Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
25. mar 2010

baby v ktorom mesiaci sa zacinaju pocitovat tie falosne kontrakcie ....?neviem im prist na meno???

zrzulka
25. mar 2010

Ericica tak dufam ze to vyriesis k tvojej spokojnosti lebo mna by to tiez vytocilo. ja pre toto neobjednavam z netu veci. Proste nemam na to nervy ani energiu sa s niekym dotahovat. A topanky to by som uz vobec nevedela kupit. ja musim malej vzdy vyskusat ako jej sedia na nozke....
A co sa tyka "poslickov" tak ja som nemala pri malej vobec....

zrzulka
25. mar 2010

ja som robila kremes a dala som tam rumovu esenciu.... normalne sa ho neviem dojest 😀

lenkaaninka
25. mar 2010

no tak ked ste pri tých nákupoch ja som rezervovala cez mimibazar tovar a čakám na odpoved...ved to by mi mala predávajúca najprv odpovedať a potom posielam peniaze nie???? či ??? už ste niekto stade objednávali??? 😅

aalexis007
25. mar 2010

😉 Ja som cez MMB objednala malému 2x nohavice na traky a 1 tričko a práve dnes mi prišlo. Tá baba, od ktorej som to kupovala mi napísala ze 24.3. mi to pošle a tak aj bolo - a dnes mi zvonila poštárka a balík domka. Taká som bola rada a už som to aj oprala. Neskôr pridám do fotoalbumu. Je to určite individuálne na akého inzerenta natrafíte.

aalexis007
25. mar 2010

lenkaaninka: áno presne ako si napísala, najskôr si to rezervuješ a potom sa ti predávajúci ozve na e-mail. Mne predávajúca poslala hneď sumu a číslo účtu na aké mám poslať peniaze a že mi to pošle 24.3. a tak aj bolo.

sunnygirl
25. mar 2010

zrzulka:
aj ja som si ich objednala s Evenitu, ale už je to v poriadku, odpísala mi. Jedna známa, ktorá má obchod s detským oblečním, mi poradila tieto HYBLERKY, lebo, že tie poľské sú o ničom.

O akých falošných kontrakciách to tu píšete, aký je to pocit? Ten hojnejší výtok je v poriadku???????

lenkaaninka
25. mar 2010

diky alexis..
sunny hojnejší výtok ? ja som stále ako došmochtana ako vravia moje deti ked sa im chce cikať.... 😀 😀
ale ja myslím že hej

sunnygirl
25. mar 2010

došmochtaná????......pekne to hovoria, zlaté 😀 😀 😀

sunnygirl
25. mar 2010

ja len kvôli tomu divnému pocitu tam dolu, také ozaj divné 😨

lenkaaninka
25. mar 2010

a nohvičkám hovoria gačure alebo gačurky 😀

luminkasp
25. mar 2010

k tym kremom, neviem, ake znacky su na slovensku, ale poviem vam dve co su tu, uz aj pre novorodeniatka, maju aj krem po opalovani, aj ked s nimi maminka pride z obycajnej prechadzky 😉 , nenuco a denenes, tak sa skuste opytat v lekarni by ich mali mat si myslim 😉

sunnygirl
25. mar 2010

lenkaaninka..................... 😀 .........................daj ešte nejaké milé slovíčka

ale na tom čo hovorí zrzulka niečo je, stým UV..........

lenkaaninka
25. mar 2010

ja som v zime na tváričku použvala taký modrý tuším bubchen či tak niečo taký v tube na zimné počasie ale v lete nič nakolko sa narodili sept. oktober a potom o rok klasika nivea pre deti a vysoké faktory to už lietali deti ako šarkani to neudržíš vnútri 😀

alllexa
25. mar 2010

Dnes som bola na kontrole a gynekologicka sa pozastavila nad tym, ze som za posledny mesiac pribrala 2,5 kg. A ja som este bola na seba hrda, lebo ten predtym som pribrala 4 kg! A to fakt normalne jem, ako pred tehotenstvom.
Inak uz sa citim dost blbo, lebo ma strasne bolia krize...

lenkaaninka
25. mar 2010

tak menšia ked ide spinkať tak povie že maminka daj mi hajko a to je obyčajná plienka bavlnena to si stíska 🙂
a dneska mi vysvetlovala ako sa rodia deti maminka vieš to ti vyberu cez šušulku alebo cez bruško že ako treba a potom ti strihnu taký špagát vieš...a potom ideš domov 😀

lenkaaninka
25. mar 2010

alexa a to je ako moc ?????

katarina7777
25. mar 2010

zrzulka ja urcite kupim malemu nejaky krem s vysokym UV faktorom, lebo tu slnko opaluje aj o 6 vecer a predsa s nim nemozem byt cely den zatvorena doma.... plus opaluje aj v tieni.... takze budem si pytat nieco v lekarni, urcite su nejake specialne kremy aj pre novorodencov.
Inak ja mam super makucke uteraky , bez avivaze a zehlenia ale preto ze ich susim v susicke... vsetko je odtial makucke a netreba veci zehlit.

tinka349
25. mar 2010

babulky dakujem za vase rady 🙂 dnes ma brusko uz boli menej, takze to bola asi nejaka divna forma svalovky 😕

tinka349
25. mar 2010

zrzlulka - take chuuuuutky si mi narobila s kremesom 😝 mnaaaaaaaaaaaaaaaam, dala by som si 😵

robika
25. mar 2010

Ahojte, tak vela ste toho za ten tyzden napisali, ze to asi nestihnem precitat. Teraz mame v praci velmi hekticke obdobie (uctujeme) takze nemam nanic cas. Ale tento vikend uz nafotim nejake vecicky, co uz mame pre maleho.
Baby, chcem sa opytat, ze ako viete ze vam tvrdne brusko, to citite pritom nejake bolesti, alebo je len jednoducho tvrdsie na dotyk? Neviem ci tu ma niektora z vas problemy s clenkami, ale mne velmi zapuchaju, ale to uz asi od 18tt, lenze teraz mam rozdiel oproti ranu az 3 - 4 cm, co je vela, ale nastastie nemam ani tlak zvyseny ani bielkoviny v moci.... Gynekolog ma poslal na interne, kde mi zatial nic nepovedali, ti ma poslali teraz na cievne, lenze vsade sa musim objednat a nikto z nich ma nechce zobrat hned, co si zase myslim, ze by mali ked som tehotna, ved ked cakam 2 tyzdne na 1 vysetrenie, moze sa stat hocico...
Vzdy ked vidim vecer ake mam zase napuchnute obidve nohy, tak sa velmi bojim o malickeho... nemate nejake ucinne rady?
Nohy vo zvysenej polohe uz mavam aj tak spim celu noc, lenze by som potrebovala aj nejaku radu, ked som v praci a nemozem si ich vylozit...

jaruska8
25. mar 2010

Ahojte babenky, tak vrátili sme sa 4D sona, bolo to neskutočné, nádherné. Potvrdila sa nám Ninuška. 😀 😀 dala som sem aj nejaké foto. 😉

mojalili
25. mar 2010

Ahojte kočky,

Dnes sme boli v poradni, Danielko ma 1190g a KOOOOOOOOOOONECNE je otoceny dole hlavickou🙂 😀 Na dokonceny 27.tt je ta vaha vraj super, a je o tyzden vacsi, vyzera tak.....tak sa tesime.
Doktor mi dal Detralex na moje varixie "tam dole", ktore ma trapili aj pri dcerke a nemohla som poriadne kvoli nim chodit...
ESTE 17 DNI A SOM DOMA NA MATERSKEEEEEEEEJ, HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. tAAAAAK MOC SA TESIM🙂

janka_michal
25. mar 2010

ahojte baby. Jaruska8 a kde si bola na 4D ako to prebiehalo???aj si sa nieco pytala, ci ti vsetko pekne povedali,ako dlho si tam bola?my sa teiz chystame, ale az v aprili tak by som rada vedela čo nas tam caka

jaruska8
25. mar 2010

No, bola som u môjho gynekológa v Nových Zámkoch. Máme asi 23min záznamu, aj fotky. Stálo to 50 eur a všetko nám povysvetľoval, poukazoval, úplne super. 😉

mojalili
25. mar 2010

Super Jaruska, to je parada, gratulujem 😉 Iste o riadne potesilo

jaruska8
25. mar 2010

Ďakujem, veru, sme šťastní. 😉

janka_michal
25. mar 2010

no tak to parada...moc sa na to tesim..ja si to idem dat urobit do bb tam to stoji nejak 60€ ale vraj tam to videjko kde sa mala hybe je len nejak 20sek. tak uvidime..je super, ze ste zdraví..gratulujem

mirka285
25. mar 2010

gratulujem k pozitivnym spravam,mojalili no darmo,bude to riadny macek ako ta moja 😀 opuchnute clenky som mala pocas prveho tehu lebo sa mi zadrziavala voda v tele a zistili mi tehu cukrovku..ak je to moc mala by si byt doma a nie stat cely den na nohach 😕

oacka
25. mar 2010

Čaute kočeny! Jaruska gratulujem ku krásnemu zážitku! Ďalšia ružová výbavička sa bude chystať! 😀 😀
Sunny, aj ja mám hojnejší výtok, lekár povedal,že to je normálne v tomto štádiu, a že keď chcem mám si kúpiť Maldion - probiotiká pre šušuru. tak som si to kúpila, drahé jak fras a ani raz som to zatiaľ nepoužila... sa mi nechce...
a tvrdnutie bruška určite spoznáte,ke´d to budete mať. mne tvrdne okolo toho mojho myómu,.normálne si ho aj nahmatám. ale chvalabohu vždy len chvíľu a potom to prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre