Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
7. jún 2010

@tutifruti hotový lazaret, tak sa všetky princezné aj s kráľovnou vyliečte 🙂

inak som sa chcela opýtať, či je oki keď mám ruky také nemotorné a bolia ma, tak skôr kĺby, opuchnuté nie sú, ale sa skôr bojím, že mi aj pohár z nich vypadne. A kolená podobne, bolesť v kolenách keď si chcem čupnúť, alebo je to tou váhou (+18 kg)? 😨 😨 😨

janulienocka
7. jún 2010

ahojte bambulky, @merikac moc gratulujem k babatku 😵 😵 😵 , dievcata neviem ako vy, ale ja mam uz kazdy den tych poslickov ci co to je, vcera pri soferovani mi stvrdlo brucho, dostala som taku krcovitu bolest az mi to slo do noch, do zadku, do chrbta - no kazdym smerom, az mi to pripomenulo kontrakcie, tak som ma musela svagrina vymenit, nastatie preslo ... no takto uz to asi bude do konca, inak som spala tak na 50%, asi 5x na wcko, okolo tretej som tym chodenim drobceka v brusku zobudila tak ten tam vystrajal hadam hodinu co sa nechcel ukludnit 😅 ja neviem ci tam robil salta ci co 😅 doteraz bol v noci klud, malicko sa mrvil tak som sa vytesovala ze mu to ostane tak aj po narodeni - tak dufam. No moj prvy - Palko, ten v brusku v noci malokedy vystrajal, fakt ze po narodeni to bol poklad, cez den hore a v noci hore len 2-3krat na papanie a inak spal ako anjelik, ja chcem zase takeho spachtosa 😉

petrap001
7. jún 2010

dobre ranko,no dnesna noc bola dost na prd,stale som sa budila..ale co uz.pocasie mame strasne,prsi uz od vcera a mame to mat cely tyzden.a ja som sa tesila,ze kedze uz nerobim konecne,ze si uzijem aspon trosku slniecka.no asi nieee 😠 😠
radsej by som dni ako tento radsej prespala,ale ked sa neda,tak sa neda 😒 mozno neskor si pospim haha

luminkasp
7. jún 2010

@merikac, aj my gratulujeme 😵

luminkasp
7. jún 2010

@sunnygirl, myslim, ze vahou to nebude, ja som na tom takisto 😉

pepppe
7. jún 2010

dobre ranko babenky,co ako sa mame??? ja som si pekne do pol 9spala 😀 mnee sa aj tak najlepsie spi,ked mm odide,aspon sa mozem poriadne roztiahnut po celej psoteli,vsak velka zena ,velku postel potrebuje 😀 co buidete dneska robit??ja asi zase len doma sediet,sa mi nikam nechce a to neviem ani co budem varit 😠

mirka285
7. jún 2010

ranko 😉 aj u vas uz tak pali slnko?som asi jedina ale vobec nie som z toho nadsena,radsej by som brala tych 20 stupnov,ale samozrejme ziadne dazde 😕 ja nevarim dnes,mame zo vcera,upeciem iba kolac,lebo mame plno jahod zo zahrady a skoda aby zhnili...ja tiez moc neopucham,a je normalne ze tie bolesti ako bolenie podvozku,roztahovanie panvy a podobne co opisujete som ja mala v 5-6 mesiaci a teraz nic?

petrap001
7. jún 2010

mna napr podvozok vobec neboli ani nic take 😕 😕 😕 to je dobre alebo zle?? a ani ziadnych poslickov som este nemala,ani raz 😕 😕 ja asi porodim asi az o 2 mesiace lebo nejako meskam 😀 😀 😀

carrie84
7. jún 2010

Hello babule 🙂

Mirka - ja tiez hlasujem za max. 25 st teploty - sak je 10 hod. a mne je tak neskutocne teploooooooo 😒

sunnygirl
7. jún 2010

@mirka285
@carrie84 asi nás bude viacej čo teraz privíta také striemejšie teploty, inak to asi budeme veľmi ťažko znášať 😨

@pepppe ja práve varím lečo a potom idem do mesta, keď sa vrátim tak sa napapám, už som oprala a už sa to suší vonka na balkóne.

Inak pod oknom máme jasličky aj škôlku a to keď detičky vypustia von na dvor, to je ako malá ZOO 😀 😀 😀 vreštia ako pavianiky 😵

sunnygirl
7. jún 2010

@luminkasp a ty si koľko pribrala? Žeby voda v kolenách a v kĺboch? Ja zatiaľ neopúcham, tak možno mám toto 😒

sunnygirl
7. jún 2010

@luminkasp zabudla som napísať, tie ruky mám už asi 2 týždne ale tie kolená iba včera, tak si to odpozorujem, či celý deň, alebo len odvečer ako včera 😅

sarai
7. jún 2010

ahojte, ako je na tom mojalili? uz sla rodit?

lenkaaninka
7. jún 2010

čaute baby včera sme boli na mdd u nás taký program pre detičky tak aspon mám dneska čo robiť idem vás čítať 😵

adelaine
7. jún 2010

dobre ranko, ja som sice spala doteraz,
v noci som totiz musela citat knihu,
nedalo sa mi spat...je to o nervy 😒

ja dnes nastastie varit nemusim, len sa budem vyvalovat a sediet na nete 😀
ostala mi zo vcera pecena krkovicka, kysla kapusta, mnami 😀 a
robila som ten tvahorovy kolacik, tu rychlovku, fakt je super....aj
teraz sa nim napchavam...

inak k tym kilam, ja som nastastie uz nepribrala, nastastie po dnesnom
odvazeni zistitujem ze mam o kilo menej, neviem ci to je..lebo jem piate
cez deviate..
ale klby coxy a chrbtica ma bolia stale rovnako..takze kocky, kilami to mat nebudeme 😖

mirka285
7. jún 2010

lenkaaninka strasne zlate kocky mas 😉 sarai Mojalili uz porodila,tesi sa z maleho Danielka 😉

luminkasp
7. jún 2010

@sunnygirl, ja mam zatial +10

adelaine
7. jún 2010

veru, lenkaannka, to som chcela akurat napisat, ze mas pekne babizne 😉

lenkaaninka
7. jún 2010

ozaj baby včera večer som mala poslov každých 10 - 15 minút a dala som magnézko a zaspala tak neviem dokedy to trvalo lebo som bola tak unavená že ma nič nerozhádzalo...sunny ja mám tiež kolená ako karioly dva naliate..

sarai
7. jún 2010

mirka, dakujem. tak ona to uz ma za sebou. ako jej je dobre. aj ja sa uz na to tesim.

pepppe
7. jún 2010

@sunnygirl fuha to mas tolk otoho dnes na plane??noo ja som stale este v pyzame,nejako sa mi nic nechce,,,perem uz aj ja,fiha takze dnes bude leco???to lubi aj moj muz veruze 😉

patresko11
7. jún 2010

baby neviete nahodou za ako dlho mi pride prva materska?ked som na materskej od 27.5......

lenkaaninka
7. jún 2010

patresko neviem ale asi len predpokladám že za 4 dni v 6tom mesiaci a potom v siedmom za celý 6 mesiac...
ale neviem či máš rozhodnutie doma už...

patresko11
7. jún 2010

@lenkaaninka nie nie rozhodnutie doma este nemam ziadne a to ma za ako dlho prist?

lenkaaninka
7. jún 2010

díky baby, včera každý že kedy ideš rodiť a ja že za 6 týždnov a furt že už vyzerám na rozpad že to bude skôr ako nechápem podla čoho to ludia súdia...zato že mám velké brucho??? nech sa strčia furt všetci múdri ako šlak

lenkaaninka
7. jún 2010

majú na to 60 dní podla zákona tak asi dostaneš až v siedmom mesiaci za 6 mesiac a plus 4 dni ....oni ti to vyplatia spätne len musíš mať rozhodnutie doma...tuším kafko písala že jej do dvoch týždnov prišlo to je individ. Automaticky ti potom prídu všetky evri ktoré ti majú dať...

pepppe
7. jún 2010

@patresko11 ani ja nemam este rozhodnutie doma,,,ale tusim ak viem ja dobre prvu matersku by si mala dostat v juli za jun a tych par dni za maj,,,,mne tak vraveli

patresko11
7. jún 2010

dakujem za info....
@pepppe a ty si odkedy na materskej?

sunnygirl
7. jún 2010

@lenkaaninka nápodobne, každý sa ma pýta, čo ma Dr. dobrý kalendár, či sa nezmýlil 😨

sunnygirl
7. jún 2010

o akom rozhodnutí to hovoríte???????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre