Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. mar 2010

Eri mna vysla 830 eur,t.j. sportova cast,korbicka,nanoznik,sietka proti hmyzu,kryt do dazda,farebna vlozka na sportiak....dazdnik som neobjednala lebo mne sa to nepaci,pride mi to take kolotocarske 😀 no ale aj tak dost,ale autosedacku mi dala kamoska maxi cosi,da sa naklikavat aj na teutonku...ale co vsak som nebola lyzovat tuto zimu,v lete tiez nepojdeme este na dovolenku a za dva mesiace mi konci lizing na auto,tak som povedala ze to je kopec usetrenych prachov,tak si aspon poriadny kocik kupim 😉 a Gabko hned s tym kocikom suhlasil on si myslel ze su urcite vymyslim nieco vystredne,kozmicke s cim sa bude hanbit kocikovat 😀

ericica
16. mar 2010

mirka 😀 😀 😀 presne ako moj muz 😀

zrzulka
16. mar 2010

Uff tak to je dost na to ze nema autosedacku. Ale kocik je to velmi pekny.... a urcite aj kvalitny za take peniaze ... 😀 jedna kamaratka ho ma a je s nim velmi spokojna....

Este ako to budete riesit so zavinovackou do autosedacky? Mne sa zda ta letna verzia od emitexu na leto dost hruba nie??? Nebude babatkovi teplo v nej??? A ciapocky ake kupujete? Stacia klobuciky ci radsej klasicke bavlnene na snurky... z tychto veci som jelen kedze mala bola zimne dieta....

zrzulka
16. mar 2010

Moj je v tomto uplne iny, jemu az tak nezalezi na tom aby bol kocik novy.... Ale ono je to aj tym ze ja som na rodicovskej, na malu mame trosku vyssie financne vydavky.zaraba v podstate len on.... ja viem ze je to trosku nefer voci babatkovi ale teraz je doba ked sa pre malu da urobit maximum.Zial aj jej terapie stoja dost vela penazi...
Aly myslim ze maly bude fesi. ma kopec novych veci na oblecenie.A vlastne vsetko co bude potrebovat.... Aspon nejaky kompromis 😀 😀 😀 neskor sa budeme snazit aby tym ze na malu mame vyssie vydavky netrpel.... Snad sa to podari....

drievko
16. mar 2010

Ahoj Ericica! Ako sa mate neviem či si spomínaš Zuzka Č.nás zoznámila! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaruska8
16. mar 2010

Ericica, to by bolo super, keby sme sa stretli v pôrodnici. 😉 😉 😉

jaruska8
16. mar 2010

Mirka a ručnú brzdu si si objednala??? Ozaj a aké budeš mať kolieska??

oacka
16. mar 2010

Ahojte,kočice. ja som sa v noci budila na pálennie záhy,otrasné!!!! a ešte sa mi znívalo,že som Studenkovej prebrala toho jej Kostku. Horor.
Kočky, čo ste si objednali alebo objednáte Teutoniu, nemôžte prosím do albumu hodiť presné fotky vašich kočíkov? Lebo ja som z tej ich stránky debil... ja tam neviem nič vybrať. nemohli by ste ukázať,ako budú vaše kočíky vyzerať?

mirka285
16. mar 2010

rucnu som neobjednala,naco ved nebudem chodit korculovat a na Dlhych dieloch nebyvam 😉 a kolieska tie trojlucove,do tych sa vraj zachytava menej spiny a kamienkov v zime 🙂 zrzulka ja som kupila take tenke ciapocky keby fukal vetrik v lete a mam aj taku ciapocko-klobucik co ma snurky aby sa nesmykal z hlavicky...ale tiez sa v tom moc nevyznam,takze urcite som pokupila aj veci ktore budu nanic 😒 a veru treba tie financie rozumne rozratat,ono sa z jedneho platu neda vsetko...ja som inak kocik nechcela novy,ale postielku mam od kamosky,aj autosedacku,aj jednu stolicku na krmenie...tak Gabo nechcel ani pocut zeby kocik nebol novy...on nema rad ked mam pouzite veci po niekom,ale chlap nechape ze neni nutne kupovat vsetko nove...ale chlapi len mudruju ale vobec tomu nerozumeju 😠 a hlavne ja som mala velmi dobry prijem,takze myslim ze to zacina trosku pocitovat,ked teraz financuje vsetko on...

katty17
16. mar 2010
mirka285
16. mar 2010

oacka ahoj stratena 🙂 fuha takze o Kostkovi sa ti sniva 😉 ja ti nviem dat obrazok Teutnky,lebo taku kombinaciu co som si vybrala som nevidela na obrazku...al vlastne sportak normalny tmavohnedy a kvetikovu vlozku,a korbcku hnedu so zelenou strechou.u nas v Ba maju vsetky farby vylozene,takze predavac mi nakombinoval podla zelania a ja som aspon videla ako to v reale bude vyzerat 😉 takze t bude super,nekupovala som macku vo vreci...

kukucka26
16. mar 2010

ahoj katty inak premna je to strasny kociar uz nevedia co maju vymylsiet sak to strasne vyzera aj dieta v nom klasicky& kociar kotry je ak pohodlny aj bezpecny 4 kolesovy a nie take somariny a drahe predrahe na 1 rok ak uz dieta chodi ci bude v nom alebo nie a potom ja tak je lepsi sportak aby s nim bola co najmänšia oškara

katty17
16. mar 2010

miri, a v ktorom obchode ste nakoniec kupili teutonku?

zrzulka
16. mar 2010

Mirka to ano:o))) Pri malej som aj ja inak nakupovala kedze som do konca pracovala. Bolo aj viac peniazkov... Akoze aj teraz sa snazim nejaku korunu do domacnosti priniest ale pri malej je to cim dalej tym obtiaznejsie. Ale tak hlavne ze sme zdravi.... Pokial to zdravie nechyba tak sa da vsetko nejako zvladnut.... 😀 😀 😀
A moj chlap nechava vsetko viacmenej na mna. on sa co sa tyka veci pre deti v tom sa velmi nevyzna. Ale zase sa vyzna v tych technickych veciach o ktorych ja figu viem. napriklad ked sme kupovali nove aparatiky pre malu tak to bola jeho parketa.... v tomto som ja celkom mimo....Mna by ukecali lekari ze tie co mala su dobre.... 😝 my sa celkom fajn doplname co sa tyka starostlivosti.... uvidim ake to bude ked pribudne maly.... 😀

Katty tie kociky maju v All toysi. tiez sme uvazovali nad nim najprv ale muz ho bol okuknut a nijako ho neoslovil... On jedine Jane chce 😀 😀 😀

mirka285
16. mar 2010

Katty pekny dizajn,ale strasne tazky kocik ☹

mirka285
16. mar 2010

Katty v Baby markete na Vajnorskej...

zrzulka
16. mar 2010

Vraj je aj maly,(ja som ho nevidela) len co muz hovoril.... Mne sa pacilo to ze tato forma vyraba aj take sedatka do kocika (akoze pre surodenca) Ale nakoniec kupujeme skajtik...

zrzulka
16. mar 2010

Miri a teutonka kolko vazi????

oacka
16. mar 2010

Katy,mne sda také kočíky páčia, ale ke´d ten jane má stále lepšie referencie, lepšie rozmery a tak. tak sa nakoniec stále vrátim k nemu... ale už sa mi pomaly opozeráva... chcela by som dačo šik a pritom spoľahlivé.
Mirka, Teutonia Mistral? či iné?

katty17
16. mar 2010

mna zatial ten kocik neoslovil. len vraj je teraz v kurze. este stale ostavam verna Jane 🙂
suseda si tiez kupovala teutonku na vajnorskej. cakali nan tri mesiace, lebo si ho tiez vyskladali farebne a s roznymi doplnkami. je velmi velmi peknucky a lahucky. jedina vec ktora ma odradila je ze je velmi malinky. aspon vanicka mi pride dost malicka. :(

bellablonde
16. mar 2010

čaute 🙂
mirka bumbleride nie je ťažký 😕 nosnosť 20kíl je, že to je hmotnosť akou ho môžeš zaťažiť... tá samotná tuším športová časť váži okolo 10 kíl 😉

bellablonde
16. mar 2010

som rýchlo preletela o čom debatíte,
fusak ja by som tiež kupovala originál ku kočíku, aj to dobre vyzerá a rozmerovo sedí

ja mám fusak KAISER, niektorá ste dávali link, tuším kafko kúpila --- ten je strašne FAJN, neviem si ho vynachváliť. Je odopínateľný aj zospodu a na zadnej časti má protišmykovú úpravu

mirka285
16. mar 2010

Katty ta vanicka nieje malicka,ma take rozmery ako ostatne kociky tohoto typu...dokonca pisu ze patri medzi tie vacsie...oacka nie taku,ja mam cosmo www.babyrenka.cz ,na tejto stranke dolu je link a aj konfigurator farby,mozes si vyskladat farebnu kombinaciu aka sa ti paci...Zrzulka vazi cca 12 kg sa mi zda,je lahucky som s nim chodila po obchode jak besna 😀

mirka285
16. mar 2010

bella aha,tak potom je fajn,lebo ja som myslela ze vazi 20 kg a to sa mi zdalo strasne vela 😉

bellablonde
16. mar 2010

🙂 aj ja som najprv na to kukala ako puk...ešte to majú aj tučným napísané, hned to udrie do očí. však to by bol aký tank 😀 že?

bellablonde
16. mar 2010

miri, to by sme museli dvaja tlačiť 😀 😀

mirka285
16. mar 2010

vsak prave,lebo mne sa ten kocik paci,len som pozerala jak puk ze 20 kg 😀

kafoditka
16. mar 2010

OACKA kuk do mojho albumu, ja tam teutonku mam, sportak+vanicka.. bez dazdniku! 😉

oacka
16. mar 2010

kafoditka,dík za fotku!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre