Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
19. jan 2010

tie pasy ja som kupovala v brendone v raci. maju aj jednofarebne.

baby no prvorodicky to vyberanie kocika vam nezavidim. mne to trvalo tri mesiace kym som ako tak vybrala.

sunnygirl
19. jan 2010

katy 1979:
☹ 😨 no už iba ak podľa vzhľadu 😒

rybaanka
19. jan 2010

Caute bruska
stanka s kamoskou ideme tiez cvicit, ale az na 18tu, mozno sa uvidime, ty ides na 17tu?

s tym curanim v noci, to je katastrofa, lebo ked sa vytrepem na zachod, potom ked zalahned neviem zaspat 🙄 a tiez sa mi snivaju hrozne sny, akurat som nad tym rozmyslala, ci je to normalne, lebo predtym sa mi taketo horory teda nesnivali 😲

sunnygirl
19. jan 2010

katy1979:
maličký ma zajtra meniny 🙂 gratulujem

sunnygirl
19. jan 2010

no mne našťastie sa sníva málo, ale mojej svokre sa minule snívalo, že je tehotná so mnou a že pôjdeme spolu rodiť 😅

katkaking
19. jan 2010

Ahojte baby, malinka mi spinka tak mam trochu casu sa pripojit do debaty...

Ked hovorite o tych snoch, mne sa tuto noc snivalo ze rodim v Gruzinsku, ci kde to bolo, a nevedela som ako vybavit rodny list pre male...a hrozne podmienky tam boli...to strasny sen. 😒

Uz mi nebyva az tak zle, dokonca ako mi nasadili lieky proti refluxu ktory mam, uz ani nevraciam. A citim sa asi lepsie ako v 1.trimestri...dufam ze to tak aj ostane nadalej 😉

Drzkajte sa, pekny zvysok dna vsetkym 🙂

mojalili
19. jan 2010

Ahojte kočky, ste toho popisali 😉 Konecne som doma z prace, vylozene nohy a opravujem pisomky.

Kocik uz aj aj pozeram na nete, ale este som nebola u nas vo velkoskladoch, tak uvidim, co bude....
Kocky, ja mam take rozculovanie v praci, ze sa babo nechce doobeda ani ohlasit, ale ked pridem domov tak kopka🙂 jejda a teraz a ako.... 😀 😀 😀

Neuverite, ale prave pijem kavu a zapijam poharom koly.....denna davka kofeinu na zvysenie tlaku 🙂
Hm..pisali ste o langosoch...mnam, dostala som chut, nedaleko BA manzel chodi, aj som tam sla minule, ale bolo zavrete po VIanociach...skoda☹

SNY - aj ja mavam velmi zle sny, take bujne a zive....a chodenie na wc....3 - 4x za noc...cez den menej... 😒

cigaretka5
19. jan 2010

ahoj mojalili az teraz som si vsimla ze si zo senice, ja somtam vyratsala a chodila na strednu a pomaly sa chystam na navrta do okressu, sme si prerobili domcek kusok od SE. SPominala si ze chodis niekam gynekologovi sukromnikovi to v senici take funguje?

oacka
19. jan 2010

Jaaaj, bože, Mlynská dolina, Sole bar, Rušdi a spol! 😀 Kebab, pivo, langoše, kofola, len tak sedieť na trávičke a nemyslieť na skúšky, to boli nááááááááááádherné časy!Závidím vám, že tam môžte skočiť... Ja som listovala katalógy projektov domov a jedla Bon pari, a som sa tak prejedla,že mi je blbo... dokelu! ☹

cigaretka5
19. jan 2010

oacka aj ked sme mysleli na sksuky nebolo to az take zle, zlate studenske casy

oacka
19. jan 2010

ináč, teraz sa mi o tých časoch dosť často sníva... akoby som sa vracala do minulosti. a často sa mi sníva o dovolenkách,na ktorých som bola s manželom... žeby si bábätko chcelo pripomínať pekné chvíle? 🙂

sunnygirl
19. jan 2010

chcela by som sa vás opýtať, v lete som robila bazový, mätový a medovkový sirup a teraz neviem či ich môžem piť v tehotenstve 😒

miki060707
19. jan 2010

ahojte, tak mi sme dones celé doobedie boli vonku, no celé, išli sme z domu tak po desiatej, lebo milosť pani spala do pol desiatej 🙂 🙂 hodinku sme sa zdržali na uličke, to sa s kamarátmi bláznila na snehu, našťastie ma taký overal, čo nepremokne a kym sme došli na poštu a do jednoty a spať, tak bolo aj po jednej hodine, teraz mi za svet nechce spať ako vždy, ale viem, že ju to chyti o 4-5, čo už 🙂 aspoň si užila sniežika
no ja milujem rajčinovú polievku, mi máme v pohároch raj. pretlak, z toho je to super, ale dnes som si narýchlo spravila sáčkovú, lebo som nestíhala....
síce je mi zdravie deti prvoradé, ale neuvažovala som nad pupočníkovu krvou.....
ja som teraz dostla chuť na tousty, tak večer si spravim.. 🙂
no eri ja mam volať tiež vo štvrtok ohladom krvy, ale neviem, či tento týžden, no zavolám v piatok a povie mi....potom daj vedieť, ja tiež idem o mesiac na poradnu.....
pekný dník

silvia.vesela
19. jan 2010

Ahojte tehulky! 🙂

Ako sa dnes mate? Ja som stastna, lebo som volala do poradne a tripple test bol negativny, tak sa tesim. 🙂
Uz som taka zvedava, co to nase male je, ci chlapec alebo dievcatko. 🙂
Na ultrazvuk idem az v 20 tyzdni, tak dufam, ze to uz budem vediet. Inak mam tusaka, ze to bude chlapcek. 🙂
Chutia mi take potraviny skor "chlapske" ako maso, knedle, kapusta, dokonca pijem aj nealko pivo! 😀 A pred tehotenstvom mi nikdy ziadne pivo nechutilo!

A co chuti vam? Co najviac papate?

yoda_
19. jan 2010

Baby, dnes si dam extra cesnak za vsetky tie, ktore na mlyny spominaju ale maju to daleko. 🙂

Ja som sa vratila z kontroly, a vsetko je ok. Tak dufam, ze sa mi psychika upravi, a zacnem si toto obdobie uzivat a prestanem sa tak sialene bat. Do prdele, dieta je v poriadku, zle mi vobec nebyva, mam vsetky predpoklady si to uzit naplno. tak preco to tak nie je.

silvia.vesela
19. jan 2010

Ahoj yoda!

Ja to chapem, ja sa tiez bojim, ci je babo ok. Je to podla mna aj normalne, len sa nesieme prehnane bat, aby boli babatka v klude. 🙂
Ja som sa takisto velmi bala, hlavne v 1 trimestri. Mala som aj slabe spinenie, doktor mi dal hned utrogestan...este dodnes sa bojim ist na WC....
Ale musime sa naladit pozitivne a verit, ze babatka donosime a budu zdrave. 😉

miki060707
19. jan 2010

silvia, to je super, že výsledky budú ok, verim,že každá z nás ich bude mať ok, netreba sa stresovať, ale veriť, že to bude ok....

miki060707
19. jan 2010

erika, tak si myslíš, že to bude chalan, no vidiš, daj na prvý dojem 😉 uvidiš, čo to bude o mesiac.....šak aj ja

no ja zas mám chuť na sladké i keď nepohrdnem ani iným jedlom, len teraz si dávam pozor, čo zjem, aby mi zle nebolo a ten gyros si robim aj ja doma, som si nakupila žemle, to môj muž miluje, dam kur. masko do takéj zmesy, alebo len tak opečem, dám gyros korienie, alebo iné, na žemlu dám tatarku, kečup, cibulu, maso, a podla potreby, ale ja to niejako nemusim, aj včera som skôr jedla ryžu bez masa a dnes zemiaky bez masa, tak možno to bude ozaj dievča, ha ha

katy1979
19. jan 2010

sunny neboj zachvilu budes expert na kociky, ja som mala vtedy pocit ze ich mozem ist rovno predavat co som vsetko vedela teraz ma caka zaradit nove typy do rebricka a oboznamovania sa.

chodenie na wc otravuje aj mna. aj teraz sa mi nechce.

sunnygirl
19. jan 2010

miki060707:
tak túto papanicu keby som spravila svojej polovičke, tak by mi aj prsty na nohách oblizoval, on je na takéto papanice. Uf to mu musím urobiť, 8. februára, bude mať narodeniny, prekvapím ho.
Prosím, daj recept na tú zmes, do ktorého dávaš mäsko. Ale sladké nemusím bee 😝

A to akože, keď mi nechutí mäso, to bude dievčatko? 😨 (ja som niekedy ako z marsu xixixi), lebo ja od narodenia, to všetci hovoria v našej rodine až doteraz som mäso milovala, jedla som mäso s mäsom, mala som na tanieri najväčšie rezne,..... 😅, No a teraz ani ťuk.

Katy1979:
poradíš nejaké kritéria, aj z vlastných skúseností 😉

Bábiky s tým strachom môžete bojovať aj celé tehotenstvo 😒 a jedno vám poviem, čo sa má stať sa stane 😖 . Na jednej strane sa bojíme, že čo keď nedonosíme a neodnesieme si svoj vytúžený uzlík domov 😨 , ale na druhej strane si musíme všetky uvedomiť, že môže sa stať 1000 iných zlých vecí, na ktoré ani nemyslíme 😢 .
Tešme sa, že sme tehotné a že je všetko OK 🙂 , držme si palce aby všetko dobre dopadlo a povzbudzujme sa navzájom 😀.

kafoditka
19. jan 2010

ahojte tehulky,
no mne dnes moj sef skoro privodil infarkt. Pracujem v hoteli ako barmanka 14hod. smeny. A kedze je tu plesova sezona, tak som mu povedala, ze odmietam stat na plesoch 20hodin na nohach, aby sme sa teda nejako dohodli a nahradil ma kolegom. Viete co mi na to povedal? Ze nemam vymyslat, a ked s tym mam problem, tak sa mam dat vypisat do konca tehotenstva!!!!!!!!!!!!!!!!! skoro ma piclo...

inak kociky okukavam aj ja a s mm mame uz horuci typ- bertini x6 jablckovo zelenej farby...

Tehulky blavacky, kam chodite cvicit??

katkaking
19. jan 2010

Och, baby, to jedlo...tak krasne o nom pisete, ze by som si aj dala take fajne langosiky...len nemam dobry recept na cesto, tak mozte mi napisat ak mate... 🙂 rada si ich urobim.

miki, ten recept na tú zmes mozes napisat, aj ja by som mojho muzika prekvapila, tiez bude mat sviatok.. 😀

ja mam tiez chute skôr na slane...na masko, salamy, salaty-ale tie sa snazim obmedzovat, a strasne mi chutia syry.
Sladke moc nemusim...aj ked sem tam mam chut aj na sladke, ale to sa aj bojim jest, aby som nemala kyselinu...ta ma trapila aj prve tehotenstvo.

strach...prve tehu som ho prezivala teda poriadne, skoro sme o malinku prisli. Teraz je to ine, niekedy ani neviem ze som tehu...aj malu musim brat na ruky a to ma uz skoro 10 kg...

lucka_o
19. jan 2010

kafoditka...tak sa daj vypísat.....poznam vela bab co sa tak dali.... 😀
inak mne dnes je hrooozne po dlhej dobe....zalahnute v usiach a zavraty..... 😝
chcem sa spytat pijete kavu?ja si robim latte z dolce gusta...myslim ze by to nemalo skodit, ci ano?
pekny den 🙂

kafoditka
19. jan 2010

lucka,
aj ja pijem latte z dolce gusta 🙂 , myslim, ze jedna kava denne nam vobec neublizi, skor nam narovna tlak, ja ho mam raz hore a raz zasa nizky 😒

lucka_o
19. jan 2010

no super🙂 tak som rada, ja pijem este len posledny tyzden....dovtedy som vobec nepila, ale uz nemozem odolat🙂 je to take denne potesenie🙂

zrzulka
19. jan 2010

burlive sny mavam aj ja a nechcite vediet ake ...🙂)))

ja nepijem sice kavu (teda z casu na cas si dam jednu, ked idem s kamoskami von tak late alebo capucino) ale pijem zase colu za pohar... (ale tiez nie kazdy den, raz za cas ked vidim ze muz si upija)

luminkasp
19. jan 2010

joj, vy ked tu pisete niekedy o jedlach......, ja som uplne mimo, ja teraz zijem na spanielskej kuchyni 😎 a taaaaaaaaaaaaaaaak by som si dala kofolu a bryndzove halusky

luminkasp
19. jan 2010

ja nepijem ani colu ani kavu 😉

katkaking
19. jan 2010

ja kavu nepijem, colu ano s mierou 😉

kafoditka
19. jan 2010

bublinkovym napojom sa radsej vyhybam aj ja, hlavne cole a tonicu...

Citala som si vas dozadu a zevraj ked vam absolutne nechuti maso, tak je to dievcatko?? Ja mam na maso averziu odkedy som tehu, ale vo vsetkych tabulkach mi vysiel chlapec, tak uvidim 😉

Buduci tyzdem idem na morfologicky ultrazvuk, tak sa snad konecne dozvieme, co cakame 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre