Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
28. jan 2010

zistim ci je to to iste, ak ano, budem to mat asi blizsie tu si pozicat, ak nie, potom ta poprosim...dakujem si zlata.

kafoditka
28. jan 2010

sorry schuti- neviem pisat ci co? 🙂

katkaking
28. jan 2010

kafoditka, chcete Dominiku? aj my mame Dominiku, krasne meno... 😵

mojalili
28. jan 2010

To je v pohode Kafroditka🙂pochopili sme🙂

Zrzulka KAtkaking, ja mam svagra knaza, co posobi v Blumentali v BA, mlady s celkom dobrymi nazormi.NEchodite tam niektora?

katkaking
28. jan 2010

zrzka ja nie, narodila som sa sice v BA, ale potom sme sa prestahovali do Novej Bani, tak byvame tu, to je dost daleko...ale chodime s manzelom uz niekolko rokov medzi mladych...snazime sa zit takyto zivot...aj teraz ako rodiny sa stretavame...cize aj ty si zrejme veriaca??? chodite aj vy niekde?

kafoditka
28. jan 2010

Mojali, ja som sa v auguste vydavala a s manzelom sme chodili na nauky do blumentalu. bol tam taky mlady knaz, pohodak, ale meno si absolutne nepamatam. Vyssi, truchu zavality, okuliare..

katkaking

nie, ja som Dominika 🙂 mena mame vybrate pre chlapca Filipko a pre dievca Nelka 😉

katkaking
28. jan 2010

sorry, nie zrzka ale mojalili

mojalili
28. jan 2010

NO Andrej nenosi okuliare, ale je taky silnejsi zavality, kuceravy cierne vlasy....Dam fotku do albumu moje baby, pozri...

katkaking
28. jan 2010

kafoditka......tak potom sme my mali zrejme dobru volbu mena... 😀 😀 😀

katkaking
28. jan 2010

musim ist, mala place, dedko uz asi nevie co s nou...potom sa este ozvem, zatial pa

kafoditka
28. jan 2010

katkaking...... vybornu 🙂 Ja este teraz ked sa niekomu predstavim, sa stretavam s prijemnou reakciou na moje meno 🙂

mirka285
28. jan 2010

mojalili neboj,urcite to je chlapec 😉 tak som rada,ze sa nikto nepretvaruje a prizna k pohariku vinka ci piva 🙂

kafoditka
28. jan 2010

Mojali, tak to nie je on... Ale bola si kraaaaaaaaasna nevesta mala Lili ako princezna 😉 Velmi dobre sa na vas pozera 😉

mojalili
28. jan 2010

Katkaking, ja nie som z Bratislavy, som zo Senice, len svagor robi v BA, lebo neoze robit v mieste bydliska. My sa tu stretavame, teraz sme mali maskarak pre deticky, o 2 tyzdne ideme na ples, o 3 tyzdne na dennu lyzovacku z krestanskeho centra. NO pravdupovediac, ja som sa dostala k viere cez manzela, dorabala som si prijimanie aj birmuvku. 🙂

denisse
28. jan 2010

kafoditka .. my nelu mame a filip bola nasa chlapcenska alternativa pri prvom .. teraz neviem 😉

kafoditka
28. jan 2010

denisse,

ja som rozmyslala nad Adamom, Dominikom, Jakubom..az za mnou raz prisiel manzel a hovori mi, ze ked to bude chlapcek, tak by si strasne prial Filipka, a bolo rozhodnute 😀

katarina7777
28. jan 2010

Mojalili aka si bola krasna nevesta, aj tvoja dcerka bola strasne zlata... to si viem predstavit ako si musela svadbu uzit. 😉
Ravinger je zlaty, taky ludsky, je to nas rodinny znamy takze keby rodim s nim bola by to pohoda. Aj mne raz pred rokmi ked som bola u neho na prehliadke povedal ze v tu noc som bola "nebezpecna" ... a ja mu na to ze nic nehrozi lebo drahy bol v taliansku... vtedy som si este naivne myslela ze ake je to lahke otehotniet, ved staci len raz.... 🙂 🙂 🙂... no u nas to bolo vela razov. 😀 😀 😀

Kocky co ste z Klokociny ja som cele detstvo byvala na Nedbalovej, v tom vysokom cinziaku.... byvate niektora blizko? Je mozne ze sme sa ako deti spolu hravali 🙂 🙂 🙂

katarina7777
28. jan 2010

Mas pravdu Luan, Ravinger mal zdravotne problemy ale myslim ze od februara by mal zacat ordinovat.

mojalili
28. jan 2010

Katarinka veru to bola krasna radost LILI, ked si skusala saty, ked som jej kupovala boticky na svadbu, ona to tak prezivala s nami. A ked nas knaz zosobasil, tak zahlasila, ze Uz sme velka rodina🙂
My budeme mat iste: DANIEL - DANKO.

luan
28. jan 2010

katarina7777 ja som bývala hned vedla v tom dlhom cinziaku na škultetyho 😲 😉

stanka33
28. jan 2010

Ahojte...konecne som vas docitala....

ale sa vas tu vyrojilo bab z Nitry, aj ja som povodom, ale teraz byvam v Ba, ale dost casto chodim k nasim do Nitry,my byvame v rodinnom dome v Mlynarciach, kusok od hypermarketu..... 😀 😀 😀
nitru mam rada, aj som rozmyslala ze budem rodit tam ale neviem,neviem...mala by som to tam jednoduhsie, bolo by postarane o maleho..ked bidem v porodnici..takto este neviem ako to poriesime, kedze v Ba nikoho nemame

a priznavam sa , ja som to tu pisala....aj ja si dam tak 2 krat do tyzdna cierne pivo Saris,inak nemusim pivo ale teraz mi chuti..no co uz ked mochito nemozem 😀

mojalili gratulujem k chlapcekovi.....tesim sa...dalsi chlap bude....

terina25
28. jan 2010

Ahojte baby.

min.rok presne o tomto čase som už doma ,,prestupovala,, z nohy na nohu a plakala od bolesti.jaj ako to rýchlo ubehlo a zajtra má naša babula 1 rok.😉

vy už viete,čo budete mať??ja ešte nie,ale dúfam,že sa už dozvieme v utorok.dúfam,že to bude chlapček.

stanka33
28. jan 2010

jej terina gratulujem sofinke..strasne to leti...my ochvilu dva...neskutocne

aj ty by si chcela chlapceka aj ja...drzim palce nech to vyjde...

terina25
28. jan 2010

stanka:ďakujeme 😵

bude to teraz ťažké s dvoma malými krpcami,ale tak keď to už vyšlo takto...Ten prvý rok bude asi najhorší,ale hádam to nejako zvládneme.Hlavne ,aby boli oba deti zdravé .

straaaaaaaašne chcem chlapčeka,ale neviem,či to vyjde.veď to už nijako neovplyvním.Akurát muž mi hovorí,že mám tu napísať,že to bude baba,lebo on neverí,že to bude chlapec.

rybaanka
28. jan 2010

Ahojte

stanka, nemusis sa tam objednat na to cvicenie, ale mne to odporucila ta baba na recepcii, ze ked nahodou bude plno...a nechala si na mna kontakt a vlastne kedze odpadla hodina, tak mi zavolala 😅

s tou Mirkou to je fakt hruza, no drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo 😔

ja som dnes isla k dr, pretoze ma chcela poslat na hematologicke vysetrenie kedze sme pri prvom porode s tym mali problem, no a samoska ma poslala na antolsku a tam ma objednali az na 3.3 s tym, ze mam doniest krpcovu prepustaciu spravu a povedala mi, ze budem sledovana hematologom a prinajhorsom ak by som mala vysoke hodnoty, tak mi budu musiet vyvolat porod skor 😲 ☹

tu sa to hemzi chlapcami 😀 gratulujem vsetkym, co cakaju pindikov 😉 😎 😀

zrzka ja som mala zmrzlinovu uchylku pri krpcovi, teraz akosik nemusim , ale za to v lete ja som zmrzlinovy maniak, chodila som kazdy den na capovanu zmrzku 😝 😝 😝

rybaanka
28. jan 2010

co sa alkoholu tyka, tak ja zatial odolavam, ale mam hroznu chut na pohar vinka, ale pri prvom krpcovi som to vydrzala 😀, ale zase kavicku musim mat teraz kazdy den a moj prehresok je aj cola, poharik po obediku musi byt - no ale nie uplne kazdy den 😨

zrzulka
28. jan 2010

Mojalili svagor mi je dost povedomy, posobi len v Blumetali???? ja tam nechodim. Pravdupovediac ked sa stalo mojej dcere to co sa stalo tak som akosi zanevrela na vieru....Uz to nie je to co byvalo, opat hladam cestu....teraz do kostola nechodime, i ked vieru v sebe mam.... Vsak clovek v nieco verit musi....
Mojalili bola si krasna nevesticka, kedy ste mali svadbu????

rybaanka
28. jan 2010

terina gratulujeme k rociku 😉 😉 😉

mojalili
28. jan 2010

Zrzulka, posobil dlho v Rači, potom ho dali do Blumentalu. Chce zriadit detsky domov pre osirele deti teraz, stara sa o detsku komunitu a robi kazne pre deticky hlavne...
Vydavala som sa 10.10.2009, a o tyzden na to sme zistili, ze som tehotna....takze sok... 🙂

zrzulka
28. jan 2010

ryban cola maniacka som aj ja ale tiez nie kazdy den, len ked je otvorena... radsej muz colu ani nekupuje, lebo ja ked nevidim tak ma nelaka, ale ked ju vidim tak musim mat.... uplne sialenstvo, ja som pribrala uz + 7kg. nie ej to nejako vela????vsak som len v polovici, mala by som tu zmrzku obmedzit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre