Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
18. apr 2010

kafko..ja som oprala vzdy ked som kupila..takze iba to co som vcera oprala mi treba pozehlit..ostatne ma malinka pekne oprate a ozehlene v komode 🙂

cigaretka ano, do kociky a na odgrcnutie..som take zo zvieratkami, klasicke biele mame na plienkovanie..a le okrem toho mam aj moderne latkove plienky.na plienkovanie kuk album 🙂

kafoditka
18. apr 2010

cigaretka ja mam platenych 20kusov. Pre pripad, ze by sme museli balit nasiroko koli jadierkam, ale vzdy sa ti zidu. Na odgrgnutie, do kocika, do postielky.. Podla mna by si mala mat minim. 10-15kusov urcite

strasska
18. apr 2010

Ahojte, tak ja som bola vcera na jednej akcii s mladymi nast-rocnymi, tak som sa pocitovo omladila. Krasne pocko bolo a boli super, som sa narehotala 😀
Chlapov som nechala doma, lebo Misko je brutal chory, ale dufam, ze uz je to na ustupe, lebo posledne dve noci hroza a to ani nehovorim o chudak MM, lebo ja som spala vedla a som grogy 😖
Teraz uz Misko spi od 11, a ani nejedol, tak dufam, ze ked sa zobudi bude mat naladu lepsiu.
dugy, dik za IP, este som ju nestihla celu precitat

cigaretka5
18. apr 2010

no latkove plienky sa mi sice pacia ale pre ma to asi moc nebude, kedze ja si eko mydla vyrabat nebudem kupovat z netu sa mi nechce, a je s tym kopec roboty a nevidim v tom az taky eko prinos ako to vsade hovoria . SNazim sa byt eko zienka ale eko plienkova mamicka zo mna nebude. Pampersky to v mojom pripade istia. Co sa tyka klasickych kolko ich mam kupit. Baby si o mne asi musite mysliet ze som uz teraz krkavcia matka ze nic nemam ale nejak som tomu stale neverila ze budeme v juli traja 🙂, ale kedzte sa drahy pomaly chysta do kupelov a moja mama ma minule nastrasila ze uz by som pomaly mohla aj zajst a nieco mimcu kupit, ze ono je lepsie mat veci uz pomalycky do porodky nachystane, zacinam sa obzerat. V podstate vecicky kupovat nebudem , tie si poziciam od svagrinky, maly sa narodil na den presne pred rokom ako mam termin ja, len kocik postielka matrac ,......... a tisic dalsich veci.
Inak dievcata k comu ste sa vo svojej diskusii dobrali-. zazmluvvnujete nejakch doktorov na kramaroch? a co pupocnikova krv budete riesit?

janka256
18. apr 2010

kocky v jakom prasku periete vecicky pre mimi? ja asi operiem v persile ale neviem ci este aj avivaz kupit ci staci takto a na 40 stupnov staci? a neviete nahodou kolko stoji v polsku stojan na vanicku? 🙂

kafoditka
18. apr 2010

janka..... ja periem v silan sensitive a davam aj avivaz biely lenor, ktoty nadherne vonia. Periem na 40tke. A ked vecicky vyzehlim, tak su krasne makucke...

kafoditka
18. apr 2010

sorry janka OPRAVA v persil sensitive..

mima89
18. apr 2010

babulky prave som prisla z 3D uzv a vieme co to je KONECNE! 😀 malinke je v poriadku a to ma tesi a som taka spokojnejsia....
a musim vam povedat ze tie ktore ste mi tipovali podla bruska ste sa mylili...

kafoditka
18. apr 2010

mima takze??????

dugyna
18. apr 2010

cigaretka...ja som nerozodla latkovat pre eko..ale pre cenu a zdravie babatko/nemavaju dematitivy a ekzemy/..a casovo to neni vobec narocne..ale kazde ho vec..ked chces pamperskovat budes

k zazmluvnovaniu..rozhodujeme s s mm ze pojdeme rodit do BS ..ale keby som rodial v BA ani v jednej z nemocnic by sme urcite nikoho nezazmluvnovali..ja to ich mravcia povinnost kazdy den ta musi odrodit...

janka - cast veciciek mam vypratu v normalnom persile na farebne /len kupujeme v rakusku/ , a potom ostatne som prala v mydlovom slize..a teraz periem v mydlovych orechoch- co je prirodne a detickam urcite neskodi..ale avivaz davam klasicky..

strasska rado sa stalo aj nabuduce 😉

kafko a ta zmrzka bola minule zvreta ked sme si chceli s mm dat, takze sme boli skoro pri tebe..tam je na zastavke MHD nejake zmrzka...

dugyna
18. apr 2010

janka ano na 40 periem, a avivaz pouzivam takeho macika - je ho dostat v rakusku, madarsku..a maju ho aj u nas na terase v jednej drogerii nadherne voni..a potom pozehlim ako pise kafko..
a teraz mam aj z DM maju taky novy avivaz-na obrazku je akozapad slnka afrika

dugyna
18. apr 2010

mima a co budete mat?

mima89
18. apr 2010

no tipovali ste mi podla bruska chlapceka, ale je to 100% baba :D 😉 som taka stastnaa :D

dugyna
18. apr 2010

mima gratulujem 😉
no podla babskych povier aj nam vychdzalo ze chlapcek a mame krasnu babiku 😉

mima89
18. apr 2010

dakujem takze babske povery na mna neplatia 😉

carrie84
18. apr 2010

Jeeeeej - gratulujem mima 😉

kafoditka
18. apr 2010

mima gratulka k dievcatku!!
Mne podla cinskej tabulky vysiel chlapec, aj mi tipovali chlapca a aj brusko mam uzke a dopredu ako povery hovoria... Takze na mna to vsetko sedi, kedze cakame Filipka 😉

dugyna
18. apr 2010

kafko..jedine asi podla bruska to vychdza u mna na dievcatko..teraz..a kalednar..videla som dva a v jednom nam vyslo chlapec a v druhom dievcatko 😉

bellablonde
18. apr 2010

ahojte 🙂 mame krasny dnicek, maly este spi, tak mam chvilu cas 😉

ROBIKA, byvame v blave, ale ja pochadzam z trencianskych teplic 😉 a v selci som zoparkrat bola, poznas sukr. umelecku skolu ADIA alebo Klumok? tak tam som chodila do suboru aj som ucila hru na husle... ale to bolo desat rokov dozadu... ale to leti 😅

my chodime kadekde po vyletoch stylom ze rano sa zobudime, pozrieme von a ak je pekne, uz aj nasadame do auticka a ficime 🙂

DUGY co sa tyka mojho porodu... tyzden som prenasala, v sobotu doobeda sa mi konecne zdalo, ze uz citim nejake mini kontrakcie a zmeny v bruchu... tak sme este doupratovali (vsak sobota - pracovny den 😀), hodili posledne veci do tasiek a poobede asi okolo pol 2 sme sa vybrali do BS. Cesta bola uplne super, s prestavkami sme boli o 5 nad mestom... (isli sme cez Vyhne, hore serpentinami na Hodrusu) este sme sa trochu poprechadzali a urobili zopar fotiek 😀 😀 to uz som citila kontrakcie silnejsie a pravidelnejsie asi kazdych 10 minut. O 6 ma prijali do porodnice, monitor ctg, otvorena ledva na 1 prst, kontrakcie zase prestavali, tak mi pichli oxy, nech sa to trosku rozbehne.... isli sme hned na apartman (bol volny) a na nom som bola az do samotneho porodu... striedavo v horucej sprche, na lopte, nikto v tu noc nerodil, takze tam bolo tichucko a uplny klud...
o 10 mi pustili plodovu vodu, brutal kontrakcie prisli az 11 a porodila som napokon rano o pol 3 na 4 velke zatlacenia len s doktorkou a sestrou. Manzel bol CELY cas so mnou, babetko drzal ako prvy, bolo to krasne, kludne, intimne 😵 😵 😵
proste pre mna idealne

a kde ste kto? vsetci asi vonku, co?

dugyna
18. apr 2010

bella ja som tu ja upratujem 😉
juj parada..sak to sa nam paci ze tam moze byt spolu s mm celu dobu..a hned aj drzat malu
a nechceli tam tam uz mat ked si prenasala?

tusim sa nejak zmraka

kafoditka
18. apr 2010

bella ahoj 🙂 no podla tvojho opisu si mala krasny porod..
inak si ma potesila, ja som huslickovala 13rokov aktivne, naposledy som si zahrala min. rok ny vyroci suboru 🙂

dugyna
18. apr 2010

kafko akurat som kukala tvoje brusko, ty ho mas take stihle-uzke mam pocit z tej fotky.. aspon co porovnavam s mojim

kafoditka
18. apr 2010

dugy mam, ale trochu sa mi rozlialo aj vzadu do bokov, vies, ako ked ti z rifiel trci vzadu sadielko 😒 😉 s tym budem mat po porode dost problem to odstranit...

dugyna
18. apr 2010

kafko akurat som sa odfotila tak to hodim do albumu 😉
ako myslis boky..alebo viac dozadU?

mirka285
18. apr 2010

tak ja som si zdriemla a potom pozehlila tu kopu pradla..hura 😅 Bela tvoj zazitok z porodu znie tak pekne 😉 baby ja vam nieco poviem,hlavne tym co budu rodit v Bratislave.ak si uz nechcete nikoho zazmluvnit,aspon pichnite tomu co vas bude rodit nieco da vacku...Dugy tvoja predstava ze odrodit ta musia,je sice pekna,ale realita v nemocniciach je trosku ina,len sa o tom mlci 😒 asi by to tu nikto takto otvorene nenapisal,ale mne to neda a musim..pozitivne sa naladit na porod,to je zaklad ale druha vec aby bol naozaj pozitivny je mat aj k tomu vytvorene podmienky...a hlavne teraz ked je tolko rodiciek,nebudeme si klamat ale je jasne ze o tie co nieco dali doktorovi bude postarane ako prve....

kafoditka
18. apr 2010

dugy ja som aj pre tehu mala rizikovu partiu, kde som lubila priberat - stehna a akokeby krizovu oblast po bokoch. Dala som si tricko, rifle a z rifli mi to vzadu trcalo. Teraz mam brusko viac dopredu ale v tej krizovej casti vzadu mi to hooodne narastlo..

dugyna
18. apr 2010

mirka viem o com hovoris...keby som bola laik, tak si urcite zazmluvnim... ale takto nie...chapem ta a ani sa ti necudujem..po tom co si si zazila prvy krat..ale zazmluvni si niekoho kto ti bude naozaj 24h k dispozicii a nielen to ale naozaj je dobry lekar a nielen pri porodoch co idu same ale aj pri takych co su komplikacie...
viem ake je zdravotnictvo bohuzial.. ☹ ale najdu sa aj viniky a cest im
a ak sa rozhodneme s mm naozaj pre tu BS tak to ani nebude nutne.. 😉

dugyna
18. apr 2010

kafko uz som hodila foto kukni 🙂

no tak na take partie je vraj dobra tocna ..

kafoditka
18. apr 2010

dugy pekne brusko, ty ho mas viac spicatejsie sa mi zda, ja ho mam dookruhla 😉

dugyna
18. apr 2010

kafko vidis a mne sa to zda naopak 😀 ..ale ja ho vidim len z vrchu..to ako vyzera na foto som bola prekvapena..taka moja lopticka fotbalova 😀

inak sme kupili s mm tu novu diavu v rozprasovaci s vcelim voskom je prefektna..nesmrdi voni medikovo..a superfunguje..teda zatial som diavovala kuhcynske dvere 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre