Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
13. aug 2010

@zrzulka 🙂

zrzulka
13. aug 2010

...ja poskulujem po nosici Mai-tai ale muz o tom zatim nevie 😉 sakris... ked clovek chce vyskusat vsetko 😀

dugyna
13. aug 2010

@zrzulka zrzka moja kolisku nema absolutne rada..u nas ten krizk s kapsou boduje

zrzulka
13. aug 2010
merikac
13. aug 2010

@bellablonde
@lulu1983 mne mala tize nechce byt vo vaku len tak doma,,musim s nou intezivne chotit,,takze idealne na tie prechadzky,,,,ja nemam pocit, e vypadne, tiez ma obcas aj nozku hore,,,len mam pocit, ze si dokrivi chrbticu

zrzulka
13. aug 2010

@dugyna nas ju miluje lebo ma furt cecok v puse tak bodaj by nie 😀 😀 😀 chlapi co budem pisat...

zrzulka
13. aug 2010

@merikac co si nepokrivi... co potom autosedacky????... ja zas nemam z toho dobry pocit a sa cudujem ked vidim niektore mamy ako v pohode idu na prechadzku s dietatom v autosedacke... ufffffff ja mam dost ked v tom musi byt ked cestujeme... chudatko moje male namackane

dugyna
13. aug 2010

@zrzulka tak to mas pravdu..mala ked je dotlacena uplne ..tak ona najradsej v kks...a vtedy je spokojna..alebo v lehatku s svojim macikom a v postielky s kolotocom s oveckami 😉

dugyna
13. aug 2010

@zrzulka zrzka a ten mai tei si aj usijes..jedna kokca tu na koniku ma take v albume viacere si usila roznych farieb..a navod ze je na mimibazare

zrzulka
13. aug 2010

@dugyna xixi ja sa nekamaratim s ihlou... ja som na sitie total lava... akoze milujem site veci, hroze sa mi paci patchwork ale ja sit neviem ☹ ta babulka ma pauzu a zacina sit az v zime... MT je od 3 mesiacov tak ja by som chcela cim skor ale pokukam na ebai alebo na inzerat nejaky kupim, ved nemusi byt novy.... aj satky su lepsie ked su zanosene, ved vies 😉
vcera mi manzel bol pre plienky tak som uplne nadsena jaka fajnovka to je... uplne ine ako som mala pri miske. dnes testujeme :O)

zrzulka
13. aug 2010

baby akurat pozeram na ucet akoze nas UPSVaR mi poslal akesi platby co budu asik rodinne dodatocne a zrejme zbytok rd co mi mali doplatit ale ako to je??? vsetky urady posielaju jeden den davky?? lebo md mi pravdepodobvne este neprisla. aspon jak kukam na tie sumy tak co ja viem. minuly mesiac posielali podstatne viacej 😀 😀 😀 vam uz prisla materska???a tiez vam to poslielaju vo viacerych platbach??? ja sa z toho neviem vysomarit ze co to vlastne posielaju....

zrzulka
13. aug 2010

kolko su vlastne teraz rodinne pridavky??? nech si to vyratam

kafoditka
13. aug 2010

@zrzulka zrzi 21,90 eur

zrzulka
13. aug 2010

aha takze ta prva suma budu pridavky na Pata za 3 mesiace to sedi ale ta druha platba netusim...na matersku je to malo... ufff dufam ze nebudem musiet ist na urad 😖

kafoditka
13. aug 2010

@zrzulka a kolko ti doslo? mne najprv dosiel prispevok pri narodeni - to je okolo 150eur a rodinne pridavky mi neprisli. Vcera bol mm vybavit priplatok k prispevku (kocikovne) a tam mu povedali, ze rodinne dostanem az koncom septembra a budu mi vyplatene spatne za mesiac jun,jul, august cize naraz by som mala dostat vyse 60eur + to kocikovne

kafoditka
13. aug 2010

@kafoditka od kolkych mesiacov si nosila malu v manduce? a vyuzila si ju poriadne?myslim tym ci dlhodobe alebo len par krat

kafoditka
13. aug 2010

@zrzulka to patrilo tebe ten prispevok o manduce..

dugyna
13. aug 2010

@zrzulka ja tiez neviem sit ale mamina sa podujme. A ake plienocky si kupila? Mne dnes dosla dalsia z honkomgu:p tak musim ist na postu... Som s nimi velmi spokojna,a mam jednu tu plienku aj od anavy a super. Materska mi este nedosla a ani rodinne teda zatial mi nedosla smska.. Rodinne su 21,9

zrzulka
13. aug 2010

@kafoditka hej vyse 150 € mi doslo takze to bude zeby este prispevok pri narodeni? ja sa v tych platbach neviem zorientovat lebo rd mi chodila len jedna ciastka. ak by to bol pridavok pri narodeni tak potom mi to zase nesedi s rodinnymi ... to by sme na misku nedostali nic? ci jak to je tie co mate viacero deti? ja som bola v tom ze pridavok na dieta je pre kazde dieta, pozastavili mi len rodicak a nahradili ho tych 6 mesiacov materskou... materska mi ale este asi nedosla lebo 150€ to by bolo volako malo aj pri mojejj skromnosti 😉 😉 😉

zrzulka
13. aug 2010

@dugyna BG flip aj one size... fakt su super... akurat malemu sa nepacia ale jemu sa nepaci vobec ked musi byt v plienke takze to neberiem... a take fajnove plienky ma a aj tak mu to nie je po voli... vsak sa sice necudujem ale co narobime?

kafoditka
13. aug 2010

@zrzulka podla mna je to ten prispevok pri narodeni.. lebo to je 150eur . Podla mna ti nemohli este prist pridavky za tri mesiace, ved je len august a to ti nemohli vyplatit uz za september..

zrzulka
13. aug 2010

@kafoditka my sme boli takmer do jej 3 mesiacov v nemocnici takze som nieco ako satku ci nosic neriesila... Mohla mat cca 4 mesiace ked som kupila manducu a asi 8 mesiacov ked som kupila satky...a manducu som vyuzivala hlavne ked bola uz starsia, ja som ju radsej nosila v satke (ked som objavila caro satiek) V manduce ju nosil hlavne muz. myslim ze nosic vyuzijes... Ved si poskusas na predajni a rozhodnes sa. Niekomu viac vyhovuje ergo nosic lebo dole je inak rieseny... Cenovo to vychadza asi rovnako...si spominala ze chodite na hriby tak na hriby to vyuzijes dokonale aj celkovo na vylety lebo si neviem predstavit ist do lesa s kocikom :O))))))

zrzulka
13. aug 2010

@kafoditka jun, jul a august ... muz to vybavoval u nas na urade a jemu povedali ze to nejako spatne vyplacaju... maly sa sice narodil na konci mesiaca ale tak aj tak mu za jun este "davka" patri. tie moje deti su riadne "vychcane" aj miska sa narodila v posledny novembrovy den a aj tak dostala davku este aj za november... ze co z nich vyrastie, nechcem vediet radsej 😀

kafoditka
13. aug 2010

@zrzulka dakujem za odpoved 😉 baby ja idem na zahradu trochu vyvetrat maleho, tak sa zatail majte, pa

zrzulka
13. aug 2010

@kafoditka aj na zahrade vyuzijes 😉 tak si to uzivajte ... aj ja padam .. zehlit 😝

miki060707
13. aug 2010

@pepppe to som ja robila, v pc mam program....šak ti kludne spravim...
alebo skus aj toto
www.caption.it

cigaretka5
13. aug 2010

@vierkaha Ja mám pri posteli termosku s teplou vodou a vo flaskach dávky, tak nalejem vodu do flasky a do 30 sekúnd papa

oacka
13. aug 2010

sme doma z poradne, máme mesiac, dva týždne a 2 dni a vážime 4550g a 57 cm. už tri dni je na 4550g, občas to vyskočí na 4600g... takže bacuľka z nej nebude....ale prospieva,doktorka je spokojná,hoci ja by som si priala,aby na dva mesiace mala 5 kíl... priberá menej a pritom mám viac mlieka a aj kojenie mi pripadá také oveľa viac v pohode. asi to tak má byť.

oacka
13. aug 2010

@oacka tri týždne, nie dva...

miki060707
13. aug 2010

na tej stránke spraviš takéto napr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre