Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
26. jún 2010

@kafoditka a akú más odsávacu.... ručnú či elektronickú..... Chcem si kúpiť novú, lebo ta stará je už nanič... predtým som mala ručnú, ale zvažujem aj tu elektrik..... som lenivá 😅

katarina7777
26. jún 2010

@bellablonde hlavne ze to bola paprika a bola cervena 😉 Ja si este stale robievam nakupy sama, hlavne som hakliva na datumy spotreby, kontrolujem uplne na vsetkych potravinach a zasadne beriem veci zozadu... jedna z mojich uchyliek 😉

katarina7777
26. jún 2010

@kafoditka hod nejaku tvoju fotku po porode do albumu nech mame motivaciu a pozitivny priklad ... samozrejme aj s filipkom 🙂

kafoditka
26. jún 2010

@tutifruti ja mam aventku rucnu, mne vyhovuje. A elektricka mi pride dost predrazena. Ale ked ti bude vyhovovat viac, preco nie.. 😉

bellablonde
26. jún 2010

mm som musela naucit, ze vsetko musi brat zozadu z regalov a najma take veci ako chladene maso... na to som extra hakliva, ked vidim, ze spotreba zajtra,
dam dole obal a maso evidentne "prošlé" a nenavidim ked sa kusy nahniteho ovocia a zeleniny valaju medzi ako-tak cerstvymi... blee 😝

kafoditka
26. jún 2010

@katarina7777 katuska moja, ked budem mat umyte vlasky a budem aspon trosku upravena, tak potom nieco spacham, oki? Najblizsie v pondelok, idem s malym k doktorke 😉

bellablonde
26. jún 2010

@tutifruti moja elektricka medela je fajn, aj ju znova vytiahnem a budem pouzivat, ale treba ratat s tym, ze kazda elektricka vydava nejaky zvuk, v noci to moze byt docela otrava pocuvat vrcanie odsavacky...

bellablonde
26. jún 2010

@kafoditka kafko tesime sa na spolocnu fotecku s Filipkom 😵

zrzulka
26. jún 2010

@luminkasp moj porodnik ide 7 na dovolenku tak mozno preto ale inak vacsina zien co si zazmluvnuje tak im vyvolavaju porody. neviem preco je to tak. mozno nechcu riskovat, fakt neviem... ja uz som aj celkom zmierena. cele tehu som sa tohoto obavala ☹ 😒 😎

zrzulka
26. jún 2010

inak s tymi nakupami. ja zacinam byt tiez na "nervy" ze bude muz chodit. on sice nakupi co mu poviem s tym problem nema ale vacsinou siaha po tom najdrahsom co najde.... 😠 ☹ 😒 alebo to co mu nejaka dobra dusa poradi 😠

katarina7777
26. jún 2010

@zrzulka neboj vsetko dobre dopadne a vyvolavany porod nieje ziadna tragedia, ani cisarsky.... hlavne nech su babatka zdrave 🙂

tutifruti
26. jún 2010

@bellablonde no ja som v noci nikdy neodsávala 😅 a vlastne celkovo ja som odsávala možno mesiac, dva a potom sa mi už mlieko upravilo tak, že netieklo a nemusela som ani vložky do podprdy nosiť.... a ja som nikdy mlieko neodkladala do chladničky, al. mrazničky.... Ja som mala medelu ručnú... a tiež som bola spoko.... no a teraz sa neviem rozhodnúť....

zrzulka
26. jún 2010

myslite ze vzdadu su zarucene cerstve veci???ja som sa uz velakrat takto okaslala.... Ale tiez to tak robim...A zeleninu a ovocie kupujem len v lidli ked nemam moznost ist na trh... Tam to aspon triedia a kontroluju. Este Billa ma obcas celkom fajn ale napriklad Tesco ci Hypernova otras....

zrzulka
26. jún 2010

@katarina7777 ved ano hlavne nech je mayl v poriadku.... ale tak vies ako to je ked mas nieco vysnivane a nevyjde to !!!

bellablonde
26. jún 2010

@tutifruti tuti ja som mala aj rucnu medelu, ale s tou som neodsala vobec nic 😒 a s elektrickou iba o nieco viac, preto som si nechala tu elektricku
celkovo som mala mlieka primerane potrebam,
stavalo sa, ze ked som kojila z jedneho, tak z druheho sucasne tieklo potokom, ale doodsat sa mi uz viac nic nedalo...

bellablonde
26. jún 2010

carrefour je podla mna uplne najhorsi co sa tyka kvality ovocia a zeleniny

tiez by som si priala mat tu niekde za rohom trh, kam by som si isla s kosickom povyberat vonave kusky 🙂
ale tak petrzalka...

katarina7777
26. jún 2010

tu je nastastie zelenina a ovocie pekne pocely rok, ale ja lubim jest vsetko malo dozrete az skoro zelene, takze kontrolujem kazdy kus, nehrozi kupit nieco uz zabalene... a maso kupujem len v ten den balene alebo rovno u masiara....nikdy by som nekupila pomlete maso a pod.... niekedy mi z toho sibka 🙂 napr. v Mcdonalde som jedla raz v zivote v New Yorku hranolky a nikdy viac .... mozno som aj zrela na psychologa 😒

zrzulka
26. jún 2010

@bellablonde s rucnou som ani ja neodsala nic :O(((((
ty ked tak balis kolko nocnych si si zbalila? ja mam zvlast tasku na porod a zvlast na oddelenie. Na porod som brala len tricko a na oddelenie 3 kosele , ze ci to staci??? co sa tyka balenia tak ja sa nikdy neviem poriadne zbalit. bud mam vsetkeho vela alebo malo 😠

zrzulka
26. jún 2010

@bellablonde najblizsi trh je tusim na mlynaricke. ten pri Braniku zrusili? nemam uz prehlad velmi ako tam nebyvam. Ten pri Braniku mas blizko....

katarina7777
26. jún 2010

@zrzulka preto ja o porode moc nerozmyslam aby som nebola sklamana, viem ze to bude boliet ale vsetka namaha bude nakoniec odmenena... ja to beriem tak ze ved nejako sa babo musi dostat z brucha von...

tinka349
26. jún 2010

jaaaj baby vy tu nakupovanie riesite 😀 toto mam vyhodu ze zijem s rodicmi a nemusim take riesit....ked chcem nieco extra, tak im poviem, inak kupuju co oni chcu 😎

tinka349
26. jún 2010

@katarina7777 no bol so sestrami na nakupe, ale oni sa do pampersiek vyznaju asi tak, ako tatino, takze si asi radili vsetci traja navzajom 😀

bellablonde
26. jún 2010

@zrzulka pri braniku maju vecne len zemiaky a jablka, teda vzdy ked sa tam vyskytnem nemaju bohvieaky stavnaty vyber
na salu mam 1 koselu - taku kratku
a na pobyt zatial 2, ak bude treba, mm donesie dalsie

tinka349
26. jún 2010

ozaj a akde je maxi? ozvala sa uz dnes? ci to bude tym splnom? 😕 😕 😕

zrzulka
26. jún 2010

@katarina7777 ved aj ja to tak beriem ale porod som chcela mat co najprirodzenejsi ked uz ani tu epi som si nedala....mne je vsetko co nie je prirodzene velmi vzdialene. teraz nemyslim len porod... ludia si zvykli na to byt proti prirode ale ja sa snazim o opak. i ked jasne ze nie vzdy sa da.... Uz som raz taka co uz so mnou???

zrzulka
26. jún 2010

@bellablonde vdaka... tak nebudem uz vybalovat to co mam, len sa mi zda ze toho trepem strasne vela. Ta tasticka na salu je v pohode ta je taka mini ale na sestonedelie ufffffffff... a to som este prichystala bokom pre maleho a pre mna veci ked pojdeme domov ze to mi prinesie muz v priebehu pobytu ked mu odovzdam veci ktore nepotrebujem.- A este tak premyslam ze som vobec nebalila take ako pitivo, odsavacku tu neberiem vobec.... hja neviem precos a nikdy neviem normalne zbalit ☹

katarina7777
26. jún 2010

@zrzulka kazdy sme nejaky, mozno sa tvoj maly dovtedy sam rozhodne pozriet na svet vonku 🙂

zrzulka
26. jún 2010

este taka blba otazka na porodnicu treba aj hajzlak ci ten tam je ? 😀 😀 😀 to tu niktora nespomina

Mirka a este si pribal pre istotu jeleni loj na premazanie pier a morsku vodu v spreji, uteracik na tvar.... Ja mam vsetko to co spominala kafko plus toto navyse... Mozno nevyuzijem ale radsej nech mam... A na porod len tricko... vsak "dolu" budem aj tak odhalena 😀
jaj a este ponozky lebo aj neznasam ked mam bose nohy....mam presne tie iste co som mala aj pri malej.... 😀

zrzulka
26. jún 2010

@katarina7777 uvidime ale uz som sa fakt zmierila aj s vyvolanim... ma to tiez vyhody... Ako pises hlavne nech je vsetko v poriadku....

katarina7777
26. jún 2010

@zrzulka ved keby nieco potrebujes navyse tak ti to manzel do nemocnice prinesie, urcite tam bude kazdy den 🙂 Kde budes mat malu pokial si v porodnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre