Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara i kurnik šopa aký mýší kožíšek máš na tej fotke a tá čiapka nemá chybu 😀 😀 😀 😀

merikac
10. sep 2010

ahojte babule
,,tak moja emma sa takto budi o 11-a zacina jej den,,,spava od 21 a v noci sa budi len na papanie cucanim palca,,ani oci neotvori 😀 ,,,,a chvala bohu- neduhy z ockovania su uz zazehnane
@maxara - ja som to hned videla,cely tatko,,Tak si predsa nasla fotky ked si bola mala,,kde sa ti zatulali?
@mojalili -teraz uz vies, ze su to neni zubky,ale aj tak to je patalia, ked je bietatko chore- prajem skore uzdravenie,,a uz som sa davnejsie chcela spytat,co jazva nad ielkom pekne sa zahojila??
A co sa tyka tej pomoci pri kupani,,je to ozaj na nezaplatenie, ked ma kto - co to podat,,,no my mame taku pomoc len cez vikend,,inac som na to sama,,,ale uz som sa vycvicila na vlastnych chybach 🙂
A co sa tyka tej bartosovej,,a spol- mne to pride ako pokrytectvo,,ale taky je zivot, Banaske sa neda upriet jej talent - vie sa vynajst pohotovo v kazdej situacii,,,,

janulienocka
10. sep 2010

@lenkaaninka aj my sme vcera na poradni dostali kvapky do nosteka a aj pamycon, lebo ma Jakubko okrem prechladnutia aj zapalene ocko, a doktorka mlela nieco ze na ocne lebo ze ked uz to ma druhy krat a tak, ale nakoniec nas nechala napokoji a dala len ten pamycon ... Ono je to tazko, ked mame skolkara co nam domov nosi vselijake choroby, aj ja som prechladnuta ...
@mojalili a mal Danielko aj teplotu?

lenkaaninka
10. sep 2010

@janulienocka nápodobne Ninka už vo štvrtok neišla do školy a už mala aj horúčky mna to obchádza s odretými ušami aj ked sa necítim stopro zdravá..A samozrejme Lenka nezaostáva za Ninkou su súdržnice 😉

lenkaaninka
10. sep 2010

@janulienocka ja som preto nedala Lenku do škôlky aj ked ma chodiť do predškolskej tak sa dohodnem s riaditelkou že až od pol roka od februára a bachhhh Ninka dovalila zo školy ale asi sa tomu nedá nejako vyhnúť.

janulienocka
10. sep 2010

@lenkaaninka ved to, neda sa tomu vyhnut, my mame este aj susedov Palkovych rovesnikov 3 a 4 roky a ti ked ku nam dobehnu - jeeej babatko a pusinky a neviemco, no odhanam ich ale to je tazko vzdy stihnut

mojalili
10. sep 2010

@janulienocka Danko ma stale len 37,2, co nie je teplota. Inak zacal papat co je chory kazde 2 hod, aj v noci.. 😒 takze 4 noc polopredbena .

@merikac jazvicka je super, cca 1 cm, ako poskriabane 😉

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka 😉 bohovska..

@merikac no nasla som jeden balicek, co sme mali bokom, tam sme mali ja aj mm vybrate nejake detske fotky pre kameramana na svadobne video.. ale cely album mi chyba ☹

maxara
10. sep 2010

mama skolkarka 😀 dodnes sa neviem usmievat na fotku 🙂

merikac
10. sep 2010

@maxara jake dlhe haaro si mala................ 😵

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara jeeej aká krásavica copkatá 😵

maxara
10. sep 2010

@merikac no ked som mala najdlhsie, mala som ich pod zadok 😵

@lenkaaninka mama mi tak vycesavala vlasy do vrkocov alebo copov a vzdy mi davala take mrtne masle 😀 😀 cervene a biele

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara aj ja som tak nosila a ked mi to večer dala dole strááášne ma boleli vlasy aj koža na hlave

mirka285
10. sep 2010

@maxara aka kocka a vlasy nemaju chybu 😉

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka 😀 ano presne taaak.. zlate casy,, hlavne rano, ked mi tie vlasy kvakala 😀

@mirka285 😉

mirka285
10. sep 2010

baby ja som asi tupa ale ja neviem ako dostanete tie stare fotky do pocitaca?ved v tej dobe neboli pocitace,takze na CD to nemate nahrane....vysvetli mi to niekto?nechcem sa pytat svojho syna lebo ma bude mat za blbu

alllexa
10. sep 2010

Dievcata, teraz davaju v Damskom magazine temu - ako chudnut a cvicit pri dojceni...

merikac
10. sep 2010

@mirka285 mna napada len jedno-odfotit to 🙂

merikac
10. sep 2010

@alllexa idem mrk, diky za tip 🙂

maxara
10. sep 2010

@mirka285 😀 skener 😉

kafoditka
10. sep 2010

@maxara Peti, ty kokso, ake huste vlasy si mala 😲 😀

maxara
10. sep 2010

@kafoditka 😀 bejvavalo..

kafoditka
10. sep 2010

@maxara ty a kde sa podeli? 😅

maxara
10. sep 2010

@kafoditka 🙂 no tak to ani srnka netusi.. postupne mi vypadali.. asi preto, ze od takych 16tich do 23och som si farbila vlasy roznymi farbami, strihala, robila pokusy.. a tak.. som mala vsetky mozne farby, vratane modrej, zelenej, bordovej, ciernej, ruzovej 😀 ano, mala som riadne drbnutu pubertu 🙂

merikac
10. sep 2010

@maxara 😀 scener,,,,no jasan,,,moja blond sa nezaprie,,ale aj to by slo, nie- prefotit?! 😲

maxara
10. sep 2010

@merikac jasne, aj to by slo.. kedze doma skener nemam, tak to by bola jedina moznost pre mna, KEBY.. som fotky nenabalila mm do roboty, ze ked sa bude nudit, tak ich moze natiahnut.. a asi sa nudil 🙂 (som mu ich hned dala, keby k nam prisla sestra, aby mi necorla aj tieto posledne kusy)

merikac
10. sep 2010

@maxara mas fasa sestru 😀 - co poraba s tvojimi foto?? istotne jej velmi chybas,,tak po veceroch sa na ne poozera a spomina

maxara
10. sep 2010

@merikac 😖 no ona akoze kradne vsetky fotky, lebo vzdy ma take ambicie, ze ich da dokopy a urobi velky album a podobne.. vzdy tlaci kaleraby, ze ona nema ziadne nase fotky, aj druhej sestry a tak.. a pritom vsetky nase fotky doteraz vzdy boli u nasich a teraz nam ich nedavno mama pretriedila tak cca a dala kazdej nase detske foto.. a inak, ona je sibnuta, lebo ona strasne napr na mna ziarlila, ze som chodila na VS a tym padom nasi su na mna urcite pysni a ze ona je cierna ovca rodiny.. ibaze jej nedoslo, ze ona je ta ovca z ineho dovodu.. a ze by boli nasi na mna pysni, to neviem.. ak su, tak sa to nijak neprejavuje 😀 a ona kam sa pohne, tam vymysli nejaku chujovinu, za ktoru sa treba hanbit.. moja druha sestra mi minule volala z auparku, ze ta prva tam beha v bielych nohaviciach a bluze (nemocnicnych), lebo sa tak ponahlala z roboty do auparku, ze sa zabudla prezliect (robila v jaslach) 😅 akozeee.. do auparku kebyze idem, tak jedine ze sa poriadne obleciem (preto tam nechodim), lebo tam chodia vsetci pekne obleceni.. a moja sestra blba si tam sedi na kave v nemocnicnom oblecku.. trapas jak hovado.. a toto je len fakt stupidita, co som napisala, ona robi horsie veci.. vsetci to musime zehlit 😠

merikac
10. sep 2010

@maxara radost mat takeho surodenca,,ale na druhej strane,,je mozno mat dobre segru,,,, ☹

adelaine
10. sep 2010

inak kocky, pytala som ja jednej znamej kamosky, je pediater, ze ten Rotarix,
je zbytocny, nie je nutne deti ockovat, ak sa da tak pomenovat vakcinacia cez usta 😀
odporuca sa to detom v detskych domovoch alebo tym, co idu do kolektivu...
tak hadam som pomohla niekomu vytvorit si nazor, ja ockovat maleho proti
rotavirusom nedam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre