Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

montinka
12. apr 2010

ahoj hmm maxi nejako to este vydrz. inak baby ste tu niektora zo Ziliny?

jaruska8
12. apr 2010

Veru, Christová sa priznala aj k tomu, že ani počas tehotenstva toho veľa nepojedla. A inak, napr. taká Čírová, tá minule povedala, že ona nemá anorexiu, že to sú len ohováračky, že keby jej tak záležalo na postave, tak predsa neotehotnie v 20, ale zabudla na to, že sa priznala, že jej Hugo bol počas tehotenstva na šalátoch a ovocí. 😉 😉 Podľa mňa sladké ani nevidela, aby pribrala len tých 10kg. A možno jej krivdím. Totiž ja by som si teraz to sladké naozaj dala, ale nemôžem.

montinka
12. apr 2010

kafoditka az tak samo to veru dole nepojde ale to nevadi hlavne ze budu drobci zdravi nie?🙂

oacka
12. apr 2010

Kafko,to je presne moja filozofia- už som sa narobila dosť! a aj som sa na bábo dosť načakala! tak si to chcem užiť od A po Zet. žiadne stresy v školstve!pre mňa je tá PNka dar z nebies. perfektne som si oddýchla. baby, vy sa v tej legislatíve,čo nás čaká vyznáte? ja som si to už raz aj kdesi zapisovala a zas neviem,koľko peňazí dostanem a čo všetko mám pre to urobiť,ale predpokladám,že mi naša hospodárka v práci poradí a vysvetlí.
ja už som tak namäkko z tehotenstva, že ke´d budeme mať druhé dieťa chlapca,tak si ho mm kľudne môžee pomenovať gabriel! len nech nám teraz vyjde zdravá a šťastná Kristínka! 😉

kafoditka
12. apr 2010

montika.. ja pochadzam z cadce 😉

montinka
12. apr 2010

kafoditka to si celkom blizko.🙂 budes rodit v cadci?

oacka
12. apr 2010

jaruska,niektoré ženy počas kojenia fakt tak extrémne schudnú ako Čirová, stalo sa to 2 mojim kamoškám,ktoré aj pred tehu boli chuddučké. a počas kojenia boli zo svojej chudosti úplne nešťastné... žiadny extrém neni dobrý...

lenkaaninka
12. apr 2010

oacka pekne naplánované 😀

najprv materskú a po narodení
rodný list
príspevok pri narodení
ja som mala ešte príspevok pre otca dieťaťa kedysi ťažkých 1200 sk 😉

a myslím že všetko a k detskej lekárke sa zahlásiť...

oacka
12. apr 2010

vyprala som prvú várku svo´jej koristi z mimibazaru a mám plný sušiak..... asi som to prehanala, ešte mám dve várky... 😅 nechcem si ani predstavovať,že to budem musieť žehliť... ☹

montinka
12. apr 2010

oacka tie male veci sa zehlia lahko a rychlo. 😉

kafoditka
12. apr 2010

montika.... aj ma ukecavali, aby som sla rodit do cadce, je tam totiz totalne prerobena porodnica, vyzera to fakt dobre, lekari aj primar su zo ziliny a co viem tak tam chodia rodit baby aj z martina, ziliny, povazskej.... ale nakoniec som sa rozhodla tu v blave pre antolsku, predsa len tu budem mat aj pediatricku pre maleho a cestovat s par dnovym dietatom CA-BA som nechcela....

oacka
12. apr 2010

baby, je tá Antolská taká spoľahlivá? moja naj kamoška tam rodila,a taký horor porod to bol,že o horšom som ešte nepočula...skoro im tam umrela...

kafoditka
12. apr 2010

oacka, ja si idem kupit v stredu ten persil sensitive a tiez sa pustam do prania veciciek a plienok...

montinka
12. apr 2010

no to mas pravdu lietat z jedneho mesta do druheho to by nebolo nic dobre.viem ze primar je zo zilinu bol to tu "mily" doktor och.

lenkaaninka
12. apr 2010

tak dopísala som si zoznam vecí čo mi chýbajú ...aj do porodky aj malému...mm že čo ponáhlam ale ono je toho dosť ešte...
najradšej by som všetko mala už doma nech mám všetko odfajkané a hotovo... 😉

kafoditka
12. apr 2010

oacka.. pokial mala kamoska zly porod sam o sebe, nemyslis, ze ho mohla mat v akejkolvek nemocnici? Ci to bol horor porod koli porodnikovi??

montinka
12. apr 2010

ja som akurat dnes iba vytriedovala po malej take neutralne oblecenie a prat to budem az neviem kedy. vsak casu este dost.🙂

montinka
12. apr 2010

jeeeej kafoditka aj ty ides dat meno Filipko?😀

katy1979
12. apr 2010

ja by som aj vytriedila a poprala ale nemam to kam dat. takze pranie musi pockat.

mirka285
12. apr 2010

kocky tak uz som doupratovala a pripajam sa k tym co sa narobili dost,a normalne si myslim ze mam narok si trochu oddychnut 😉 ved 10 rokov robim po nociach,spavala som cez den so stuplami v usiach aby som sa ako tak vyspala,nahanam sa za peniazmi aby sme mohli s malym chodit po dovolenkach,pekne sa obliect a aby nam nic nechybalo..mam 33 a dosla som k rohodnutiu ze uz staci...ved mi nic nechyba,este aj tu malinku v brusku mam jak dar z nebies 🙂 a mam toho najlepsieho chlapa,ja som vlastne stastna zena 😉 a k tej postave,jaaj tak uplne neznasam ked niekto mudruje a este ani tehotny nebol...ano je pravda ze sa da pribrat aj malo,ale to by sa musel clovek kontrolovat,ale co som na hlavu aby som ratala kalorie este aj pocas tehu?ved sa nabeham potom okolo malej tolko,ze tie kila ako prisli tak ododu a urcite sa z toho nezblaznime,ze?niekto priberie viac,niekto menej,ved kazda sme ina 🙂

kafoditka
12. apr 2010

montika ano, 😉 ale v julovkach je tych Filipkov tusim 5 alebo 6.

oacka
12. apr 2010

neviem,kafko, asi to bolo tak 50 na 50, oni jej robili také vyšetrenie, či nemá hematóm,pichli jej nejakú kontrastnú látku a bolo zle. začala mať záchvaty a týždeň bola úplne mimo - po porode, nič si dodnes z toho nepamätá... neviem,možno je to aj dobre...
mirka,máš úplnú pravdu, treba si užívať to, čo máme. ja som minule mojmu ockovi povedala,že pracujem po výške deviaty rok a také oči na mňa vypleštil!!!!!! on si asi myslel,že mám ešte stále osemnásť. 😀 😀 😀 😀

jaruska8
12. apr 2010

Veru baby, ja nerátam kalórie ale sacharidy. 😀 😀 😀 😀 Čo už keď som akurát ja musela schytať tú ,,cukrovku". Sa mi zdá, že už ani nepriberiem a budem asi fakt aj ja ako tie ,,celebrity", po pôrode na pôvodnej váhe. 😖 Za 11 dní držania diéty som ani gramík nepribrala.

montinka
12. apr 2010

joj vidis jarus ze to pisem musim zavolat na vysledky na cukrovku!!!

jaruska8
12. apr 2010

Držím palce, nech sú OK. 😉

montinka
12. apr 2010

tak ziadna cukrovka.😀

montinka
12. apr 2010

jarus to musis drzat diet oooch a prave teraz ked mas chut na vsetko mozne

montinka
12. apr 2010

Kafoditka a to som si myslela ze Filip je malo pouzivane meno.🙂

jaruska8
12. apr 2010

Vieš čo e zvláštne??? Že ja som žiadne špeciálne chute nemala. Mne len viac chutilo mlieko a to môžem, síce radšej poobede, vraj na raňajky to nie je dobré, ale už som si zvykla. 😉

monline
12. apr 2010

jaruška- aj si meriaš cukor? pravidelne? mávaš ho zvýšený? ja idem až v piatok do ambulancie rizikovej gravidity do ružinova, kam ma presunula moja lekárka..uvidím, čo k mojej cukrovke povedia tam
ja doma len ocikávam testovacie prúžky, ale je to negatívne v akomkoľvek čase..tak neviem, či sú staré, alebo krv ukáže iné hodnoty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre