Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 zeby si bola dalsia v poradi?? 😉

mirka285
12. jún 2010

Kafko keby moj dnesny jedalnicek vyzeral inac aj by som si myslela ze to na mna asi prislo,ale skor si myslim ze to mam z dnesneho konzumneho repertoaru 😀

denisse
12. jún 2010

juuj, baby, vidim na nete na radare tu burku, co tam mate ... aj vam ju trosku zavidim, bude sa lepsie dychat ...

denisse
12. jún 2010

@kafoditka aj ja mam casto pichanie do mocoveho mechura .. velmi neprijemne ... 😝

mojalili
12. jún 2010

Ahojte kočky,
tak ta burka respektive 3 burky sa prehnali aj Zahorim, aspon sa lepsie dycha. My sme dnes boli cely den u svokrovcov na rodinnom dome s bazenom, lebo u nas v byte sa neda dychat. Este k tomu nam nejde vytah,tak zo 6.poschodia s 2 detmi a kocikom pesi....to je o hubu..... 😠

Dnes som bola na prvej masazi, aj s bankami mi robila po chrbte. Kocky, ako ma rozmasirovala,tak mi pod lopatkou navrela normalne hrča.....tam bol ten nerv pricviknuty....tak ma 1 hodinu masirovala. Musim absolvovat takychto masazi viac a snad to prejde, dnes sa citim lepsie...tuk tuk tuk....aby som to nezakrikla...

Maly mi dnes saje o 106, furt ho mam na prse, to skrz tie horka, co chudatko je tiez asi dehydratovany.... 😒 😒 Ale mliecka mam dost, tak nech mam pekne....

Tak kočky, kto je na rade teraz? 😉

zrzulka
12. jún 2010

No mna to tak picha ze ked to na mna pride tak musim zastat lebo nie som schopna pokracovat v chodzi. Aj preto uz malo chodim von. A krce v lytkach mam aj ja ale nie casto. vacsinou len nadranom ale su brutalne.... 😢

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili akurat som na teba myslela a ty tu.... telepatia 😀

zrzulka
12. jún 2010

jaj a hlavne to boli ked dlhsie stojim niekde

mirka285
12. jún 2010

mojalili tak snad sa ti tie ruky polepsia..no a stym vytahom to neni bohvieco teda,ze na sieste poschodie sa terigat 😕 na rade je asi Oacka,ale ja by som kludne isla aj dnes,mne by to nevadilo....

kafoditka
12. jún 2010

veru uvidime, ktora z nas prekvapi 😉

zrzulka
12. jún 2010

neviem ci davate niektora este kase pre deti ale kuk:
http://ekonomika.sme.sk/c/5418290/detska-kasa-j...

alllexa
12. jún 2010

@zrzulka - no stale neviem, co to bude... som myslela, ze ked tak kope, tak nejaky nezbednik, preto som ho nazvala muzskym rodom🙂

@mojalili - to je fajn, ze nemas problemy s kojenim!
A kolko si asi tym porodom zhodila?

mojalili
12. jún 2010

@denisse pises, ako budete obliekat letne deticky....veru aj my mame lahku kosielku, a nohy ma zabalene letmo do plienky. KEd ideme vajickom,tak dal len jemne dupky a jemnu ciapocku, to je vsetko, ale ajtak mu je velmi horko a hlavne ked mu je zase zima,tak zacne stikutat a kychat.... 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 sa nevies dockat?.o)))) mne sa praveze nechce rodit este vobec takze mne by vobec nevadilo keby som odrodila ako posledna...

mojalili
12. jún 2010

@alllexa malo, len cca 8kg, este mi 10 ostalo 😒 ale brucho mi ide postupne dole. Ten pas je ale bohovy, ked idem do mesta, supnem si ho a nemam iadne brucho, huraaaa.... Postupne to snad pojde dole tych 10 kg, ved este mam len 10 dni od porodu... 😖

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili neskusala si davat tricko s kratkym rukavom? ja neviem ale asi dam nieco letne ked bude takyto hic ci to sa nemoze??? 😝

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili ze 10 dni, ufff to teda leti. A kolko si pribrala za cele tehu??????? ja mam uz + 16kil

mojalili
12. jún 2010

@zrzulka sak to praveze neciem, ci sa moze ci nie. U nas strasne fuka, tak kvoli vetru nech ma este dlhsi rukav.... A este nieco, ako mi hovorili, ze to bude velke dieta, tak mam vsetko v č. 62, mam malo 56tiek, tak musim is nieco pokúpit, lebo mu to je velke vsetko.

luminkasp
12. jún 2010

@mojalili, myslim, ze nemusis davat ciapocku pokial nefuka vietor, aj kratky rukav moze mat, tu deti chodia tak 😉

mirka285
12. jún 2010

ja to chcem mat za sebou,a naco mam cakat_cim skor tym lepsie,ved uz sa len nudim teraz a zerem a zbytocne priberam 😒

luminkasp
12. jún 2010

@zrzulka, zrzi, ty mas +16kg? vobec to na tebe nevidiet. ja mam po dalsom uspesnom hnackovani na +9, dnes mala mala grc hnac den, tak dufam, ze to od nej zas nechytim

alllexa
12. jún 2010

@mojalili - tak tych 8 kg zase nie je az tak malo, aj u mna to dufam pojde takto - teraz mam 14 navyse a este asi nejake kilecko priberiem... a ten obvod pasa si si skusala merat, ze kolko sa tym porodom stiahol?

luminkasp
12. jún 2010

mirka, no ja som dnes mala 2 hod kontrakcie kazdych 10 min a veru mi vobec nebolo vsetko jedno a este aj mm sa hneval, ze som nechcela ist do nemocky, ale nastastie to uz zacalo povolovat, ja este nechcem rodit 😎

mojalili
12. jún 2010

@zrzulka 18 kg som pribrala. NEdam sa este do gati,tak celkovo vsade to mam, hlavne brucho a trosku ale trosku boky, teraz to vidim na obleceni... 🙂 Ale bojim sa i odfotit, ale skusim zajtra, nech vidite, som ako v 5 mesiaci tehotenstva🙂

mojalili
12. jún 2010

@luminkasp LUminka, este treba aspon 2 tyzdne pockat, pekne babatku dohovor, nech tam este 2 tyzdne zostane 😉 A ten kratky rukav by bol OK, len musim buduci tyzden ist pokupit nieco🙂 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@mojalili kolko mal nakoniec maly?ja mam tiez minumum 56. vacsina 0 -3 mesiace. Akurat pyzamka mam 56 a nejake dupacky, kabatiky, letne supravy

mirka285
12. jún 2010

mojalili to postupne odide ten vyzor ze si ako v piatom mesiaci,aj sestra tak vyzerala,teraz ma maly pat mesiacov a segra nema absolutne ziadne brucho..ale kila navyse este ma

alllexa
12. jún 2010

@luminkasp - fuha, tak to uz by som mala ine stresy... Ale u Teba to pojde asi rychlejsie, kedze uz nie si prvorodicka...

luminkasp
12. jún 2010

@mojalili, 10 kg das dole hned, ja mu stale prihovaram a hlavne mam bobky z toho ako mi min povedali, ze ak sa do 21. neotoci, planuju mi cisarsky, ja chcem rodit normalne, dufam, ze sa otoci a vsetko bude ok.

ja mam tiez veci 0-3 mesiace, neviem aka je to velkost, lebo tu sa to nikdy podla cm nepise, je to druha velkost v poradi, prva je 0 😉

luminkasp
12. jún 2010

@alllexa, stresy mal moj muz, ja som tere prenasala a vyvolavali mi a teraz sa nechystam rodit pred 38 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre