Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
14. okt 2010

@tinka349 a prečo jej dávaš UM a čajík,keď nechce????????? moja tiež nechce fľašu. podľa mňa keby bola hladná,tak by pila aj z fľaše. bábätko nemusí byť samá falda....

oacka
14. okt 2010

@alllexa ale malý má normálnu váhu! moja doktorka ma určite nebude nútiť dávať UM. akú mal porodnú hmotnosť?

oacka
14. okt 2010

@tinaki1275 😀 😀 😀 😀 😀 že blbé kone! to sú baránky! 😀 😀 😀

mirka285
14. okt 2010

zdravim kocky...fiha dnes je tusim taky vselijaky den,hlavne nedepkujte ale radsej sa postazujte a vykecajte....
@tinaki1275 skus malu nechat v noci tak a nedat jej mlieko moja Linda spi bez jedla 12 hodin a ja v tom problem nevidim...mozno ze malej vadi ked jej narusas spanok..
@alllexa to mas co za dokynu co ta nahovara na UM,neni trochu cudna??
@bambola ja mam tiez spachtosku,to su spave deti ale to vobec nevadi,mne mala spi velmi dobre v noci a poobede ked som s nou vonku potiahne v kociku aj tri hodky...ale len vonku,doma ano za svet,spekulantka mala....ja som dnes absolvovala to Rakusko,tak som zase pokupila plno blbosti a idem este s malou von keby ste ju teraz videli co robi,silou mocou sa snazi pretozit z chrbta na brucho ale este jej to nejde,ale aj snaha sa ceni 😀

mojalili
14. okt 2010

@oacka Aj moja LILI hovori, ze Danko pasie konicky , takze sa pasu aj ovecky, baranky aj konicky 😉 😉 😉
MY PASIEME KONICKY 😉

@denisse - tak to je teda riadna vaha🙂 My mame uz cez 4 mesiace a mame 7kg, ale zase meriame 66cm... 😉

NO a dnes sme sa pripravili na zimu

kukucka26
14. okt 2010

ahojte aj ja sa rpidavam k julovkam

kafoditka
14. okt 2010

Caute babizne, tak mna manzel necakane uniesol do Auparku a šmejdili sme po obchodoch.. Dostala som uplne šupovu zimnu bundu, presne taku, aku som chcela. Este som si kupila dve čapice a spokojne sme sli domov 😀 A moj maly dnes prekvapil, v Auparku prespal skoro cely cas v kociku.. 😕 som nechapala... 🙂 Akurat sme sa naobedovali a ideme kavickovat.. 😉 Svokra ide robit šišky - to zas bude smrad z oleja v celom byte.. 😝 😒

tinka349
14. okt 2010

@bambola ale nechaj ju spinkaaat 😀 lepsie ako by ta mala zlostit, nie?

tinka349
14. okt 2010

@alllexa 😀 no ja uvidim, ci to s malou zvladnem 😀 raz som uz mala chut sa na to vykaslat...

oacka
14. okt 2010

@mojalili ale aj tak je to podarené - že blbé kone... nasratá milujúca mama, je to rozkošné slovné spojenie. 😀 😀

robika
14. okt 2010

Ahojte babulky, moj FIlipko mi dava posledne dni riadne zabrat, mam taky pocit, ze sa mu chystaju zubky...
kazde rano o 8:30 musime ist von, dnes rano sme mali 3 stupne, ale neviem ho inak utisit, dokonca aj na rukach mi place, trosku ho utisim a zase spusti, skusala som dat kocik dovnutra, ale vobec to nezabralo... ale aj ked je vonku a zaspi, chvilku buva a potom zacne plakat, ale tak ze ani ocka neotvori, place ale obcas ho viem este utisit, aby este par minut potiahol, slinta ako bernardin a vsetko si chce dat do ust, ani mi cez den velmi nepapa, zacne jest a po par minutach a otoci a sup do ust rucicku, ale necucka ju tak ako predtym, ze chcel z nej dostat mliecko, teraz si ju akokeby kusal, ma taku riedku stolicu, uz sa mi tieto dni tolkokrat pokakal az na oblecenie ☹ ...v noci tusim dohana, to ze cez den malo je, lebo sa budi kazde 2 hodinky a aj pocas spanku je taky nepokojny... uz mate niektora taketo s malickymi?

kafoditka
14. okt 2010

@robika a ma tie dasienka cervene a zdurene? Skusala si mu dat nejake hryzatko ci mu nepomoze??

tinaki1275
14. okt 2010

@kafoditka joj ty mas zlateho mm..mojho take daco ani nenapadne..☹

kafoditka
14. okt 2010

@tinaki1275 no ale moja to som dostala zevraj skoreho Jeziska 😀 😀

maxara
14. okt 2010

Prijemny podvecer, ci este len popoludnie?
Ja som dnes nic nespravila, doobeda Ninocka vymyslala, ale aspon mm videl, co dovadza.. Scucla mi polku malej flasky kamilkoveho caju (kupila som v lekarni cisty sypany a ten sladeny hipp je chuti uplne rovnako, resp nechuti.. takze davam cisty) a potom hodila taku sajzu do plienky, ze ked som ju polozila na prebalovak a isla rozopnut bodycko, skoro ma porazilo.. normalne bola posrata az nad lopatky 😕 😀 😀 😀 😲 ty vole, plna plienka, a potom hovienko po celom chrbte rozmazane 😀 tak hned som ju supla do umyvadla a celu namydlila..
Potom sme isli s mm na ten obed a kuk nejake obchody, vlastne len jeden, s lampami..
a ked som dolsa domov, bolo mi trochu tazko z obeda, tak ze nech mi mm donesie z kuchyne nieco bublinkove na travenie a on mi dovalil cierne pivo. Tak som ho vypila a teraz som taka ozrata.. sice uz som dve hodiny po vypiti, ale stale sa citim opito.. ja nechapem..

@bambola moja Ninka dviha hlavu uz vyse mesiaca a celkovo je pohybovo velmi sikovna a moja dr ma chcela poslat na neurologiu preto, ze ma vraj velku hlavu ☹ ,meriava jej obvod hlavky a vraj na vtedy dvojmesacne babo ma hlavu na hornej hranici povolenej skaly..ale ze je cela vacsia, to ju nejako nesralo.. vraj ked bude vycuhovat z tej skaly na dalsej poradni, tak pojdeme.. 😠 a pritom ma hlavku k telu akurat..

maxara
14. okt 2010

@mojalili paradne fotos, mi vobec Danko nepripada ako len 4mesacny 😉

Inak my pasieme aj koniky aj baranky.. ovecky nie 😀

lulu1983
14. okt 2010

@maxara to nam zase neurologicka podla hlavy na vysetreni povedala, ze urcite kojeny, som nechapala, ze co to ma co s hlavou spolocne.. doktori su obcas (vzdy) cudni, cest vynimkam... napriklad @bambolinmu m ;)

maxara
14. okt 2010

@merikac @nununka v sobotu vecer alebo v nedelu neviem kedy pravdepodobne budem prechadzat cez Partak (Partizanske).. mam sa ozvat? dame niekde kofcu? 😵 ale budem aj s mm 😀

mojalili
14. okt 2010

@maxara -maxi, vcera jednej mamicke v poradni vypadli skoro nielen oci ale aj zuby od prekvapenia. Jej rocny Max je rovnako velky ako moj Danko a vazil 8.75 kg......🙂 NO necuduj sa, muz ma 1,85m , dedkovia vysse 1,9 m 😉

lulu1983
14. okt 2010

@kafoditka neboj, kym bude december... jezisko aj zabudne, ze uz raz bol 😉

maxara
14. okt 2010

@lulu1983 😀 si sa mala spytat, podla coho to vie.. to by ma zaujimalo..

@mojalili 🙂 tak super.. inak aj moja Ninka je asi tazka, mozno ma aj vyze 7 kg, lebo asi pred dvoma tyzdnami som mala okruhle cislo na vahe a vazila som sa potom s nou a mala 6,7 kg. Mozem sa skusit znovu s nou odvazit, ze kolko ma.. no ale ja som uz taka zvedava.. ale na poradnu idem az 25.10. co je jeden a pol mesiaca po predoslej poradni.. a vy vsetci chodite tak casto.. ☹

kafoditka
14. okt 2010

@maxara no nam sa take nieco s plnou plienkou nemoze stat, lebo moj Filip nemoze caj ani citit, nie ho este pit.. a to som skusala uz vselijake... 😒

lulu1983
14. okt 2010

@mojalili ako sa ti dari ucit danka na cumlik? da si povedat, ked to dlhsie skusas? mne sa zatial nedari.. akurat co risko trenuje techniku vypluvania cumla mame rovno do oka.. to mu ide paradne

mojalili
14. okt 2010

@lulu1983 tiez nechce hocijaky cumel, ostatne vsetky vypluje, len tento jeden jednoduchy hrkaci si necha sem tam, len ked sa chce ucucat, inak aj ten leti von....V noic nehrozi u nas cumel....a teraz, ked idu zubky, tak ho ani nechce, boli ho to prezvachovat cumel.... AKo ho ucim??? proste som neustale par dni mu ho davala do huby, mal ho uviazany o seba snurkou a tak sa naucil ho nachvilku podrzat a potom ho mal castejsie..
@maxara MAxi, my chodime raz za mesiac k lekarvi do poradne, ale ked ho chcem prevazit, tak mozem chodit aj kazdy tyzden... 🙂

janulienocka
14. okt 2010

ahojky dievcata, mam trosicku volna, tak sa hlasim po dlhsom case🙂 mame sa dobre, lebo sme boli vcera na klbikoch a mame to ooovela lepsie, takze o mesiac este raz kontrola a uz mozno nebudeme balit nasiroko 😵 , takze nechcem zakriknut ale remence a pod. veci nam asi nehrozia, strasne som rada lebo som sa toho bala ...
inak vazime 7,5, ledva ho unesiem 😅
pozerala som vase fotky, no mate uzasne babatka 😵 musim aj ja pridat

tinaki1275
14. okt 2010

@kafoditka aj tak pekne od neho ..ja vacsinou dostavam jeziska po termine..lebo mm nikdy nevie co mi kupit a nema cas chodit so mnoupo obchodoch ..tak sa dostaneme do obchodov az v januari ked sme na svk a v rakusku....
neboj on este nieco pod stromcek prihodi ..🙂

kafoditka
14. okt 2010

@tinaki1275 no dufam, sak mi treba este cizmy k tej bunde 😀 😀 😀 no ja mam zasa problem, co kupit jemu, lebo vsetko na zimu ma a prekazil mi moj planovany darcek, takze horlivo premyslam, cim to nahradim..

lulu1983
14. okt 2010

@mojalili no u nas to prebieha rovnako, akurat som este nenatrafila na cumel, z ktoreho by ho nenatahovalo 😅

maxara
14. okt 2010

@kafoditka ja ta nechcem strasit, ale ked je Filipko na UM tak by si mu ho mala nutit, inak ho bude velmi zapekat.. ani Nina nechcela ziaden.. preto som jej ho dala vzdy, ked sa zobudila hladna a kym zistila, ze pije tewply caj, tak uz mala aspon 3 cuce v sebe.. trvalo aspon dva tyzdne, kym bola schopna dobrovolne vypit caj.. aj teraz ju nutim..

alllexa
14. okt 2010

@mirka285 @oacka - Misko mal 3480 g ked sa narodil. A ze ked sa to nezlepsi, tak mi asi odporuci UM, mame prist za tri tyzdne.

@kafoditka - jej, Ty sa mas🙂 My sme boli v sobotu v Galerii (v Lamaci), tak so, sa vyzurila v Gate a nakupila som si asi sedem triciek🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre