Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

pepppe
28. sep 2010

ashojte babulky,ako to je s prikrmovanim,kedy by som mohla zacat,my sme na umelom mliecku,tusim vtedy sa moze aj okolo 4mesiaca

cigaretka5
28. sep 2010

@jaruska8 lem swarovski nie je kristal iba to ma ako obchodnu znacku , ja by som radsej uprednostnila prirodu

silvia.vesela
28. sep 2010

ahojte kocky,
tak my sme dnes po ockovani, maly plakal strasne, ale nejak sme to zvladli.....teraz spinka, robila som mu obklady na nozky a dufam, že nebudeme mat teplotku.
My sme sa dnes vazili a mame 5100g a 62cm. 🙂

jaruska8
28. sep 2010

@cigaretka5 tak toto som nevedela, to fakt??? Klamári. ☹

bambola
28. sep 2010

@alllexa alex ja nastastie nemam, plne kojim bez prikrmov, dufam, ze tak skoro ani nebude 😉

@denisse praveze nemame stahovaciu bocnicu inak by som to uz spravila 😒

@cigaretka5 a nevies kde sa taky krystal kupuje? lebo postielka v prievanie nie je, je prave vo svetlom kute a oproti zrkadlu spim praveze ja, cize ked je u mna tak je oproti inak ma zrkadlo rovno nad postielkou , uz to tak bolo nainstalovane predoslym majitelom a my sme len odstranili spod zrkadla skrinu a supli tam postielku, bohuzial inde ju nemame kam dat.

cigaretka5
28. sep 2010

@jaruska8 ja som tiez bola prekvapena ked mi to teda v kelnotnictve povedala, ze dobry marketing urobi svoje ale ze je to obycajne tvrdene sklo a plat, ale urobit to vedia pekne , ze?

jaruska8
28. sep 2010

@pepppe Ahojky, ja tak viem, že od ukončeného 4. mesiaca sa môže. A kamoška takto prikrmovala aj keď kojila, to som bola prekvapená, ale ako vidím, čo pediater, to iný názor. 😒

cigaretka5
28. sep 2010

@bambola ak si v ba, tak napriklad na suchom myte je taky obchod s ezoterikou a kamenmi, pod michalskou je tiez nieco take, obcas byvaju take stanky v poluse, na vianocnych trhoch a podobne, skoda ze sme sa o tom nebavili minuly tyzden na vinobrani v pezinku toho bolo kopec

carrie84
28. sep 2010

@cigaretka5 - nevadiiii - sak o chvilu su vianoc. trhy, tak nam nieco mozes blizsie povedat 😉 Poslala som ti IP

bambola
28. sep 2010

@cigaretka5 dakujem, kuknem niekde. este mi poradili pretriet tvaricku ocikanou plienkou. ja uz som taka zufala ,ze sa dam nahovorit na cokolvek 😅

cigaretka5
28. sep 2010

@bambola ak mas pocit ze je urieknuta tak pretri. To som nikdy neskusala, ja malu cas od casu okupem v bylinkach cistec, to je proti urieknutiu a po tom spinka kludnucko

cigaretka5
28. sep 2010

kockly na IP odpoviem vecer chce to kusok viac casu

pepppe
28. sep 2010

@jaruska8 noo ja zacnem tak od toho konca 4mesiaca,aspon troska,,,,uvidime ako sa zatvari drobcek a co vy ako sa mate???mala poslucha?

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 potrebujes este nejake blizsie info odo mna?

zrzulka
28. sep 2010

@cigaretka5 veru a ked som si chcela ist v nedelu kupit kamen ktory som si vyhliadla tak pocasie o nicom 😠 😠 😠 baby z ba teraz bude vystava esoteriky v inchebe 😉
a ty sa v tych kamenoch vyznas?? aky si si kupila??? mas pocit ze to funguje?? ja som sa teraz namotala na larimar prip oceansky jaspise

inak tiez mam knihy o fs a dost sa tym riadim i ked v tomto nasom byte sa to celkom podla fs upravit neda

bambola
28. sep 2010

viete niekto kde v telke bude @boddez co spominala @ericica?

boddez
28. sep 2010

@bambola 🙂 🙂 🙂 na jojke v novinach o pol ôsmej 😀 😀 😀

bambola
28. sep 2010

@boddez a coze si tam stvaral 😀

boddez
28. sep 2010

boli tu kvôli materskej ..a o tom sme sa bavili ze to bude nie len pre mna likvidačné ked bude materska znizena.... 🙂 🙂 🙂 len som koktal jak puk a snad ma vyretušuju troška tam ...:D:D:d...ten môj fejs🙂 🙂 🙂

cigaretka5
28. sep 2010

@zrzulka najdolezitejsia zasada je nechat nech ta kamen oslovi,

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka myslim ze mam secko

mirka285
28. sep 2010

ahojte...co porabate?tak ja mam dnes prve odchlpovanie za sebou,som fakt zvedava ci sa toho zbavim navzdy,mam prist o mesiac zase....
@pepppe nekojene dei maju zacat s prikrmom od ukonceneho stvrteho mesiace,cize od piateho...zacina sa mrkvou a postupne sa pridava zemiak,kalerab,brokolica....zeleninka sa mixuje zo zaciatku uplne na hladko...
@boddez fiha to si pozriem teda,ty nasa televizna hviezda 😀
@cigaretka5 ja tiez verim na tieto veci,na ruke nosim Rodonit 🙂

boddez
28. sep 2010

@mirka285 🙂 🙂 🙂 🙂

silvia.vesela
28. sep 2010

kocky, aj vasi mali tak strasne plakali po ockovani? Ten nas sa zobudil a taky strasny plac spustil, ani nozkami nemohol pohnut od bolesti.....ani prsnik nechcel...teraz zaspal od unavy....taky strasny plac som unho este nepocula, ani ked mal koliku.... ☹ ☹

kafoditka
28. sep 2010

babule, tak takto sa mi maly taha do sedu a takto si ožužlava palce, najlepsie s cumlom naraz...

zuzik1983
28. sep 2010

@kafoditka aky je podareny 🙂

meruska
28. sep 2010

baby mne lekarka vravela ze po novom sa prikrmuje od 17 tyzdna aj ked sa koji, ale len trosinku..par lyziciek

boddez
28. sep 2010

@kafoditka 🙂 🙂 🙂 zlatý

bambola
28. sep 2010

neviete mi povedat kedy po prvej davke sa dva druha davka rotarixu?

kafoditka
28. sep 2010

@bambola my ideme na druhu davku o dva mesiace..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre