Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka_michal
16. júl 2010

@meruska..no to mas pravdu..ani tak dobre ani tak..jaaaaaj akurat ma boli brusko ako ms..toto sa mi tak na tehu pacilo,ze som bola 9 mesiacov od tych hnusnych bolesti usetrena 🙂 a ty kedy ides rodit?mas planovany ci cakas kedy sa babatku bude chciet

monline
16. júl 2010

správa od @adka1311 Vyliezt z bruska bola fuska a do tohto tepla sa mi vobec nechcelo, ale vraj ste sa ma uz nevedeli dockat, tak som tu. Volam sa TOMASKO, mam 49cm a 3000g.

meruska
16. júl 2010

@janka_michal ja cakam co bude..nemam vybaveneho lekara... ak do utorka nic, mam sa v nemocnici zas ukazat

janka_michal
16. júl 2010

@meruska tak budem na teba mysliet..nech je to cim skor 🙂

bellablonde
16. júl 2010

no kocky,
mam dnes po poradni, porod v nedohladne (doslova!)
hlavicka nalieha, co je sice pekne, ale otvorena som len na 1prst + krcok stale drzi, skrateny na 2,5

a to sa mi dnes snivali same hovadiny, ze mala Sasena mi v brusku skakala, tancovala nozickami dole 😀
vcera som zacala chlipat ostruzinovy caj, aj pohar vina som si dala k veceri,
a od dnes idem "znasilnovat" mm 😅

akoze uz fakt mi z tohto tepla pekne drbka
spravila som si trochu radosti a dnes mi prislo dalsie 1500dielikove puzzle
do porodu ho snad aj poskladam 😀

meruska
16. júl 2010

@janka_michal ty mas planovany?

meruska
16. júl 2010

@bellablonde cim skor ho poskladaj aby si Sasenku nanho nalakala 🙂

bellablonde
16. júl 2010

@monline dakujeme za spravu 😵 gratulujem

@meruska ani ja nemam vybaveneho lekara
zas fakt nechcem nechat si vyvolavat 2 dni 😖 ... pri mojom stasti na prenasanie

miki060707
16. júl 2010

jeeej, gratulka k novému bábu, ja som doteraz žehlila, mali 3 hodky už spinká....a ked bude spať druhý krát, tak to prádlo musim schvovať,
ak mi čas dá, tak niečo si prečítam,....

meruska
16. júl 2010

ja mam dalsi termin porodu 22 co je podla mna aj presnejsi ako 17...teda sa si este pockam 😝

tinka349
16. júl 2010

@meruska ani ja nemam vybaveneho lekara. . . a ja sa mam ukazat v pondelok . . . asi sa sluziacej doktorky opytam, ze dokedy ma budu trapit 😖 ale co ja viem, tak nemocnica je plna,a lezat ma tam nenechaju ked nemusia . . . jooooj 😖

moniqe3
16. júl 2010

neviem či tu už niekto písal ale

Achojke sa včera narodil syn Maxim miery 3510g a 50cm o 12:50. Tuším chodí k Vám. 😉

bellablonde
16. júl 2010

@miki060707 cau miki, pozerala som si uz minule tvoje fotky, Simonko je veeeelmi pekny chlapcek 😵 😵 vyzera byt taky dobrucky kludas

meruska
16. júl 2010

@miki060707 zlaty drobcek ked tak pekne poslusne spinka 🙂

meruska
16. júl 2010

@tinka349 veru, len tak nas tam nenechaju lezat, ved naco aj...musime si pockat 😉

bellablonde
16. júl 2010

a ja mam dalsi termin (presnejsi) az 26.
takze fakt este kopa casu
ten zajtrajsi termin mam podla menzesu ...

fiiha tak aj achojka uz ma za tym, super gratulka 😉

meruska
16. júl 2010

@bellablonde aj ja mam zajtrajsi podla menzesu a teda ten mi je nanic kedze som mala nepravidelne, ale podla merania teploty-zistovanie obvulky a aj podla ultrazvuku v 12 tyzdni mam termin 22..a ked sa uz dva rozne druhy hodnotenia datumu zhodli...tak asi bude ozaj presnejsi

krish
16. júl 2010

babyyyyy.... ja asi vyskocim z koze, slnko mi sem prazi, som ako v skleniku, sprcha nepomaha...ventilator fuka mam pocit ze teply vzduch ☹ ☹ ☹ ☹ a zo mna normalne tecie.

inak to cervene vinko akoze pomaha k porodu? ci? 😅

janka_michal
16. júl 2010

@meruska no chceme tomu pomoct v stredu..a ak nic tak si dam vyvolat uvidime 🙂 aj ked by bolo asi lepsie keby ide ked bude pripravena..no ako citam tak detickam sa nechce ist von dobrovolne tak idem treba pomahta..a naco sa mam trapit v tomto teple ked sa to da aj takto

janka_michal
16. júl 2010

@krish no vinko to som aj ja citala aaaaaaaaaale prd..nepomaha.aspon mne nie..vcrea som si skusila dat za poharik a nic...tak dnes skusim zase tak navecer a uvidime 🙂 ale volakde som citala a aka zena srandistka,ze jej to pomohlo, ale uz ked dopijala flasu :D a poznam dievca co jej maminu tiez pripidu doviezli do nemocnice :D

bellablonde
16. júl 2010

@krish no je tam niekde na zozname urychlovacov porodu 😀 😀 ...ale ci zabera...
by som ho musela vypit asi hektolitre 😀
jaj a este ze vraj aj kari korenie - zajtra bude s masko s ryzou a ja si ho extra okorenim 🙂

krish
16. júl 2010

a co poviete na fit loptu? take jemne pohupovanie sa hore dolu? vraj to pomaha na skracovanie krcka ci co a zosuva mimi do porodnych ciest.

tinka349
16. júl 2010

@moniqe3 gratulujem a vela zdravicka obom 🙂

tinka349
16. júl 2010

@meruska
@krish
@janka_michal mne povedali len jeden termin, a toho sa aj drzali 14.7. 😒 a na tom USG 4D mi povedali 21.7., ale stale potom tvrdili ze 14.7. , tak snad budem zapadat do ksupiny juloviek, a nie augustoviek 😀

bellablonde
16. júl 2010

jo fit lopta je urcite fajn,
my ju sice doma nemame,
ale pri porode som na nej hopsala takmer cely cas
dokonca aj do sprchy mi ju manzel dal
bolo to fajn od bolesti tepla voda a hopsanie ... aspon trosku ake take uvolnenie

KRISH a ty sa kam chystas do porodky?

tutifruti
16. júl 2010

NO ja zehlim na fitlopte.... a minule som uz aj trosinku skákala.... a nic 😠 To víno dnes skúsim... 😅 Ale celú fľašu by som nezvládla, ani keby som mohla.... 😉

krish
16. júl 2010

@bellablonde kramare 😉

@tinka349 ja tiez dufam ze ostanem julovka a nie augustovka kedze vyvolavat mi chcu az 28-29 😕

petrap001
16. júl 2010

ahojte baby,gratulujem novym maminkam k prirastkom 🙂
ja som si konecne sadla,boze to moje dite nie a nie zaspat.zasa od rana strasi,nechapem ako moze tak dlho nespat.a este aj v noci nespal od druhej do pol piatej.joooj ☹ taka som unavena.ked on si pospinka po pol hodinke a zasa je hore.teraz konecne zaspal,tak sa idem aspon najest 😀 zehlila som moju velku kpou asi tak ze s jednou nohou som ho musela hombikat v kociari,lebo inac murci a puci sa.ja nechcem aby si na to zvykol 😕 asi si pojdem aj ja trochu pospat,kym spi on lebo inac nemam sancu 😀
vy ste este vsetky kinderka? no tie vase babatka sa vobec neponahlaju,co?ani sa im necudujem..do toho tepla ani ja by som nechcela ist 🙂

lenuss84
16. júl 2010

ahojte.tak tym nasim detom sa fakt akosi nechce.ja som termin podla prveho ultrazvuku/co je zevraj najpravdepodobnejsi..../ mala uz vcera a nic...dalsi podla dalsieho sona mam 18.a podla menzesu az 21.tak ja neviem.ale myslim podla toho ako sa citim ze to nebude ani toho 21.mna kazdy vecer chytie menzesove bolesti.na chvilu...a dost.uz by som to tiez chcela mat za sebou hoci sa bojim....dnes mi riadne nohy opuchli...aj vam?ale ja dnes aj od rana na nich stojim.malo co som nasedela....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre