Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
3. máj 2010

janka, môj malý včera vážil 1378g a to som bola v 29 včera a doktorka vraví, že to je na daný tt akurát......

mirka285
3. máj 2010

Janka to aku blbost ti povedala?moja malinka mala v 30 tt 1220 g a to povedala doktorka ze je velmi malinka....ale hlavne ze je vsetko ok,ale ked nevie povedat vahu,nemala by hovorit nic a nie trepat blbosti...inak som sa prave nasrala,pytam sa Gabka ci mi minuly tyzden bol odniest do roboty papier na peniaze a kuka na mna vypulenymi ocami,ze on zabudol...chlapi,jednu vec ma na starosti a aj tu neurobi ☹

vierkaha
3. máj 2010

Miki, fakt vééľká výbava - to je tak pre dve deti a nie pre jedno 😀 a to som si myslela, že ja mám toho veľa ale na teba sa ani zďaleka nechytám.
AKurát som zistila, že by som potrebovala, kúpiť ešte nejaké polodupačky, nemáte najaký typ na dobrý obchod?
Concord som aj ja chcela, ale v TT chceli za 3 kombináciu takmer 1000€ tak to som začala pozerať aj iné typy, lebo ja sa poznám- mne sa páči každú chvíľu niečo iné tak by mi bolo ľúto dať toľko peňazí za kočí a potom ho predávať 😕

Ozaj a moju dilemu s postieľkami vyriešila kamoška- volala mi že má novú postieľku ešte zabalenú v krabici aj s matracom a že mi ju dá, jej ju kúpili rodičia, že aby mala malá kde spať keď k nim prídu a malá u nich ešte nikdy nespala - no nevyuži to 😅

adka1311
3. máj 2010

miki - pekna vybava... 😀

strasska
3. máj 2010

vierka teraz maju v Lidli aj polodupky

janka256
3. máj 2010

no sak aj mne sa to zdalo malo tak som jej to vravela a ona ze nie ze este nema tukovu vrstvu tak iba tolko a zmerala brusko tak brusko vrasj ma na tak 29 tt akoze chude tak ja neviem asi si ju musim vykrmit 😀

kristip
3. máj 2010

viem, ze nema iny nanoznik, ale mne to nevadi 🙂
adka, najblizsie idem k lekarke na 3D ultrazvuk o tyzden, potom v piatok mam kontrolu, ale predpokladam, ze sa tam zastavim este aj tento tyzden, lebo dnes mi brali kontrolne krv, ci sa mi upravilo zelezo a kedze sa poznam, myslim, ze sa neupravilo, takze este aj tento tyzden...a hlavne chcem ukoncit PN, aby som si mohla vybrat tu dovolenku.
strasska, mne sa to hned zdalo divne. Aj ked mne by velmi vyhovovalo ist na matersku prave vtedy, ked mi to vyratala ona, teda toho 31. maja. To by asi nemal byt problem...

mirka285
3. máj 2010

miki tie zimne capice nemaju chybu,krasnucne su 😉

kristip
3. máj 2010

v piatok nemam kontrolu, ale poradnu

mirka285
3. máj 2010

Jani nic si z toho nerob,hlavne ze mala je v poriadku,moja doktorka tiez obcas trepe strasne blbosti ale ja ju neberiem vazne....

oacka
3. máj 2010

ženy, o akých papierikoch pre SP to tu hovoríte? ja som PN od novembra,ale nikomu papieriky nenosím... mám sa báť?

miki060707
3. máj 2010

no diki baby, ja keby som to mala kupovať, tak by som musela vykradnuť banku, ja kukam po bazaroch a tie čapice mirka som dostala aj s fusakmi, jedna pani sa toho chcela zbaviť, čiže darovať 😉 a tam mi dala aj fusak do vajíčka, no čo už, nám sa zíde a potom posuniem ak niekto bude potrebovať v rodine, alebo dam kamoške.....
a to som sa bála, že mam toho málo, lebo ja som po malej nemala nič, tak som mala stresy, do pol roka všetko požičané od sesterky a všetko dievčenske, ale sa mi ozvala kamoška, že nemám nič kupovať a mi dala kabelu oblečka no som nechápala a nechápem dodnes, ale 56 tam nebola to som si kupila dve košielky a dve dupky a pár kusov mi kamoška 56 požičala, takže som fakt neminula a ked dostanem tie love pri narodení, tak šup na knižku pre malého, aj pri Soni som to tak spravila....

miki060707
3. máj 2010

tie papieri su také, čo sa dávaju ked začína mesiac, to by mali dávať, nie, lebo zamestn. to posiela na sociálku, aby boli vyplatené love, niee?

maxara
3. máj 2010

Babule ja normalne zasnem.. od rana vsetkym mrte drbe 😀 😀 😀 mne je normalne do smiechu, aj som sa rozrehotala jak ked sa hrbaty kotula po schodoch, ked tu bola jedna ubytovana (na dlhodobo, ale len od piatku) sa stazovat na jej spolubyvajucu, ktora je tiez nova, len od piatku.. Ta teta mala chuda slzy na krajicku, vraj v noci ani nespala, co sa bala tej zeny, ze co jej urobi.. Ten druhej totiz preplo a vraj mala nejake 4 hystericke zachvaty v priebehu vikendu, ze to zacalo tym, ze ta "normalna" si zapalila vonnu sviecku.. A ta na nu spustila, ze je bosorka, to len bosorky palia sviecky a pod.. potom jej sprisahanecky potichu prikrcena sepkala, ze ju sleduje mafia a ze jej ukradli pyzamo.. no a potom rano ze zacala hucat jak niagara, ze z tej sviecky odstrihla knotik a hodila jej ho do skrine a ze ona si to nezela.. 😀 😀 a ked este pokracovala, ja som sa fakt uz rozosmiala.. vraj nad popolom sulala ten knot a sepkala umri umri.. a zevraj my vsetci tu na zapade sme chori, lebo ju sa snazia v robote presvedcit, ze je chora ona a tak.. uz si to vsetko nepamatam.. 😀 a toto je len perlicka, ani vam nebudem pisat, co sa tu dialo od rana.. Tento den ma asi naozaj cudnu karmu...
Inak k tomu baldachynu.. vsetky pisete, ze je to lapac prachu a ja som si myslela, ze prave preto sa nad tu postielku dava.. nie? 😒 akoze ja osobne by som ho nekupila, ale kedze som dostala, tak uvidim, ci sa mi to bude pacit a chciet prat a uvidim, ci budem pouzivat, ale sa mi zda, ze ako lapac prachu ma vyznam 😀 alebo uz drbe aj mne?

drievko
3. máj 2010

ahojte
!!!tak som konecne doma no... je to na 99%dievcatko vazi cca 1030g troskku malo ,ale ze v norme, krcok mam stale CS4!!
nieje to bohvie co ale aspon sa to nezhorsilo!!!

cukor je o.k. v norme
a do nemocnici najblizsie 3týždne nejdem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
júúúúúj či mi odlahlo!

oacka
3. máj 2010

drievko, tešíme sa s tebou!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prosím ťa,ako si prišla na ten nick? 😀

miki060707
3. máj 2010

jaaaj maxi, super, že si napísala, vy to tam musite mať "úžasne" v tej práci, .....no nervy v rite, ale aspoň sa dobre zabavíte... 🙂
a ten baldachýn, to akože naň sadá ten prach a musi sa to prať....ja tiež dam kôli tomu, že mám.....
no ja už idem, zase som si sadla a nič nespravila, ale čo už, nech 😉

vierkaha
3. máj 2010

Oacka, vraj je to nejaký preklenovací lístok, ja som tiež odniesla len prvý do SP s tým, že je to vybavené, ale oni ho vraj potrebujú každý mesiac. Ale pnka mi chodila na účet normálne, ale zase niektoré baby písali, že nestihli odniesť ten lístok a už im SP zastavila hneď aj vyplácanie pnky 😕 Tak neviem, ja som tiež bola riadne vyšokovaná, že aký lístok im to mám doniesť.

miki060707
3. máj 2010

no super drievko, tak 3 týždne si užívaj doma....som rada, že sa to nezhoršilo.....

oacka
3. máj 2010

jaaaj, ten papierik,že zostávaš PN aj ďalší mesiac? tak to nosím ako ťuťo každý mesiac do roboty..... a kým mi ho sestrička dá, tak tam čakám aj trištvrť hodiny. je to otrava.
maxi, my všetky milujeme tvoju prácu! 😀 😀 😀 😀 už to tam len nejako vydrž!

drievko
3. máj 2010

oacka .drievko no neviem tak ma to nejak napadlo

babenky ste super ze ste mi drzali palceky pomohlo!! 🙂 🙂

maxara
3. máj 2010

oacka - prave pre toto ju milujem aj ja.. 😀 aj ked v poslednej dobe skor pindam ako sa smejem.. ale toto je za vsetky drobne..
miki - no ja chapem, ze nan sada prach, ale ja som si myslela, ze sa nevyraba na paradu, ale na to, aby sadal prach na neho a nie na babo.. 😀
tutinka prosim ta, objednala som si krasny kyblik na kupanie, mozes ma trosku poinstruovat? odkial si mala o nom info? preco je podla teba lepsi ako vanicka, ak je lepsi ako vanicka..

maxara
3. máj 2010

drievko my ste ti drzali krcky 😀 😀 nech sa neotvara.

adka1311
3. máj 2010

drievko super....ja viem ako straaasne sa tesis....mne tiez hrozi nemocka a vzdy ked doky povie, ze mozem este lezat doma, tak som happy...ja idem najblizsie na kontrolu az 12.5...tak dufam, ze dovtedy bude vsetko OK.... 😀

maxara
3. máj 2010

robika na prijem 😕 preco? aj si mala nejaky problem? som v soku.. ja nepocitam s nicim takym.. 😕

alllexa
3. máj 2010

Ahojte, celkom dobra stranka na lacne oblecenie:
www.kojenecke-obleceni.eu/

Katty, rada som Ta dnes na tej prednaske videla🙂 Pacilo sa Ti to?
Na tej, co som bola v ProCare, sme brali aj dychanie,ale vraj to robia aj na tehotenskom cviceni v Ruzinove. Treba na to vraj listok od lekara - 4 vstupy su zadara, preplaca to poistovna.

maxara
3. máj 2010

Alllexa - krasne dupky tam maju.. ale ja uz nemoyzem nic kupit.. 😒 nahodou ti nedosiel mejl od toho knaza?

drievko
3. máj 2010

adka fakt! ked pojdes na kontrolu daj vedieť !!
K tomu baldachýnu že vraj sa pod ním babo cíti utulnejsie a spokojnejsie! Neviem to posúdiť lebo ja som pri prvom nemala ani nič vlastne len perinky ,
ten mantinel musí byť , lebo malá sa mi buchala o postielku v noci !

alllexa
3. máj 2010

Dievcata, v tom Lidli maju len take obycajne kojenecke podprsenky, alebo aj take pevnejsie, vystuzene? Ci sa mi tam oplati ist, ked uz take obycajne mam...

maxara
3. máj 2010

drievko ja si myslim, ze na tom nieco bude, lebo vlastne sa aj bali na tesno do perinky, prave kvoli tomu aby boli spoko a v poho.. asi ze vidi koniec priestoru, lebo na strop zo zaciatku nedovidi a moze sa bat, ze v akom velkom priestore sa nachadza, hm? blbost? len tak nahlas uvazujem.. strasska ty si psychologicka.. porad.. mantinel je dobry, aby sa nebuchalo alebo nezahaklo si nozicku.. ci rucicku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre