Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
18. aug 2010

ahojte babulky , tie co uz mate po sestonedeli tak aku antikoncepciu ste si dali?? mne predpisal cerazette, zatial kym nedostanem menzes a potom si dam teliesko zaviest...date si ho niektora??

janka_michal
18. aug 2010

@tinka349 no ja som uz tiez bola tak na tom,ze som o tom zacala uvazovat(o tej ruske) no potom mi dal dr ten penicilin a pomohlo mi to..lenze ja som taka nezodpovedna zema to za dva dni preslo a prestala som ho brat a to som urobila asi chybu musim ho dobrat,bo sa mi to vrati..a hlavne malickej nedavaj pusky a tak pod..ja viem bude to tazke ale,aby neochorela od teba...ja som s malou behala po lekaroch bo sa mi zdalo,ze zacala chrchlat a ako keby mala hlieny..no ale vraj to chrchlanie je u babatiek normalne..ale mame nasivin 0,01% potom sinomarin to je taka morska voda na vyplachovanie a odsavam jej sopliky a este nam dali fenistil kvapky tri kazdy vecer..a brali jej vyter z nosteka..tak uvidime v piatok budu vysledky.tak som zvedava, bo kamoska bola tiez chora a potom takto isto jej mala a im prisli zle vysledky z toho steru,tak mala ma antigiotika..no lenze ona uz nekoji stratila mliecko a a mne laktacna napisala,ze pokial by babatko obchadzala nejaka choroba tak ona mi to pusinkou da na bradavku (to pisem len tak laicky) no a nase telo zareaguje na ten signal a okamzite vytvara protilatky,ktore sa potom k babatku dostanu mlieckom..ale ona(ta kamoska) si najprv musela odsavat,bo mala cosi asi zapal prsnikov alebo co...a davala jej flaskou (no a vtedy k tomu procesu tvorenia protilatok nedochadza..pretoze,telu babatko nedalo ten signal) no tak nejak mi to pisala laktacna..takze asi preto jej mala ochorela..uvidime ako na tom budeme my v piatok..tak ti drzim palce nech sa vyliecis a nech je mala ok

mirka285
18. aug 2010

kocky ja v tom tlacive-Ziadost o priplatok k prispevku...mam sice kolonku C ale tam je miesto len pre potvrdenie od gynekologa,na potvrdenie pediatra tam nemam kolonku 😒 neviete mi poradit ako to mam riesit? a to som jedina co ma taketo tlacivo bez kolonky pre pediatra?

ericica
18. aug 2010

ahojte aj m\y sme boli na klbiky a je vsetko ok nemusime balit nasiroko sice my sme ani nebalili ale sa tesim ze je vsetko ok....dosla som tam o pol tretej a o 5 min som bola vonku islo to velmi rychlo....nic som neplatila 😉
a ja som neplatila ani za to potvrdenie od pediatricky na papiere.....mne uz vcera nabehli peniaze myslim tych 875 eur 🙂
na kontrolu po sestonedeli idem buduci tyzden...sice sa mam fain ako keby som ani nerodila ale aj tak sa pojdem dat prehliadnut.....
malinka ma dnes super den len spinka a papa.....tak dufam ze jej to tak aspon chvilu ostane 🙂
pred chvilou som robila velke upratovanie v skrinach a pozbierala som za tri velke tasky siat co uz nenosim a dam ich jednej romke takej slusnejsej od nas ona ich vzdy odo mna nosi,a aj po malej vecicky...aspon nemusim vyhadzovat 🙂

tinka349
18. aug 2010

aj moja mala tak divne chrci . . . aj akoby sa jej zapchaval nostek ale ked jej ho odsavam tak neide nic von...a vcera co sme boli u pediatricky ( ona je aj detska pluciarka) tak malu popocuvala a povedala mi ze je uplne v poriadku. Joj a dnes uz je nejaka nepokojna, kazdu hodinu by len papala, kruti sa stale a to sa konecne po 3 dnoch vykakala s mojou pomocou 😒 a spat dnes nejak nechce....ja len dufam ze nebude chora 😒

a moze choroba ovplyvnit mnozsvo mlieka? lebo mne sa zda ze mam menej naliate rpsniky ako inokedy 😖

ericica
18. aug 2010

@mirka285 nemaj boja ked ti dali take tlacivo aj ja som mala celkom ine ako baba predo mnou a este sa zenska na urade rozculovala ze ako to ze su kazdy odlisny......
a pediatricka ti musi potvrdit ten papierik ze sa babo dozila 28 dni....ten tam musis mat na 100%...

ericica
18. aug 2010

@tinka349 asi ste chytili laktacnu krizu.....vela vela pi a ono sa to po par dnoch upravi a co najcatejsie prikladaj 🙂

janulienocka
18. aug 2010

ahojky, mima89 ja som tiez bola dnes na kontrole po 600 nedeli, predpisal mi antikoncepsiu azalia, beriete niektora? Dufam ze po nej nepriberiem, este by som rada nieco zhodila, posledne 2 tyzdne som nedala dole ani deko, nejak sa mi to zastavilo 😢 inak tiez mi povedal doki, ze ked dostanem menzes tak tiez mozme zaviest teliesko, ja by som si ho asi dala

petrap001
18. aug 2010

@maxara nie neleteli,isli sme na aute.na lietadle som nechcela,ani sa velmi neodporuca koli tlaku aj koli tej diere co maju deticky na hlavicke.ale cesta bola uplne super,maly spinkal vkuse a papal kazde 3 hodinky.robili sme si prestavky,takze v pohode to bolo 🙂

petrap001
18. aug 2010

@mima89 ja mam tiez cerazette a menzes tiez este nemam a som aj rada 😀 nas telieskom neuvazujem,ja som bola s HAK stale spokojna a nezabudla som brat chvalabohu 😀 😀 😀
@mirka285 stiahni si z netu to pre pediatra.len si natukaj do googlu.ja som si to stahovala a v pohode

mirka285
18. aug 2010

@petrap001 dik idem to pozriet 😉 ja som tiez bola dnes na kontrole u gyndosa a tiez chcem teliesko,akurat ze ma zrusila ze mi najprv musi spravit komplet vysetrenia,citologiu a tak...a zavadza sa to cez kramy,takze tie co dojcite si to asi nemozte dat....

petrap001
18. aug 2010

@mirka285 http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... keby si nahodou nenasla 🙂 je to pri potvrdeniach

mirka285
18. aug 2010

@petrap001 jaaj Peti dakujem pekne,konecne to teda mam 🙂 🙂

mima89
18. aug 2010

@mirka285 mne doki robil cytologiu hned po sestonedeli ked som isla na kontrolu.... 😉 ani nevie mako a uz to bolo, nebola som na to pripravena myslela som si ze to bude boliet...ale nic... 🙂

mirka285
18. aug 2010

@mima89 no mne zase kazala nech sa objednam u sestricky,vrak mi musi spravit vsetko komplet lebo naposledy mi robila pred rokom...tak sama neviem co myslela tym vsetkym komplet...ja som uz teliesko mala predtym a bola som spokojna..tak preto chcem zase..

maxara
18. aug 2010

@mirka285 to od pediatra je na zvlast strane, mne ho tam vsunula ona.. dokonca som povedala, ze mam tlaciva z netu a ona ze tie su v poriadku, ale asi mi tam chyba toto a dala mi tam tu A4ku pre pedinu

@alllexa to budem potrebovat az v decembri, potvrdeniem ze mam vycerpanu celu dovolenku

maxara
18. aug 2010

@mirka285 aha neskoro, tak uz ho mas 😉

zrzulka
18. aug 2010

na FB teraz koluje toto videjko... ja som z neho celkom paf... je uzasne... videli ste ho???
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=14...

clovek si uvedomi aky zazrak drzi prave v rukach.... ejha hormony so mniou este furt pekne lomcuju

cigaretka5
18. aug 2010

@mojalili ahoj bola som to ja, neprehliadnutelna, uz som vbola reday ze ta oslovim len zrovna si zacala telefonovat. My sme mali dnes den blbec-najskor ma nasral pruzinec, do tebe zobral este nejake tety s rontgenom, potom o pol dvanastej si len tak zamrmlal ze ide na obed- to mala uz mrncala od hladu, to ma tak nasralo, ze som isla za nim do bufetu. akoze po mineralu a slusne som sa ho opytala ze dokedy bude jest ci az do jednej a ci sa mam s malou poberat alebo...... na to kukal ze nie ze sa pol hodku naje a ide spat. Ja na neho ze teda mohol zobrat mna a este jednu mamicku a ist potom na obed ze babatka nevedia cakat- na co mi on povedal ze on toho ma od rana dost a ze on sa chce na jset. Vzal nas okolo 12 mame balit nasiroko- dufam ze to budem vediet-. tri plienky setsricka mi ukazala tak rano zacnem.
No a poobede som isla k pedoiatrocke- tam mrte ludi, tak som si isla kupit trend ze reku nech nedementiem, a tam som ta videla uz uz som isla ze hello mojalilil z netu, ale v tom si zacala telefonovat, tak reku nabuduce .....................Inak som Lucia

mirka285
18. aug 2010

baby kuknite tuto podobu 🙂 a ja herecka na spacirke 😀

oacka
18. aug 2010

@mirka285 to je Linda? aká je zmenená, či to sa mi len zdá? čistý tatino. a ty aká kočka!

oacka
18. aug 2010

kedy vlastne príde menzes???? mne sa nechce riešiť antikoncepciu....

mirka285
18. aug 2010

@oacka veru uz narastla,ja moc nevidim ci sa zmenila ,ten co ju nevidi kazdy den den to skor moze posudit..som sa vystafirovala,ze?to sme boli na Cervenom kameni na vylete,inak tu v Devinskej pobehujem v teplakoch 😀

mirka285
18. aug 2010

@oacka vraj ked kojis tak moze prist hocikedy..

oacka
18. aug 2010

@mirka285 ja bohužiaľ vyzerám zo dňa na deň horšiee... ale kašlem na to, nemám silu ani nechty nalakovať... a stále by som žrala, už som 2 kilá pribrala. fakt sa dobre na teba pozerá! si to užívaš. 😉

mirka285
18. aug 2010

@oacka ja sa obcas aj blbo citim ked citam ake vselijake problemy mate..ja som vyspata doruzova kazdy den,Linda je zlata,moc neplace,tak sa z nej vytesujem...jaaj a nechty nalakovane,tak to u mna musi byt 😝

oacka
18. aug 2010

@mirka285 🙂 🙂 🙂 uži si to. ja začínam chápať,že si niektoré problémy aj namýšľam,lebo sa furt porovnávam s inými a furt počúvam predpotopné názory a potom mám nervy,že u nás je to iné... musím sa ukľudniť už konečne!!!!! 🙂 dobrú noc!

kafoditka
18. aug 2010

@mirka285 takisto 🙂 ja som strasne vysadena na nechty 🙂 Zabky by som si ani neobula, kebyze nemam nalakovane a o rukach ani nehovorim.. 🤐

mirka285
18. aug 2010

@kafoditka asi trpime niakym druhom uchylky 😀

kafoditka
18. aug 2010

@mirka285 ja aj mojmu Petovi nadavam akonahle ma trosku vacsie nechty a zabudne si ich ocvakat... To je proste vec, ktoru som si vzdy vsimala na ludoch. Hlavne na chlapoch.. Pre mna moze byt chlap obleceny aj v obleku od Armaniho s rolexkami na ruke, ale ak ma spinu za nechtami a nevonia, nema u mna sancu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre