Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
14. mar 2010

.... všetko mi padá z rúk... 😒 Včera som rozbila sklenený svietnik... Dnes som rozbila tanier, ktorý mi spadol do vane.... 😢 Oškrela som vaňu 😠
... No neviem či toľko štastia potrebujem, či čo... 😖

jaruska8
14. mar 2010

Ahojte baby, aj ja mám depku, to je tým počasím, včera som bola v lekárni a kúpila som bábätku nejakú kozmetiku, nech už niečo mám, takže mám prvú vec!!!! 😉 😉 A dva dni som mala zápchu, no hrozné, som chodila ako s balónom, ani teraz to nie je lepšie. 😒

ericica
14. mar 2010

caute kocky prijemnu nedelu vam prajem 🙂 co robenkate???aj u vas je take hnusne pocasie????
gratulujem vsetkym maminkam co sa dozvedeli pohlavie ,,,,,a aby boli nase deturence zdravucke...
tinka aj my mame rebecu ale rebeca je nielen menom ale aj povahou 😀 😀 😀
dakujem za rady ohladom tych masticiek...
jaruska aku zn.kozmetiky si kupila???

ericica
14. mar 2010

Neni tu nikto???
asi skocim do mesta kupim plienky a nejake potraviny,este skocim do kiku pre nejake leginy vsak uz ma vsetko tlaci 😝
doma sa nudim a aspon si trochu hlavu vyvetram 😉

johanka331
14. mar 2010

aj tebe príjemnú nedelu, v kolkátom si týzdni, ja som v 23 od utorka v 24 týzdni a pohlavie este nevieme. Chcem sa spýtat aký mate názor na plavanie v krytom bazene a aký šport si mozete dovolit, ja by som tak rada nieco robila, nemam ziadne zrdavotne problemy ale vsetci ma odhovaraju.

bellablonde
14. mar 2010

hello, aj ja tu trochu čmuchám, čo máte nového

ericica, len sa dobre obleč, lebo mňa tak vyfúkalo vonku, že ma z vetriska až hlava bolí 😠

johanka331, plávanie je naj zo športov v tehu.. treba si však dávať pozor na kvalitu vody, hygienu... je tu veľa dievčat, ktoré plávajú, minule sa spomínali špeciálne tehu tampóny do vody, aby si nenachytala nejakú infekciu
😉 pilates cvičenia, joga, brušné tance sú hit ! 🙂 keď máš dobrý zdravotný stav môžeš skúsiť aj zaberačku od zory czoborky cvičenia pre tehule --- tam sa vraj baby namakajú
hm, čo ešte také je fajn... jasné že prechádzky sa rátajú, tie praktizujem ja 😀

niekedy je dobré sa vyprdnúť na všetkých odhováračov od cvičenia.. predsa tehotenstvo nie je choroba 🙄
ti poviem, mňa vytáčajú moje dve tetky (staré dievky), keď do mňa stále hustia, že nemám nič robiť len priberať a v žiadnom prípade podľa nich nesmiem šoférovať ... 🙄 😝 😀

bellablonde
14. mar 2010

johanka, ak sa ti chce, tak sa trochu pohraj s nastaveniami a tam sa dá vložiť aj údaj o týždni tehotenstva, v ktorom práve si... ja si idem nejaké mená nahodiť...

my ešte tiež nevieme pohlavie, nakúpenú nemám ešte ani jedinú vecičku pre nové bábätko... kopká stále máličko, zase sa cítim, akoby som ani tehotná nebola 😅

katarina7777
14. mar 2010

Caute, zelam vsetkym prijemnu nedelu... tu je konecne taky pekny jarny den, ked si spomeniem ze pred 4 dnami tu bola snehova metelica a 20 cm snehu 😒 takze chapem vasu depku z pocasia... posielam teplo a slniecko na rodnu zem 🙂

V utorok idem na tyzden domov tak uz sa tesim...dufam ze sa otepli...hmm budu bryndzove halusky 😝

Johanka ja zacinam s aqua gymnastikou pre tehotne od konca marca, podla mna mozes plavat ak nemas zdravotne problemy, ked mas pochybnosti tak zavolaj svojmu lekarovi a porad sa s nim. Jediny problem s plavanim je ten aby bola voda cista a nechytila si nejaku pliagu tam dole ale aj proti tomu su nejake tampony.

katarina7777
14. mar 2010

inak baby tu v taliansku na vsetky cvicenia pre tehotne pytaju certifikat od gynekologa... ako je to u nas?

bellablonde
14. mar 2010

Ďakujeme Kati a chytáááme 🙂
tak ty si budeš užívať rodinku, no pekne a ako sa chystáte, lietadlom? či autom chodíte? a vaši ako komunikujú s manželom?
milion otázok som ti dala ... 😲

bellablonde
14. mar 2010

Na Slovensku zaplatíš a cvičíš 😀

katarina7777
14. mar 2010

bellablonde teraz idem sama lietadlom, tak je to pohodlnejsie ... mm ostava so psami a musi chodit do roboty . Naucil sa trochu po slovensky , nasi trochu po taliansky, mixnu do toho aj anglictinu s nemcinou a s pomocou ruk a noh sa dohovoria 😉 A dolezite diskusie "prefiltrujem" ja ...musim povedat ze to ma aj svoje vyhody 😀

katarina7777
14. mar 2010

tu posilovne pytaju ten certifikat len kvoli tomu aby si kryli chrbat keby sa ti nieco stalo 😒 a samozrejme vas vydavky navyse lebo to neni zadara 😠

zrzulka
14. mar 2010

johanka331 priklanam sa k tomu co napisala Bella... Presne tak tehu nie je choroba, mozes robit to co obvykle akurat ked citis ze na nieco "nemas" tak to nerobit nasilu. ja sa pridrzam tohoto pravidla... Ono ked uz mas jedno starsie dieta doma tak urcite veci robis tak ci tak. ja mam sport aj pri malej :o))) Ale chodim si aj zacvicit,tiez premyslam nad aqua aerobikom a nejakym cvicenim este. Ak sa bojis sama zacat cvicit tak sa pridaj k nejakej skupine tehuliek... teraz nie je problem najst skupinove cvicenie pre tehulky kde vlastne cvicis pod dohladom....

kati ja cvicim od cca 10tt a ziadny certifikat od gynekologa som nepotrebovala. ked som zacinala to som nemala este ani knizku....

zrzulka
14. mar 2010

Inak ako si teraz spominam tak ako som otehotnela tak som zacala chodit na powerjogu ale ked som tej cvicitelke povedala ze som tehu tak mi povedala ze nemozem v ziadnom pripade cvicit v tehu. pozicala mi knizky gravitjogu takze cvicim len prvky z nej. ona napriklad cvicila cele tehu jogu. je to super na svaly...

katarina7777
14. mar 2010

zrzulka tu potrebujes certifikat od obvodneho na cvicenie aj ked si neni tehu... byokracia 😠

zrzulka
14. mar 2010

kati 😀 😀 😀 sestra zije v zahranici, tiez ma priatela ktory nevie po slovensky tak nas caka to iste .... 😀 😀 😀 bude to zaujimave.

zrzulka
14. mar 2010

Kati no to je teda dobre od veci....A z akeho dovodu??? potrebuju sa chranit ze jo?

zrzulka
14. mar 2010

ja by som po porode chcela vyskusat Zumbu... celkom sa mi to pozdava....

bellablonde
14. mar 2010

tak je fajn, že sa dohovoria medzi sebou a nemusíš stále všetko prekladať 😉 ja vidím v zmiešanom manželstve kopu výhod... niekedy dávno pradávno sa mi tiež črtalo zmiešané partnerstvo/manželstvo 🙂 ale teraz som jasné že rada tak ako to je s mojím drahým slováčiskom 😀

katarina7777
14. mar 2010

tak tak, vlastne su neni potom za nic zodpovedni a vystavenie certifikatu ta stoji okolo 20-30 eur + plus strata casu

bellablonde
14. mar 2010

kryjú si asi chrbát kvôli prípadným žalobám a vymáhačkám odškodného, keby sa čosi stalo ... na Slovensku mám stále pocit, že prvoradé je zarobiť na hocikom a hlavne čo najviac

zrzulka
14. mar 2010

A kolko ten certifikat plati??? to musis aj nejako obnovovat???

katarina7777
14. mar 2010

slovak, madar, talian ci nemec.... hlavne nech je chlap normalny 😀 a potom sa da vsetko .

zrzulka moja mamina mi spominala tu zumbu, co to je konkretne? lebo som to moc nepochopila

zrzulka
14. mar 2010

bella presne tak, najlepsie aby sa im investicia do niecoho vratila v rekordno kratkom case. tu sa ide aj cez mrtvoly 😒

katarina7777
14. mar 2010

kazdy rok musis doniest novy certifikat... riadna zdieracka a je to tak v uplne vsetkych zariadeniach kde sa vykonava sportova aktivita... jedine na plavaren nic nepotrebujes, ked ides na volne plavanie .

bellablonde
14. mar 2010

napr na mňa je zumba príliš divoká, takisto tae-bo a dokonca aj niektoré aerobikové zostavy mi robili problém 😀 😀 ja asi zostanem cvičiť pred telkou s nejakým popôrodným dvd...

bellablonde
14. mar 2010

uff riadna pálka za certifikát 😕 takže u vás sa naopak zarába na certifikátoch pre tehulky ... odpadnem 🤐

katarina7777
14. mar 2010

zrzulka tu ti ten certifikat da kazdy lekar bez problemov, ved na tom zarobi... nespravi ti poriadne ani ziadnu prehliadku obvodak, nanajvys ta trosku popocuva...takze vsetko je len biznis 😒

bellablonde
14. mar 2010

😲 🙄 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre