Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
4. jún 2010

aj ja by som brala rodit tak o tyzden dva pred terminom 🙂 treba sa len vela rozpravat s nasimi babatkami a oni posluchnu,len ich treba navnadit nejako 😀 😀 😀 ved ako mi dnes jedna starsia pani v robote povedala: vela sexu a kari a hned tu bude 😀 😀 tak som jej povedlala ze asi len na to kari sa budem musiet spolahnut 😀 😀

petrap001
4. jún 2010

inac prave som si objednala len poporodny pas. len 6dolarov 😎 a vyzera ok tak uvidime

dugyna
4. jún 2010

@petrap001 kamoska zije v anglicku takze viem aka je tam fasa staroslivot....a kopec ludi ide na SR ked otehotnie..koli staristlivpsti..
asi by som by ma porazilo... ☹
neboj malicky bude urcite ok 🙂 musis tomu verit...
ale neboj najdu sa kocky ktore by aj rodili doma..nielen chcu ist co nasjkor z nemocky domov..

petka ak ma mm pocit ze by to nezvadol nenut ho..ja to sice moderny boommat chlapa pri pororde..ale casto sa stava ze chlap to nezvladne..ak ta vydi tam dole taku celu...napr.ak by si sa nahodou pri tom pokakala pocikala,,vitecie z teba voda a krvy a potom to babatko...nie kazdy chlap je na take nieco stvoreny...najlespie je ked sa dole nekuka vobec...kuka ti do tvare a hotov...
je dost vela chlapov ktory dostali po porode psychicky blok a nakoniec ju sice milovali ale nedokazali s nou uz intimne zit....
preto ak nechce ist nenut ho nech caka na chodbe a ohryza si nechty...ak sa na to neciti..nie je to hanba

dugyna
4. jún 2010

kocky toto je maly vlasaty Danielko 🙂 mojalili

petrap001
4. jún 2010

@dugyna zlaty je malicky 🙂
ale jasne ze ho nutit nechcem a ani nemozem,ved on sa rozhodne sam.ale ved uvidime,co bude.vsetko ma svoje pre a proti.mozno sa to tak rychlo zvrtne ze ani nestihne z prace priletiet a maly uz bude na svete a mozno sa tam budem trapit cely den a on so mnou...nechajme sa prekvapit 🙂 co nas caka nas neminie.drzim nam vsetkym svoje opuchnute prsty,nech to zvladneme bez problemov 😀

drievko
4. jún 2010

@dugyna neskutocne krásne miminko!! 🙂

merikac
4. jún 2010

Dobrý večer. Dnes sa mi narodila o 11:50 sestra Emma s váhou 3160g/52 cm. Mamina a Emmka sú v poriadku . Mamina vám drží všetkým palce .

silvia.vesela
4. jún 2010

dugy, kraaasny chlapcek to je! 🙂

silvia.vesela
4. jún 2010

merikac, GRATULUJEEEEM, TO JE SUPER SPRAVA! 🙂

alllexa
4. jún 2010

@dugyna - jeeej, aj ja chcem takeho🙂

@merikac - fiha, super! Tak Denisko ma sestricku🙂

petrap001
4. jún 2010

@merikac jeeej gratulujem 🙂 🙂 a dalsie miminko je na svete 😎 nech sa drzia obe

lulu1983
4. jún 2010

@merikac: 😵 😵 😵 blahozelam... dalsie babatko na svete

ericica
4. jún 2010

@dugyna jeeeeeeeeej Danielko je naaadherny 🙂 🙂 🙂

@merikac zo srdca gratulujeme a zelame vela vela mliecka 😵 😵 😵

stanka33
4. jún 2010

jeeej Merikac gratulujem....a super sprava ze Mojalili a Danielko su v poridku a pekne papkaju,... 🙂

dneska som sa strasne zlakla, som myslela ze sa mi pustila zatka ale bol to asi iba nejaky vytok biely, zatka je hneda ze??? a toto bolo biele a malo, ale ostalo mi zle, este musim aspon 3tt vydrzat aj ma parkrat pichlo dolu..no konecna...

mamina910
4. jún 2010

Ahojte...čakám bábätko 6.7.2010 a som z Trnavy.Nenájde sa tu nejaká budúca mamina,ktorá bude rodiť v Trnave,a má termín podobne ako ja,aby sme sa mohli spoznať,popísať,pokecať a možno sa aj stretnúť v pôrodnici a po čase aj stretávať s našimi deťmi...Ďakujeeem🙂)

meruska
4. jún 2010

@merikac gratulujem k Emmke 🙂

strasska
4. jún 2010

@merikac aj ja gratulujem a zelam pokojne noci, dostatok mliecka, rychle zotavenie a vsetky vysledky na 1****

nika23t
4. jún 2010

@merikac Jeeeej, dalsie babatko 🙂 Gratulujem a prajem vela vela zdravia a nech sa dari 😉

nika23t
4. jún 2010

@petrap001 Ja tiez nebudem mat manzela pri porode, aj ked vcera som mala taky stav, ze nechcem tam byt sama 😀 Ale nebude so mnou, tiez bude cakat na chodbe. Len dufam, ze nebudem rodit 12 hodin, lebo to k tej dlazke asi prirastie...

maxara
4. jún 2010

@merikac jeeej parada, ja pridem a co nevidim 😵 😵 😵 dalsie babatko.. drzim palce, zelam vela mliecka a cakame vsetky na podrobnosti.. 😵

@mamina910 urcite sa tu nejaka najde 😉 ak chces byt v nasej tabulke, potrebujem od teba nejake udaje. Tie su napisane v pokece ked sa postavis na moju fotku, alebo aj pri tabulke, cize tu
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...
kedze uz mame vela noviniek, a ja mam opraveny pocitac, chystam sa ju zajtra nahodit novu, tak ak chces, posli mi to do IP, dakujem

janulienocka
4. jún 2010

@mamina910 viatj 😵 @merikac moc gratulujem, super 😵 dalsie babatko 😵 😵 😵 uz pomaly kazdy den niekto pribuda 🙂 jej aka som rada 😵 @mojalili Danielko je uzasny, nema chybu, krasnucky 😵 dnes ma vsetko boli ale ked toto citam, tak mam strasnu radost

strasska
4. jún 2010

@maxara a dopis prosim aj babatka 😉 😉 😉 😉
a zienky keby boli s Vami aspon v 1 dobre porodnej? Lebo priznam sa, tych 20 min. na sale som ho vobec nevnimala, viac som sa sustredila na tlacenie a pokyny lekarky. A vtedy je to aj tak asi najkrvavejsie a tak...
Tak mozno by vam to az tak nevadilo, keby ste boli bez. Ale v 1 dobe Vam mozu pomahat do sprchy, na zachod, masirovat, predychavat atd. Mne sa v tejto faze zdal MM potrebnejsi

robika
4. jún 2010

Ahojte, takze dnes som uz bola aj v nemocnici na kontrole prietokov a na tom zazname... tohto lekara som dostala doporuceneho od mojho gynekologa a zobral si ma teda pod patronat... je velmi mily a ako povedal moj lekar, ze sa snazi vcitit do pocitov rodicky, ze to neberie ako na beziacom pase...
vsetko mame super, az na tu polohu... ja uz neviem, ale malemu sa naozaj vobec nechce otocit... ☹

@merikac gratulujem k babatku, drzime vsetky palceky co mame a nech sa vam obidvom dari 🙂

idem si vas precitat, ze co ste dnes preberali...

denisse
4. jún 2010

dobry vecer zienky ...
@merikac, veeeelka gratulacia, supeeer ... cakame na nejaku fotecku 😉 drzte sa ...

@mojalili ... danielko je kraaaasny, super, ze sa vam dobre dari ... parada 🙂
z takych sprav ma clovek hned lepsiu naladu .... 😉

alllexa
4. jún 2010

@strasska - ja si myslim presne to iste - manzela by som tam chcela mat len v 1. dobe porodnej...

denisse
4. jún 2010

@robika a povedal ti, ze pojdes na cisarsky, ak sa neotoci?

strasska
4. jún 2010

@robika a ako ste to nakoniec vyriesili ? dali ste pred alebo po?

janka256
4. jún 2010

@robika aj ja ked som cakala Katku velmi dlho bola v takej polohe a ona sa chuda ani nemohla otocit aj keby chcela mala 3 x otocenu pupocnu snuru okolo krku takze ju to stale stiahlo naspet ale nic to aj ked sme isli sekciou hlavne ze je zdrava a v poriadku takze neboj nic 🙂

strasska
4. jún 2010

@alllexa mne sa to zda ako super kompromis, ak ho tam zienka chce mat a muz nechce, teda boji sa. Ziadnu krv ani nic strasne neuvidi a aj sa bude citit uzitocny, lebo na sale uz nepomoze. Alebo teda len minimalne, napr. pri dychani, ci?

denisse
4. jún 2010

@strasska a @allexa ... asi mate pravdu, ale vo vacsine porodnic toto nie je mozne .. lebo v prvej dobe porodnej ste na izbe s viacerymi mamickami, takze tam chlapi vacsinou nesmu .. jedine, ze by ste si trufli prezit prvu dobu porodnu doma .... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre