Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
4. mar 2010

stalo sa vám že bruško ste mali jemne na krivo, akoby že na jednej strane hlavička (ja ju mám vraj na pravo)

sunnygirl
4. mar 2010

inak ja zistím, že je maličké hore vtedy, keď sa mi rozbúcha srdiečko (no teraz už nie tak veľmi ako pred tým, ale troška) 😉

jaruska8
4. mar 2010

Ahojte babenky, Zuzi, ten kočík je naozaj pekný, Mirka pekný bytík. To je počasie. 😠 😠 Teda nie že by som netrčala celé dni doma, ale má neuveriteľne nízky tlak. Ale zase, lepšie ako vysoký nie??? Veru, to pálenie záhy som aj ja spoznala v tehotenstve. Malá zase včera šantila, mechúr dostal zabrať, normálne kopkala rovno do neho, malá čertica. 😀 😀 😀 😀 Bude po mamine, expertka. 😉

sunnygirl
4. mar 2010

.a neskutočne si vie vypýtať jedlo....chytí ma neskutočnýá hlad, ako teraz. trepoce mi srdiečko, som hrozne hladná a niečo mi pukoce v brušku 😉

sunnygirl
4. mar 2010

mamina je expertka???? 😀

oacka
4. mar 2010

sunny, malá sa včera nejako presunula na pravú stranu a presne ako píšeš, bola tam takä mierna vyvýšenina a tvrdšie. a kopala ocka do ruky. 😀 a v nemocnici mala kočka v 33tt úplne krivé brucho,ke´d sa jej malá presunula na jednú stranu. 😀

sunnygirl
4. mar 2010

jééééj, to je milé 😅 a to akože to maličké, sa hmíri zo stranu na stranu?

sunnygirl
4. mar 2010

....inak ja skoro celú tehu nejem polievky, len sem tam aj to väčšinou len tam 😀 😀 😀

sunnygirl
4. mar 2010

HA, normálne nestíhate so mnou písať 😎

sunnygirl
4. mar 2010

..........alebo som tu sama a ešte mi to nedošlo .................. 😅

sunnygirl
4. mar 2010

Ty bláho, normálne som sežrala tú polievku....ešte hodinku a bude jedlo 😀

oacka
4. mar 2010

ty si sa po tom glutamáne polievkovom nejako rozbehla! ja som sa dozvedela, že moja má mať už okolo 30cm, to kde sa tam zmestí?

monline
4. mar 2010

ahojte kočky
konečne sa mi podarilo nájsť fotogalériu žien oblečených do "bodyhug-u", nevedela som si to na nich (ani na sebe) predstaviť, ale veľmi sa mi páčili na tejto stránke a teraz si nejaký asi objednám 🙂

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

http://www.bodyhug.eu/pages.php?page=fotogaleria

liluu
4. mar 2010

Mňa celý týždeň ma prcko kopkal ale včera ani dnes nič, začína ma chytať panika 😒

oacka
4. mar 2010

ale je pravda, že tá kočka z nemocnice mala na 33tt malé bábo, teraz sa narodilo a malo len 2100g.

sisaa
4. mar 2010

oacka skrci nozky 🙂

sunnygirl
4. mar 2010

30 cm??????, fíha, tak to je už riadna kočka 🙂 ..............normálne by som si dala ešte jednu, ale skúsim vydržať, lebo aj tak išla opäť do sladka, preto nejem polievky 😒

sisaa
4. mar 2010

liluu vobec sa nemusis obavat, doktorka mi vravela, ze pohyby este nemam nejako specialne sledovat, vraj az ku koncu tehotenstva. Teraz vedia babena psinkat aj 15 - 20 hodin denne.

sunnygirl
4. mar 2010

liluu a možno je aj to maličké z toho počasia mimo a búúúúva 😉

30 cm, to je ako moja pravítko na stole, tak to je už dosť veľká

sunnygirl
4. mar 2010

inak neviem prečo, ale v poslednom čase by som to meličké stále volala MALÁ

idem si umyť hrnček a kým sa vrátim, nech mám na čo reagovať.......... 😀 😎 🙂

maxara
4. mar 2010

oacka babo s natiahnutymi nozkami ma tolko, ale normalne je skrcene do klbocka, moje ma asi len okolo 20

katty17
4. mar 2010

babule, vas kym vsetky precitam, tak ubehne aj par hodin 🙂)) my sme prave dopapali skvelu krupicovu kasu. uz dlho som na nu nemala taaaak velku chut 😉 .
maxi, tak konecne mam predstavu co za divny tvor to u vas byva. citala som to ako nejaky roman. nechces napisat aspon jednodielku knizku o nom? 😀 . ozaj maxi, kam budes chodit na brusne tance? do miracle ?
ozaj, suseda ma teutoniu. mne sa najskor neskutocne moc pacila ale uz od tohto nazoru ustupujem.... aj ona mi vravela ze by uz sla do ineho kocika...

jaruska8
4. mar 2010

Tak expertka, lebo stále niečo vymýšľam, inak ja som bola dobré dieťa, dokonca som nikdy ani len nepopísala steny alebo niečo podobné. 😉 😉 Aj malá teraz spinká, vôbec sa jej nečudujem. Inak, tuším sa mi zväčšila maternica a siaha už pomaly nad pupok, ešte včera bola nižšie. Žeby??? Síce od zajtra začínam 6. mesiac, tak by sa aj patrilo. 😉 Aj ja niekedy presne cítim, na ktorej strane je, mám tam vypuklinu a keď kope, tak robí normálne vypukliny, už ani sladké nepotrebuje, aktivistka. 😀 😀

maxara
4. mar 2010

katty - ano, myslim, ze je to miracle... je to na ... neviem tu ulicu ale je to pri kvetnej, pri registri trestov, pojdes aj ty? hodim ti link, asi maju este volne

oacka
4. mar 2010

aj naša tak kope, že to normálne vidno. 🙂

liluu
4. mar 2010

No veď nech len si pekne spinká, aspoň pekne narastie.
Dievčatá a aké velkosti oblečenia kupujete?? Ja mám bodinká č.56 a keď som ich rozbalila ma chytil srach aké je to malinkéé.

sisaa
4. mar 2010

tie vypuklinky mavam uz pomerne dlho, mm je to vacsne smiesne, ale co narobim.

liluu, ak nebudes mat nejake velke babo tak 56 mu bude dobre. Aj ked len pomerne kratku dobu, preto ich vela nekupujem.

maxara
4. mar 2010

lillu kup si z 56tky tak po 2 -3 vecicky z kazdeho druhu.. len na vymenu na opratie, vraj to vydrzi max mesiac..

sunnygirl
4. mar 2010

liluu:
ja mám 56 aj 62 kúpené aj s dlhým aj s krátkym rukávikom

jaruska:
6. mesiac a ty už nie si v 6. mesiaci? Koník ti píše 23 tt ?

sisaa
4. mar 2010

ja tiez zajtra zacinam 6 mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre