Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. apr 2010

jaru ani ja som tomu nechcela verit, ale kolegyna, co s nim sedi v kancli (mimochodom ju obdivujem, ze mu trpi ten smrad z huby) mi dosvedcila, ze dosiel do roboty s cudnym pocitom, ze nieco zabudol, dal si varit kavu, rozlozil noviny a v tom ho to trklo.. (inak pekna pracovna moralka na urade, hm?)

dugyna
30. apr 2010

maxi tak toto je fakt supa 😀 ked ty chodi na tie palky 😀

mirka285
30. apr 2010

takteraz som sa dobre narehotala co vy dnes davate 🙂 🙂 mne na vychodniaroch vadi iba to ze sa sem trepu vsetci a tym padom su v Bratislave neskutocne drahe byty,lebo je po nich dopyt...a viem ze na nas nadavaju,ale nech vsak vsetci sme niaky

jaruska8
30. apr 2010

Fu, inak, taký smrad, to je hrozné, ľutujem aj toho dotyčného, niekedy je to parodontitída a je to veľmi nepríjemné, pre všetkých. 😒

kafoditka
30. apr 2010

Maxi, ja mam v robote kolegu casnika, ktory nosi storocne umelinove kosele a ked bolo vela roboty a spotil sa, vies co to bol za kentus co vydavali jeho potne zlazy???? 😝 😝 😝 som skoro zomrela. Ja nenavidim, ked sa chlap o seba nestara.. ved oholit si podpazusie a pouzit dezodorent je snad uplna samozrejmost, nie???
Inak tento isty kolega nadrzovku vosiel na zenske wcko ked bolo na ich obsadene, tak som mu nadala, ale aky sok som zazila, ked som sla po nom na wcko.... on si curak nezdvihol ani dosku a nechal na nej zopar dlhych zakrutenych chlpov!!!! FUUUUJ

maxara
30. apr 2010

baby mne sa tato story zdala byt vymyslena, dokonca som mala pocit, ze som to pocula ako vtip, alebo take cosi, ale kedze toho cloveka ako tak poznam, tak mam pocit, ze sa mu to fakt mohlo stat.. on bol neskutocny klasik.. dugy a taketo veci robil bezne.. proste taky haluzny typ cloveka a ked takeho stretnes, tak s nim vela srandy zazijes

jaruska8
30. apr 2010

Kafo, fffffúúúúúúúúúúúj, humus. 😒 😒 Neznášam smrad potu, blééééééééééééé. 😖

jaruska8
30. apr 2010

Maxi a hlavne jeho žena musela byť z neho nadšená, ak sa teda nezabudol oženiť. 😀 😀 😝

mirka285
30. apr 2010

Kafko urcite bol v kolektive "oblubeny" 😝

kafoditka
30. apr 2010

On je strasny debil. Ma 50, v zivote nesexoval, susku videl len cez klucovu dierku ked pozoroval mamu v sprche a kazdy den nam rozpraval rozpravky, ako a kde on sexuje a ze ma aj 4 milenky naraz... normalne si predtavte, ze dojdete do roboty, ranajkujete, on si prisadne a zacne si vymyslat chujoviny ako on lubi zeny, ktore sa tam dole neholia 😲

maxara
30. apr 2010

kafko fuuuuuuuj, ja neznasam zakrutene chlpy na doske.. to mi tu obcas necha ten nas podnajomnik.. 😠 a takto cca smrdi nas udrzbar.. on si vzdy v pondelok donesie ciste oblecko a v piatok odnasa spinave.. cez tyzden stahuje nabytok, opravuje hajzle, vesia zavesy a zaclony (mame totiz vysoke stropy a z vysok posrate chyzne), maluje izby, kosi travnik.. skratka pekne potnate roboty a on curak vsetko robil tento tyzden v jednom svetri, podotykam svetri, teda vlastne pulovri, normalnom pletenom.. fuuuj, tchori prd by som radsej cuchala jak stretnut Joza na chodbe.. bleeeeeeeeeee

kafoditka
30. apr 2010

Miri, jeho snad kazdy v hoteli nenavidi a porad by objednali basu don perignonu, keby dal vypoved...

jaruska8
30. apr 2010

Baby, dobrú noc, musím už aj ja, lebo manželík zalomil a aby som sa pri jeho chrápaní vyspala, tak musím ísť aj ja. 😀 😀 😀

kafoditka
30. apr 2010

Maxi..aj ten moj kolega je jozo - zeby mal druhu robotu?? 😉

maxara
30. apr 2010

jaru - zenaty bol, ale neviem, ci sa nahodou aj nerozviedol.. neviem..ale ja som mala dost tak max 3.5 minuty
kafko fuuuuj, normalne ma napina na grcku.. inak nahodou sa nevola Gabo Szappanos? Lebo toto by sedelo na neho, tiez je kuchar, ma 50 a tiez vsade kde ho stretnem mi najprv polichoti, povie ze ma 100 rokov nevidel a zacne, ze ake ma zase problemy so zenami, ze mu 3 nedaju pokoj.. fuuuj.. a z profilu vyzera ako stryko drzgros z kacerova, aj ksicht aj postava 😝

maxara
30. apr 2010

kafko - tento jozo urcite nema dve roboty, sotva mu staci IQ na tuto 😀 Ale ani Gabo to nie je tym padom 😒 no fakt som si myslela, ze aky je svet maly.. 😀 ale bohuzial sa len utvrdzujem, ze svet je skor plny nechutnych humusakov

mirka285
30. apr 2010

fu dievcata tak to vam tych smradochov v praci nezavidim...my sme v robote boli len baby za barom 🙂

kafoditka
30. apr 2010

baby najviac ma okrem ineho pobavil jeden z jeho pribehov, ako mal raz pannu a ze ked ju "odblanil" tak potom tak krvacala, ze sedem uterakov minul!!! A ja mu hovorim, ze ty dilino, sak to kramy dostala a on ze nieee, to ja som ju tak zbavil panenstva 😀 😀

dugyna
30. apr 2010

kocky ja akurat triedim moj letny satnik tak sa dost kosim teraz sama na sebe 😀

mirka285
30. apr 2010

to je jebko 😀 😀

maxara
30. apr 2010

mirka nastastie sa tomuto konkretnemu da celkom uspesne vyhnut, kedze je tak lenivy, ze v kuse trci dole v dielni a na rajone je len, ked sa veduci nasere a pekne ich vyzenie z tej diery von..takze ani nie ja, ja mam len chyzne, ktore sice tiez smrdia jak rite, ale to som tu popisovala tusim vcera (voda a mydlo..)

kafoditka
30. apr 2010

Baby, mne musi chlap voniat a mat ciste nechty, inak u mna nema ziadnu sancu..

maxara
30. apr 2010

kafko 😀 😀 ja neviem, ci mne vobec tiekla krv.. ja som nic nepostrehla.. 😅 som normalna? 😀

kafoditka
30. apr 2010

Maxi urcite si, lebo ani ja som nic nepostrehla 😀

mirka285
30. apr 2010

ja som dnes vyskusala vsetky moje tricka a nasilu som si chcela niake obliect,a ja som fakt nenasla jedno jedine ktore by mi bolo dobre...tak som mala depku ze som slonica ale potom som si nalakovala tie nechty a dala retiazku na nohu,a bola som spokojna...a albanci co maju cukraren u nas sa ma dnes pytaju ze jeee bude babo?a ja ze a co ste si mysleli ze na tu zmrzlinu kazdy den chodim preto ze mam niaku zmrzlinovu dietu?

maxara
30. apr 2010

uff tak to mi odlahlo 😀 a tym som nechcela povedat, ze som nepostrehla ten akt, aby bolo jasne.. 😀 😀 😀 si to pamatam ako vcera, jak som sa bala a cudovala.. aka hlupana 😀 😀 😀

maxara
30. apr 2010

mirka mozno si mysleli, ze to z tej zmrzky ti tak rastie brusko 😀 😀

kafoditka
30. apr 2010

ja som len strasne zvedava, co budem nosit po porode... kolko kil necham v porodnici. Ze ci sa zmestim do rifli pred tehu alebo budem nosit aj nadalej tehu suknu 😉

maxara
30. apr 2010

kafko ved tie tehu veci su celkom pohodlne, nie? 😀

alllexa
30. apr 2010

Dobru temu mate🙂 Mne bolo tiez parkrat zle, ked som sla autobusom c. 21 z Devinskej, aki somraci tam boli - komplet zafajceni, alkoholom presmradnuti, no mala som dost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre