Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
12. mar 2010

MONLINE TAK SA TESIM A VELMI...DUFAM ZE SA TAM DOVOLAM..NEVIES ODKEDY SU TAM??

kkubekova
12. mar 2010

agika - diky za info
u doktora jasna vec uz nik nedviha 😒 - skusim este v pondelok

inak moj drahy uvidi male az na 4D - 6.4 - takze tiez netrpezlivo caka 😝

monline
12. mar 2010

agika- nevšimla som si čas kedy tam sú, ja som tam volala okolo 4tej, nejaká baba to zdvihla ..a boli sme až večer o pol 7 na ultrazvuku..skúšaj

agika1982
12. mar 2010

JASNE,BUDEM SKUSAT...MONLINE A AKO BUDES RODIT,DAS SI EPIDURAL???

monline
12. mar 2010

agika- zatiaľ nie som rozhodnutá, ale asi hej..prvú som rodila bez, dalo sa to prežiť, uvidím ako sa budem cítiť na konci, ale- asi je zbytočné sa trápiť viac ako je nutné

lenkaaninka
12. mar 2010

baby tak ja som sa objednávala dneska na 3D do Tn a vyjde to do 20 eur s tromi fotkami bez dvd...
lebo sa hned zhrozila že tak neskoro sa objednávam...že na druhý týžden mi cinkne termín ale že ked bez dvd tak ma niekde natisne a vyjde to nejako na prvý aprílový týžden tak nechápem asi majú všetko plne...
ale v pohodke tak sa už teraz tešim...

monline
12. mar 2010

lenkaaninka- asi ste riadne netrpezliví, či uvidíte dôkaz, že je to chlapček..meno ste už vymysleli?

lenkaaninka
12. mar 2010

no presne skôr ja som taká že to potrebujem ešte raz...mm už ako normál berie chlapčeka 😀
polovičiak je Vladimír a chce aj malého ale je aj svokor vlado a ja voooooobeeeccc nieeeeeee
tak sme sa zatial nedohodli jemu sa nič nepáči...tak neviem čo s tým urobím... 🙂

maxara
12. mar 2010

Ahojte babulky, ja len tak z rychlika...
cesnakova kura dopadla asi dobre, svrbenie preslo uplne, a stava na intimke od ranajsej sprchy doteraz bola sice zltkastozelenkasta ale nesmradlava... rano som sice skoro zdochla od cesnakoveho smradu na zachode, ale sprcha s lactacydom to uplne zlikvidovala a teraz zo mna nic cesnakoveho nerazi... a este som rada, ze som kuru zahajila, lebo dnes som volala na gyndu a Dr je CHORYYYY ... takze do pondelka pockam a som so sestrickou dohodnuta, ze v pondelok nabehnem urcite, a keby daco tak na pohotku. (ale snad to zas take akutne nie je)
bella - takze srandicky, srandicky 😀 😀 s cesnakom v nose 😀 inak to by som asi neprezila.
cigaretka - ze béla 😀 😀 😀
sunny - tebe ten lactacyd uplne pomaha? ja s nim mam dobre skusenosti, ale na toto asi je maly panko, ale napriek tomu som mu zatial verna.
johanka vitaj a posli udaje do nasej tabulky, vek, mesto odkial si, kolko deti mas a ich mena... ako sa bude babo asi volat a prosim do IP, aby som nelustila, dakujem
agika - len ta chcem upozornit, ze velkymi pismenami sa nesmie pisat, tak aby ta nevymazali 😉 (pravidla fora)

agika1982
12. mar 2010

MONLINE UZ MAM TERMIN NA 18 APRILA O STVRTEJ...CENA 45EUR, DOSTANEM DVD,FOTKY,NAHRA AKCIU SRDIECKA,VSETKO POKUKA A POMERIA...SA TESKAAM...JUCHUUUUU

agika1982
12. mar 2010

ahoj maxarka...jeej som zabudla...sa ospravedlnujem,snad ma nevymazu,to by ma mrzelo

monline
12. mar 2010

agika- super, budete mať krásnu nedeľu

agika1982
12. mar 2010

nooo tomu verim aj ja...ale to nase malinke zacina vyvadzat..neviem ani poriadne spavat poslednu dobu,lebo vzdy sa prebudi vecer ked chcem ist spat xixi...to nam robi najust....vcera sa smiala aj sestricka aj doktorka,ked robila sono,ze jake hamblive dieta,ze sa nechce ukazat xixi

monline
12. mar 2010

maxi- mne v stredu lekárka na poradni tiež vypísala lieky na výtok, aj keď nepociťujem žiadne príznaky, len sa jej čosi nezdalo a vravela, že je dobré sa preliečiť, lebo potom je oslabená sliznica a pri pôrode sa žena veľmi potrhá

monline
12. mar 2010

lenkaaninka- a mať dve mená ako krajný prípad neuvažuješ? prvé dáš aké sa ti páči a druhé nech má po ockovi?

lenkaaninka
12. mar 2010

to sme zavrhli pre školskú dochádzku chudiatko aby písalo tri slová do mena ...ee
mne sa to nepáči ale ja som vybrala Matej alebo Lukáško ...aj to ma zrušil...stále si myslí ako ale mne sa to vôbec nepáči nepomôžem si....

monline
12. mar 2010

môj nechcel meno Daniel..ale nechce ani meno po sebe- robert..tak som ho nechala, nech vymyslí niečo lepšie..žiaden jeho návrh ale neprešiel, tak po mesiaci povedal- dobre, nech je Daniel..

lenkaaninka
12. mar 2010

ani ja to zatial nejako intenzívne neriešim čakám kým ho to prejde ale vlado nikdy nikdy nedám ....aj ja mu poviem nech niečo vymyslí ale on mi na to povie že už vymyslel vladimír.. 😀
normálne sa vždy rehním pri tom od nervov a on ništ tak ho kašlem uvidíme ako sa to vyvinie... 😎

jaruska8
12. mar 2010

Môj mm nechcel počuť o Filipovi a Dušanovi, vraj pozná nejakých týpkov a nemá ich rád. 😀 😀 😀 😀

katy1979
12. mar 2010

agika nepis velkymi pismenami

stanka33
12. mar 2010

Ahojte...
radulka skus probiotika,urcite pomozu, napr.Infant dophilus aleb biogaya su drahsie ale najsilnejsie... a kamilkovy caj..a vela ovocia.....

alex davaj si homeopatika ako pise Denisse aj ja som si davala....

stanka33
12. mar 2010

maxi super ze trochu pomohlo som bola zvedava.....a ten nos skusim ked bude nadcha aj ja.....

som sa objednala v utorok do snopu na cvicenie uz zacnem....chodite niektore......

alllexa
12. mar 2010

Stanka, a o kolkej pojdes na to cvicenie? Ja som tam prihlasena na siestu...

stanka33
12. mar 2010

aj ja na siestu 😀 tak sa vidime....

alllexa
12. mar 2010

No super!🙂 Len neviem, ci dovtedy budem v poriadku,ci to nakoniec nezrusim, lebo teraz som nejaka nachladnuta...

nina88
12. mar 2010

Ahojte. Bola som na utz a chcem sa spýtať, rozdiel medzi hlavičkou a bruškom mám 2 týždne podla tých rozmerov. Stretli ste as s tým niektorá?? Lekár to nekomentoval, všimla som si to doma v knižke,asi to je ok,že??

denisse
12. mar 2010

ahoj nina ... ja mam pocit, ze taky udaj tam vobec nemam ... ako ti to tam zapisal? ale keby to nebolo ok, tak ti k tomu urcite nieco povie ...

monline
12. mar 2010

nina88...nestretla som sa, ale ak to nekomentoval, určite je to v poriadku..neboj sa

denisse
12. mar 2010

ja si tiez myslim, ze je to ok ...

nina88
12. mar 2010

to sú tie rozmery v knižke pri ultrazvuku

BPD (hlavička) má 49,3 - 20tt+6
AC (bruško) má 180.61 - 22tt+6
FL (stehenná kosť) má 38´,64 - 22tt+2

Som 22tt+2, je jasné,že nejaké odchýlky sú, veď KAžDé BáBO JE INé ale 2 týždne rozdiel nie je vela??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre