Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
27. júl 2011

....no ani u nas sa dnes druhy spanok nekonal...ale 19:15 uz bola jak drevo..... 😉

mirka285
27. júl 2011

@katka55 no Kati ale tak dobre,ze to skoncilo len drobnym poranenim,ale presne si to viem predstavit,Linda ked neni vyspata,tak tiez sa len mota a pada ☹
@denisse no ja osobne som uz rezignovala a serem na ten bordel co Linda narobi,som zistila,ze to nema zmysel chodit za nou a upratovat...a nic si z toho nerob,ved to je normalne,ze nestihas,ved pri dvoch malych detoch 😔
@katty17 zlata je tam 🙂 len mi akosi unikla suvislost detskeho ihriska a posilovacich strojoch na nom 😕 ved ked som s dietatom na ihrisku,dohliadam na jeho bezpecnost a neposilujem na strojoch,ci mi zas uniklo nieco?

katka55
27. júl 2011

@mirka285 takze to poznas... u nas to bolo prvykrat 😝

katka55
27. júl 2011

ozaj, co s tym zajtrajsim stretkom? som sa vam tam chcela navtirknut 🤐 😀

mirka285
27. júl 2011

@katka55 no oacka cinkne ci stiha aj nas,ale nevyzera to asi moc ruzovo,lebo ma aj nejake stretko so spoluziackami...takze neviem..

zrzulka
27. júl 2011

@mirka285 Miri a ty nevies ze detske ihriska su pre vyrastkov:O))) plne kose prazdnych flias od chlastu. Asi aby nechlastali ale robili nieco aj pre zdravie... kazdy si to moze vysvetlit po svojom 😉
@katty17 Mozno sa budes smiat ale ja som ju spoznala podla tych frajerskych gati. Vy teda dlho nosite jednu velkost, ako nas patrik 😔 Ja si ju pamatam v tych gatoch na nejakej stretavke ked boli naukladane vedla seba vsetky baby... tusim u noemarty to bolo. A ty sa kde zasivas ze nie si na foto??? posilujes? 😀 😀 😀
@denisse No ja mam v tomto smere system. Trosku vojensky ale zatim funguje. A detiska uspavam zasadne spolu , vtedy varim alebo konikujem. alebo citam knihu ak si pato vyzaduje lezanie pri nom. Niekedy si proste ten cas pre seba ukradnem na ukor niecoho samozrejme, ved nie som stroj a nechcem byt dokonala... Upratovat uz neupratujem jedine ked detiska rozleju natrusia tak na tieto veci som hakliva, mne proste vadi ked sa mi lepia smeti na pati a ked mam niekde mastne ci lepkave skvrny. miska je celkom samostatna. Tym ze nerozprava tak sa tak naucila.

katka55
27. júl 2011

@mirka285 jasne 😉 myslela som si, ze ste mozno nieco riesili mimo tuto temu, ale teda asize nic 😀 😉

😕 pisem ako hotentot 😕 asi som ja spadla na tu hlavu, nie patrik 😀

mirka285
27. júl 2011

@katka55 Kati co si,som nastastie neni taka aktivna,zeby som zakladala inu sukromnu temu 🙂 (som si rypla teraz)...ale ak zajtra nic,mozme si dat stretko hocikedy,my sme dnes s Bambi boli v Rolande na kavicku a potom sme si dali tour de Devinska,ved dnes bolo konecne pekne pocasie chvalabohu,keby tak chcelo vydrzat 😔

katka55
27. júl 2011

@mirka285 tak to si si teda rypla 😅 ja som fakt myslela len FB alebo stretko s Bambi 😅

adelaine
27. júl 2011

ahojte kocky,
pls poradte mi daktora nejaku fintu, ako prinutim riska pit, od pondelka ho chytil nejaky rapel, pil pomenej,
ale aspon si trochu cucol...dnes sa natotalku zatal, jedine tekutiny co som do neho ako tak dostala bolo par lyziciek polievky, redsi prikrm a broskyna...

pedina mi povedala, ze to moze by aftami alebo zubami...( sice som nepocula, aby odmietalo dieta pri zuboch aj pit...jedlo chaem )....ale ked mysli, no dobre, ale co dalej?
nechce pit z flase, ani cez sosacik, ani z pohara, ani slamkou..normalne to od seba odhazduje 😢
ked ho nukam, reev 😠
mam mu skusit kupit ten lepizub granulovany caj? doteraz pijaval iba cistu vodu...
ako som zufala, tak by som mu ho dala, aj ked je to podla mna sajrajt, ale bojim sa, ze mi potom nebude chciet pit obyc vodu.... baby radteprosim co s mojim tvrdohlavym dietatom...dakujem

kafoditka
27. júl 2011

@adelaine Mati presne taketo dni ma aj Filip.. zabrala na neho zmena, asi sa mu ta cista voda zunovala... uvarila som mu caj . Cajanek jablkovy. ten mu chuti, ale vydrzalo mu to dva dni a potom zase protestoval. A ked mi odmietal na totalku pit uplne vsetko, tak som mu dala do cirej duritky bazovu lucku zriedenu s trochou vody ( myslim, ze vzdy lepsie ako tie granulovane caje) a toho sa nevedel dopit 🙂 jednak to bola pre neho nova chut a potom pacilo sa mu pit z duritky 😉

adelaine
27. júl 2011

@kafoditka riskovi som predtym robila aj detsky caj, nejake sipky atd...chutil mu, teraz nic...ani voda, ani caj...a skusim aj ja skleny pohar este 😉 duritky uz doma nemame 😒
Domi, dakujem za tip, hadam sa osvedci.

a myslis, ze je to zubami, alebo prosto len strajk?

bambola
27. júl 2011

@adelaine mati ja by som stale len ponukala tu vodu. viem, ze zufala matka skusi cokolvek ale ja by som predsa tie sladke hovadiny vynechala 😒 narobi to skor neplechu ako dobrotu 😔

kafoditka
27. júl 2011

@adelaine Mati, urcite ho nieco bantuje, myslim, ze to budu zuby.. my mame napr. teraz take dni. Nepije skoro nic, max. 1dc vody a ked sa k nemu blizim s flasou vody, tak sa po nej zazenie a chce mi ju zhodit z ruk.. tak dostava na olovrant broskynu..zaspava katastrofalne, velky plac a cirkus k tomu... dnes som mu uz musela dat viburcol a natrela dasna a do 10min. zaspal. Tlaci sa nam 4ka a 2ka naraz, tak preto je taky nevrly. Myslim, ze aj u Riska su to zuby a ked mu vyjdu, tak sa vrati do starych kolaji aj pitny rezim, neboj 😉

adelaine
27. júl 2011

@bambola Matka, ved toho sa bojim 😒
ale on krpec jeden zataty je uz taky spavy, a to je zle...to je prvy priznak dehydratacie 😒
zajtra s nim ficim k pedine, uz to vidim, nech ho poriesi...ale 100% bude na mna kukat, ze co som to za matku a
este k tomu sestricka, ze si nevie nakrmit a napit dieta ☹

kafoditka
27. júl 2011

@adelaine Mati - este ma napadlo - my mame tu flasu so slamkou a ked chcem, aby sa aspon trosku napil, tak mu dam podbradnik a necham ho, nech sa s tou flasou hra. On si naberie do ust vodu a vypluva to, ale ked ho pozorujem tak vidim, ze nieco aj prehlta...

adelaine
27. júl 2011

my tiez ficime na viburcole (vdakabohu za ten liek, je super) lebo je taky nervny ze dovi,
uz aj von s nim pomaly nepojdem, lebo neviem kedy spusti ten svoj nerv...
jasne, ze ho nieco bantuje, do ust som pozerala, neja tam nic podozriveho nevidim...ale ved uvidime,
ked zacne kadit o 100 300, budu to zuby urcite.....

ja uz som si dnes poplakala, co som uz nevladala 😢 esteze sa mam kde vyzalovat, mm ma nejak nechape, ved
sa nic nedeje...

a domi, tu flasu so slamkou som mu tiez davala, robil to co pises, ze robi filipko...ale nakoniec tiez skoncila na zemi...vsetko zahadzuje a rozculuje sa.

bellablonde
27. júl 2011

@adelaine sasena mi zboznuje, ked ju kupem, ze jej sprchou namierim slaby prud do pusy a ona pije za styroch ... skus

bellablonde
27. júl 2011

moc ju to bavi, az sa zakuckava od smiechu

adelaine
27. júl 2011

@bellablonde risko sa boji sprchy 😖

bellablonde
27. júl 2011

@adelaine 😢 😢

bambola
27. júl 2011

@adelaine @bellablonde inac dobre hovori julka, nasej malej tiez vzdy dam sprchu do ruky a ona sa s nou hra a casto tak aj pije 😉 alebo ma este napadol ten sportovy sosak

adelaine
27. júl 2011

@kafoditka, @bellablonde, @bambola kocky, dakujem, ste zlate ... zajtra skusim este ten skleny pohar a sosak..a uvidim.

mirka285
27. júl 2011

baby aj Linda pije malo,ona si da tri glgy a konec...a k tomu ked boli tie tepla,tak pila ovela viac,teraz nechce...nam uz idu ocne zuby,ale tym to neni,lebo jest jej chuti...ja tak nejako dufam,ze ju to prejde same..

macik27
27. júl 2011

ahojte...ani mne Kajka nechce piť vodu a ani čajík ale ja ju kojím tak to neriešim...ked boli tie horúčavy tak vypila aj 4dc vody denne popri kojení a teraz akoby utlo ani glg....ale tiež jej idú očné zúbky tak to pripisujem tomu

kafoditka
27. júl 2011

@adelaine Mati s tym poharom skus tak, ze zacnes pit prva, aby ta Risko videl a ze mnam manm aka dobra vodicka a potom to daj jemu.. u nas toto zabera momentalne najviac 😉 som zvedava dokedy.. tak drzim palec, dufam, ze pochodis dobre 🙂 Bru noc baby, idem do postele..

gabika41
28. júl 2011

ranko damy...vidim,ze riesite pitny rezim,u nas zabral ten pohar so slamkou.....stale ju ponukam.....tiez som sa bala,tak som sa spytala susedky 4x matky a povedala mi,ze pokial ma mokre plienky a nie je zapecena,tak je to v poho....prajem prijemny den 🙂

ywett
28. júl 2011

Breeeeeeeeeeeeeeeeeee ranko,
ako sa tu mavate? Baby uz ste tu riesili odstavovanie...moja malinka teraz si pyta cez den tak, ze nekontrolovatelne place az kym jej nedam prso...

bambola
28. júl 2011

bre ranko,
tak my sme dnes potiahli az do 9 😕 a to o osmej zacali vrtat a mala spala nerusene dalej, moje chudatko unavene alebo je proste do rodiny spachtos 😀

jaruska8
28. júl 2011

Ahojte baby, v lekárni predávajú taký špeci pohárik od LOVI, na odúčanie od náustku, volá som tuším 360, či tak nejak. Super vec, dieťa sa neobleje a pritom pije akoby z pohára. Inak moja malá sa pokojne napije aj zo skleneného, síce to, samozrejme, držím, ale normálne hltá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre