Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
27. máj 2010

@mirka285 no co ja viem,ved on nieje az taky malicky si myslim aby mal nohy hore a vela zien co tu poznam tak vozia bejby vo vajicku a v pohode.a ta pebble je aj o cosi vacsia ako bol cabriofix..a myslim si,len ja osobne 😀 ze ked ma niekto babo zviazane v perinke tak sa aj tak ledva hybe tak je mu uplne jedno kde lezi 😀 😀 no no a keby sa mu nepacilo ani tu ani tu tak sa bude vozit v bratovom kociari po dvore 😀 😀 on ma este len 7 rokov,tak si myslim ze mama este niekde vyhrabe kociar 😀

alllexa
27. máj 2010

mirka - ano, hneda v kombinacii s ruzovou je velmi pekna kombinacia...

tutifruti - sportak mam v svetlofialovej, ten ani nemali v tmavej...

zrzi - nie, nebola som na 3D, dost ma od toho odhovarali, ze tam dieta nemusi vyzerat pekne🙂 a stale som si myslela, ze sa este ukaze, co to bude, a neukazalo sa, je to taky hanblivko🙂

mirka285
27. máj 2010

petrap ved das nam potom vediet,ja nemam skusenost len tu mam ze maly nam tam nechcel spat,chcel spat len vo vanicke,ale kazde dieta je ine..inak je ten kocik strasne pekny a ma fakt krasne farby 😉 a aj sa s nim dobre manipuluje

mirka285
27. máj 2010

mne sa paci este aj bugaboo kocik..ja by som mala najradsej aj tri kociky 😀 ale to b som musela mat doma minimalne Patrika Tkaca 😀

alllexa
27. máj 2010

Idem uz spat, Eurovizia uz skoncila, som rada, ze aspon Dansko postupilo, ked uz Kristine nemozme drzat palce...
Dobru noc!

mirka285
27. máj 2010

aj ja idem,dobru

petrap001
27. máj 2010

@mirka285 no dufam,ze sa nebude stazovat babo moje 😀 takze ty si mala quinny uz predtym?? a bola si spokojna??
idem asi aj ja uz spat,zasa som sama doma,len s mojim super straznym psom,ktory sa zlakne aj sam seba 😀 😀
to zas bude noc..a rano o siestej uz budem zasa hore.ale idem do poradne tak som zvedava 😎

strasska
27. máj 2010

Ahojte,
tak ja az tak neskoro.
Dakujem za blahozelania, spolu s Miskom sme dnes slavili. Takto pred dvoma rokmi som bola cerstvo po porode.
joj nostalgia ma chyta. 😉
Ani viac nepisem, lebo uz docitat bola fuska, tak dufam, ze zajtra uz prispejem.
pa

aalexis007
28. máj 2010

Dobré ránko - tak ja som hore už od 4:30 - aspoň Vás v pohode stíham dočítať. Inak pekný dník Vám všetkým prajem. Ja ho dnes dúfam budem mať - oslavujem 26 rokov 😉

kafoditka
28. máj 2010

Kocky dobre ranko! Celkom dobre som spala, wau 😉 Idem sa dat do poriadku a utekam na Antolsku na poradnu, spm zvedava, ako dopadnem... a aby som nezabudla a dnes som prva :
MIRKA VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINKAM!!! V pondelok oslavime, sak 20 mas len raz 😉 😀 😀 😀

zrzulka
28. máj 2010

@kafoditka drzim palce na poradnu, ja som bola vcera... Koho si nakoniec zazmluvnujes???
@mirka285 vsetko naj naj naj k tvojim dnesnym narodeninkam aj my zelame :o)) Poriadne si to dnes uzi....!!!!

Baby co ste boli na priprave na epidural... Nemam kde nechat malu bol tak niekto aj s dietatom? 😒 A je to potrebne ked som tuto pripravu absolvovala uz pri malej????

denisse
28. máj 2010

dobre rano vsetkym ...
mirka, pripajam sa k blahozelaniu .. krasny dnesny den a vsetko najlepsie 😉

ja dnes poobede idem vynimocne do prace a na vikend ideme k svokrovcom .... budeme grilovat, dufam, ze nebude liat 😉

denisse
28. máj 2010

babenky, neviete nahodou niekto, ci tento skejtik pasuje na Inglesinu Magnum? alebo nepoznate niekoho, kto ma inglesinu magnum a ma k nej skejtik, ze aky to je?

http://www.detskyraj.cz/zbozi/8592-lascal-buggy...

na tychto strankach pisu, ze pasuje, ale v jednej predajni mi povedali, ze nie, kvoli tomu aku ma ta inglesina brzdu ... nemali to tam ale na ukazanie, tak neviem, comu verit ...

drievko
28. máj 2010

Dobre ranecko!
@aalexis007 vsetko najlepsiiee!!! 🙂

cigaretka5
28. máj 2010

Kocky všetko najlepšie oslavencom, sranda koľko je tu blizencov. Ja
mám gulatiny v nedeľu....

janulienocka
28. máj 2010

dobre ranko 🙂 @aalexis007 vsetko najlepsie 😵 aj mna caka 30-tka, posledneho juna, par dni pred terminom, si neviem predstavit ako zorganizujem tu oslavu, este aj moji chlapi maju 29. meniny, takze to bude vesele ... 😒
inak spala som otrasne, vsetko ma tlaci, stale na wcko, tazko sa mi dycha, no proste parada ...

janulienocka
28. máj 2010

veru veru, v lete mam vela znamych narodenych aj obidve deti budem mat v lete v juli, to su tie dlhe jesenne vecery 😉 😀

mirka285
28. máj 2010

dobre ranko,dakujem pekne za blahozelania,ja zelam vsetko nj Allexis,mame spolu a normalne som sa dobre vyspala 😉 Petrap sestra ma quinny,a ja chodim kocikovat tak preto viem aky je...ona ma este PP s vanickou,ten je otras,cely vrzga,hrkoce a quinny ma tiez len sportiak a ten si velmi chvali 😉 Kafko hned informuj ako v nemocke,som zvedava 😵

janulienocka
28. máj 2010

Mirik, takisto vsetko najlepsie 😉

alllexa
28. máj 2010

Dobre rano tehulky,
tak aby som to zhrnula:
stasska, mirka, alexis, janulienocka, cigaretka - vsetko najlepsie k vasim sviatkom, uzite si to!
Potom mozete spajat oslavy s narodkami vasich deti, to nie je zle🙂

pepppe
28. máj 2010

vsetko najlepsie osvankinam prajem,,,, 😉

adelaine
28. máj 2010

jeje, tu sa dnes bude oslavovat? kocky, vsetko najlepsie aj odo mna 😉

inak, ja som mala strasne blbu noc,
pobolievalo ma brucho, klasicka kramova bolest,
ako ste to tu uz spominali, lenze to neprechadzalo
v nejakych intervaloch, ja som to citila v podbrusi v kuse ☹
naivne som si myslela, ze si pospim rano, od 7.00 tu
uz behaju robosi ohladom tej nadstavby a vrtaju, buchaju
och my god! 😠 musim sa ist niekam vyparit, lebo sa zblaznim...

adka1311
28. máj 2010

@aalexis007
@mirka285
babule vsetko naj naj naj...nech mate lahke, rychle a bezbolestne porody a zdravucke a poslusne babatka.... 😀

mojalili
28. máj 2010

a zaspievajme si 😉 😉 😉 UZ LEN 22 DNI, PROSIM NEZABUDNI,CAS SA BLIZI...... asi si to maly spieva v brusku 😉 😉 😉

MIRKA A ALEXIS - VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM, VELA LASKY,STASTIA A HLAVNE......LAHKY POROD 😵 😵 😵

Dnes vyzera byt krasny den, v noci od 2 do 3 hod sme boli s LILI hore, tak kaslala, davala som jej zabaly a robila vsetko mozne, aby ju nenapinalo na kasel...navye ak horko, mali sme vsetky okna aj balkon pootvarany... 😒

Baby, ja koncim 37.tt a MNE JE LEPSIE A LEPSIE.....SLAK MA TRAFIIIII. JA TO CHCEM MAT ZA SEBOU.-........ 😒 😒 😒

mirka285
28. máj 2010

vsetkym vam este raz moc moc dakujem 🙂 mojalili vsak ty nkoniec pojdes rodit s nami julovkami 😕 ale dufam nie,to by mal Danielko hadam aj 6 kilo a boli by ste v Novom Case 😀

mojalili
28. máj 2010

@mirka285 nestraaaaaš 🙂 ja dufam, ze buduci tyzden sa umudry pekne a poleze von, mala by som mu ukazat,ake je dnes pekne pocasie, nech sa taha za slnkom 😉 😉 😉

mirka285
28. máj 2010

ale nie,on ta tento tyzden iba necha vydychnut trosku a buduci idete nato 😉

maxara
28. máj 2010

Ahojte krasavky moje tucnucke 😀
MIRKA ja som chcela byt prva a som veru asi posledna ☹ ale neva, aspon sa rovno pridam aj ku gratulkam pre Alexis, cize:
@mirka a @aalexis VSETKO NAJLEPSIE a kedze uz vam bolo zazelane vsetko mozne, tak ja vam este k tomu zelam, aby sa vam splnilo ASPON JEDNO TAJNE ZELANIE 😉

maxara
28. máj 2010

@mojalili nechcem strasit, ale mozno je to ticho pred burkou 😉

ywett
28. máj 2010

achojka, tak to sa stretneme, len aby sme sa spoznali .-)))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre