Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
31. aug 2011

Ranecko damy 🙂 celkom fajn noc za nami, mali sme sice budicek pred 6, ale maly je uz hotovy, tak ho za chvilu ulozim a my si dame s mm kavicku 😉 vsetkym prajem pekny den..

denisse
31. aug 2011

ahojte ... tak my sme konecne po svadbe doma, prisli sme v pondelok, vcera bol este mm doma, lebo sme povodne mali v plane este z pondelka na utorok prespat pri BA, ale nakoniec sme celu cestu zvladli jednym vrzom ... vcera sme boli na stvrtu hexu s barunkou, nastastie to dobre zvladla, ani v noci nemala teplotu ani nic ... a este sme mali nejake vybavovacky v centre, tak sme zasli na zmrzku aj na ihrisko ... ale nemam rada take ihriska v centre .. bolo tam milion ludi, clovek necha odparkovany kociar na kraji a ked bezi za detmi, tak na kociar nevidi ...
a boli sme sa vcera opytat v jasliach, ci mi baru vezmu, tak sme dostali papiere a 19.9 ju mam priniest na hodinu na zvykacku, uz teraz sa bojim ...
zajtra zacina skolka, nele su male prezuvky, v najblizsej obuvi nemaju nic co by sa mi pacilo, tak musim niekam inam ...

a idem volat doktorom, potrebujem ist k zubarovi, na kozne, budem menit svojho obvodaka, tak aj tam a pedina nas poslala na endokrinologiu kvoli tomu barcinmu zdurenemu prsnicku ... takze idem to vsetko objednat ...

prajem vam pekny den ...

PS: fotky zo svadby mam v albume, kto by chcel vidiet
😉 😉 dnes nevarim, mam od vcera, tak len vysajem, poutiera prach a dovybalujem kufre ...

jaruska8
31. aug 2011

aHOJTE BABY, MY SME SA PREDVčEROM VRáTILI Z TOHO buLHARSKA, BOLO SUPROVO, MLá ZVLáDLA OBE CESTY NA 1. a KRáSNE SA TAM ROZCHODILA, TAK SME MALI O ZáBAVU POSTARANé, SME JU STáLE OD BAZéNA ODHáňALI. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A sakra, som mala caps lock zapnutý, hádam mi to admini odpustia, už sa mi to nechce prepisovať. 😠 Nejaké foto:

denisse
31. aug 2011

prave som barunu zlozila z maleho stolika v obyvacke 😕

gabika41
31. aug 2011

Zdravim damy.....nebojte sa ze som zaspala....dnes ficim viac menej od 1:30,lebo mala zase vymyslala a nez zase zaspala,tak bolo skoro rano...prave som dorobila dve davky detskej vyzivy..jedna su broskyne+jahody a druha bola jablka+maliny.....36ks poharikov...inak Vam poviem,ze aj tie znacky Bio musia dobre salit,lebo na 16 poharikov padol kosik jablk....majte pekny den...

gabika41
31. aug 2011

@denisse ...to je v Prahe tolko jasli,ze bez problemov,alebo su to nejake sukromne?

denisse
31. aug 2011

@gabika41
to su sukromne ... ani to oficialne nie su registrovane jasle, takze ani nepridem o rodicak, ak ju tam dam ...

bambola
31. aug 2011

@denisse nechcem rypat ale rodicak padne na jasle cize o neho prides 😀 😀 ale tak jasne, keby boli registrovane prides o vyplatu 😉

sunnygirl
31. aug 2011

ahojte mamičky,
opäť prosím o typ. Dr. nám včera povedala, že teda tvaroh a mak na akýkoľvek spôsob pre Lenku (kvôli vápniku) dajte prosím nejaké tvarohové recepty.... 🙂 ďakujem

denisse
31. aug 2011

@bambola
ved tak to aj beriem .. ze rodicak padne na jasle a ja dostanem vyplatu ... kebyze ju dam do statnych, tak sice menej zaplatim, ale nedostanem rodicak, takze plus minus na rovnako to vyjde ...

kafoditka
31. aug 2011

@jaruska8 mala je podarena, super, ze ste si to uzili 🙂
@denisse pozerala som foto zo svadby uz pred par dnami na FB, strasne zlate boli baby a ty si mala velmi pekny uces.. tie saty pre Nelku ste dali sit alebo boli pozicane? Rozkosna bola aj s tou celenkou 😵
@bambola Mati, uz je ti lepsie?

bambola
31. aug 2011

@kafoditka dakujem za opytanie 🙂 ano uz je lepsie aj ked ked mala spi a ja lezim tak mam pocit, ze horsie ale to je tym ulezanim, vies ked dlho lezis tak mas pocit, ze ti je naprd 😠 ale vravim, uz je lepsie , uz ani tolko nekycham 😉

kafoditka
31. aug 2011

@bambola super 🙂 inak ja ked mam nadchu, tak ma zasadne vzdy bolia naraz zuby, usi, hlava, nos 😠 nemam to rada ale zasa kto ma, ze? zajtra to bude este lepsie 😉

denisse
31. aug 2011

@kafoditka
druzickovske saty som kupila na MMB od jednej baby, co ich objednava z USA ... a teraz by som ich chcela nejak preprat a predat, tak dufam, ze sa mi to podari ...

luludi
31. aug 2011

ahojte zlaticka,

@bambola: som rada, ze sa citis lepsie 🙂
@jaruska8 skvele fotky, vidno, ze ste sa mali paradne 😉
@denisse tiez som videla na fb fotky zo svadby, pristalo vam to 🙂 urcite predas tie saticky, su naadherneee 😵 juj, asi chcem este dceru 😀

aalexis007
31. aug 2011

Baby malý stále hnačkuje. Dnes už aspoň 10 plienok. Nechce ryžový odvar, nechce banán, nechce smectu - čo mááááám robiť????? 😒 ☹ 😖

bambola
31. aug 2011

@aalexis007 mati asi mu to budes musiet nanutit 😒 a pije? aby sa ti nedehydroval 😖

bambola
31. aug 2011

tak a je to tu, Maťka ma sopel a funi mi tu chuda moje 😒 do riti 😠 😠

luludi
31. aug 2011

@bambola :( uff, tak hadam to martinku rychlo prejde

gabika41
31. aug 2011

@aalexis007 ... s tym by som uz skocila k dokine....to je vela a aby nebol dehydrovany....

jeiny
31. aug 2011

@aalexis007

a ani ryzu nechce? alebo ryzu s mrkvickou?

Lili to mala asi meiac dozadu (nie az 10 plienok ale takych 7 urcite) a trvalo to cca 5 dni kym jej to uplne preslo...jedla vela ryze mrky, banan nelubi tak som jej ho miesala s jablkom, ziadne jogurty a preslo nam to...a hlavne pila vela tekutin

drzim palce nech to malemu chytro prejde

luludi
1. sep 2011

Dobre ranko 🙂

vsetkym prajeme krasny volny den, nas tato je v praci, lebo oni mavaju sviatky podla nemcov 🙂

gabika41
1. sep 2011

Pekne septembrove ranko sa praje.....uzite si volneho dna.... 🙂

bambola
1. sep 2011

Dobre ranko,
tak Matka uz mala v noci aj teplotu 😒 a to som dufala, ze to pojde bez teploty kedze ja som vobec nemala 😔 kycha o106 a este aj teraz ma zvysenu a dam jej dalsi paralen. najlepsie, ze to isto chyti aj andrej lebo mala vobec nekycha decentne ale vsade a na vsetko 😀 ale aspon, ze ma dobru naladu a vobec sa netvari ako chora 😉

katty17
1. sep 2011

AHOJTE babulky. my mame posledny tyzdne hrozne divoky. noci su horsie nakolko je kazdu chvilu z nejakeho dovodu hore. neviem z akeho. :( za noc asi 15-20 krat hore :( . cez den si vyzaduje uplne 100 % pozornost. okrem denneho spanku. sakra. uz neviem ako ju zabavat. potvorka mala 🙂

merikac
1. sep 2011

@bambola pochytilo to aj nas,,,,takze skore uzdravenie--vidis a radila som ti aby si nenakazila ostatnych a nedal si si povedat a este aj na nas to preskocilo 😀 😉

merikac
1. sep 2011

mirka285 to na tej foto mas uz odfarbene?? pjekne to je,,,,,,,,,a veru sekne ti

kafoditka
1. sep 2011

Ranko..
@mirka285 beriem spat, ze som sa v predstihu vyjadrila, "aby si nevypadala ako olasska ciganka, ked to budes mat velmi svetle" lebo to vyzera fakt bombovo a lubi sa mi to viac, ako tie tmave... hadam mi odpustis 😀

kafoditka
1. sep 2011

@bambola
@merikac baby skore uzdravenie vam prajem, to sa siria bacily aj takto cez komp na dialku? 😉 😀

kafoditka
1. sep 2011

@katty17 Kati a nejdu jej zubky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre