopis..... a samé letáky..... 😒

mirka285
6. apr 2010

zapecateny 🙂 uz pisem jak dement

tutifruti
6. apr 2010

Sunny: keby si vedela koľko liekov ja beriem... Teraz momentálne ATB na zápal priedušiek... Hedelix....
Prednison, fraxiparín injekcie do brucha, železo a vápnik, lebo prednison ich znižuje... a femibion.... ☹

sunnygirl
6. apr 2010

Tuti: to ti verím, že si zvedavá, však mne tiež tých 80% nestačilo 😉

sunnygirl
6. apr 2010

TUTI: to fakt?????????????????? 😒

sarai
6. apr 2010

ahojte, poznate niektora tento kocik? http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-D...
chcela by som s takou vacsou vanickou a tento ju ma. neviete mi viac poradit?

tutifruti
6. apr 2010

Sunny fakt... a to mi už vysadili lieky na žalúdok.... lebo som jedla ako prevenciu na vredy /pri prednisone to hrozí/.... 😒

ericica
6. apr 2010

ahojte kocky tak som tu a zdrava 🙂 ta zahadna choroba zmizla sama od seba z minuty na minutu....v sobotu po obednom spanku mi uz nic nebolo a paralen zaberal diky 😉
a ako vysibane????my sme sa chystali do zoo ale pani priroda nam plany prekazila 😠
tak sme boli kuknut do eurovei ......cestou domov sme sa stavili este v hornbachu malej sme kupili malu korytnacku aj s prislusenstvom tak sa vytesuje.....(namiesto slubeneho zoo 🙂 )
a mam dobru spravu akurat mi pisala ta znama ze si uz mozme ist pre kocik ze z ho nepouzivaju.....predaju ho komplet.....takze zaciatkom maja ideme pren do trnavy a cestou spet sa stavime s malou v tej slubenej zoo¨len dufam ze vtedy uz pani priroda pre nas nema prekvapenia 😀

sunnygirl
6. apr 2010

TUTI: tak to nič moc, toľko tabletiek papať.......no musíme to nejako vydržať 😅

sunnygirl
6. apr 2010

ja len všetci hovoria, že nesmie sa veľa liekov papať, lebo to uškodí dieťatku, viem, hočo nie, ale zase otázne je, že ani to nie je dobré keď sa to nechá tak. No proste som hrozná, ale to od utorka, lebo Dr. mi neurobil poriadne sono a tak som maličké nevidela célé, pomeral len hlavičku a pozrel srdiečko. Ja som čakala na to celý mesiac a on to takto odflákol 😨 ☹ 😠

tutifruti
6. apr 2010

Sunny mne sono robili zatiaľ len dva krát.... potom sa tuším ešte robí v 30tt.... keby som nešla na 3D tak var ani neviem čo čakáme....

A k tým liekom.... Ja som strašne opúchala a mala som nejakú alergickú reakciu a zápal.... CRP čo má byť do 5 som mala 100... doktorka mi povedala, že je lepšie pre dieťatko užívať lieky ako zotrvať v zápale... a navyše mi povedala, že žiadne lieky nestestujú firmy na tehulách, takže všade musia písať, že nie je vhodné v tehu.... Tak im dôverujem... lebo mi nič iné neostáva.... a dúfam, že bábenko bude napriek všetkému v poriadku....

sunnygirl
6. apr 2010

júúúj, tak držím palčeky..................aj nám všetkým 😕

sunnygirl
6. apr 2010

aj ja dúfam, že sa mi podarí vybaviť to 3D sono, a čo najskôr ☹

drievko
6. apr 2010

Ahojte konečne som po dlhšom čase tu , ale prehlad nemám! Bola som si poležať v nemocnici!Mam krčok na 1cm skratený a 2 cm otvorený a pekne si doma ležkam hore nohami ! Ma niektoka z vas podobné problémy ?

tutifruti
6. apr 2010

No ja som sa bola dohodnúť už skôr. len dens i mám volať o ktorej.... tak sa už neviem dočkať.... 😅 Dorotka sa ma už pýtala či uvidí kostru bábetko.... Ona má teraz také kostrové obdobie.... Stále rieši čo kde máme, rebrá, lebku.... Mne minule povedala: maminka ty si kostra Maťa, ja som kostra Dorotka..... 😀

sunnygirl
6. apr 2010

Drievko: to si is pekne dlho poležala, tak len pekne lež, radšej doma ako v nemocnici.

Chcem vás popžiadať o radu, pozerám vstavané rúry poradte ak máte niekto doma, značky a tak.

sunnygirl
6. apr 2010

Jéj tuti, ty máš doma veselo. To sú milučké poznámky.

Ja som v poslednom čase nejaká nemasná a neslaná, to maličké sa asi rozťahuje, bruško mi rastie pred očami 😅 . Stále by som len jedla, stále mám sladkú chuť v ústach........no hrôza 🙄 , ufffff

tutifruti
6. apr 2010

Drievko ja som bola v nemocke s jednou kočkou, ktorá na tom bola rovnako ako ty.... Momentálne je v 34tt, ale poctivo leží doma.... a to je rada, že doma, lebo ju nechceli pustiť z nemocnice.... 😒
Sme spolu v telefonickom kontakte, a teraz jej navyše zistili vysokú zrelosť placenty, čaká dievčatko a je o týždeň pozadu, tak chodí na kontrolu každý mesiac a možno pôjde rodiť skôr.... Ale je rada, že vôbec to dobojovala do takéhoto týždňa, lebo v nemocnici ju prepúšťali s tým, že asi bábo nedonosí.... a samé hrozné reči okolo..... ale je v poho......
Takže sa šetri a všetko bude OK... 🙂

sunnygirl
6. apr 2010

no veru, my si ešte musíme dávať pozor, máme to ešte ďaleko, teda tie naše drobčeky v brušku, tam ešte musia pobudnúť, v bruškách, ešte je im skoro, takže pekne oddychovať. Držím palce.

Tuti: pozrelka som tvoj album, tie tvoje princezné, tá jedna sa podobá na teba a tá druhá sa mi viacej na mm 😵

tutifruti
6. apr 2010

NO vieš suny... my sme si to tak podelili.... 😉 som sa "rozčulovala" pri staršej dcére, že 9mesiacov ju nosím v brušku a narodí sa a podobá sa na moju svokru.... 😉
Dory je viac do našej rodiny.... podobá sa na moju segru a jej deti, ale už sa konečne začína ja mna mňa... 😅

lenkaaninka
6. apr 2010

Ahojte baby dneska som bola na Gtt a nebolo to búchvico...vrátim sa svokre pre deti a staršia vracia ako dábel tak nam je veselo....postupne si vás počítam 😉

luminkasp
6. apr 2010

pekny dnik vam prajem, u nas je slnecno, vyvesila som periny, idem upratovat a horsa na okna v hornej casti domu 😎

sunnygirl
6. apr 2010

myslím, že môžeš byť spokojná, tá mladšia sa podobá na teba 😵

sunnygirl
6. apr 2010

luminkasp: tak ty si si tiež tie okná nechala po sviatkoch? To je milé.

No ja som dnes vyslovene nenažraná 😀

lenkaaninka: ta ja idem zajtra na Gtt 😖

sunnygirl
6. apr 2010

lunikasp: sľúúúúúbila si foto 😉

luminkasp
6. apr 2010

sunygirl, musim objasnit:D
Fotky, nemam ziadnu co by splnala poziadavky profilovej fotky 😎, mam nove v albume, ak chces, kuk
Okna, na velku noc som umyla okna v kuchyni a chodbe:D Pred tereskin narodkami umyvam tu hore, no a pred san marcom, co je tu velka fiesta umyvam vo zvysku domu. No a aby ste si tie nase okna vedeli predstavit, tak mi mame take vadne, presklene casti stien, tzn od hora az dole, takze mam co robit 😎

janka256
6. apr 2010

ahojte kocky no my sme mali pekne sviatky sestra co zije vo Viedni nam oznamila po dlhej dobe ze caka babatko to sme ju lutovali ze nemoze otehotniet a teraz sa tesime a to nam oznamila ze uz je v 12 tyzdni skor to nechcela zakriknut asi takze ked budem preberat vecicky musim aj jej nejake vytriedit .joj uz ma to tak laka popozerat co mam ale este svagrina da daco tak neviem kolko toho budem mat ani to teraz nemam kam davat kedze najprv musime pomalovat spalnu a spevnit komodu ale tak dufam ze v maji uz budem moct pozerat a ukladat aj tak este ich bude treba poprat lebo aj ked som ich poodkladala oprate su na povale v krabici a takto budu aspon vonavucke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre