Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
28. apr 2010

my budeme dovolenkovat a aj krstit na Orave. ja som vlastne uz dost dlho ani velmi netuzila po exotickych dovolenkach. Od 17 som studovala v BA a vzdy som sa nesmierne tesila na navrat DOMOV 🙂

Mirka, tak som si mala krasny sen. Mne sa snivalo, ze som brutalne krvacala z konecnika a vychadzali zo mna take kusy hmoty, tak moja mamina zavolala doktora, kt. bol moj otec...najprv nas vykrical, ze co hystercime a ze v jeho ambulancii neznesie hadky 😀 a potom mi uplne pokojne oznamil, ze to zo mna po kuskoch vychadza to dieta. A ze to nie je teda bohvieco... bolo to strasne. Zobudila som sa nato, ako brutalne placem a moj manzel ma v polospanku utisuje: "to nic, to bol len sen, len sen..."

dnes mam chut robit nieco zmysluplne v tejto mojej posteli, tak si asi nezapnem telku 🙂, ale nejaku peknu hudbu

janulienocka
28. apr 2010

ahojky dievcence, bola som dnes v poradni, vsetko ok, akurat ma od vcerajska dost pobolieva v podbrusi, hlavne ked chodim, a cely den sa mi nechce lezat 😒 , ale lekar hovori ze vsetko ok tak uvidime. Na matersku nastup 25.5., termin porodu vraj 6.7. dal mi ten skorsi, nechapem 😲 , ale nevadi, v piatok ma caka sono, tak som zvedava ...
Inak k tym dovolenkam - bola som v Chorvatsku a v Grecku na Krete, Chorvatsko je krasne zelene, ale zas kamienkove plaze, na Krete bolo uzasne more a piesocnate plaze, proste fantazia, ale zas krajina velmi sucha, malo zelene a to mi trosku vadilo... tento rok sa nepojde nikam, na buduci uvidime, mozno malorca, ale zatial neviem, je to este daleko

monline
28. apr 2010

kristi- uff..tak to bola riadna nočná mora!!

drievko
28. apr 2010

Ahojte konecne som sa dostala k pc! Píšete o vašich kilečkach ja si pripadam ze asi u mna nieje daco o.k. ,lebo pred tehu som vazila 63.5kg na 168 cm a teraz ma 67 kg a to mi ani nebývalo moc spatne na zaciatku! ale na sone bolo vsetko o.k.! a este k tomu nemam ziadne chute okrem jahôd a mrkvy , keby nemusím ani nejem ! V prvom tehu som pribrala asi 7 kg ale papat mi chutilo! No neviem

zuzik1983
28. apr 2010

drievko ved je jedno kolko priberies,hlavne ze na sone bolo vsestko ok.aspon potom nebudes musiet tolko zhadzovat 🙂

sunnygirl
28. apr 2010

ja som pribrala 13 kg, no ale od poslednej 2,5 (za mesiac)
no mne sa snívajú brutality každú noc (ani ich tu rdšej nejdem opisovať) ak sa mi nič nesníva, tak sa prehadzujem celú noc a nespím. 😖

sunnygirl
28. apr 2010

súhlasím so Zuzikom

zuzik1983
28. apr 2010

inak pridala som nejake foto bruska do albumu,ak chcete kuknite 🙂

monline
28. apr 2010

drievko- ja som pribrala doteraz asi tri kilá, niekedy váha ukazuje len o dve kilá viac..bruško mám riadne, jem normálne (teraz s obmedzeniami kvôli cukrovke), takže všetko je Ok..na ultrazvuk idem zajtra, uvidím ako malý rastie

drievko
28. apr 2010

Fu tak to je fajn!
K tým snom : mne sa snívaju hlavne eroticke sny , a to asi preto že som nesexovala 6 mesiacov !!! 🙂 Ale nieje to moc dobre ,lebo mi potom moc tvrdne brusko!!!Pripadam si ako zvrhlik 😢 😉 !

kristip
28. apr 2010

ja som pribrala 10kg, mam 62, ale na zaciatku tehotenstva som schudla a ratam to odvtedy, takze mozno som pribrala aj menej. Mne sa to zda dost vela, ale nemam pocit, ze by to bolo na mne vidno, len brusko....no, mozno trochu aj nohy a zadok? Neviem. Ja som hlavne velmi aktivny clovek - tancujem, hram divadlo, vsade sa ponahlam a teraz? len lezim, takze asi preto, ze nemam pohyb...

drievko - mne sa striedaju hororove sny s erotickymi 😎, ale v poslednom case viac horory
mojmu muzovi sa nezvykne snivat nic, ma dobry spanok, ale minule mal aj on erotiku.... 😀 chudatko ☹

ivka8255
28. apr 2010

kristip: ja som mala 62 na zaciatku a teraz mam uz plus 10 a to som len 28tt, tak som zvedava ako skoncim 😝

liluu
28. apr 2010

no ja tu trhám asi rekord... ja som pribrala 16 kg tak mám krásnych 80... ale si myslím že nevyzerám na toľko.... až na to bruško 😉
a mne erotika už dávno skončila, teraz už len o pokakaných deťoch a pôrodoch sa mi sníva. 😒

ivka8255
28. apr 2010

a rozlozilo sa mi to pekne do zadku a stehien, sa mm smeje ze aj "zakladna" sa musela posilnit ba yvladala niest ten naklad, haha. najhorsie je ze od zaciatku mam kludovy rezim, tak som cela mlandrava.kilecky mi nevadia, hlavne ze ma malinky z coho brat 😀 a sny nekomentujem, ja uz som aj rodila, aj krstila a vsetko mozne, eroticke nehrozia, to uz ani neviem co je 😖

drievko
28. apr 2010

😀 sranda !
kristip- ja som upne neaktívna ja len lezím tak preto sa cudujem ze som viac nepribrala!

Inak vcera som bola konecne na cukor celkom to bolo dobre 🙂 , ale dnes som sa zobudila so svalovkou na nohach ! zataz na to moje ochabnute svalstvo ako hovado 😀

meruska
28. apr 2010

ahojte...mam vysledky z cukru-negativny ... aspon jeden test mi vysiel super 🙂

meruska
28. apr 2010

inak ked sa bavite o chorvatskom Zatone - bola tam moja sesternica s detmi a si neskutocne pochvalovala...ze lepsie stredisko pre deti hadam ani nie je.....myslim co sa tyka Chorvatska...same ihriska, bazeniky...je to uzavrete...vraj super

kristip
28. apr 2010

je to vtipne, s tymi kileckami, kazda mame iny organizmus. Ale co, hlavne, aby boli babatka v poriadku a neboli hladne 🙂 Ja si vlastne mozno myslim, ze to nie je vidno, lebo sa vidim kazdy den. V sobotu pridu, kamosky na navstevu, nevideli ma uz par mesiacov, tak uvidim, ako to zhodnotia ony 😀 😝

any23
28. apr 2010

ahojte kočky 🙂 my sme mali poradňu v pondelok, všetko v poriadku, tlak nízky ako vždy, krčok drží ako má, neskracuje sa čomu som moooc rada, len to bruško stále dosť tvrdne aj keď beriem magne b6 3xdenne, tak mi predpísal no-spu tak uvidíme či zaberie, zatiaľ som nepocítila žiadnu zmenu... kríže bolia neskutočne aj mňa, nemôžem dlho sedieť inak si zadok necítim, kostrč straaašne cítim 😒 o behaní na wcko ani písať nemusím, v noci sa budievam aj 5krát 😝 ale už to nebude dlho trvať, pre ten malý zázrak vydržím čokoľvek 😵 brali mi aj odbery, krv.obraz, aj na protilátky keďže som RHneg. 😕 bola som aj na veľké sono, u iného dokiho a ten ma veru moc nepotešil 😒 malinká je vraj o vyše týždňa menšia ako by mala byť 😒 snažím sa ukludniť tým, že každé bábätko si rastie svojím tempom, niektoré je menšie, iné zase väčšie, ale keď on to povedal takým čudným tonom akoby to malo znamenať niečo zlé 😒 v 29tt+3 sme BPD mali 72mm, FL 54mm, hmotnosť mi nepovedal 😕 pozerala som si to na nete, podľa tejto stránky http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime... by to malo byť ok, ešte sme v norme, ale aj tak, keby to aspoň inak podal, tak by som sa hádam toľko nestresovala 😕 asi ju musím viacej vykrmovať 😉 pribrala som dosť si myslím - 10,5kg od začiatku, bruško také akurátne, tak snáď to bude ok 🙂 a mne sa tiež snívajú všelijaké sprostosti 😝

mima89
28. apr 2010

baby ja som pribrala 6 kil a to jem normalne, ani nohy mi neopuchaju ani na wc nebeham kazdu chvilu, v noci spim dobre celkom, len trva kym sa dobre ulozim...len uz citim ze s bruskom uz tolko nevladzem...
dnes som natierala drevene lišty na podlahu....fuu jak som fucala...a este ma caka 2x to pretret tak hadam to zmaknem....
mama mi dnes povedala ze ani nevyzeram jak tehotna zozadu...ze ona v mojom tyzdni mala uz 15kil navrch...tak asi genetikou to nie je.... ale uz sa neviem dockat jula... a malinkej....kazdy den myslim na to ako pride na svet a ako si ju prvykrat priviniem....a vzdy sa rozplacem...no nie som divna???

mima89
28. apr 2010

a ja som nebola nikdy pri mori, behala som sice po Europe - v Mnichove, Parizi ale to je asi tak vsetko a Vieden neratam 🙂 tak snad sa nam s drobcom podari buduci rok nieco vymysliet...uvidime...

stanka33
28. apr 2010

ahojte....to ste vcera nahodili peknu dovolenkovu temu....kafko do greckej restiky ba som isla hned musime ist dakedy s muzom mnam...ja zo svojej skusenosti mozem odporucit grecke ostovy Rhodos a Kretu a Korfu fakt super...hned by som isla buducirok urcite teraz sme dva roky nikde neboli a tento asi nepojdeme...a inak dubrovnik je uzasny len si davajte bacha na ubtytko aby ste nemuseli slapat do kopca polhodinu od plaze ako my...a egypt nikdy v zivote...my sme mali strasne crevne problemy....
ja mam plus 5 kg na sebe odzadu tiez nie je nic vidiet, a jem normlane aj dost sladkeho....

miki060707
28. apr 2010

ahojte, tak aj ja čakám chlapca a mam strašne chuť na sladke, teraz som zjedla nanuk 🙂
dnes sme boli v Senci, som si dokupila veci, popôrodne vložky, sudokrem, tam som vahala, pri Soni som puživala rybiu pastu, no je o niečo lacnejšia, ale šak nech je zmena 🙂 v DMke som kupila masť na bradavky, plienky, už mam dva baliky, ale tie male balenia, vlh. utierky, mydlo, telove mlieko, krabičku na dudlik, dudlik, silikon. klob. pri dojčení, všetko značky babylove, tak sa vytešujem, ešte som si kupila tričko a dvoje trojštvrťové gate, také na gumičku, tak som spokojná, síce som aj minula, ale aj tak by som to musela kupiť, teraz mi chýbajú ešte podrsenky, tie som nenašla, do drahých som nešla, jedna predajna mala malé a druhá nemala, tak ešte to možno zajtra kupim....a mala by som mať všetko a na bud. týžden ešte ideme pre lehátko a stojan na vaničku, ....
no máme síce ešte dva mesiace, ale určite sa ešte niečo vyskytne, čo chýba a čo ked už v júny nebudem vládať, tak reku, nech to mám v máji nachystané.....

miki060707
28. apr 2010

a pribrala som osem kil, no ale ja si nato musim dáávať veľký pozor..
a pri mori som v živote nebola, nemáme nato financie, a keby sme naškrábali, tak muž lietadlom nepôjde ani za svet, autom sa neodváži, a ja busom ani za svet, tak chodime len tu po Slovensku vlakom, 😉

stanka33
28. apr 2010

katty ak by si sa ho spytala tak ti budem vdacna, ja ak by som mohla tak si ho zazmluvnim hned....inak ak prides niekedy skor z prace daj vediet....mozme skociz niekde pobliz na kofcu alebo nieco.....

montinka
28. apr 2010

miki prosim ta ako sa vola ten krem na bradavky co si kupila v dmku? nemas ho nahodou odfoteny?lebo pri malej mi popraskali hned v prvy den a uz som pocula o tom z dmka tak by som chcela skusit.len netusim ani ako sa vola ani ako vyzera

miki060707
28. apr 2010

montinka, ja som si chcela kupiť najprv kalciovú masť, potom avent, že ten je tiež dobrý a reku, ked všetko kupujem babylove, tak skusim, lebo pri malej som nepoužívala vôôôbec, trošku som kojila, ale nemusela som si natierať, ale teraz pre istotu som kupila....odfotim to

montinka
28. apr 2010

inak baby vy si tu uz vsetko chystate a ja stale nic.:-P no aspon ze postielku,kocik a veci pre drobca uz mam.:-P

mima89
28. apr 2010

baby ja vam musim toto napisat :D
mame susedov dvoch dochodcov. sused je taky maly chudy trpaslik a jeho zena je taka mala gulka no proste pravy opak 🙂 a jak som natierala na zahradke tie drevene lišty tak ten sused bol akurat vonku a zacal na mna pozerat, ako on toto robi bezne takze som si pomylslela ze zas nema co robit...ako je to dost neprijemne ked sa tam zohybam s bruskom a on 7 metrov odo mna na mna pozera....ako keby sa aspon robil ze nepozera ale ocividne na mna civel...neviem co tym chce dokazat, no ja som si lakovala dalej, uz som zvyknuta na jeho maniere....
potom si tam sadol na lavicku a zacal polievat jahody....no aspon volaco...
a potom vysla aj ta jeho zena a zacala kricat na celu zahradu :,,Muro!!! Murinko!!!" ona toto robi 3x za den a Muro je ich kocur, vzdy pol hodinu v kuse na neho vykrikuje a Muro sa az potom doplichti domov....
maju aj vlciaka,ale ten je chudak zavrety v klietke....normalne mi ho je luto....dva tyzdne ho maju zavreteho, potom ho sused pusti a ide ho cvicit a cuduje sa, co ho neposlucha, vykrikuje po nom, vsak je to cistokrvny vlciak....no ten je rad ze je vonku a pobehuje po celej zahrade.... je to smiesne, ale zaroven smutne.... a to nie je vsetko...keby som vam mala napisat vsetko tak to by bolo na 4 romany...no este jeden nater a mam hotovo... teraz ideme na navstevu babke tak sa majte krasne...

montinka
28. apr 2010

no kalciovu mast som mala aj ja ale nepomahala preto chcem skusim tem z dmka. a dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre