Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
5. máj 2010

neviem, ak chlap chce ist, je to pre zenu len dobre, a nemalo by to vztahu uskodit, ja som bola velmi rada, chlapi by sa mali tiez spolupodielat, nemala by si vsetko zle odskakat len zena

krish
5. máj 2010

a nas sa tiez nikto nepyta ci tam chceme byt, no nie? 😀

lenkaaninka
5. máj 2010

do kuchyne sa mi kukať samozrejme nebude ale nadávať pri hlave mu budem 😉 aspon mi to tam ubehne ...lebo mi tam bolo dlho aj dve hodky po pôrode no čo tam mam štrikovať??? 😉

krish
5. máj 2010

lenkaaninka ty to beries rovnako ako ja 😀 sak ten moj tiez nebude kukat dole do neba ale aspon budem mat moznost mu poriadne vynadat 😀 a velmi sa tesim na ten moment ked nam maleho prvykrat podaju a ako poznam mojho tak budu aj slzicky. jeeejda ako sa tesim 😵

silvia.vesela
5. máj 2010

ahojte kocky

pridavam sa k vam......tiez som nemala dobru noc, stale som chodila cikat, boleli ma krize a tiez brusko.....
poradnu mam az v stredu, tiez sa mi to zda DALEKO!!!! Ale musime to nejak vydrzat a mysliet pozitivne a nepripustit si, ze by neboli nase babatka ok. 😉

Moj manzel sam povedal, ze chce ist so mnou, ked budem rodit......tak dufam, ze to tak bude..... 😀
Lebo ked mi tiekla infuzia s magnezkom, tak bol v tej nemocnici taky" nesvoj"....a to som tam bola len na infuzke..... 😀

mirka285
5. máj 2010

ja som asi jedina ale ja chlapa pri porode nechcem a ani on nechce,tak to mame vyriesene tym padom...ja som asi cudna ale netuzim aby ma videl ako trpim,nechcem aby ma lutoval a nechcem aby ma videl rozcapenu na tej koze ci co to je,tak ci tak sa tam citim ponizujuco a nedostojne...ja chcem aby ma moj chlap vnimal ako sexi zenu a netrpel niakom traumou,lebo ja neviem posudit co sa takemu chlapovi honi hlavou ked vidi zenu rodit...no povedzte som ja normalna?

agika1982
5. máj 2010

ahojte baby....tak ja som toho mojho nemusela ani presviedcat...on sam chce ist....len neviem ako ten porod vydrzim s vyviazanymi nohami,bo mam bolesti panvy a bedroveho klbu...ked mam chvilu nohy hore,aby mi odpuchli,mam problem,kym ich vyrovnam....ale vraj je aj dake kreslo,v ktorom sa rodi...a ze je to nieco uzasne....tak sa chcem nato popytat....a dneska som jak dolamana....v noci som si nevedela najst polohu a ked som rano vstala,tak som bola total dolamana....neviem ci som aj malinku netlacila,bo citim take divne tlacenie v bruchu

alllexa
5. máj 2010

Ja tiez nechcem manzela pri porode... Jedine mozno pocas tej prvej doby porodnej, lebo to trva dost dlho...

silvia.vesela
5. máj 2010

mirka, podla mna to je normalne, ja som to tiez tak kedysi vnimala, ze ked budem tehotna a budem rodit, tak bez manzela.....
ale potom som si povedala, ze ked sme si slubili ze budeme spolu v dobrom aj v zlom, tak preco nie. 🙂
a aspon ked tam bude, tak ho budem moct "chytit pod krk", ked budem mat bolesti..... 😀

lenkaaninka
5. máj 2010

mirka jasné že si ja som tiež toho názoru ako ty ale strach z toho že tam budem sama prevládol a chcenie toho aby tam bol so mnou je väčší aspon zatial....možno mi utečie hned ako ma tam dovezie...ťažko povedať...

krish
5. máj 2010

mirka suhlasim s tebou ale ja tam toho mojho chcem. ale aj tvoj nazor je spravny podla mna. 😉 kazda sme ina ako aj kazdy chlop je iny 🙂

sisaa
5. máj 2010

ahojte baby... prisla som vas na chvilu pozriet.

kafko tak to mas dobre, ze uz mas klud na dusi s doktorkou. Jednu tam poznam, kto vie ci to nie je ona 🙂.

mirka285
5. máj 2010

tak som rada ze ste ma neodsudili lebo ja keby som ho tam mala asi ten porod prezivam este horsie..ja som taky ten typ co radsej trpi sam v tichosti...

mirka285
5. máj 2010

ja som dnes stale hladna,nechapem co to mam za den,od rana by som zrala nieco...idem hodit do rury kura 🙂

agika1982
5. máj 2010

mirka,je uplne normalne,ze nechces pri porode muza....a ked je to vase spolocne rozhodnutie,teda obojstranne,tak neni o com

sisaa
5. máj 2010

tak som si do teraz hovorila ako to tehotenstvo v pohode prebieha, ze to nie je ani take strasne ako niekto opisuje. No a teraz to uz postupne s bolestami v krizoch, podbrusku, ziadne dlhe chodenie .... A to este dva mesiace 🙂

Inak robil vam doktor v tomto obdobi nejaku vacsiu kontrolu krvi? Predchadzajuca doktorka mi nieco take spominala, ale u tohto zatial na to nepadla ziadna rec. Tak neviem.

lenkaaninka
5. máj 2010

jáj bože baby ja som taká nervozna s mojej matere že až to v zadku štípe....ochhh asi ide do prechodu ....musím sa v blizkej buducnosti odsťahovať aj ked to asi ona neprežije....ale plánujem ked pôjdem do práce tak potom niečo poriešiť lebo toto je tragédia ....mám tu všetko svoje poschodie ale raz je to spoločný dom a nedá sa s nou....

lenkaaninka
5. máj 2010

sisaa mne povedala sestrička že okolo 30 tt sa robí odber at o ja budem nejak plus dva tri a vtedy mi bude brať krv ...

agika1982
5. máj 2010

sisaa, mne robili vysetrenia krvi asi dva tyzdne dozadu....mala som horsie vysledky na stitnu zlazu......ale tusim este by sa nejake odbery mali robit,ale nie som si ista.....baby mna by zaujimala jedna vec....minule ma dr vysetrovala rukou..je to potrebne? bo pak som dva dni slabo krvacala

drievko
5. máj 2010

mirka suhlasim s tebou!!!V ziadnom prípade by som mm nezniesla pri mne! Inak pri mojom prvom pôrode boli moje kamosky preve mali prax zdravotacky ! 🙂

sisaa
5. máj 2010

agika asi ti kontrolovala krcok maternice, ci drzi. Mne to tiez doktor robil na poslednych dvoch poradniach. Inak mi ani nepovedal, ze mam prist najblizsie nalacno, zrejme sa nechysta robit mi odber krvi.

drievko
5. máj 2010

agi to koli krcku! a ja som spinila potom!

kafoditka
5. máj 2010

sissa cau!
ja mam v pondelok poradnu a ide mi robit krvny obraz,aj koli tomu ze som rh negativna a manzel pozitivny... Tak sa na to normalne spytaj, uvidis, co ti doki povie..
inak buduci tyzden by sme si chceli nahradit tu jednu hodinu, tak ti dam vediet potom, oki?

agika1982
5. máj 2010

keby ti mali robit odbery,tak rano...to by ta mali informovat...ved uvidis.....noo tak potom si ma upokojila,ze je to normalne to vysetrenie......teda to vysetrenie mi nevadilo, len to sa mi nezdalo to krvacanie....teraz idem do poradne 20 maja

agika1982
5. máj 2010

drievko, si ma upokojila......tak potom fajn.....juj kocky ale sa nam to blizi...ja osobne mam este 70 dni.....

erytrea
5. máj 2010

kafoditka uz mas doma balicek z pampyshopu? ako to vyzera? 😵

silvia.vesela
5. máj 2010

kocky, ja idem buduci tyzden v stredu a budu mi robit odbery.....tusim, ze sa to robi okolo 32-33tyzdna.
Ja som mala na hranici zelezo, tak som zvedava, ci to bude teraz uz ok.....

agika, tak to ano....uz sa nam to krati..... 🙂

drievko
5. máj 2010

Aj ja chcem byť aspon 32tt 😢 😢 ja to mam daleko este

agika1982
5. máj 2010

silvika, mne sa o porode uz aj sniva hehe.......uz mam taky chaos ze ked rozmyslam co zoberiem malinkej do porodnice a ked pojdeme prec,tak nemam sajnu...ci treba dlhe dupacky alebo tie kratke,no som z toho jelen

mirka285
5. máj 2010

mne tie vysetrenia tiez robili pred dvoma tyzdnami aj krv mi brali,dokonca dva krat,vraj sa im ta prva zrazila ci co 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre